Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://kep.index.hu/1/0/209/2091/20916/2091673_10507a1d8300ad40ad2793301767fda3_wm.jpg
Ez így nagyon undorító, meg az egész, hogy az volt a parancs, hogy ne fogják el élve, stb.
Nem akarok ezzel egyébként vitát kirobbantani, de engem a moszad egy-két hírhedt akciójára emlékeztet ez most.Schleck
Miért? szerinted Hitlerről vagy Sztálinról nem ezt írnák azok, akik ellen vétkezett? Te nem ezt írnád, hogy rohadjon meg a pokolban? ennyi, nekik ő volt a para...pc_x
Szerintem is gusztustalan, de ezt nyomatni kell, hogy legyőztük az aktuális gonoszt.
Még hatásvadásznak is gyenge.

pc-x: Ez elég szolidnak tűnik, ha már Adolfot említetted.

Vrijbloed
egy kicsit fejlődött azóta a nyomdatechnika 😛 Meg a közizlés is változott.
Egyikkel sincs gond. csak a kuruc nyomatja a szokásos, igazából a zsidók a terroristák dumát és hogy Osama egy ártatlan bárányka
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 710
Persze, megyek, más miatt amúgy is kell.

Az az érdekes, hogy sétálás közben nem folyik, ill. csak akkor, ha szembe szél van. Egyébként nem.
Ezért nem is gondoltam arra, hogy allergia lehet...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Király, nem tudtam még mi hiányzik.Mikey
Én Allegrát szedek 1 tabletta per nap, és sokat segített!

De előtte menj el egy orvoshoz mindenképpen, elég a háziorvos, mond el ezt, és akkor ő megmondja, hogy menj e allergológushoz. Engem is a háziorvosom küldött, hogy nézessem meg magam. Plusz nekem az orrfolyás mellett a szemem is nagyon könnyezett, meg begyulladt, kivörösödött, viszketett, azt hittem megőrülök.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 710
Király, nem tudtam még mi hiányzik.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyűlölöm, hogy 15°C körüli hőmérsékleten kerékpározás közben folyamatosan folyik az orrom.
Nem sokat, cirka 1 órát voltam lent, de ha tízszer nem kellett orrot fújnom, akkor egyszer sem.
Szóval sürgősen legyen meleg!!Mikey
Ez tuti allergia, nekem is ez van, de szedek rá enyhe gyógyszert, és már nem olyan vészes.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Nem vagy allergiás?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 710
Gyűlölöm, hogy 15°C körüli hőmérsékleten kerékpározás közben folyamatosan folyik az orrom.
Nem sokat, cirka 1 órát voltam lent, de ha tízszer nem kellett orrot fújnom, akkor egyszer sem.
Szóval sürgősen legyen meleg!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Állítólag egyébként a NAVY SEAL hajtotta végre,nem csodálkozom,nem egy töketlen banda...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
:/

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://kep.index.hu/1/0/209/2091/20916/2091673_10507a1d8300ad40ad2793301767fda3_wm.jpg
Ez így nagyon undorító, meg az egész, hogy az volt a parancs, hogy ne fogják el élve, stb.
Nem akarok ezzel egyébként vitát kirobbantani, de engem a moszad egy-két hírhedt akciójára emlékeztet ez most.Schleck
Miért? szerinted Hitlerről vagy Sztálinról nem ezt írnák azok, akik ellen vétkezett? Te nem ezt írnád, hogy rohadjon meg a pokolban? ennyi, nekik ő volt a para...pc_x
Szerintem is gusztustalan, de ezt nyomatni kell, hogy legyőztük az aktuális gonoszt.
Még hatásvadásznak is gyenge.

pc-x: Ez elég szolidnak tűnik, ha már Adolfot említetted.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt mondják az Al Kaida nem hierarchikus rendszer, hanem franchise jellege van, ergo ez inkább a nyugat jelent sokat, nekik nem komolyabb érvágás.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
olcsóbb volt így mindenkinek.
ha nekiállnak tárgyalgatni meg visszaviszik az USA-ba kb minden másodperc fokozott terrorveszély lett volna hogy mikor akarja kiszabadítani, vagy robbant fel miatta valamit a sok okos moslimharomt
ja gyártottunk egy újabb Che-t, csak majd nem kell csodálkozni. Kultusz lesz.

zwei. - a szabadversenyes kapitalizmus meg szűzlány mi?!
én elhiszem, hogy minden szart rálehet kenni a komenistákra megaz iszlámra - de annak járjon a pofája akinek nem véres könyékig a keze.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
http://kep.index.hu/1/0/209/2091/20916/2091673_10507a1d8300ad40ad2793301767fda3_wm.jpg
Ez így nagyon undorító, meg az egész, hogy az volt a parancs, hogy ne fogják el élve, stb.
Nem akarok ezzel egyébként vitát kirobbantani, de engem a moszad egy-két hírhedt akciójára emlékeztet ez most.Schleck
Jó, a NY Times biztos nem ilyen főoldali képet hozott le... ezt a két szennylapot meg ne emlegessük itt.

Én nagyon messze vagyok a karvalytól, de valahogy most az egyszer a spec ops bevetés, Osamanál nem zavar.. most már csak ki kell vonulni az országból akkor 😛 :rolleyes:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most akkor... biztos hogy nem.
http://index.hu/bulvar/2011/05/02/felgyujtottak_egy_fiut_szolnokon/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
olcsóbb volt így mindenkinek.
ha nekiállnak tárgyalgatni meg visszaviszik az USA-ba kb minden másodperc fokozott terrorveszély lett volna hogy mikor akarja kiszabadítani, vagy robbant fel miatta valamit a sok okos moslim
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
én azoknak az embereknek is halálbüntetést osztanék ki, akik éveken keresztül képesek hazudni hőn szeretett feleségüknek miközben fűvel-fával megcsalják, szóval igen, e téren meglehetőségen szélsőséges álláspontot képviselekJJ
Ezt Sobri meg ne lássa mert jön a 600 oldalas vita. 😊FViktor93
Amíg nem JJ hozza a törvényeket, és szépen megmaradnak ezek az álláspontok őbenne, tőlem aztán azt gondol amit csak akar. Ha mondjuk hetente hangoztatná, vagy olyan pozícióban lenne, hogy számít mit gondol, akkor lenne zavaró a dolog.
Így betudható tapasztalatlanságnak és idealizmusnak.

Osama meg bizonyítottan, sőt, általa beismerten is több ember szándékos meggyilkolásáért felelős. Ezért a világ legtöbb országában halálbüntetés jár. Az USA-ban, ahol bíróság elé állították volna biztosan.
Szerintem az az álszent, hogy élve kellett volna elfogni, hogy mondjuk injekcióval végezzék ki. Érdemi különbség nincs.
Bár így meg a legendát táplálhatja, hogy mégse halt meg, lehet készíteni a konteókat, vagyis egy nyilvános tárgyalás, és az ezt követő ítéletvégrehajtás szerintem is szerencsésebb lett volna.

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
http://kep.index.hu/1/0/209/2091/20916/2091673_10507a1d8300ad40ad2793301767fda3_wm.jpg
Ez így nagyon undorító, meg az egész, hogy az volt a parancs, hogy ne fogják el élve, stb.
Nem akarok ezzel egyébként vitát kirobbantani, de engem a moszad egy-két hírhedt akciójára emlékeztet ez most.Schleck
Miért? szerinted Hitlerről vagy Sztálinról nem ezt írnák azok, akik ellen vétkezett? Te nem ezt írnád, hogy rohadjon meg a pokolban? ennyi, nekik ő volt a para...


több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://kep.index.hu/1/0/209/2091/20916/2091673_10507a1d8300ad40ad2793301767fda3_wm.jpg
Ez így nagyon undorító, meg az egész, hogy az volt a parancs, hogy ne fogják el élve, stb.
Nem akarok ezzel egyébként vitát kirobbantani, de engem a moszad egy-két hírhedt akciójára emlékeztet ez most.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem FAKE... évek óta nem találják - vagy nem akarják megtalálni - és akkor alig hogy elnök lett Obama, máris elkapják, likvidálják? Szerintem érezte, hogy megcsappant a népszerűsége, kellett valami nagy dobás...JC6
alig hogy elnök lett. hát ez majd 3 éve volt 😛haromt
ó bocs, annyira nem érdekel az USA, meg amúgy is John McCain-el szimpatizáltam 😀 jó rég volt..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem FAKE... évek óta nem találják - vagy nem akarják megtalálni - és akkor alig hogy elnök lett Obama, máris elkapják, likvidálják? Szerintem érezte, hogy megcsappant a népszerűsége, kellett valami nagy dobás...JC6
alig hogy elnök lett. hát ez majd 3 éve volt 😛
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Oszama élő személy, de hogy az afgán barlangokból lerohanta New Yorkot? Ez inkább karaktergyilkosságnak tűnik, nagyra nőtt az antikrisztus.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem FAKE... évek óta nem találják - vagy nem akarják megtalálni - és akkor alig hogy elnök lett Obama, máris elkapják, likvidálják? Szerintem érezte, hogy megcsappant a népszerűsége, kellett valami nagy dobás...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy mondjátok hogy nem csak nekem bűzlik ez az egész akció...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
viszont hasonló az iszlámban és a marxizmusban hogy mindent meg lehet indokolni vele.

A korán egyik változatában sem tartalmazza, hogy ha a nőt méglátja egy csávó, akkor azonnal öntsd le savval és aki nem muszlim azt robbantsd fel, de a Tőké-ben és a Kommunista kiálltványban sem szerepel, hogy a dolgozó nép szeretne folyókat megfordítani, vagy hogy minden olvasnitudó az kizsákmányoló értelmiségi, ezért tereld ki a rízsföldre és lődd agyon
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
ez a felvilágosult iszlám, engem a hétvégén megalakult Cigány Lovagrend kifejezésre emlékeztet 😀haromt
Mert ehhez sem értesz! Vannak azért náluk is pozitívabb irányzatok,pl. a szufik, akik kb. olyanok, mint a kereszténységben a reformátusok(nem ideológiailag, hanem, mint a gyökerekhez visszatérni szándékozó oldalág) . Náluk legfontosabb a szeretet és jó zenét is nyomnak.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Sz%C3%BAfizmusvadibandi
hát az átlag savval leöntős, megkövezős öngyiterrorista irányzatokhoz képest nem nehéz felvilágosultnak lenniharomt
A szufik a protestánsok, nemsokára jönnek a liberálok és a kommerek is 😀

Az USA a kommunista tábor lakóit a fogyasztói jólét ígéretével győzte meg. Most bepróbálkozik az araboknál is, csak itt Mohamednek Marxhoz képest több mint ezeréves fórja van 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)