Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Istenem, de rohadt unalmas már, hogy minden topikban ez a végeláthatatlan szarrágás megy. Nem vagyok gépnél egy hétig, elolvasnám, hogy milyen fejlemények vannak a drafttal kapcsolatban, erre megint az öt oldalas Sobri Jóska vs. mindenki baszakodás megy....
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
:mad: 99^99Black_Adder
care to elaborate? 😉gyeek
Áh hosszú lenne, de ez nagyon nem az én hónapom, MINDENNEL bajom van. Semmi sem jön össze. ZH-zni el se tudtam menni, minden nap 7-8ig bent vagyok dolgozni (inkább 8ig) /*egyébként szeretem a munkám, meg még szeretek dolgozni, de kezdem nagyon elveszteni az irányítást a dolgok alakulását illetően*/, és így is egyre jobban csúszunk, nem tudom miatta a hokiVB-t se nézni, persze házit is kéne csinálni, de arra is alig van időm, h megnézzem mi a feladat. A múlt havi fizetésemet nem kaptam meg, ez az x+1-edik ügy amiben intézkednem kell, pedig magától kéne működnie. Egyszerűen nincs már energiám ilyenekre. A környezetemben élő emberek értenek ahhoz, h 2 szóval felbasszák az agyamat. Allergiás vagyok valamire, vagy legalábbis egyfolytában tüsszögök valamitől, és akkor ma még buzi ellenőr miatt jöhettem haza gyalog. Egy általában félórás séta miatt nem lennék ideges, de nemrég jól meghúztam a bokaszalagomat.
Mindezek mellett a magánéletem romokban hever, és tudom h minden csak még rosszabb lesz...

Szóval elegem van úgy mindenből...Black_Adder
Nekem ilyenkor elsőre is zene, akármi (most az Iron maidenre vagyok kattanva vagy egy hónapja. Fura):
http://www.youtube.com/watch?v=cOVzXYEU3Bk&feature=related

Másodjára a legjobb barátommal reggelig beszélek valahol. Aztán másnaposan érzem, hogy volt egy kis szünet végre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kurva anyját. széttört a székem 😕
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
:mad: 99^99Black_Adder
care to elaborate? 😉gyeek
Áh hosszú lenne, de ez nagyon nem az én hónapom, MINDENNEL bajom van. Semmi sem jön össze. ZH-zni el se tudtam menni, minden nap 7-8ig bent vagyok dolgozni (inkább 8ig) /*egyébként szeretem a munkám, meg még szeretek dolgozni, de kezdem nagyon elveszteni az irányítást a dolgok alakulását illetően*/, és így is egyre jobban csúszunk, nem tudom miatta a hokiVB-t se nézni, persze házit is kéne csinálni, de arra is alig van időm, h megnézzem mi a feladat. A múlt havi fizetésemet nem kaptam meg, ez az x+1-edik ügy amiben intézkednem kell, pedig magától kéne működnie. Egyszerűen nincs már energiám ilyenekre. A környezetemben élő emberek értenek ahhoz, h 2 szóval felbasszák az agyamat. Allergiás vagyok valamire, vagy legalábbis egyfolytában tüsszögök valamitől, és akkor ma még buzi ellenőr miatt jöhettem haza gyalog. Egy általában félórás séta miatt nem lennék ideges, de nemrég jól meghúztam a bokaszalagomat.
Mindezek mellett a magánéletem romokban hever, és tudom h minden csak még rosszabb lesz...

Szóval elegem van úgy mindenből...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan
:mad: 99^99Black_Adder
care to elaborate? 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 981 — Stromfeld Aurél fan
Nem veszitek észre, de a cigánybűnözésnek, mint fogalomnak a kreálása és hangoztatása olyan, mintha felmentené a bűnöző cigányokat a tetteik következménye alól, hiszen, ha nem felelőssek a tetteikért, mivel a vékben van, úgyse tudnak tenni ellene, ezzel kisebbítitek a személyes felelősséget.Sobri Jóska
Óh, de megnézném valami low-end talk showban amint elmagyarázod Orsós Vendelnek a tézisedet. Te tényleg azt hiszed hogy őket érdekli minek nevezed amit csinálnak meg hogy ez mennyire befolyásolja a nemlétező felelősségérzetüket? Az értelmező kéziszótárt max azért lopnák el, hogy fűtsenek vele. 😂

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
:mad: 99^99

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Ez az ország már csak akk lesz jobb ha kitoloncolják az olyan (szándékosan nem írok rasszt) munkanélkülieket akik nem is keresnek legális munkát...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor egy profival van dolgod apósszelídítés tárgykörében. Vigyázz, az angolok ravaszok. 😊Sobri Jóska
Hát túl sűrűn nem fogunk találkozni. De szerintem mire elmennek húsvét után, mély nyomokat fogok benne hagyni.... 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Akkor egy profival van dolgod apósszelídítés tárgykörében. Vigyázz, az angolok ravaszok. 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy angolnak nehéz lesz elmagyarázni, hogy a foci nem a rugby kislánytestvére. 😊
Legalábbis nekem a szigetországiakkal történő disputák esetén ebben a lekezelő attitűdben volt részem a védőfelszereléses rugbymajmolás miatt.Sobri Jóska
Muszáj lesz neki megérteni, mert enyhe rosszallásommal fog találkozni. Bundy módra. 😀 😛 Jelenleg nem nagyon tűnik lekezelőnek, inkább ijedt kisfiúnak. Még meg is fogom sajnálni... 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Egy angolnak nehéz lesz elmagyarázni, hogy a foci nem a rugby kislánytestvére. 😊
Legalábbis nekem a szigetországiakkal történő disputák esetén ebben a lekezelő attitűdben volt részem a védőfelszereléses rugbymajmolás miatt.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És milyen lesz az imidzs? Terror vagy barátkozó?
http://www.youtube.com/watch?v=wTzc72VwInIvadibandi
Nem tudom... Még ilyen is lehet 😀 Fél éve együtt élnek, de csak egyszer láttam, képen. Angol az isten adta.....apeszos
sajnos magyar verzióban nem találtam a klasszikus apa-vőjelölt mókát
http://www.youtube.com/watch?v=KWenfOTQrZEDiamondsHead44
Ez az igazi! 😀 Megtörtént a harmadik típusú találkozás. Nem olyan vészes a srác. Tipikus angol. Rooney az isten, viszont azt az első nap nem tudtam a brit fejébe verni, mi az az amerikai football. Egyre csak a soccer, meg a rugby.... 😀 :/

ui.: Mondjuk kicsit nehezíti a komunikációt az én konyha angolom, és hogy egy kukkot sem ért magyarul....
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
egyszerűen nem értem hogy vagytok képesek ugyanazt a témát heti rendszereséggel mindig felmelegíteniJJ
Igény van rá.
Ez foglalkoztatja az embereket, és a fórumon is emberek vannak, akik a fórumra léptükkor nem válnak csak és kizárólag focimádókká, hanem megmaradnak embernek, olyannak, aki szereti megbeszélni a problémáit.
Legalábbis én gondolom ezért diskurálok erről hetente. Valamint a probléma meg nem oldottsága is elősegíti a "felmelegítést".

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Bassza meg, ma meg kell ismernem a "vőmet". Még vártam volna vele.... :rolleyes:apeszos
És milyen lesz az imidzs? Terror vagy barátkozó?
http://www.youtube.com/watch?v=wTzc72VwInIvadibandi
Nem tudom... Még ilyen is lehet 😀 Fél éve együtt élnek, de csak egyszer láttam, képen. Angol az isten adta.....apeszos
sajnos magyar verzióban nem találtam a klasszikus apa-vőjelölt mókát
http://www.youtube.com/watch?v=KWenfOTQrZE

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
egyszerűen nem értem hogy vagytok képesek ugyanazt a témát heti rendszereséggel mindig felmelegíteni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
te sobri ha te serelmezed a prekoncepciokat miszerint a ciganyok bunoznek
akkor te hogy jossz ahhoz h vedtelen fegyvertelen egyszeru magyar allampolgarokat
akik csak a szabadidejuket ott akarjak eltolteni ahol jol esik nekik
lenacizz meg leszkinhedezz ???

ertem en h manapsag csak egy iranyba divatos liberalisnak lenni de beloled azert ennel azert tobbet neztem ki
minthogy az index jellegu sajto hapogasat a te szadbol hallhassam visszhangozni.Fake
Láttam elég cigányt is, nácit is, szkinhedet is, hogy adekvátan használjam rájuk a megfelelő terminusokat.
Teljesen függetlenül az indextől, kurucinfotól, egyéb médiumoktól.
Ha majd úgy érzem az általam használt szavak nem fedik le a jelölni kívánt fogalmakat, akkor korrigálok.
Valamint én nem vagyok semmilyen irányba liberális, ez a te torznak sejlő világfelfogásodból fakadó viselkedésdefiníció, amit viszont nem akarok -igaz nem is tudnék- kijavítani, a te dolgod. Ha így akarsz rám gondolni, tedd azt. csak így akkor ilyen feloldhatatlan ellentmondásokba ütközöl, amelyek irreleváns kérdéseket generálnak. De csak nyugodtan.Sobri Jóska
hogy lattal vna mar nacit ? eltel a harmadik birodalomban ? 😀
onnet latszik h egyaltalan nem vagy fuggetlen h en csak felhoztam egy peldat h mire hasonlit ez a gondolkodasmod
erre te egybol elkezdesz kurucinfozni ...

a tobbi mondanivalodhoz meg csak annyit szeretnek hozzatenni h szamomra te csak egy nick vagy
es az h mivel probalsz meg sertegetni meg kvara nem erdekel mert gyanitom csak a szemelyes sertettseg beszel beloled
es igy probalsz meg visszavagni a korabbi szemelyeskedeseimert iranyodba.Fake
Én olvasok kurucinfot, arra gondoltam.
Nem tűnt fel eddig, hogy személyeskedtél volna. Egyszer igen, de az félreértés volt, meg is beszéltük PM-ben.

U.I.: Sobri Jóska! Ne haragudj, de nem tudom te hol élsz? Vagy tán te is valami jogvédő aktivista vagy? Vagy mi?Ventura
Nem vagyok aktivista, se jogvédő, de úgy írod ezt, mintha az leprást, de jó esetben is fertőzőbetegséget jelentene.
Én Magyarországon élek, ugyanúgy ahogy itt szinte majd mindenki, és az a beteg gondolatom van, hogy nem az számít, hogy ki milyen rasszba, nemzetiségbe népcsoportba születik, hanem az, hogy mit csinál.
Ezért nincs cigánybűnözést, csak bűnöző cigányok.
Ahogy nincs prolibűnözés se, csak bűnöző prolik, és egyéb elkövetők, akiknek mind egyéni motivációik voltak, nem pedig a vérük kötelezte őket valami faji sajátosság megcselekedtére. Ezek jelentős részben magyar állampolgárok.
És a jelenleg hatályos törvények szerint teljesen mindegy, hogy egy bűncselekményt cigány, magyar, szlovák, csecsen vagy svájci követ el, ugyanúgy vonatkozik rá a btk, ptk.
Nem veszitek észre, de a cigánybűnözésnek, mint fogalomnak a kreálása és hangoztatása olyan, mintha felmentené a bűnöző cigányokat a tetteik következménye alól, hiszen, ha nem felelőssek a tetteikért, mivel a vékben van, úgyse tudnak tenni ellene, ezzel kisebbítitek a személyes felelősséget.

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Azért, ha a nemzetközi média felkapja a témát és az indexhez hasonló stílusban tálalja,akkor az eléggé páriaországot tud belünk csinálni. Úgy tűnik nagyon megszervezték,hogy legyen széleskörű sajtónyilvánossága az esetnek.vadibandi
Aha... arra nem kapja fel a média a a fejét (se a külföldi de se a magyar annyira), hogy idős embereket lassan halomszámra gyilkolnak, az emberek félnek, már nem tudják, mit hova rejtsenek a váratlan éjszakai vendégek elől... (és már nem csak éjszaka). Nem mernek elmenni nyaralni, mert amire hazaérnek, csak téglamaradvány marad a házukból is. A fiatalok nem járkálhatnak nyugodtan az utcán, hogy bele ne kössenek. Idősebb emberek estefelé sportolni, sétálgatni, stb??? Ugyanmár...

U.I.: Sobri Jóska! Ne haragudj, de nem tudom te hol élsz? Vagy tán te is valami jogvédő aktivista vagy? Vagy mi?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
LOLfetomy
?Bazzani
Nem a tiedre írtam 😊 Legyen elég annyi, hogy ha elmondanám konkrétan mire gondolok, akkor a topic hsz száma egy óra alatt megduplázódna 😊 Viszont így is elég jól halad, és nem szeretnék jobban belefolyni a témába, mint ezzel az igen sokatmondó hszemmel 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te sobri ha te serelmezed a prekoncepciokat miszerint a ciganyok bunoznek
akkor te hogy jossz ahhoz h vedtelen fegyvertelen egyszeru magyar allampolgarokat
akik csak a szabadidejuket ott akarjak eltolteni ahol jol esik nekik
lenacizz meg leszkinhedezz ???

ertem en h manapsag csak egy iranyba divatos liberalisnak lenni de beloled azert ennel azert tobbet neztem ki
minthogy az index jellegu sajto hapogasat a te szadbol hallhassam visszhangozni.Fake
Láttam elég cigányt is, nácit is, szkinhedet is, hogy adekvátan használjam rájuk a megfelelő terminusokat.
Teljesen függetlenül az indextől, kurucinfotól, egyéb médiumoktól.
Ha majd úgy érzem az általam használt szavak nem fedik le a jelölni kívánt fogalmakat, akkor korrigálok.
Valamint én nem vagyok semmilyen irányba liberális, ez a te torznak sejlő világfelfogásodból fakadó viselkedésdefiníció, amit viszont nem akarok -igaz nem is tudnék- kijavítani, a te dolgod. Ha így akarsz rám gondolni, tedd azt. csak így akkor ilyen feloldhatatlan ellentmondásokba ütközöl, amelyek irreleváns kérdéseket generálnak. De csak nyugodtan.Sobri Jóska
hogy lattal vna mar nacit ? eltel a harmadik birodalomban ? 😀
onnet latszik h egyaltalan nem vagy fuggetlen h en csak felhoztam egy peldat h mire hasonlit ez a gondolkodasmod
erre te egybol elkezdesz kurucinfozni ...

a tobbi mondanivalodhoz meg csak annyit szeretnek hozzatenni h szamomra te csak egy nick vagy
es az h mivel probalsz meg sertegetni meg kvara nem erdekel mert gyanitom csak a szemelyes sertettseg beszel beloled
es igy probalsz meg visszavagni a korabbi szemelyeskedeseimert iranyodba.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
pedig mo-n nincs cigánybűnözés...bezzeg cigányüldözés.Divat
Így van. Tehát ez nem volt jó ötlet.
Valami okosabbat igazán olvasnék azért.
És könnyebb ha a tényekből indulsz ki, ahogy Divat is írja, és nem a feltételezéseidből, előítéleteidből.Sobri Jóska
Ha most te tényleg feltételezésnek véled a cigánybűnözést akkor asszem nincs miről beszélni.Bazzani
Nem látja bizonyítottnak.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
LOLfetomy
?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
LOL
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem van egy megoldásom a cigánybűnözésre.
Ne bűnözzenek a cigányok.
Jahogy ez nem lehetséges?
Nincs ötletem.Bazzani
pedig mo-n nincs cigánybűnözés...bezzeg cigányüldözés.Divat
Így van. Tehát ez nem volt jó ötlet.
Valami okosabbat igazán olvasnék azért.
És könnyebb ha a tényekből indulsz ki, ahogy Divat is írja, és nem a feltételezéseidből, előítéleteidből.Sobri Jóska
Ha most te tényleg feltételezésnek véled a cigánybűnözést akkor asszem nincs miről beszélni.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Nekem van egy megoldásom a cigánybűnözésre.
Ne bűnözzenek a cigányok.
Jahogy ez nem lehetséges?
Nincs ötletem.Bazzani
pedig mo-n nincs cigánybűnözés...bezzeg cigányüldözés.Divat
Így van. Tehát ez nem volt jó ötlet.
Valami okosabbat igazán olvasnék azért.
És könnyebb ha a tényekből indulsz ki, ahogy Divat is írja, és nem a feltételezéseidből, előítéleteidből.