Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a félelmetes cigánybűnöző nem attól félelmetes, hogy naponta feltrancsíroz egy fél falut, hanem attól, hogy az állandó kis értékű lopásaival, garázdaságaival pokollá teszi a kis falvakban élő becsületes emberek életét. és igen önmérsékletet tanusít ha magánál erősebbel találkozik.
de ezt te is tudod jól, csak kötekedni akarsz... szóval hagyom is a témát
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 384 — #NoStress
Igen végigolvastam, és a konklúzióval egyet is értek, de azzal a menet közben elejtett mondattal, amit kiemeltem, és bár nagyon tetszetősen hangzik, de bizonyíthatatlan, mondhatni demagóg, azzal nem.
Komolyan azt mondod, hogy a félelmetes cigánybűnözők 90%-ban önmérsékletet tanusítanak néhány náci miatt? Akkor lehet mégse olyan félelmetesek, nem? Vagy mégse esett vissza a bűnözés 90%-al?

apeszos, az ilyen mi lett volna ha dolgok teljességgel értelmetlenek. Ez kábé olyan logika, hogy ha tavaly megnyerem a lottóötöst már lehet rég nem élnék, mert az első las vegasi utamon rablógyilkosság áldozata lettem volna. Ja, lehet. Ha ott vannak a skinheadek már régebben, akkor nem az történik, ami történt. Ez így igaz, a dolgok már csak ilyenek. Ha mások a kiindulópontok, mások a történések is.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyanítom, annak az idős házaspárnak akiket legutóbb vertek agyon, más lenne a véleménye. Ha ott lett volna ilyen törvénysértő táborozás, talán ma is élnének.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és el is olvastad amit írtam, vagy jó liberálisként leragadtál az első mondatnál? esetleg csak kötekedni akarsz már megint?
egy ilyen kis faluban vsz a bűncselekmények 70%-a nem jut el a rendőrséghez. 1 mert nincs őrs, 2 mert leszarják 20k alatt, márpedig itt azok lesznek. gyanítható hogy nem indul terménytlopni a cigány ha 10 tuskó skinhead mászkál az utcán.

de amint én is írtam nem ez a megoldás, hanem hogy minden ilyen helyen legyen legalább 3 rendőr, aki folyamatosan járőrözik. akkor a nem bűnöző népesség nem igényelné ezeket a gárdákat mert kevesebb lenne a lopás és a többi. de OV és PS csak papol a munkahelyteremtésről és a rendről, pedig ez mind a kettőt megoldaná.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 384 — #NoStress
Arról senki nem beszél, hogy amikor odamentek hirtelen 90%-ot esett a bűncselekmények száma... haromt
Én beszélek szívesen.
Mennyi bűncselekmény volt elötte?
És mennyi lett, miután odamentek a nácik?
Gondolom nem 1 év bűncselekményeit hasonlítod össze 1 hétével, mert így könnyű visszaesést produkálni.
Kerestem a neten direkt, egy egzakt szám nincs a bűncselekmények számáról elötte, és értelemszerűen még annyi sincs utána.
De persze lehet ilyen lőzungokat dobálni, hogy visszaesett a bűncselekmények száma, csak sajnos azt kell mondanom, hogy nem igaz.
Egyrészt mert nincs ilyen adat, másrészt, mert maga a "véderő" fellépése is bűncselekmény, ahogy olvastam.
Persze érdekes logika, hogy bűncselekménnyel a bűncselekmények ellen, kb. az a vicc jut az eszembe, amikor az egyszeri túrista kérdi Afrikában egy folyótorkolatnál, hogy : - Vannak e korkodilok?, mire a válasz: - Nincsenek. Nincs egy se, amióta felúsznak a cápák.
Elfogadva, hogy tarthatatlan a helyzet némely településen sem tartom elfogadhatónak, hogy önhatalmúlag lépjen ez ellen fel bárki is, akár náci, akár nem.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Gyöngyöspatáról busszal mintegy háromszáz cigány nőt és gyermeket szállítottak el péntek délelőtt, civil szervezetek segítségével. A Vöröskereszt bonyolította az akciót, de a buszok költségeit Richard Field, Magyarországon élő amerikai üzletember fizette.
"
mekkora öröm lehet most ott a magyarok között 😊
és kiváncsi vagyok a mekkora lesz a kár a Csillebérci táborban...

Ok hogy az ilyen véderős meg hasonló wannabe igazságosztókat meg kell baszni, de annyira szánalmas így ez az egész. Arról senki nem beszél, hogy amikor odamentek hirtelen 90%-ot esett a bűncselekmények száma... Gyanítom akkor is így lenne, ha mindig 3 rendőr járőrözne a faluban. de munkahelyteremtő bölcs vezérünknek és 2hétalattrendetrakó csatlósának ez kurvára nem áll érdekében
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bassza meg, ma meg kell ismernem a "vőmet". Még vártam volna vele.... :rolleyes:apeszos
És milyen lesz az imidzs? Terror vagy barátkozó?
http://www.youtube.com/watch?v=wTzc72VwInIvadibandi
Nem tudom... Még ilyen is lehet 😀 Fél éve együtt élnek, de csak egyszer láttam, képen. Angol az isten adta.....
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Bassza meg, ma meg kell ismernem a "vőmet". Még vártam volna vele.... :rolleyes:apeszos
És milyen lesz az imidzs? Terror vagy barátkozó?
http://www.youtube.com/watch?v=wTzc72VwInI




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szuper, a Comedy Central bekattant...fetomy
Facebookon:

Comedy Central Magyarország
Kedves nézők! Egyelőre műszaki hiba miatt csak rövid filmeket tudunk sugározni, reméljük, hamarosan helyreáll a normál adás.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bassza meg, ma meg kell ismernem a "vőmet". Még vártam volna vele.... :rolleyes:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Clarkal semmi bajom, némelyik egész poén is. De a másik kettő olyan szinten ultraszar, hogy eszméletlen. :/ Igaz a Jimes cucc elsőre nem volt rossz, de az a M.Adams már első körben is csak idegesített..😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Szuper, a Comedy Central bekattant. A logó, meg az animáció beállt a 2007-es verzióra. Ezen kívül pedig egy kb. 10 perces műsor ismétlődik az elmúlt egy órában, így könnyen kiszámítható, hogy nagyjából 234567 alkalommal láttam az alábbi műsorokat ezalatt az idő alatt:

Dan Clark: 10 ember akivel nem akarsz együtt dolgozni. 1-1.5 perc
Mike Adams kaszkadőr/nemtommilyen Akadémiája kb. 5 perc összesen
Jim Jerrfeysnek nem való munkák: szexrabszolga/katolikus pap 1perc kb mindegyik

Kurvajó, pedig legjobb csatorna...fetomy
Csak a háttérben megy de úgy a harmadik alkalom után nekem is feltűnt 😀 Ez a Dan Clark amúgy is a legrosszabb műsor, nemhogy egy jó kis Litka stand up ragadt volna be.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szuper, a Comedy Central bekattant. A logó, meg az animáció beállt a 2007-es verzióra. Ezen kívül pedig egy kb. 10 perces műsor ismétlődik az elmúlt egy órában, így könnyen kiszámítható, hogy nagyjából 234567 alkalommal láttam az alábbi műsorokat ezalatt az idő alatt:

Dan Clark: 10 ember akivel nem akarsz együtt dolgozni. 1-1.5 perc
Mike Adams kaszkadőr/nemtommilyen Akadémiája kb. 5 perc összesen
Jim Jerrfeysnek nem való munkák: szexrabszolga/katolikus pap 1perc kb mindegyik

Kurvajó, pedig legjobb csatorna...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na mi van? már nincs hébe-hóba katy-maty? 😛haromt
😂 de, az van 😛fetomy
csak te vagy a rossz végén?
képletesen értve 😊briareos
hát szerinted? 😀 Ha nem azt mondom, hogy igen, szerintem nem hinnéd el.. 😀 Nem véletlenül kértem rangmódosítást 😛

haromt: Bocs, de igaz magyar vagyok, tehát ha már nekem szar, legyen másnak is 😂 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 384 — #NoStress
de bazmeg miért kellett ezt felhozni? most nem megy ki a fejemből megint ez a szám 😛

aki nem ismerné
http://www.youtube.com/watch?v=OY5Y271ijFkharomt
Majd ez kitörli onnan:

http://www.youtube.com/watch?v=U2wtIIT9hMU

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de bazmeg miért kellett ezt felhozni? most nem megy ki a fejemből megint ez a szám 😛

aki nem ismerné
http://www.youtube.com/watch?v=OY5Y271ijFk
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
haba haba zuty zutyfetomy
na mi van? már nincs hébe-hóba katy-maty? 😛haromt
😂 de, az van 😛fetomy
csak te vagy a rossz végén?
képletesen értve 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
haba haba zuty zutyfetomy
na mi van? már nincs hébe-hóba katy-maty? 😛haromt
😂 de, az van 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
haba haba zuty zutyfetomy
na mi van? már nincs hébe-hóba katy-maty? 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
haba haba zuty zuty
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 192 — Saturday Night Lights
...az ismert háborús fényképész Tim Hetherington ma életét vesztette Líbiában...JJ
a Getty Images fotósa, Chris Hondros is meghalt 😕
http://online.wsj.com/article/SB10001424052748704658704576275641686570236.htmlJJ
RIP. Szárazföldi NATO-csapatok nélkül a felkelők gyülevész hada nehezen védi meg őket Kadhafi profi mesterlövészeitől. A légicsapások prezíciós bombái meg kifogyóban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
...az ismert háborús fényképész Tim Hetherington ma életét vesztette Líbiában...JJ
a Getty Images fotósa, Chris Hondros is meghalt 😕
http://online.wsj.com/article/SB10001424052748704658704576275641686570236.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is úgy tudom, főleg, mert rtl már nem annyira használja (tv2-t ritkábban nézek).Viszont tegnap este a viasaton majd magam alá szartam, amikor a kurvahangos tv-animáció bejött..fetomy
A közvélemény úgy tudja hogy már tilos, hoztak is rá egy rendeletet de abban rossz a szabályozás ill. megkerülhető.
Olvastam erről egy cikket és ha jól értettem az ilyen reklámoknál a hangerő és a hangosság(zajkeltés) 2 külön dolognak számít és a rendelet csak a hangerőre vonatkozik. Ezt kerülték meg olyan elemekkel hogy ugyan a hangereje megfelelő de a zajkeltése a régi - tehát semmit sem ért az egész sajnos, az érzés ugyanaz...davemayer
Vizsgálja az üvöltő reklámokat az NMHH
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Én is úgy tudom, főleg, mert rtl már nem annyira használja (tv2-t ritkábban nézek).Viszont tegnap este a viasaton majd magam alá szartam, amikor a kurvahangos tv-animáció bejött..fetomy
A közvélemény úgy tudja hogy már tilos, hoztak is rá egy rendeletet de abban rossz a szabályozás ill. megkerülhető.
Olvastam erről egy cikket és ha jól értettem az ilyen reklámoknál a hangerő és a hangosság(zajkeltés) 2 külön dolognak számít és a rendelet csak a hangerőre vonatkozik. Ezt kerülték meg olyan elemekkel hogy ugyan a hangereje megfelelő de a zajkeltése a régi - tehát semmit sem ért az egész sajnos, az érzés ugyanaz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal