Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a felvilágosult iszlám, engem a hétvégén megalakult Cigány Lovagrend kifejezésre emlékeztet 😀haromt
Mert ehhez sem értesz! Vannak azért náluk is pozitívabb irányzatok,pl. a szufik, akik kb. olyanok, mint a kereszténységben a reformátusok(nem ideológiailag, hanem, mint a gyökerekhez visszatérni szándékozó oldalág) . Náluk legfontosabb a szeretet és jó zenét is nyomnak.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Sz%C3%BAfizmusvadibandi
hát az átlag savval leöntős, megkövezős öngyiterrorista irányzatokhoz képest nem nehéz felvilágosultnak lenni
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
ez a felvilágosult iszlám, engem a hétvégén megalakult Cigány Lovagrend kifejezésre emlékeztet 😀haromt
Mert ehhez sem értesz! Vannak azért náluk is pozitívabb irányzatok,pl. a szufik, akik kb. olyanok, mint a kereszténységben a reformátusok(nem ideológiailag, hanem, mint a gyökerekhez visszatérni szándékozó oldalág) . Náluk legfontosabb a szeretet és jó zenét is nyomnak.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Sz%C3%BAfizmus
http://www.youtube.com/watch?v=MyZ62xng2lY




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a felvilágosult iszlám, engem a hétvégén megalakult Cigány Lovagrend kifejezésre emlékeztet 😀
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ez nem Hurkának, hanem a hír igazságtartalmának szólt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Akkor én meg gyorsan adok egy mínuszt. Jó móka szálkát keresni és találni mások szemében, amíg ne adj' Isten szembejön egy gerenda, szóval sztem több óvatosságot.Dzsokijuing
Nem mondod, jó sok szálkát szoktam keresni a gerenda mögül.... Ezzel a mínusszal meg csak el leszek valahogy...apeszos
Ez inkább JJ-nek szólt. Én személy szerint nem szeretek mások felett ítélkezni, de ahányan, annyifélék vagyunk.Dzsokijuing
😀

az USA ünnepel, meghalt Osama!
http://index.hu/kulfold/2011/05/02/megoltek_bin_ladent/Hurka
Ne higgy a meséknek.Dzsokijuing


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
én megértem az átlagamerikait hogy most ünnepel.
Évek óta áldoznak egy rakat embert a semmire. Egy olyan háborúra amit nem lehet megnyerni mert nincs látható ellenséged, így nincs is olyan amikor azt mondhatod, hogy elérted a célod (legalábbis egy egyszerű ember számára).
Nem ünnepelheted mint a német meg japcsi kapitulációt, de még azt sem hogy legalább vége van mint Panmindzson-ban. Osama megölése jelenti nekik a cél elérését, mert az is volt kommunikálva, mint a háború célja. (azt talán mégsem kommunikálhatták, hogy azért háborúzunk, mert kellenek a megrendelések a hadiiparnak, illetve hogy inkább mi fölözzük a mákföldek hasznát, sem mint valamit turbános faszok).haromt
és ezután hogyan fogják kommunikálni a háború további folytatását, most, hogy a két főellenség halott?JJ
ez már az ő dolguk. de az biztos, hogy a kongresszusból kurva nehéz lesz majd újabb pénzeket kicsikarni ezután.
De amiket írnak, hogy már elég régóta tudták hogy hol van, arra is utalhat, hogy azért most csinálták, mert kezdte kurvára nem megérni gazdaságilag a dolog illetve nagyobb népszerűségcsökkenéssel jár a folytatás, tehát most abbahagyják szép lassan.

na meg ugye lassan itt a kövi választás és Obama egyik fő kampánytémája volt anno, hogy befejezi a háborút. Ha újra akarják választatni akkor kurva nagy támadási felületet hagyna még a hagyományosan háborúpártibb Repiknek is, hogy "nesze a néger csak pofázott és nincs béke"haromt
Most jön a java. Az egységes irányítású al-Kaida (már persze ha volt ilyen) most össze-vissza, ész nélkül fog végrehajtani bosszúakciókat, az arab forradalmi hullám meg csak rásegít erre. De ne legyen igazam, jöjjön a felvilágosult iszlám aranykora.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Ilyenkor baj, hogy nincs like.... +1apeszos
Akkor én meg gyorsan adok egy mínuszt. Jó móka szálkát keresni és találni mások szemében, amíg ne adj' Isten szembejön egy gerenda, szóval sztem több óvatosságot.Dzsokijuing
Nem mondod, jó sok szálkát szoktam keresni a gerenda mögül.... Ezzel a mínusszal meg csak el leszek valahogy...apeszos
Ez inkább JJ-nek szólt. Én személy szerint nem szeretek mások felett ítélkezni, de ahányan, annyifélék vagyunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én megértem az átlagamerikait hogy most ünnepel.
Évek óta áldoznak egy rakat embert a semmire. Egy olyan háborúra amit nem lehet megnyerni mert nincs látható ellenséged, így nincs is olyan amikor azt mondhatod, hogy elérted a célod (legalábbis egy egyszerű ember számára).
Nem ünnepelheted mint a német meg japcsi kapitulációt, de még azt sem hogy legalább vége van mint Panmindzson-ban. Osama megölése jelenti nekik a cél elérését, mert az is volt kommunikálva, mint a háború célja. (azt talán mégsem kommunikálhatták, hogy azért háborúzunk, mert kellenek a megrendelések a hadiiparnak, illetve hogy inkább mi fölözzük a mákföldek hasznát, sem mint valamit turbános faszok).haromt
és ezután hogyan fogják kommunikálni a háború további folytatását, most, hogy a két főellenség halott?JJ
ez már az ő dolguk. de az biztos, hogy a kongresszusból kurva nehéz lesz majd újabb pénzeket kicsikarni ezután.
De amiket írnak, hogy már elég régóta tudták hogy hol van, arra is utalhat, hogy azért most csinálták, mert kezdte kurvára nem megérni gazdaságilag a dolog illetve nagyobb népszerűségcsökkenéssel jár a folytatás, tehát most abbahagyják szép lassan.

na meg ugye lassan itt a kövi választás és Obama egyik fő kampánytémája volt anno, hogy befejezi a háborút. Ha újra akarják választatni akkor kurva nagy támadási felületet hagyna még a hagyományosan háborúpártibb Repiknek is, hogy "nesze a néger csak pofázott és nincs béke"
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
én megértem az átlagamerikait hogy most ünnepel.
Évek óta áldoznak egy rakat embert a semmire. Egy olyan háborúra amit nem lehet megnyerni mert nincs látható ellenséged, így nincs is olyan amikor azt mondhatod, hogy elérted a célod (legalábbis egy egyszerű ember számára).
Nem ünnepelheted mint a német meg japcsi kapitulációt, de még azt sem hogy legalább vége van mint Panmindzson-ban. Osama megölése jelenti nekik a cél elérését, mert az is volt kommunikálva, mint a háború célja. (azt talán mégsem kommunikálhatták, hogy azért háborúzunk, mert kellenek a megrendelések a hadiiparnak, illetve hogy inkább mi fölözzük a mákföldek hasznát, sem mint valamit turbános faszok).haromt
és ezután hogyan fogják kommunikálni a háború további folytatását, most, hogy a két főellenség halott?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én megértem az átlagamerikait hogy most ünnepel.
Évek óta áldoznak egy rakat embert a semmire. Egy olyan háborúra amit nem lehet megnyerni mert nincs látható ellenséged, így nincs is olyan amikor azt mondhatod, hogy elérted a célod (legalábbis egy egyszerű ember számára).
Nem ünnepelheted mint a német meg japcsi kapitulációt, de még azt sem hogy legalább vége van mint Panmindzson-ban. Osama megölése jelenti nekik a cél elérését, mert az is volt kommunikálva, mint a háború célja. (azt talán mégsem kommunikálhatták, hogy azért háborúzunk, mert kellenek a megrendelések a hadiiparnak, illetve hogy inkább mi fölözzük a mákföldek hasznát, sem mint valamit turbános faszok).
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én azoknak az embereknek is halálbüntetést osztanék ki, akik éveken keresztül képesek hazudni hőn szeretett feleségüknek miközben fűvel-fával megcsalják, szóval igen, e téren meglehetőségen szélsőséges álláspontot képviselekJJ
Ilyenkor baj, hogy nincs like.... +1apeszos
Akkor én meg gyorsan adok egy mínuszt. Jó móka szálkát keresni és találni mások szemében, amíg ne adj' Isten szembejön egy gerenda, szóval sztem több óvatosságot.Dzsokijuing
Nem mondod, jó sok szálkát szoktam keresni a gerenda mögül.... Ezzel a mínusszal meg csak el leszek valahogy...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ismét bebizonyosodott, hogy kibaszott buták az amerikaiak. Ünnepelnek az utcákon....:mad:GRAFI
nemcsak az utcákon, a kampuszokon is
http://rivals.yahoo.com/ncaa/football/blog/dr_saturday/post/College-campuses-celebrate-Osama-bin-Laden-8217?urn=ncaaf-wp1121

na ez a személyi kultusz és a celebvilág igazán káros hatása, az emberek csak jelképekben képesek gondolkozni, azaz pl. Osama halála = a terrorizmus vége


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nézve a híreket, ezek tényleg azt hiszik, hogy vége van a terrorizmusnak. szegények.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ismét bebizonyosodott, hogy kibaszott buták az amerikaiak. Ünnepelnek az utcákon....:mad:
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Most mit csodálkozol?

Kiengedték a szellemet a palackból, nagy erőt kell mozgósítaniuk a visszagyömöszölésre. Ha egyáltalán sikerül, ugye.

Azért a terrorakciók után halottak maradtak, itt csak agyhalottak, szóval az összevetésnél elvetetted a sulykot.Dzsokijuing
én azoknak az embereknek is halálbüntetést osztanék ki, akik éveken keresztül képesek hazudni hőn szeretett feleségüknek miközben fűvel-fával megcsalják, szóval igen, e téren meglehetőségen szélsőséges álláspontot képviselekJJ
Ilyenkor baj, hogy nincs like.... +1apeszos
Akkor én meg gyorsan adok egy mínuszt. Jó móka szálkát keresni és találni mások szemében, amíg ne adj' Isten szembejön egy gerenda, szóval sztem több óvatosságot.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tudom hogy nagy szó bin Laden meggyilkolása, de ezt a tényt ünnepelni szerintem ugyanolyan gusztustalan dolog, mint maguk a terrorcselekmények

az pedig, hogy még ESPN-en is ez a főhír, egyenesen felháborítóJJ
Most mit csodálkozol?

Kiengedték a szellemet a palackból, nagy erőt kell mozgósítaniuk a visszagyömöszölésre. Ha egyáltalán sikerül, ugye.

Azért a terrorakciók után halottak maradtak, itt csak agyhalottak, szóval az összevetésnél elvetetted a sulykot.Dzsokijuing
én azoknak az embereknek is halálbüntetést osztanék ki, akik éveken keresztül képesek hazudni hőn szeretett feleségüknek miközben fűvel-fával megcsalják, szóval igen, e téren meglehetőségen szélsőséges álláspontot képviselekJJ
Ilyenkor baj, hogy nincs like.... +1
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
én azoknak az embereknek is halálbüntetést osztanék ki, akik éveken keresztül képesek hazudni hőn szeretett feleségüknek miközben fűvel-fával megcsalják, szóval igen, e téren meglehetőségen szélsőséges álláspontot képviselekJJ
Ezt Sobri meg ne lássa mert jön a 600 oldalas vita. 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
tudom hogy nagy szó bin Laden meggyilkolása, de ezt a tényt ünnepelni szerintem ugyanolyan gusztustalan dolog, mint maguk a terrorcselekmények

az pedig, hogy még ESPN-en is ez a főhír, egyenesen felháborítóJJ
Most mit csodálkozol?

Kiengedték a szellemet a palackból, nagy erőt kell mozgósítaniuk a visszagyömöszölésre. Ha egyáltalán sikerül, ugye.

Azért a terrorakciók után halottak maradtak, itt csak agyhalottak, szóval az összevetésnél elvetetted a sulykot.Dzsokijuing
én azoknak az embereknek is halálbüntetést osztanék ki, akik éveken keresztül képesek hazudni hőn szeretett feleségüknek miközben fűvel-fával megcsalják, szóval igen, e téren meglehetőségen szélsőséges álláspontot képviselek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
tudom hogy nagy szó bin Laden meggyilkolása, de ezt a tényt ünnepelni szerintem ugyanolyan gusztustalan dolog, mint maguk a terrorcselekmények

az pedig, hogy még ESPN-en is ez a főhír, egyenesen felháborítóJJ
Most mit csodálkozol?

Kiengedték a szellemet a palackból, nagy erőt kell mozgósítaniuk a visszagyömöszölésre. Ha egyáltalán sikerül, ugye.

Azért a terrorakciók után halottak maradtak, itt csak agyhalottak, szóval az összevetésnél elvetetted a sulykot.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
tudom hogy nagy szó bin Laden meggyilkolása, de ezt a tényt ünnepelni szerintem ugyanolyan gusztustalan dolog, mint maguk a terrorcselekmények

az pedig, hogy még ESPN-en is ez a főhír, egyenesen felháborító


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még ma is tiszta ideg vagyok! Csütörtökön buliztunk egy kicsit és éjszaka 1:15-kor elindultam haza (Kecskemét-Nagykőrös 15km).
Úgy gondoltam stoppolok. Párszor majdnem elütöttek (Azt hitték, hogy viccből akarom megállítani őket?), de egyik rohadék sem akart megállni. Szóval 4:20-ra haza is értem bő 15 km-rel a lábamban. Gyűlölöm az összes autós férget!catattack
mi a tosznak indulsz el az ejszaka kozepen 15 kmre gyalog ?
ittal vna az elso vonatig. az max 3 ora megfeleloen bekurva 3 oder 4 sor.
alomszeru ejszaka lett vna es meg az autosokat sem remisztette vna halalra
egy tantorgo reszeg a fout szelen.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Még ma is tiszta ideg vagyok! Csütörtökön buliztunk egy kicsit és éjszaka 1:15-kor elindultam haza (Kecskemét-Nagykőrös 15km).
Úgy gondoltam stoppolok. Párszor majdnem elütöttek (Azt hitték, hogy viccből akarom megállítani őket?), de egyik rohadék sem akart megállni. Szóval 4:20-ra haza is értem bő 15 km-rel a lábamban. Gyűlölöm az összes autós férget!
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Nők, mi más. 😂 😛Vrijbloed
mi történt? 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nők, mi más. 😂 😛
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak aztán tudjunk mindent átfordítani. és ne lepődjünk meg, ha kiderül,hogy Fák Tigrist látjuk a jurósporton ütögetni.fetomy
vagy a sok Buzi pl 😀 Buzi Tájszon, Buzi Rendöll 😀