Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Öcsém.........
Van egy kiskutyánk. Tesómék ki szokták vinni játszani a parkba, ahol sok hasonló van. Egyáltalán nem agresszív, a legdurvább amit csinál, hogy ugat (na jó, meg néha megkúrja a lábakat 😂 ). Épp most meséli, hogy egy faszkalap, a suli gondnoka, ami ott van, mikor előtte volt a kiskutya, rábaszott egyet egy szöges dróttal.... A rendőröknek persze azt mondta, hogy a kutya rátámadt... (a kutya Yorki, pici és baromi barátságos..)
Jah, a rendőrök azért jöttek ki, mert az egyik kutyatulajdonos odament "reklamálni" a faszinál, aki pedig az illetőt is megbaszta a szögesdróttal.

Kérdem én, ilyen elmebeteg ember hogy a faszomba dolgozhat iskolában?? Akkora az a kutya mint egy cipő bazmeg...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy az a jó h neked még akkor is járna konstans 99 amikor épp kapcsolatban vagy 😀briareos
😂 Hát hiába, király vagyok, na 😂
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
fetomy az a jó h neked még akkor is járna konstans 99 amikor épp kapcsolatban vagy 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kösz 😂
több mint 13 éve
catattack 3 520
Sok sikert és boldogságot!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hihetetlen a sztori. Meghalt 8 házzal lejjebb a bácsi, és 24 órában ez a téma?
...És hogy a családban ez bárkivel megtörténhet? :/catattack
igen. konkrétan:

"54 éves volt....-kivárás, hogy mondjak valamit-, a lift előtt esett össze....-kivárás-, a felesége találta meg...-kivárás-, két lánya volt...-kivárás-, még meg se házasodtak...-kivárás-, apa is már 45 éves, és fizikai munkát végez...-kivárás-, én nem tudom mit csinálnék ha blabla-satöbbiiiiiiiii"

De tök mindegy, már hozzászokhattam volna, mert húgom is olyan, hogy ha mondanak egy olyat, hogy Zumbawambában, Udugnibugni fővárosában megmozdult a levegő, akkor a húgom gépére pillantva meg van nyitva a firefox, és a lapok kb: "forgószél - wikipedia, forgószél székesfehérvár - google, forgószél magyarország - google, körbeforgórúgás - chucknorris.hu"... 😛 A nyári vulkánkitörésnél is egy hétig hallgattuk egyfolytában a húgomtól, hogy nem lesz nyár, napot se látunk, megfulladunk mert a hamu és gyémánt...

Nők... mi lenne velünk nélkülük? 😛 (nyugodt napokat élnénk.... 😛)
több mint 13 éve
catattack 3 520
Hihetetlen a sztori. Meghalt 8 házzal lejjebb a bácsi, és 24 órában ez a téma?
...És hogy a családban ez bárkivel megtörténhet? :/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Depresszió egy olyasvalaki miatt, aki véletlenül abba az utcába költözött? Felesleges idegzabálás az egész.catattack
Hát igen... Ez már nem együttérzés, hanem a saját idegeink kikészítése...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Depresszió egy olyasvalaki miatt, aki véletlenül abba az utcába költözött? Felesleges idegzabálás az egész.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat már. Most komolyan, mi a fasznak csinálja magának az ember a szart??? Ráadásul aztán terjeszti is...fetomy
Bővebben...catattack
Barátnőmék környékén meghalt valaki, ő pedig olyan szinten túlreagálta, hogy azt el sem lehet mondani. Mély depresszió, és különböző családtagjaink halálának vizionálása napokig...

Együtt érzek, meg minden, de túlságosan élénk a képzelőerőm ahhoz, hogy egyfolytában olyanokról "ábrándozzak", hogy össze-vissza kihal a családom...
több mint 13 éve
catattack 3 520
A faszomat már. Most komolyan, mi a fasznak csinálja magának az ember a szart??? Ráadásul aztán terjeszti is...fetomy
Bővebben...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat már. Most komolyan, mi a fasznak csinálja magának az ember a szart??? Ráadásul aztán terjeszti is...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 344 — #NoStress
Értem. Sajnos az ilyen pályázatoknál, projekteknél sokszor tudják előre ki lesz a nyertes, és a többi pályázó csak a látszat miatt kell.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?Sobri Jóska
Igazából valamilyen szinten céges titok, attól függ mennyire érdekel részletesenBlack_Adder
Amennyire nem titok. 😊
Csak elég a tág téma: építőipar, informatika, kommunikáció, ilyesmi 😊Sobri Jóska
informatika, és bankok számára készült volna. Jó darabig hitegettek, meg minden aztán mégse...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 344 — #NoStress
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...Black_Adder
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?Sobri Jóska
Igazából valamilyen szinten céges titok, attól függ mennyire érdekel részletesenBlack_Adder
Amennyire nem titok. 😊
Csak elég a tág téma: építőipar, informatika, kommunikáció, ilyesmi 😊

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...Black_Adder
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?Sobri Jóska
Igazából valamilyen szinten céges titok, attól függ mennyire érdekel részletesen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 344 — #NoStress
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...Black_Adder
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem egész MO-n ezen a héten van waiver. Hihetetlen népvándorlás van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pont ma van lomtalanítás az utcában is, ráadásul a tv-m is úgy gondolta megajándékoz az elektromos tűz örömeivel így bekapcsolás után, szóval most azon gondolkozom hogy kidobom a g*ciknek a tv-t hátha agyon vág legalább egyet...Hanni
ahhoz bedugva kell kidobni nem? 😛 és akkor már a kábellel együtt viszik a házat is, mert az is lomnak számít, mert össze van kötve a TV-vel 😛
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pont ma van lomtalanítás az utcában is, ráadásul a tv-m is úgy gondolta megajándékoz az elektromos tűz örömeivel így bekapcsolás után, szóval most azon gondolkozom hogy kidobom a g*ciknek a tv-t hátha agyon vág legalább egyet...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem igaz hogy itt kell Halló!!-zni baszdmeg,még annyira sem telik ezektől hogy megnyomják azt a kurva csengőt és ne ordibáljanak másfél órán keresztül.Egyébként is olyan szarul vagyok hiányzik még hallgatni egész nap az acsarkodásukat.Hogy dögölne meg mind!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀Duff
egyszer utaztam rajta úgy hogy éppen lomtalanítás volt a nyóckerben. Na az gyönyörű volt.haromt
a meccs után konkrétan nem tudtunk rá felszállni, annyira tele volt hétközben a munkában megfáradt, és szombat este a heti feszültséget levezetni kívánó norvégokkal... mondjuk az öltöző feltörése után nem biztos, hogy hagytam volna szó nélkül, ha belém kötnek...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Reméltem, hogy veszed a lapot.GRAFI
Vette is a maga módján 😊
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Reméltem, hogy veszed a lapot.