Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon sok "kiskocsma" bele fog bukni. Előszeretettel hozzák példának az Ír pubokat, hogy ott milyen jól bevált. Francokat. Ott is behaltak a kisebbek. Nálunk még rosszabb lesz a helyzet. Ausztriában voltam olyan kávézóban, ahol ketten dohányoztak mellettem, és a füstnek még csak a szagát sem éreztem nemhogy a szememet csípje. Megoldották az elszívást. Pénz kérdése volt az egész. Ami ugye nálunk nincs.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Olvastam valahol egy tanulmányt, hogy külföldön pl. ahol bevezették a füstmentes kocsmákat, nemhogy csökkent volna a forgalom, hanem nőtt. Több olyan ember tért be, aki korábban a nagy füst és a bűz miatt kerülte a helyet. Ráadásul a felmérés szerint azon emberek fogyasztása is nőt, akik korábban dohányoztak. A betiltott dohányzás helyett ugyanis többet ittak.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ilyen formán ha tehetem és van rá lehetőség, nem 8 láncdohányos mellé ülnék be, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.Stez
Na, hát de akkor meg van oldva, hiszen akkor ezek szerint most sem egy helyre mentek, és telefonon tartjátok akapcsolatot 😛fetomy
Vagy viszünk laptopot és webkamerán még látjuk is a másik társaságot.
Remek piálás lenne. 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ilyen formán ha tehetem és van rá lehetőség, nem 8 láncdohányos mellé ülnék be, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.Stez
Na, hát de akkor meg van oldva, hiszen akkor ezek szerint most sem egy helyre mentek, és telefonon tartjátok akapcsolatot 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kicsit túl van lihegve ez a dohányzás dolog. Annyi minden másba is bele lehet halni. Remélem ezt a nemdohányzós dolgot nem vezetik ebben a formában be, nehogy már egy sör mellé ne tudjon az ember sehol egy cigit elszívni. Valami olyasmi megoldás kéne, hogy legyenek dohányos és nem dohányos helyek, dohányos helyre ugyis csak a bagósok mennének be. Ennyi erővel az alkoholt is be lehetne tiltani nyilvános helyeken. Bár abból lehet, forradalom lenne. 😊Dub
És ha én elmegyek egy 15 fős baráti társasággal, amiből 8 ember dohányzik, akkor majd a társaság egyik fele megy dohányzóba, másik a nem dohányzóba? 😊
Majd telefonon tartjuk a kapcsolatot addig isStez
Nemtom, de szerintem Dub arról egyáltalán nem szólt, hogy aki nem dohányos, azt kitiltják a dohányos helyekről 😊 Szóval ha a fél társaság nem bagózik, a másik meg igen, és feltételezem együttes sörözésnél már rég megszokták a dolgot, akkor bemennek ők is a dohányosokkal a dohányos helyre 😊fetomy
Jó, hát ez egy lehetőség.
De én például nem igazán kedvelem, amikor a pofámba fújják a füstöt és mióta nem dohányzom, a szememet is irritálja a sok-sok füst. Ilyen formán ha tehetem és van rá lehetőség, nem 8 láncdohányos mellé ülnék be, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Azt gondoltam amúgy, hogy nem lennének kitiltva a nem dohányzók a dohányos helyről, nem is emiatt kérdeztem. 😊
De mondjuk ha korrekten meg tudnák oldani ezt a dohányzó, nem dohányzó hely témát, akkor még el is fogadnám, csak igazából ez sosem fog megtörténni úgy komolyabban. Ráadásul kíváncsi vagyok, hány kocsma bukna bele abba, ha nem lehet bent dohányozni.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem kicsit túl van lihegve ez a dohányzás dolog. Annyi minden másba is bele lehet halni. Remélem ezt a nemdohányzós dolgot nem vezetik ebben a formában be, nehogy már egy sör mellé ne tudjon az ember sehol egy cigit elszívni. Valami olyasmi megoldás kéne, hogy legyenek dohányos és nem dohányos helyek, dohányos helyre ugyis csak a bagósok mennének be. Ennyi erővel az alkoholt is be lehetne tiltani nyilvános helyeken. Bár abból lehet, forradalom lenne. 😊Dub
És ha én elmegyek egy 15 fős baráti társasággal, amiből 8 ember dohányzik, akkor majd a társaság egyik fele megy dohányzóba, másik a nem dohányzóba? 😊
Majd telefonon tartjuk a kapcsolatot addig isStez
Nemtom, de szerintem Dub arról egyáltalán nem szólt, hogy aki nem dohányos, azt kitiltják a dohányos helyekről 😊 Szóval ha a fél társaság nem bagózik, a másik meg igen, és feltételezem együttes sörözésnél már rég megszokták a dolgot, akkor bemennek ők is a dohányosokkal a dohányos helyre 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kicsit túl van lihegve ez a dohányzás dolog. Annyi minden másba is bele lehet halni. Remélem ezt a nemdohányzós dolgot nem vezetik ebben a formában be, nehogy már egy sör mellé ne tudjon az ember sehol egy cigit elszívni. Valami olyasmi megoldás kéne, hogy legyenek dohányos és nem dohányos helyek, dohányos helyre ugyis csak a bagósok mennének be. Ennyi erővel az alkoholt is be lehetne tiltani nyilvános helyeken. Bár abból lehet, forradalom lenne. 😊Dub
És ha én elmegyek egy 15 fős baráti társasággal, amiből 8 ember dohányzik, akkor majd a társaság egyik fele megy dohányzóba, másik a nem dohányzóba? 😊
Majd telefonon tartjuk a kapcsolatot addig is

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
3ig tanulni, majd sikeresen elaludni a zht...
Faszom
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem kicsit túl van lihegve ez a dohányzás dolog. Annyi minden másba is bele lehet halni. Remélem ezt a nemdohányzós dolgot nem vezetik ebben a formában be, nehogy már egy sör mellé ne tudjon az ember sehol egy cigit elszívni. Valami olyasmi megoldás kéne, hogy legyenek dohányos és nem dohányos helyek, dohányos helyre ugyis csak a bagósok mennének be. Ennyi erővel az alkoholt is be lehetne tiltani nyilvános helyeken. Bár abból lehet, forradalom lenne. 😊Dub
Erre már volt példa.
Nem forradalom lett, hanem kurva nagy illegális biznisz.Sobri Jóska
Ebből is az lesz. És akkor jelentős adó bevételtől esik el az ország. Nem véletlenül hátráltak meg megint. Az adóhivatal ugyanis jóval nagyobb kieső bevételt számolt ki, mint az "okos" képviselő urak.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Szerintem kicsit túl van lihegve ez a dohányzás dolog. Annyi minden másba is bele lehet halni. Remélem ezt a nemdohányzós dolgot nem vezetik ebben a formában be, nehogy már egy sör mellé ne tudjon az ember sehol egy cigit elszívni. Valami olyasmi megoldás kéne, hogy legyenek dohányos és nem dohányos helyek, dohányos helyre ugyis csak a bagósok mennének be. Ennyi erővel az alkoholt is be lehetne tiltani nyilvános helyeken. Bár abból lehet, forradalom lenne. 😊Dub
Erre már volt példa.
Nem forradalom lett, hanem kurva nagy illegális biznisz.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Szerintem kicsit túl van lihegve ez a dohányzás dolog. Annyi minden másba is bele lehet halni. Remélem ezt a nemdohányzós dolgot nem vezetik ebben a formában be, nehogy már egy sör mellé ne tudjon az ember sehol egy cigit elszívni. Valami olyasmi megoldás kéne, hogy legyenek dohányos és nem dohányos helyek, dohányos helyre ugyis csak a bagósok mennének be. Ennyi erővel az alkoholt is be lehetne tiltani nyilvános helyeken. Bár abból lehet, forradalom lenne. 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
15-16 évesen kőkemény voltam és bagzottam elég sokat de benőtt a fejem lágya, 4 éve egy slukk cigit se szívtam, hálisten nem sikerült rászokni, szokták mondani hogy aki dohányzott az minidg érez egy kis késztetést de nálam semmi ilyen nincs.JayB
Meg szokták mondani hogy a cigiről való leszokás a világ legkönnyebb dolga. Nekem már 23x sikerült 😀Hanni
Ezt komolyra véve is, tanúsíthatom. Apám egyik pillanatról a másikra leszokott, pedig 30 éve cigizett.
Igaz, a doki segített neki egy tüdőmegnagyobbodásos diagnózissal. 😊Mikey
Én 2x szoktam le egyik napról a másikra, mindenféle tapasz és egyéb segédeszköz nélkül. Szerintem csak így lehet. Az első 8 hónapig tartott, a második kb. 6 éve tart.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
15-16 évesen kőkemény voltam és bagzottam elég sokat de benőtt a fejem lágya, 4 éve egy slukk cigit se szívtam, hálisten nem sikerült rászokni, szokták mondani hogy aki dohányzott az minidg érez egy kis késztetést de nálam semmi ilyen nincs.JayB
Meg szokták mondani hogy a cigiről való leszokás a világ legkönnyebb dolga. Nekem már 23x sikerült 😀Hanni
Ezt komolyra véve is, tanúsíthatom. Apám egyik pillanatról a másikra leszokott, pedig 30 éve cigizett.
Igaz, a doki segített neki egy tüdőmegnagyobbodásos diagnózissal. 😊Mikey
Fateroknak könnyebben megy.
Az enyém is tolta a napi 2 dobozt, 30 éven keresztül, majd egyik nap azt mondta, ő nem gyújt rá többet, mert undorító, és azóta, 19 éve egy szálat se.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
15-16 évesen kőkemény voltam és bagzottam elég sokat de benőtt a fejem lágya, 4 éve egy slukk cigit se szívtam, hálisten nem sikerült rászokni, szokták mondani hogy aki dohányzott az minidg érez egy kis késztetést de nálam semmi ilyen nincs.JayB
Meg szokták mondani hogy a cigiről való leszokás a világ legkönnyebb dolga. Nekem már 23x sikerült 😀Hanni
Ezt komolyra véve is, tanúsíthatom. Apám egyik pillanatról a másikra leszokott, pedig 30 éve cigizett.
Igaz, a doki segített neki egy tüdőmegnagyobbodásos diagnózissal. 😊
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Meg szokták mondani hogy a cigiről való leszokás a világ legkönnyebb dolga. Nekem már 23x sikerült 😀
Hanni
Én sosem szoktam rá. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
15-16 évesen kőkemény voltam és bagzottam elég sokat de benőtt a fejem lágya, 4 éve egy slukk cigit se szívtam, hálisten nem sikerült rászokni, szokták mondani hogy aki dohányzott az minidg érez egy kis késztetést de nálam semmi ilyen nincs.JayB
Meg szokták mondani hogy a cigiről való leszokás a világ legkönnyebb dolga. Nekem már 23x sikerült 😀Hanni
olyan, mint az én kapcsolatom az alkohollal 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hanni, te nem vagy százas 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már én sem dohányzom néhány hónapja, bár 7 évig dohányoztam és most is asszony miatt szoktam le 😀Stez
fúj. Csak Bria meg ne lássa 😛eaglesmcnabb
papucs 😀
normál ember az asszony miatt szokik rábriareos
ugyan
hadd legyen egy jó napja neki is 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Már én sem dohányzom néhány hónapja, bár 7 évig dohányoztam és most is asszony miatt szoktam le 😀Stez
fúj. Csak Bria meg ne lássa 😛eaglesmcnabb
papucs 😀
normál ember az asszony miatt szokik rá

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
15-16 évesen kőkemény voltam és bagzottam elég sokat de benőtt a fejem lágya, 4 éve egy slukk cigit se szívtam, hálisten nem sikerült rászokni, szokták mondani hogy aki dohányzott az minidg érez egy kis késztetést de nálam semmi ilyen nincs.JayB
Meg szokták mondani hogy a cigiről való leszokás a világ legkönnyebb dolga. Nekem már 23x sikerült 😀
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
hozzon magával mindenki mégegy embert 😉fetomy
Idevág, ez errefele úgy szól, hogy mindenki menjen a picsába és vigyen magával még egy embert.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
15-16 évesen kőkemény voltam és bagzottam elég sokat de benőtt a fejem lágya, 4 éve egy slukk cigit se szívtam, hálisten nem sikerült rászokni, szokták mondani hogy aki dohányzott az minidg érez egy kis késztetést de nálam semmi ilyen nincs.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bowl.hu fórum antidohányosai egyesüljetek!JC6
Vajon mennyien is vagyunk? 😊 😂Vrijbloed
Sokan de nem elegen 😀Hanni
hozzon magával mindenki mégegy embert 😉
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már én sem dohányzom néhány hónapja, bár 7 évig dohányoztam és most is asszony miatt szoktam le 😀Stez
fúj. Csak Bria meg ne lássa 😛eaglesmcnabb
van az a csaj ... 😂

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Stez, Asbee, gyeek: majd megvitatom a srácokkal, felvehetünk-e titeket a csoportba. Kár, nagy kár, hogy már szívtatok, de hátha elnézőek lesznek a fiúk... 😀JC6
Szerintem ugrik az én tagságom is, 1-2 éve n+4 sör után előszeretettel kunyeráltam 1-1 szálat haveroktól...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER