Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a legnagyobb bajom ezzel az egésszel, hogy az ég egy adta világon semmi nem fog változni.

a probléma ugyanis onnan ered, hogy nálunk nem versenyeznek érted/a pénzedért az egyes szórakozóhelyek, hanem státuszt kínálnak érte. így legyen az bármekkora ótvar fos, amíg menő lesz odajárni (épp adott időpontban ez a hajógyári, az ötkert, a play, vagy a hyperspace), addig be fognak menni bármennyien is legyenek és és bármilyen marhavagon körülmények legyenek is.

és akkor idő kérdése, hogy ez újra megtörténik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
engem életem során asszem 8x találtak be. Már nem is emlékszem mindre. De volt billárdszalon ablakán kiugrás a 15 elől (2en voltunk), sima behúzás 3, csak úgy megverés 2, késselfenyegetőzés egy, meg most ez.
szerinted miért akarom mindet megölni már 10 éve?
mindamellett hogy kifejezetten liberálisnak vallom magam és 0 rasszizmus vagy előítélet van bennem négerekkel, kínaiakkal, buzikkal, zsidókkal vagy hupililákkal szemben.haromt
Ehhez és a hasonló hsz-ekhez: ha én most emellé felsorolok ugyanennyi pozitív példát, kezdve a mindig segítőkész, mellesleg roma szomszédomtól a fiam volt óvodástársáig, akiktől ugyancsak sok jót kaptunk, akkor kihoztuk döntetlenre ezt a meccset? Nem lehetne egyénre szabva vizsgálni az ilyen eseteket? És nem csak amiatt, hogy szinte biztosan vannak roma olvasói ennek a fórumnak is, akik az ilyen beírások után jó messzire távoznak innét. Hanem úgy általában.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is nyúlták le a tárcámat a négyeshatoson és volt bunyóm is.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A késelős változat teljesen életszerűtlen annak, aki maga valaha volt sokemberes buliban.
Mármint az a lehetőség, hogy késelés történik, majd könnyen elmenekülnek az elkövetők, amikor a nem-elkövetőknek is hosszú-hosszú időbe telik egyáltalán kijutniuk az épületből.
Pláne, hogy már éjszaka, a GB meccs után sem lehetett semmilyen normális híroldalon (és kurucinfo ezügyben nem mérvadó), vagy a FB-on egy igazi szemtanútól sem azt hallani, hogy látott volna késelést.Sobri Jóska
http://inosantokali.hu/szervezet.php - a kés rendeltetésszerű használatáról. Ha a kést tartó kezed csuklóból meg tudod mozdítani, vagy testsúllyal "rálökni a kést" a célpontra, akkor már tudsz "késelni" (halálos szúrt/vágott sebest okozni), nincs szükséged számottevő mozgási energiára. Ha lejársz edzésre, akkor meglátod. A tömegről annyit, hogy az arc nélküli tömeg olyan, mint a sötétség: ápol és eltakar. Pl. a whiskey-s rabló esete 😀 .

Állítólag eltaposták/kipréselték a lányokat. Miért tört ki a pánik? A seb nélküli késelést meg nem értem... nagy májer aki úgy tud késelni. Komolyan.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hjajj de szeretem az olyan kezdetű mondatokat, hogy "Ugyanmár, kinek és mi érdeke lehetne, hogy xy". Nem értem, hogy a 21. században, az összeesküvés elméletek tömkelegében, hogy tud valaki egy olyan mondatot leírni, hogy senkinek nem fűződik hozzá érdeke. Hát ugyanmár, bármihez fűződhet bárkinek. Lehet egy szimpla olyan, hogy olyan késelt, aki valaki valakije, vagy éppen valakinek érdeke tönkretenni ezt a buliszervező céget/helyet, lehet akármi. Nem azt akarom mondani, hogy így volt, csak nem értem, hogy mi a fenéért ne lehetne érdeke ez valakinek, mikor az egész világ érdekekről szól.
De vegyük a legalapabb érdeket, ami mondjuk a kormányé. Vajon Orbánéknak húdejó-e, ha főleg mikor soros elnökök vagyunk, MEGINT jön egy balhé, hogy a cigányok késeltek? Főleg, hogy még 1-2 ilyen, hogy cigányok késelnek buliban, aztán szépen be lehet zárni minden helyet kb... Meg a felzúdulás, ami utána jön, vajon jó-e Orbánéknak, vagy úgy egyáltalán a magyaroknak? Egyébként az őszödi beszédet jó hogy mondtad, mert a több, mint fél éven át tartó (nemtom pontosan mennyi) tüntetéssorozatnak, kukagyújtásnak, székházostromnak, satöbbinek eléggé nem volt jó megítélése külföldön.

Egyébként követtem a facebook-on azt a csoportot. És többször olvastam olyat, hogy "Én láttam, hogy...", vagy max "Most írta ki az ismerősöm, hogy: Én láttam, hogy..." és hasonlók, ami azért nem az a "süket ismerősöm hallotta, hogy egy vak srác lábon lőtt egy rohangáló nyomorékot". Egyáltalán nem azt mondom, hogy ezek hiteles tanúk a népnek, senki nem az, csak azt mondom, hogy nem kell a ferdítés itt, hogy nem voltak konkrét első személytől érkező infók. Mert volt nem is egy. És azzal sem kell jönni, hogy "Miért nem mennek el a rendőrségre?", mert hát baszki, honnan tudod, hogy nem mentek el?

Továbbra sem jelentem ki -nyilván-, hogy késelés volt, mert nem tudom. De ettől függetlenül igenis millió ok lehet arra, amiért 1-1, nagy tömeget "érintő", érdeklő balhét érdemes eltitkolni, vagy legalábbis finomítani rajta, akár cigány volt, akár nem is volt senki, akármi volt, mindig lehet bármi kapcsolat bárkivel.

Zárásként pedig a "Hogyan tudná bárki eltusolni" témához szólnék hozzá annyit, hogy egy "mélyen dolgozó" kedves ismerősömmel többször nyaraltam együtt, és volt 'szerencsém' megtudni, hogy milyen dolgokat el tudnak kendőzni úgy, hogy sokaknak fogalma nincsen egyáltalán róla. Persze ez itt mindenkinek "ismerősöm ismerőse" témakör, de nekem nem az -és mellesleg ettől még lehet valami igaz-, de nem érdekel, ki mit hisz el, én pontosan tudom, hogy nincs helye olyan kérdésnek, hogy "Hogyan tudná bárki eltusolni", aki elhiszi elhiszi, aki nem, az meg higgye továbbra is, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet eltitkolni.

ja, ui.: Egy tömegben, ahol egymásnak dörgölődés megy, lehet késelni simán. Leszúrod, nem látja senki, mert nyaktól lefele kb. összeértek, odébb mész két métert, az már vagy 20 ember, és úgyis idő, mire észreveszik, hogy valaki megszúrtak, főleg, hogy még elesni sincs helye. Kijutnia meg nem kell azonnal, majd kisodorja a tömeg, a kést meg max eldobja közben, vagy bedugja valaki zsebébe, és akkor még sietnie sem kell. (nem mondom, hogy ez történt, de ez pl. válasz a "lehetetlen ilyen körülméynek között késelni" dologra.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Kurva életbe hogy már megint elaludtam...2hete nembírok időben beérni a suliba 😒'Hall Of Green
Fórumozni van idő mi 😛 fontos az az iskola. Azért, hogy egyetemista lehess, és akkor feküdj le, amikor korábban keltél.

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Kurva életbe hogy már megint elaludtam...2hete nembírok időben beérni a suliba 😒'

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Kinek, milyen érdeke fűződne egy 3 halálos áldozattal járó késelés eltusolásához, aminek még van rengeteg szemtanúja is?
Arról most ne vitázzunk, hogy a ha cigányok követték el, lesz e cigánybűnözésezés, vagy K. Vendel elkövetőről lesz csak szó, mert nem erre vonatkozik a kérdésem. Hanem arra, hogy ki képes egy ilyen esetet eltusolni, és milyen érdeke fűződik hozzá?
Érdeklődve várom a konteókat.Sobri Jóska
Nép harag elkerülése. Á la Cosma ügy. Annak is mi lett a vége? A fekete Navarrás tisztító brigád. Gondolom az amúgy is feszült helyzetben, meg a soros EU elnökségnek hála (aminek ugye az egyik fő kérdése pont a cigus kérdés) nem szeretnének ebből megint egy hetekig tartó lázongást/vauvauzást.Hanni
Viszont így, hogy van kábé 100 (állítólagos) szemtanú, meg simán mindenki megnyugszik, és azt mondja: huhh, de jó, hogy nem is volt késelés?
Tényleg, senkiben fel se merül ez a lehetőség, eszébe se jut senkinek.
ehh
Ne feledd el, ez már a 21. század.
Ki tudna ilyet eltusolni? A belügyminisztérium? Mikor minden tininél kamerás mobil van?
Vagy ki ad utasítást és kinek? Milyen csatornákon?
Ez nem egy amerikai kémfilm, ahol van egy mikrofilm, és ha azt elsüllyesztik, akkor senki se tudja meg az igazat.
És zárásul, történjen bármi Magyarországon, írd és mondd, bármi, itt sosem lesz lázongás, se népharag, se forradalom, max a szavazófülkékben, utólag kikiáltva.
(Ja, és Cosma ügynél se volt népharag, se öszödi beszédnél, -vagyis harag volt, de eremény nem- se most, csináljon bármit Orbán, se egyéb, mindenki által ismert, és elítélt ügyeknél. Szóval ha most kiderülne, hogy volt 5 elkövető, aki még cigány is, mi lenne? Jobbik kicsit acsarkodna, Fidesz vastagon leszarná, hiszen itt fasza közbiztonság van, van róla jelentés a BM-től, akkor tuti az van. TASZ picsogna bárki bármit mond, MSZP szerint mindenről Orbán tehetne, Pintér meg mindenkit elküldene az anyjába. Ennyi.)
Birka nép vagyunk, be kell látni.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kinek, milyen érdeke fűződne egy 3 halálos áldozattal járó késelés eltusolásához, aminek még van rengeteg szemtanúja is?
Arról most ne vitázzunk, hogy a ha cigányok követték el, lesz e cigánybűnözésezés, vagy K. Vendel elkövetőről lesz csak szó, mert nem erre vonatkozik a kérdésem. Hanem arra, hogy ki képes egy ilyen esetet eltusolni, és milyen érdeke fűződik hozzá?
Érdeklődve várom a konteókat.Sobri Jóska
Nép harag elkerülése. Á la Cosma ügy. Annak is mi lett a vége? A fekete Navarrás tisztító brigád. Gondolom az amúgy is feszült helyzetben, meg a soros EU elnökségnek hála (aminek ugye az egyik fő kérdése pont a cigus kérdés) nem szeretnének ebből megint egy hetekig tartó lázongást/vauvauzást.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...eaglesmcnabb
késelés lehetett attól, hogy ez a 3 ember nem attól halt meg. illetve vsz ez volt bejelentve amikor hívták a zsarukat. ez nem meglepő, a sajtónak is az volt bejelentveharomt
Szerintem is valami hasonló történhetett. Lehet, hogy konkrétan nem abba haltak bele, de arra azért fogadni mernék, hogy ezeknek a tetveknek valami közük egészen biztosan volt a pánik kialakulásához. Aki nem valami álomvilágban él, az pontosan tudja, hogy ahol ezek társaságban megjelennek, ott csak idő kérdése, hogy mikor lesz valami probléma. Ezért nem lenne szabad beengedni sehova ezeket az ember alatti lényeket. Persze akkor meg megy a sírás-rívás, jön az EU, meg a sok elmebeteg jogvédő, hogy jujj micsoda szörnyűséges rasszizmus, ismét felütik a fejüket ebben a az amúgy is bűnös országban a régi csúnya, ordas eszmék. Gusztustalan egyszerűen az egész.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...eaglesmcnabb
Én se voltam ott, mint ahogy azok se akiknek ismerősei láttak "mindent".
Valami biztos történt, különben nem tört volna ki a pánik.
Még az is lehet, hogy pár agyatlan ostoba (cigány, nemcigány, tökmindegy ebben az esetben) faszkalap csinált valami balhét, és azokat keresték. Lehet valaki hadonászott késsel, vagy páran felálltak egymással szemben, vagy csak "kisebb" verekedés volt, egyelőre nem tudni, majd kiderül. Nyilván ilyenkor mindenkit kérdezgetnek, mert akarják tudni, hogy mi történt, elvégre vitathatatlan, hogy meghal 3 ember. Ez a válaszom.
De lenne egy kérdésem is:
Kinek, milyen érdeke fűződne egy 3 halálos áldozattal járó késelés eltusolásához, aminek még van rengeteg szemtanúja is?
Arról most ne vitázzunk, hogy a ha cigányok követték el, lesz e cigánybűnözésezés, vagy K. Vendel elkövetőről lesz csak szó, mert nem erre vonatkozik a kérdésem. Hanem arra, hogy ki képes egy ilyen esetet eltusolni, és milyen érdeke fűződik hozzá?
Érdeklődve várom a konteókat.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...eaglesmcnabb
késelés lehetett attól, hogy ez a 3 ember nem attól halt meg. illetve vsz ez volt bejelentve amikor hívták a zsarukat. ez nem meglepő, a sajtónak is az volt bejelentve
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
elnézést kérek hurka nevében is, hogy ki mert olyan gusztustalan hírt írni, hogy valaki, akiről azt mondták, meghalt, mégsem halt meg. Nyiván az illető Boglárkának is igazából tök mindegy, hogy meghalt-e vagy sem.

Nyilván nekem "mindegy", hogy hogy hívják aki meghalt, de attól még nem érzem ekkora problémának, hogy valaki más meg örül neki, hogy nem az ő ismerőse/rokona/stb... halt meg. De ki tudja, tán igazad van, és az erről szóló 150-200 hsz közé egy mondhatni pozitív hírrészlet is bekerült 1 hszbe, az egy baromi nagy probléma.

Az meg a másik, hogy nem vágom, hogy mi a probléma akkor, amikor egy kurvazavaros ügyben, amiben épphogy a helyszín biztos, van legalább egy biztos hír...fetomy
Valószínűleg itt csúsztak el a nézetek. Én elfogulatlanul max nullára tudom kihozni a hír érzelmi töltetét. Az ügy kibogozásában nem lesz előrébb senki; az állítólagos áldozat és hozzátartozói örülnek az ürömben, a valós áldozat hozzátartozói nem. Valaki így is (Boglárka), úgy is (nem Boglárka) meghalt és bár valószínűleg soha nem volt és nem lesz semmi közöm egyik félhez sem, emberi természetemnél fogva felkavar egy fiatal értelmetlen halála. Remélem sikerült érthetően leírnom érzésemet és nem fogja követni mégegy cinikus bocsánatkérés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egy név, amiről tegnap azt híresztelték, hogy meghalt. (De egyébként már éjjel is lehetett tudni, hogy nem ő a 3.)fetomy
Lényegi változás a "helyette halott" szemszögéből?gyeek
elnézést kérek hurka nevében is, hogy ki mert olyan gusztustalan hírt írni, hogy valaki, akiről azt mondták, meghalt, mégsem halt meg. Nyiván az illető Boglárkának is igazából tök mindegy, hogy meghalt-e vagy sem.

Nyilván nekem "mindegy", hogy hogy hívják aki meghalt, de attól még nem érzem ekkora problémának, hogy valaki más meg örül neki, hogy nem az ő ismerőse/rokona/stb... halt meg. De ki tudja, tán igazad van, és az erről szóló 150-200 hsz közé egy mondhatni pozitív hírrészlet is bekerült 1 hszbe, az egy baromi nagy probléma.

Az meg a másik, hogy nem vágom, hogy mi a probléma akkor, amikor egy kurvazavaros ügyben, amiben épphogy a helyszín biztos, van legalább egy biztos hír...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Legfrissebb:

http://index.hu/bulvar/2011/01/16/ot_embert_vettek_orizetbe_wb-ugyben/

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Aki látta a szúrt sebet. Gondolom nem a taposás után szúrtak bele egy kurva nagyot hogy aztán szerencsétlen cigókra tudják kenni...eaglesmcnabb
Nálam jobban senki se utálja a cigányokat, de amit szúrt sebnek látnak azt okozhatta egy tűsarkú cipő amivel rátapostak a földön, valószínűleg nem szándékosan.
Nem zárja ki a késelést, de én nem jutnék ilyen hirtelen ilyen radikális álláspontra, mert ha kiderül h mégis baleset volt, akkor minden lincselés után ezzel fognak majd példálózni, h lám akkor se volt igaz, úgyh most se rágalmazzák őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egy név, amiről tegnap azt híresztelték, hogy meghalt. (De egyébként már éjjel is lehetett tudni, hogy nem ő a 3.)fetomy
Lényegi változás a "helyette halott" szemszögéből?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egyik ismerősömhöz írt is facebookon, ez nem lehet véletlen...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.Sobri Jóska
Ha lenne szemtanú mi történne?
Semmi.
Egyébként van szemtanú nem is egy, én ismerek is személyesen.eaglesmcnabb
Aki látta,hogy... ?Greengo
Aki látta a szúrt sebet. Gondolom nem a taposás után szúrtak bele egy kurva nagyot hogy aztán szerencsétlen cigókra tudják kenni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
A késelős változat teljesen életszerűtlen annak, aki maga valaha volt sokemberes buliban.
Mármint az a lehetőség, hogy késelés történik, majd könnyen elmenekülnek az elkövetők, amikor a nem-elkövetőknek is hosszú-hosszú időbe telik egyáltalán kijutniuk az épületből.
Pláne, hogy már éjszaka, a GB meccs után sem lehetett semmilyen normális híroldalon (és kurucinfo ezügyben nem mérvadó), vagy a FB-on egy igazi szemtanútól sem azt hallani, hogy látott volna késelést.

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.Sobri Jóska
Ha lenne szemtanú mi történne?
Semmi.
Egyébként van szemtanú nem is egy, én ismerek is személyesen.eaglesmcnabb
Aki látta,hogy... ?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
De akkor mit keresett ott 50-60 rendőrautó?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.Sobri Jóska
Ha lenne szemtanú mi történne?
Semmi.
Egyébként van szemtanú nem is egy, én ismerek is személyesen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sobri a barikád lehozta hogy itt lesz a "Nyugati téri vérvád".
először a zsidó dealer becuccozta a lányokat, majd a cigány megszúrta, a vérüket ismét csak a zsidó felfogta és már sül is a macesz a mcdonaldsban.


mint írtam tegnap én is a késelős variáció mellett voltam, de ma végigolvasva a dolgokat sehol semmi szemtanú, csak a láttam, hogy hallotta aki mondta nekem, tipusú dolgok
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.