Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.JayB
A 21. század végére nem lesz mit beletölteni az autóba, ha így folytatódik. Ha környezetvédelemre, megújuló vagy kevésbé környezetszennyező megoldások fejlesztésére költenék az adóból befolyó pénzt, akkor én igenis támogatnám, hogy rendesen meg legyen adóztatva benzin. Erőltetjük ezt az életvitelünket, mikor nyílt titok, hogy hosszútávon nem fenntartható.F.Schleck
Ez mondjuk így nem igaz, multkor volt egy cikk origón hogy a föld kőolajkészletének 2/6-át használtuk fel. A többi nehezen elérhető helyeken van de lesz rá technika. Ha az üzemanyag ár 70%-a nem adó lenne akkor még megfizethető is lehet a kinyerése.JayB
Nem tudom, hogy mire alapozott a cikk, de egyharmad helyett én felet olvastam a legtöbb helyen. A többi nagy része pedig olyan elképesztő helyeken van(Északi jégtakaró alatt/sok ezer méter mélyen), hogy jelenleg egyáltalán nem látszik a technika, amikkel ki lehetne azt szedni onnan. Ha sikerülne is kitalálni valamit, akkor is a mostani összeg minimum 10x-ese lenne az olaj ára, amellyel szintén nem megyünk sokra. Az adó arra is jó, hogy valahogy korlátozza a fogyasztást, mert erre igenis szükség van, ha nem azt akarjuk, hogy hopp, nincs olaj. De tegyük fel, hogy igaza van annak a cikknek és a maradék kétharmadot is ki tudjuk bányászni. A mai olajfogyasztásunkkal ez kb. pont el is fogyna a század végére, szóval annyira nem állunk jól elméleti síkon sem. És még az szóba sem került, hogy a feltételezések szerint nagyon sok ország többnek vallotta az olajkészletét, mint amennyi tényleg létezik.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.

Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.

Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...Mikey
21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.JayB
A 21. század végére nem lesz mit beletölteni az autóba, ha így folytatódik. Ha környezetvédelemre, megújuló vagy kevésbé környezetszennyező megoldások fejlesztésére költenék az adóból befolyó pénzt, akkor én igenis támogatnám, hogy rendesen meg legyen adóztatva benzin. Erőltetjük ezt az életvitelünket, mikor nyílt titok, hogy hosszútávon nem fenntartható.F.Schleck
Ez mondjuk így nem igaz, multkor volt egy cikk origón hogy a föld kőolajkészletének 2/6-át használtuk fel. A többi nehezen elérhető helyeken van de lesz rá technika. Ha az üzemanyag ár 70%-a nem adó lenne akkor még megfizethető is lehet a kinyerése.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
Nem.

Pofán vernek, és te adsz nekik 380 forintot.

Jó hozzáállás. 😛
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.Mikey
Miért, mit csináljon. Örüljön neki???GRAFI
😉
Nem. Hallgasson.Mikey
Végülis az is jó hozzáállás. Pofán vernek, megköszönöm szépen, és elmegyek. 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.Mikey
Miért, mit csináljon. Örüljön neki???GRAFI
😉
Nem. Hallgasson.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a benzinár növekedést úgy kéne meghozni, hogy a bizonyos mennyiséget fogyasztó (gyári adatok alapján) autók tulajdonosaira még extra adót kivetni, ösztökélve arra, hogyha már mindenképpen autóznod kell akkor vegyél valami kicsit.
Kivéve persze ha szállításra használod.
Mondjuk nekem sokmindenre van kidolgozott megoldási javaslatom, csak 3 percen belül elvinne a népharag 😀haromt
--->hülye a nép.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a benzinár növekedést úgy kéne meghozni, hogy a bizonyos mennyiséget fogyasztó (gyári adatok alapján) autók tulajdonosaira még extra adót kivetni, ösztökélve arra, hogyha már mindenképpen autóznod kell akkor vegyél valami kicsit.
Kivéve persze ha szállításra használod.
Mondjuk nekem sokmindenre van kidolgozott megoldási javaslatom, csak 3 percen belül elvinne a népharag 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
Azért 10-12%-os csökkenés éves szinten nem kevés, merthogy annyival csökkent az üzemanyageladások mennyisége 2010-ben. Az elmúlt 2-3 évre kivetítve pedig majd 30%-kal. A magasabb oktánszámú (98) eladása meg tavaly majd 40%-kal esett.GRAFI
Akkor csak T'bánya ilyen gazdag hely. Évekkel ezelőtt nem voltak még "dugók" a főúton, de most már rendre látni, hogy lassan lehet csak haladni.
Meg hogy egyébként is sokkal több az autó, mint mondjuk 5 éve.
😊
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.Mikey
Miért, mit csináljon. Örüljön neki???
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
Nem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.

Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.

Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...Mikey
21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.JayB
A 21. század végére nem lesz mit beletölteni az autóba, ha így folytatódik. Ha környezetvédelemre, megújuló vagy kevésbé környezetszennyező megoldások fejlesztésére költenék az adóból befolyó pénzt, akkor én igenis támogatnám, hogy rendesen meg legyen adóztatva benzin. Erőltetjük ezt az életvitelünket, mikor nyílt titok, hogy hosszútávon nem fenntartható.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
Nem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.

Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.

Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...Mikey
21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.JayB
Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
Nem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.
Mikey
Azért 10-12%-os csökkenés éves szinten nem kevés, merthogy annyival csökkent az üzemanyageladások mennyisége 2010-ben. Az elmúlt 2-3 évre kivetítve pedig majd 30%-kal. A magasabb oktánszámú (98) eladása meg tavaly majd 40%-kal esett.
Arról meg nem beszélve, hogy nem feltétlen olcsóbb busszal/vonattal menni. Ha 2 vagy több ember megy hosszabb távra autóval (rövidre is igaz), lényegesen olcsóbb még így is, mint a tömegközlekedés.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
Nem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.

Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.

Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...Mikey
21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Figyelj, nem vagyok cigány, nem érint, ha annyira akarjátok, használjátok. Szerintem előrébb nem fog vinni, inkább kárt okoz.

Aztán ezek a cselekmények nem etnikai alapon jönnek létre, hanem bizonyos anyagi, iskolázottsági, társadalmi környezetben élőkre jellemzőek. E társadalmi rétegekben valóban sok a cigány, de az ilyen körülmények között szocializálódott magyar vagy egyéb náció is ugyanígy viselkedik.atapapa
Átkozott liberális 😊 Amúgy +1

Perception is reality.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Akkor most bármilyen szókapcsolat, amelynek az utótagja a bűnözés szalonképtelen?
vadibandi
Szalontól függ.
Nálam az etnikai alapon tett különbségtétel az.atapapa
Nem én szeretnék lenni a következő áldozat. Nem fogom attól jobban érezni magam, hogy 10 cigányból 1 normális. Kezd elegem lenni abból amit ebben az országban megengedhetnek maguknak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az, hogy valaki nem ismeri a fogalom jelentését, emiatt szarul érzi magát, az nem azt jelenti, hogy a fogalomnak nincs létjogosultsága. Mert a fogalom NEM azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző, hanem azt, hogy mondjuk vannak olyan bűncselekmények, amit jellemzően cigányok követnek el.fetomy
Valóban, egyesek képesek különbséget tenni a kettő között.
Azonban a társadalom jelentős része erre már most sem képes
ha legitimáljuk a fogalmat a közbeszédben, okos emberek még nagyobb számban gondolják azt, hogy minden cigány bűnöző, ami a legkevésbé se segítené elő az integrálódásra amúgy alkalmasak esélyeit a beilleszkedésre.atapapa
csakhogy egy fogalom létjogosultságát nem az határozza meg, hogy X számú ember megérti-e, hanem az, hogy a tárgya létezik-e.fetomy
Figyelj, nem vagyok cigány, nem érint, ha annyira akarjátok, használjátok. Szerintem előrébb nem fog vinni, inkább kárt okoz.

Aztán ezek a cselekmények nem etnikai alapon jönnek létre, hanem bizonyos anyagi, iskolázottsági, társadalmi környezetben élőkre jellemzőek. E társadalmi rétegekben valóban sok a cigány, de az ilyen körülmények között szocializálódott magyar vagy egyéb náció is ugyanígy viselkedik.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
egy liter benzin árából 194 Ft adó...eaglesmcnabb
csak? sokkal többre számítottam..fetomy
Biztos hogy több.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
egy liter benzin árából 194 Ft adó...eaglesmcnabb
csak? sokkal többre számítottam..
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
Nem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.

Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.

Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Azt nem értem hogy hogyan lehetséges hogy már több országból is kitoloncolták őket... Gondolom nem ok nélkül.
Kérdés hogy mi meddig tűrjük.
eaglesmcnabb
Saját állampolgárát az állam nem utasíthatja ki. A franciák vagy az olaszok román állampolgárságú cigányokat zavartak el.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem? pont te (is) érveltél a cigánybűnőzés fogalmának létjogosultsága mellettatapapa
Az, hogy valaki nem ismeri a fogalom jelentését, emiatt szarul érzi magát, az nem azt jelenti, hogy a fogalomnak nincs létjogosultsága. Mert a fogalom NEM azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző, hanem azt, hogy mondjuk vannak olyan bűncselekmények, amit jellemzően cigányok követnek el.fetomy
Valóban, egyesek képesek különbséget tenni a kettő között.
Azonban a társadalom jelentős része erre már most sem képes
ha legitimáljuk a fogalmat a közbeszédben, okos emberek még nagyobb számban gondolják azt, hogy minden cigány bűnöző, ami a legkevésbé se segítené elő az integrálódásra amúgy alkalmasak esélyeit a beilleszkedésre.atapapa
csakhogy egy fogalom létjogosultságát nem az határozza meg, hogy X számú ember megérti-e, hanem az, hogy a tárgya létezik-e.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
egy liter benzin árából 194 Ft adó...eaglesmcnabb
Ukrajnában az pontosan egy liter.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayB
egy liter benzin árából 194 Ft adó...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azt nem értem hogy hogyan lehetséges hogy már több országból is kitoloncolták őket... Gondolom nem ok nélkül.
Kérdés hogy mi meddig tűrjük.

http://www.napiaszonline.hu/aktualis/sajat_lanya_azonositasara_is_alig_akartak_beengedn_260437
Ez azért durva. És akkor még felhozzák hogy aki látott valamit vagy hallott valamit menjen be tanúvallomást tenni. Sok értelme van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!