Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...Sebii
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.Joci
én sem akartam, erre csak azért is átállították...JJ Tiller
menjenek el a halál faszára,eddig mér volt az hogy választhattál kettő közül,most meg mindenkinek átvált erre az újraJoci
Adom én is. Húztam-halasztottam amíg lehetett, aztán pár napja mondta ismerősöm, hogy automatikusan átvált majd... :mad: Na mindegy, ez van, a benzin miatt sem panaszkodtam, e miatt sem fogok 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pár hete olvasható volt a felső boxban h ez lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.Joci
én sem akartam, erre csak azért is átállították...JJ Tiller
menjenek el a halál faszára,eddig mér volt az hogy választhattál kettő közül,most meg mindenkinek átvált erre az újra


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.Joci
én sem akartam, erre csak azért is átállították...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
:/ Basszus, remélem helyreáll hamarosan, illetve nem lesz nagy gond.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
pitsába!!gabtsi
Hmmm... 😐
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pitsába!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
a lakókocsi fémből van... abból az utolsó csavarig eltünne minden....

ha mindenáron adni kell ezeknek a csótányoknak valamit (egyébként mire fel? ha nekem nem lenne lakásom kapnék bármit az önkörmtól?) akkor egy fullra betonból kiöntött valamit. gondolom ilyen nem lehet csinálni 😀haromt
Szarkofág?kishaszi
aljzatbeton?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a lakókocsi fémből van... abból az utolsó csavarig eltünne minden....

ha mindenáron adni kell ezeknek a csótányoknak valamit (egyébként mire fel? ha nekem nem lenne lakásom kapnék bármit az önkörmtól?) akkor egy fullra betonból kiöntött valamit. gondolom ilyen nem lehet csinálni 😀haromt
Szarkofág?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Utálok reggel 8ra menni vizsgázni! :mad:Black_Adder
A szóbeli tényleg szar, mert a majmok odamennek fél hétre és a büdös életbe nem kerülök sorra. De az írásbelivel nincs gond, mert az simán az a kategória ami előtt nem fekszem le. Az ilyen délután kettőkkel nagyobb gondom van...

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha úgy vesszük, hogy az a 10 család 10 lakást kap, akkor az 8 milkás átlagfetomy
Érdekesebb dolog az, hogy ha csak ennyit csinálnak ekkora értékben, akkor hová tűntek az összejótékonykodott 100millák? Mivel a romeltakarítás az állam feladata, a pénz az újjáépítésre ment... És nem csak most, hanem az eddigi árvizeknél. Hol vannak az adománypénzek? A lakások/házak, amiket ígértek? A támogatások? Legalább a korzikai villáról mutogassanak fényképeket, amit vmelyik nagyfejű vett belőle.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk igaz, az meg a másik, hogy amennyi lakást ezek már kaptak, ha azt rendes, dolgozó magyar fiataloknak, induló családoknak adták volna, sokkal de sokkal jobb helyzetben lennénk, mert megérné itt lakni, mert nem az lenne, hogy te tanulsz-mondjuk aki komolyabb suliba jár főleg-, majd dolgozol, de spec minden pénzed elmegy az albérlet+rezsi kombóra. Amihez később bejön egy hitel, diákhitel pl. és jól meg is vagy baszva, ha nem mákolsz be egy jó állást. A cigányok meg laknak valahol, jó nagy putrit csinálnak belőle, nekik az se rossz, de főleg simán kihúzzák ott, amíg nem kapnak egy új házat... Kurvaigazságtalan...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én csak 12-re megyek de már két napja nem aludtam és nem láttam mást mint a jegyzeteket 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Utálok reggel 8ra menni vizsgázni! :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a lakókocsi fémből van... abból az utolsó csavarig eltünne minden....

ha mindenáron adni kell ezeknek a csótányoknak valamit (egyébként mire fel? ha nekem nem lenne lakásom kapnék bármit az önkörmtól?) akkor egy fullra betonból kiöntött valamit. gondolom ilyen nem lehet csinálni 😀
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Számomra az a legérdekesebb, hogy pl. cigiellenes kampány, meg minden, és akkor az a nagy cigaretta drágulás úgy mutatkozott meg, hogy pl. a PallMall a tavalyi 640 forint helyett 570 most.
Ha úgy vesszük, hogy az a 10 család 10 lakást kap, akkor az 8 milkás átlag. Aminél pedig jóval olcsóbban lehet épülőben levő lakásokat venni. Igazából ezzel kapcsolatban azt nem értem, hogy ezek főként a putricigányoknak vannak, akik úgyis leamortizálják rövid időn belül. Bőven tökéletes lenne nekik mondjuk mobilházakat venni, azokat pár millióért is lehet már. De igazából éppenséggel lehetne egy jó kis, amerikai filmekből ismert lakókocsiparkot is létrehozni nekik 😛

Egyébként off: Dub: Király a siged 😊 (témája főként..😛)fetomy
A cigi jövedéki adóját emelték, az egy másik kérdés, hogy a gyártók olcsóbban adják és lemondanak valamennyi haszonról.

Egyet értek veled, hány példa volt már rá, hogy 1-2 év alatt tönkrevágátk és ugyanolyan putrit csináltak az ingyenlakásokból. A lakókocsi sem lenne egy rossz ötlet, de engem már eleve az háborít fel, hogy ezekek minek egyáltalán bármit is adni. Mennyi sokkal érdemesebb magyar fiatal lenne ezekre a lakásokra, akik esetleg meg is becsülnék. Nem a szegénység miatt élnek a cigányok állati szinten, hanem mert egyszerűen nekik ez a szintjük, a putriban érzik jól magukat. Az, hogy az alapvető tisztasági dolgokat betartom, hogy nem sz*rok a szoba közepére meg az udvarra, hogy nem szórom szét a szemetet mindenhol, az nem pénzkérdés. Emberi lény egyszerűen ezeket az alapvető dolgokat betartja, szegénységtől függetlenül.
off: köszi, de a sig-battle alkotóinak munkáját dicséri, én csak ötletadó voltam 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Számomra az a legérdekesebb, hogy pl. cigiellenes kampány, meg minden, és akkor az a nagy cigaretta drágulás úgy mutatkozott meg, hogy pl. a PallMall a tavalyi 640 forint helyett 570 most.
Ha úgy vesszük, hogy az a 10 család 10 lakást kap, akkor az 8 milkás átlag. Aminél pedig jóval olcsóbban lehet épülőben levő lakásokat venni. Igazából ezzel kapcsolatban azt nem értem, hogy ezek főként a putricigányoknak vannak, akik úgyis leamortizálják rövid időn belül. Bőven tökéletes lenne nekik mondjuk mobilházakat venni, azokat pár millióért is lehet már. De igazából éppenséggel lehetne egy jó kis, amerikai filmekből ismert lakókocsiparkot is létrehozni nekik 😛

Egyébként off: Dub: Király a siged 😊 (témája főként..😛)
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Üzemanyag témánál szerintem az mégsem normális, hogy árakban verjük pl Ausztriát is , keresetekben meg... Ez nem csak a sokat autózókat érinti, hanem szinte mindenféle szolgáltatást, tehát inflációnövelő hatása is van gondolom. Csakhát ugye kell a jövedéki adóbevétel, nem elég hogy gazdaságilag úgy áll az ország, ahogy, még szeretett kisebbségünket is el kell ugye tartani. Épp ma olvastam, hogy itt Baranyában 10 természetesen kizárólag cigány család kap megint új lakásokat. Erre 82 millió ft-ot szórt ki most éppen az állam az ablakon. A közlekedésre visszatérve, viszont valóban kevesebbet kellene az autót is használni. Senki nem halt még bele ha kell 1-2 km-t sétálni, de fel lehet éppenséggel ülni a biciklire is. Most nyilván nem a belvárosban a dugóban cikázásra gondolok, de nem csak ott közlekedik az ember sokszor fölöslegesen autóval. Tömegközlekedésre nem térnék ki, mert az olyan amilyen. Mi például haverokkal jobb időben mindig bringával megyünk le Orfűre vagy Villányba kicsit lazulni. Egy-két sör vagy fröccs is belefér, egészséges is, ilyen 50-60 kmeket meg bárki le tud tekerni (ha nincs nagyon elhízva).
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy milyen empátia kell ahhoz hogy beleérezzem magam szegény, megrögzött autósok helyébe, aki most kénytelen lesz akkor elindulni valahova mint én, akinek nem volt soha kocsija?

Kurva szar lehet nekik tényleg, ha esetleg a jóból le kell egy kicsit adni... Sajnálni fogom őket, mint a karddal átszúrt jauzsikát.haromt
nyilván nem a jajjszegényautósok miatt mondtam az empátiát, hanem azt teljesen más téma miatt. Az autósok kapcsolatában szimplán Mikey, számomra érdekes felfogását kérdőjeleztem meg, és ahhoz nem empátia kell, hanem szimplán elképzelni, hogy tán nem olyan egyszerű hopp ott hagyni a kocsit, ha drágul a benzin. Sehol nem írtam, hogy sajnáljad az autósokat, csak azt, hogy nem kell -szerintem- idiótaságokat magyarázni.

Egyébként olyan szinten mindenhez kell empátia, hogy néha ne csak saját magamat lássam, és el tudjam képzelni, hogy attól függetlenül, hogy nekem az én problémám a legfontosabb, talán másnak ugyanolyan fontos a sajátja. De ezt hiába mondom, mert manapság az a menő, ha szarsz a másikra, és csak azzal foglalkozol, hogy neked húdeszar.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
fetomy milyen empátia kell ahhoz hogy beleérezzem magam szegény, megrögzött autósok helyébe, aki most kénytelen lesz akkor elindulni valahova mint én, akinek nem volt soha kocsija?

Kurva szar lehet nekik tényleg, ha esetleg a jóból le kell egy kicsit adni... Sajnálni fogom őket, mint a karddal átszúrt jauzsikát.haromt
De te nem vagy azért túl okos most. Az üzemanyaggal megszívja mindenki, mert minden drágul.szaba
köszönjük Kis Hableány. Fuss neki mégegyszer annak amit írtam
Én is tudom hogy minden drágul.
De én most fetomy, "jaj szegény autósokat nem sajnálja senki" beírására válaszoltam.haromt
Nekik is drágul minden 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy milyen empátia kell ahhoz hogy beleérezzem magam szegény, megrögzött autósok helyébe, aki most kénytelen lesz akkor elindulni valahova mint én, akinek nem volt soha kocsija?

Kurva szar lehet nekik tényleg, ha esetleg a jóból le kell egy kicsit adni... Sajnálni fogom őket, mint a karddal átszúrt jauzsikát.haromt
De te nem vagy azért túl okos most. Az üzemanyaggal megszívja mindenki, mert minden drágul.szaba
köszönjük Kis Hableány. Fuss neki mégegyszer annak amit írtam
Én is tudom hogy minden drágul.
De én most fetomy, "jaj szegény autósokat nem sajnálja senki" beírására válaszoltam.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
fetomy milyen empátia kell ahhoz hogy beleérezzem magam szegény, megrögzött autósok helyébe, aki most kénytelen lesz akkor elindulni valahova mint én, akinek nem volt soha kocsija?

Kurva szar lehet nekik tényleg, ha esetleg a jóból le kell egy kicsit adni... Sajnálni fogom őket, mint a karddal átszúrt jauzsikát.haromt
De te nem vagy azért túl okos most. Az üzemanyaggal megszívja mindenki, mert minden drágul.