Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...Sebii
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
Ez valóban szánalmas hozzáállás a suli részéről. De nálatok olyat nem lehet, hogyha előre tudod, hogy hiányozni fogsz két hetet mondjuk akkor írsz egy kérvényt az igazgatónak és ha normális jegyeid vannak akkor elenged? Nálunk páran így mentek télen trópusi nyaralásra is.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
30 igazolatlan után fegyelmi eljárás indul. Addig meg mindenféle intők vannak. Plusz ha egy tárgyból nem voltál benn az órák legalább 70%án (igazolatlan vagy igazolt, mindegy), akkor évismétlés. Ez törvény, nem iskolája válogatja, más kérdés, hogy hol hogyan tussolják el.Rajna
Nálunk egy csaje kb. az órák 70%án NEM volt benn. Semmi se történt, leszarták... (am betegségre hivatkozva hiányzott, de amugy meg fodrászhoz, manikürhöz járt, meg COronitába bulizni iskolaidöben...)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
mi van ha igazolatlant kapsz? Mármint nálunk anno sokaknak volt sok igazolatlanjuk, nem volt belőle semmi (bár nem tudom milyen fokú suliba jársz). Mert én a helyedben vinnék neki orvosi igazolást, aztán ha nem fogadja el, akkor ne fogadja.fetomy
Asszem ha megvan a 10 igazolatlan, akkor az ofő köteles levelet írni a jegyzőnek, hogy nem járok suliba. Bár rám ez sztem már nem vonatkozik, elvégre nem vagyok tanköteles.
30 igazolatlannál meg kibasznak.Sebii
Na, de itt a megoldás kulcsa. Írjon levelet a jegyzőnek, akárkinek, majd te szépen megmutatod a hiteles orvosi igazolást, aztán pattogjon nyugodtan.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
30 igazolatlannál meg kibasznak.Sebii
Legdurvább eset az volt, amikor haverom novemberben úgy ment be Iskolába hogy nem ismerte meg az Ofő 😂 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
mi van ha igazolatlant kapsz? Mármint nálunk anno sokaknak volt sok igazolatlanjuk, nem volt belőle semmi (bár nem tudom milyen fokú suliba jársz). Mert én a helyedben vinnék neki orvosi igazolást, aztán ha nem fogadja el, akkor ne fogadja.fetomy
30 igazolatlan után fegyelmi eljárás indul. Addig meg mindenféle intők vannak. Plusz ha egy tárgyból nem voltál benn az órák legalább 70%án (igazolatlan vagy igazolt, mindegy), akkor évismétlés. Ez törvény, nem iskolája válogatja, más kérdés, hogy hol hogyan tussolják el.

Sítábor előtt meg elvileg engedélyt kell kérni írásban az igazgatótól, legalábbis nálunk ez volt, aztán rendre meg is kapták. A szakorvosi igazolást viszont el kell fogadni, akármi van.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
mi van ha igazolatlant kapsz? Mármint nálunk anno sokaknak volt sok igazolatlanjuk, nem volt belőle semmi (bár nem tudom milyen fokú suliba jársz). Mert én a helyedben vinnék neki orvosi igazolást, aztán ha nem fogadja el, akkor ne fogadja.fetomy
Asszem ha megvan a 10 igazolatlan, akkor az ofő köteles levelet írni a jegyzőnek, hogy nem járok suliba. Bár rám ez sztem már nem vonatkozik, elvégre nem vagyok tanköteles.
30 igazolatlannál meg kibasznak.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...Sebii
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
mi van ha igazolatlant kapsz? Mármint nálunk anno sokaknak volt sok igazolatlanjuk, nem volt belőle semmi (bár nem tudom milyen fokú suliba jársz). Mert én a helyedben vinnék neki orvosi igazolást, aztán ha nem fogadja el, akkor ne fogadja.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...Sebii
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...Sebii
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.Joci
én sem akartam, erre csak azért is átállították...JJ Tiller
menjenek el a halál faszára,eddig mér volt az hogy választhattál kettő közül,most meg mindenkinek átvált erre az újraJoci
Adom én is. Húztam-halasztottam amíg lehetett, aztán pár napja mondta ismerősöm, hogy automatikusan átvált majd... :mad: Na mindegy, ez van, a benzin miatt sem panaszkodtam, e miatt sem fogok 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pár hete olvasható volt a felső boxban h ez lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.Joci
én sem akartam, erre csak azért is átállították...JJ Tiller
menjenek el a halál faszára,eddig mér volt az hogy választhattál kettő közül,most meg mindenkinek átvált erre az újra


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.Joci
én sem akartam, erre csak azért is átállították...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
köcsög facebook.nem akarok új adatlapot.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
:/ Basszus, remélem helyreáll hamarosan, illetve nem lesz nagy gond.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
pitsába!!gabtsi
Hmmm... 😐
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pitsába!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
a lakókocsi fémből van... abból az utolsó csavarig eltünne minden....

ha mindenáron adni kell ezeknek a csótányoknak valamit (egyébként mire fel? ha nekem nem lenne lakásom kapnék bármit az önkörmtól?) akkor egy fullra betonból kiöntött valamit. gondolom ilyen nem lehet csinálni 😀haromt
Szarkofág?kishaszi
aljzatbeton?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a lakókocsi fémből van... abból az utolsó csavarig eltünne minden....

ha mindenáron adni kell ezeknek a csótányoknak valamit (egyébként mire fel? ha nekem nem lenne lakásom kapnék bármit az önkörmtól?) akkor egy fullra betonból kiöntött valamit. gondolom ilyen nem lehet csinálni 😀haromt
Szarkofág?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Utálok reggel 8ra menni vizsgázni! :mad:Black_Adder
A szóbeli tényleg szar, mert a majmok odamennek fél hétre és a büdös életbe nem kerülök sorra. De az írásbelivel nincs gond, mert az simán az a kategória ami előtt nem fekszem le. Az ilyen délután kettőkkel nagyobb gondom van...

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha úgy vesszük, hogy az a 10 család 10 lakást kap, akkor az 8 milkás átlagfetomy
Érdekesebb dolog az, hogy ha csak ennyit csinálnak ekkora értékben, akkor hová tűntek az összejótékonykodott 100millák? Mivel a romeltakarítás az állam feladata, a pénz az újjáépítésre ment... És nem csak most, hanem az eddigi árvizeknél. Hol vannak az adománypénzek? A lakások/házak, amiket ígértek? A támogatások? Legalább a korzikai villáról mutogassanak fényképeket, amit vmelyik nagyfejű vett belőle.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk igaz, az meg a másik, hogy amennyi lakást ezek már kaptak, ha azt rendes, dolgozó magyar fiataloknak, induló családoknak adták volna, sokkal de sokkal jobb helyzetben lennénk, mert megérné itt lakni, mert nem az lenne, hogy te tanulsz-mondjuk aki komolyabb suliba jár főleg-, majd dolgozol, de spec minden pénzed elmegy az albérlet+rezsi kombóra. Amihez később bejön egy hitel, diákhitel pl. és jól meg is vagy baszva, ha nem mákolsz be egy jó állást. A cigányok meg laknak valahol, jó nagy putrit csinálnak belőle, nekik az se rossz, de főleg simán kihúzzák ott, amíg nem kapnak egy új házat... Kurvaigazságtalan...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én csak 12-re megyek de már két napja nem aludtam és nem láttam mást mint a jegyzeteket 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Utálok reggel 8ra menni vizsgázni! :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear