Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egy név, amiről tegnap azt híresztelték, hogy meghalt. (De egyébként már éjjel is lehetett tudni, hogy nem ő a 3.)
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlókharomt
Én még a Lorántffyban kezdtem, aztán 2.-ban költözött a suli a Törökvészire. Akkor indult meg a lejtőn. Csak sasoltunk, hogy az alattunk lévő évfolyamokban milyen kocsikkal jártak suliba (kb.3 utcányiról), nem egyszer jogsi nélkül, mivel a jogsihoz még fiatalok voltak. Amikor meg gondba került a gyerek, akkor apuci mindig kinyitotta a pénztárcáját és minden ment tovább. Persze voltak normálisak is, de drasztikusan eltolódott az arány a költözéssel.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Elbaszott liberális világ.eaglesmcnabb
ebben mi a liberális? tényleg kíváncsi vagyok rá!DiamondsHead44
szvsz. egy 15 éves lánynak kurvára nem egy 3000 fős bulin lenne a helye. Ha a szülő ennyire felelőtlen az már nagy gond.
Nem beszélve arról, hogy számtalan +18-as bulin voltam ahol 15-16 éves kisgyerekek/kislányok voltak. Azok a szülők nem érdeklődnek utána hogy vajon a gyermekük hol lehet?eaglesmcnabb
de ebben mi a liberális? ez felelőtlen, igénytelen, szabálytalan. a liberalizmus nem erről szól, hanem az egyén szabadságáról.
azzal egyetértek veled, hogy 13-17 éves emberpalánták éjjel nem mászkáljanak belőve/bepiálva. de ez nem liberalizmus. ez felelőtlenség, éretlenség, szabadosság, királyság, stb. szerintem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlókharomt
áhááá, értem, akkor irónia fail... nem vettem észre 😊


több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlók
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
Pont ezt írtuk mind a ketten, csak Haromt ironizált.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...


több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
de
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?JayB
igazából a zsidók voltak. a vágásokat bevarták miután kifolyatták a szűzlányok vérét...haromt
Teljjesen egyértelmű hogy késelés volt csak a nyomozás érdekében (is) megy a kuss. Kijelntik hogy nem tudnak késelésről de azért aki látta az fáradjon be tanuskodni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?JayB
igazából a zsidók voltak. a vágásokat bevarták miután kifolyatták a szűzlányok vérét...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őketbriareos
csak nem ez eset miatt örömködtél Make love topicban,perfect week cimszó alatt? 😀 😛Cowboykarcsi
basszus lebuktam

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őketbriareos
csak nem ez eset miatt örömködtél Make love topicban,perfect week cimszó alatt? 😀 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őket

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
Én akkor 75 kilo voltam, cimborám 90 körül, kihívóm meg olyan 110. 2-3 arctalan mitfahrerére nem emlékszem pontosan. Egy pofont még akkori állapotomban is megelőlegeznék magamnak, de nem hiszem hogy a "sértett" zokogva futott volna el. Kés meg nálam nem volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrak

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
engem életem során asszem 8x találtak be. Már nem is emlékszem mindre. De volt billárdszalon ablakán kiugrás a 15 elől (2en voltunk), sima behúzás 3, csak úgy megverés 2, késselfenyegetőzés egy, meg most ez.
szerinted miért akarom mindet megölni már 10 éve?
mindamellett hogy kifejezetten liberálisnak vallom magam és 0 rasszizmus vagy előítélet van bennem négerekkel, kínaiakkal, buzikkal, zsidókkal vagy hupililákkal szemben.haromt
Idén kora nyári hazaérkeztem óta három komolyabb súrlódást tuok felidézni, az első ittlétem harmadik napján történt, a klasszikus "mit néze'?!" frázissal. Azt a helyzetet egy szintén a kisebbséghez tartozó pincérlány oldotta meg számomra, ezért hálás vagyok neki és az én bajom mindig is a patkány zsebesekkel (1szeres áldozat, de akkor is) és a thugokkal lesz. Angliában meg a kevertvérű yob bandával gyűlt meg a bajom, szóval alacsony intelligenciájú, csak a félelemből és fájdalomból értő plebejus gané bárhol felütheti fejét a Földön, bandába verődve pedig csak eutanáziával kezelhetőek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
engem életem során asszem 8x találtak be. Már nem is emlékszem mindre. De volt billárdszalon ablakán kiugrás a 15 elől (2en voltunk), sima behúzás 3, csak úgy megverés 2, késselfenyegetőzés egy, meg most ez.
szerinted miért akarom mindet megölni már 10 éve?
mindamellett hogy kifejezetten liberálisnak vallom magam és 0 rasszizmus vagy előítélet van bennem négerekkel, kínaiakkal, buzikkal, zsidókkal vagy hupililákkal szemben.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
persze hogy nem hiteles ilyen kérdésben a barikád és a kuruc. Mert ők ellenkező előjellel elfogultak. Nekik az nem hír, hogy mégsem a cigányok csinálták. Az ő olvasórétegüknek az kell hogy a cigány, zsidó mi rosszat tett.

Nem zárom ki én sem teljesen a késelést/késsel fenyegetést de a haláleseteket most nagyon úgy tűnik hogy a taposás okozta és elsődlegesen a szervezők és a biztonsági szolgálat a felelős, akik teljes vagyonukkal és soksok évi szabadságvesztéssel kell hogy feleljenek a dologért.

persze ettől még meg kell ölni minden cigányt, de ez most nem ehhez a témához tartozikharomt
Tibi veled mit tettek , hogy mostanában ennyire ki vagy rájuk ?Geronimo
múlthét pétek éjjel lenyúlta valaki telómat (kb 1 hónapos volt) a zsebemből. Gondolom Maja vagy Kirgíz lehetettharomt
Az én telefonomnak is pont ez lett a sorsa, az mondjuk nem volt új. 😀 Nekem is akkor fogyott el az utolsó csepp türelmem és együttérzésem a "kisebbséggel" szemben, de én saját önkényemre bíznám a szelekciót, szórás belefér.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.