Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szex is káros. Megemelkedik a vérnyomásod. és mindig meg van az esélye hogy nemibeteg leszel 😛
ez sem nyert

Ami jó az mindig káros. De ki a faszt érdekel? Azért élünk hogy élvezzük, vagy hogy elodázzuk a halált?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hát szerencsére ilyet még nem láttam. Basznám is pofán a szülőt.
haromt
Én láttam a saját szememmel.
Amúgy egy koleszhez közel lakok.
Eszméletlen mennyiségben cigiznek a tinik. Többször hallottam,hogy "Anyám vett nekem cigit." stb.
Mondjuk bizonyosan megrettennék ha tudnám,hogy hány százalékuk drogozik például.
Aztán meg csodálkozunk ha a sok benarkózott idióta letapossa egymást.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De nekem a kedvenc mondatom a "dehát a vizipipa nem is káros"... és hiába beszélsz nekik akármit, "de az akkor sem az és kész."Hanni
mond valami olyat ami jó de nem káros?haromt
Szex? 😀

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
De nekem a kedvenc mondatom a "dehát a vizipipa nem is káros"... és hiába beszélsz nekik akármit, "de az akkor sem az és kész."Hanni
mond valami olyat ami jó de nem káros?haromt
dugás

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De nekem a kedvenc mondatom a "dehát a vizipipa nem is káros"... és hiába beszélsz nekik akármit, "de az akkor sem az és kész."Hanni
mond valami olyat ami jó de nem káros?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
De nekem a kedvenc mondatom a "dehát a vizipipa nem is káros"... és hiába beszélsz nekik akármit, "de az akkor sem az és kész."
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Biztos velem van a baj,de engem kimondottan bosszant ha a 13-14éves gyereknek az anyja veszi a Plázában a vizipipát. Eleve nem értem a dohányzás lényegét, de az ha majdhogynem a szülő szoktatja rá a gyerekét na az zavar igazán.

(Nem rád gondoltam haromt,mielőtt bárki azt gondolná. 😉 )Bazzani
engem is zavar szóval nem veled van 😀 én nem dohányzom sőt undorodok is tőle, de havi 1-2szer egy pipa belefér nálam 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biztos velem van a baj,de engem kimondottan bosszant ha a 13-14éves gyereknek az anyja veszi a Plázában a vizipipát. Eleve nem értem a dohányzás lényegét, de az ha majdhogynem a szülő szoktatja rá a gyerekét na az zavar igazán.

(Nem rád gondoltam haromt,mielőtt bárki azt gondolná. 😉 )Bazzani
hát szerencsére ilyet még nem láttam. Basznám is pofán a szülőt.
Mondjuk a legkevésbé káros formája a dohányzásnak. Nekem kb az összes olyan haverom szivesen VP-zik aki egyébként soha nem dohányzik.

Engem inkább az zavar, hogy a sok kis gyökér tökéletesen kultúrálatlanul csinálja. Ezért is járunk inkább direkt VP bárba. Ennek meg van egy filingje ami kell a lazuláshoz, különben tök értelmetlen az egész.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos velem van a baj,de engem kimondottan bosszant ha a 13-14éves gyereknek az anyja veszi a Plázában a vizipipát. Eleve nem értem a dohányzás lényegét, de az ha majdhogynem a szülő szoktatja rá a gyerekét na az zavar igazán.

(Nem rád gondoltam haromt,mielőtt bárki azt gondolná. 😉 )

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen mindig ez van..valami más mechanizmust kitalálhatnának a szénre hogy ne essen le olyan könnyen 😀 mondjuk normális pipával ez nem nagyon fordul elő de ilyen kissebb pipákkal elég sűrűn 😀Hall Of Green
Az más mechanizmusnak számít ha nem a szőnyegen vizipiázol vagy ha egyáltalán nem szívod?
😉Bazzani
Érdekes módon velem sosem történnek ilyen balesetek 😀

+1Hanni
velem sem. Mivel mi egy arab kávézóban szoktunk vizipipázni. Faszán csinálják, hangulatos és közben még kurva jó kis hastáncos puncik is vannak 😛 annyira nem is drága
Mondjuk havonta egynél többször abszolút nem kívánom a VP-t
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Velem sem most is haver baszta el 😀..de amúgy jogos nem azon kellett volna 😀

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
igen mindig ez van..valami más mechanizmust kitalálhatnának a szénre hogy ne essen le olyan könnyen 😀 mondjuk normális pipával ez nem nagyon fordul elő de ilyen kissebb pipákkal elég sűrűn 😀Hall Of Green
Az más mechanizmusnak számít ha nem a szőnyegen vizipiázol vagy ha egyáltalán nem szívod?
😉Bazzani
Érdekes módon velem sosem történnek ilyen balesetek 😀

+1
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
igen mindig ez van..valami más mechanizmust kitalálhatnának a szénre hogy ne essen le olyan könnyen 😀 mondjuk normális pipával ez nem nagyon fordul elő de ilyen kissebb pipákkal elég sűrűn 😀Hall Of Green
Az más mechanizmusnak számít ha nem a szőnyegen vizipiázol vagy ha egyáltalán nem szívod?
😉

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
kiégettem a szőnyegem...muterom kinyír 😊)))Hall Of Green
ezért utálom csak a vízipipát mert vmelyik barom biztosan fellöki.kristof
igen mindig ez van..valami más mechanizmust kitalálhatnának a szénre hogy ne essen le olyan könnyen 😀 mondjuk normális pipával ez nem nagyon fordul elő de ilyen kissebb pipákkal elég sűrűn 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
buziblogponthu-n már megint nem jön be a kurva adminfelület, "internal server error". Kénytelen leszek a közeli rokonaikkal való párzásra bíztatni őket, ha az esti Avs+Mammoth doubleheader-ig nem tudom feltenni a kész írásomat. Meg egyébként is rohadjanak meg, hogy megint idegesítenie kell valami köcsögnek úgy általában. :mad:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
igen. csak előtte dumáld le SZimával és Poleksziccsel 😊haromt
Szimával még csak-csak, de Poleksziccsel nehéz lesz....apeszos
kb 2 év múlva lehet vele beszélni 😛Newman
Akkor meg már minek? 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kiégettem a szőnyegem...muterom kinyír 😊)))Hall Of Green
ezért utálom csak a vízipipát mert vmelyik barom biztosan fellöki.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát ki a f@szomra fogadjak, a DVSC-re?zinedine5
igen. csak előtte dumáld le SZimával és Poleksziccsel 😊haromt
Szimával még csak-csak, de Poleksziccsel nehéz lesz....apeszos
kb 2 év múlva lehet vele beszélni 😛

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Német (olasz, spanyol, angol) csapatra nem szabad fogadni.
Teljesen kiszámíthatatlanok, és természetes, hogy szarba' hagyják a fogadót.Sobri Jóska
Hát ki a f@szomra fogadjak, a DVSC-re?zinedine5
igen. csak előtte dumáld le SZimával és Poleksziccsel 😊haromt
Szimával még csak-csak, de Poleksziccsel nehéz lesz....
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
kiégettem a szőnyegem...muterom kinyír 😊)))

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
2 dologra nem szabad: kedvencre, és női sportra (utóbbi erős idézőjelben)Hurka
Meg kupa és barátságos meccsre 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy rohadna meg a Dortmund a pokol legmélyebb bugyrában. egyszer fogadok arra, hogy rugnak két gólt.zinedine5
Német (olasz, spanyol, angol) csapatra nem szabad fogadni.
Teljesen kiszámíthatatlanok, és természetes, hogy szarba' hagyják a fogadót.Sobri Jóska
Hát ki a f@szomra fogadjak, a DVSC-re?zinedine5
igen. csak előtte dumáld le SZimával és Poleksziccsel 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Hogy rohadna meg a Dortmund a pokol legmélyebb bugyrában. egyszer fogadok arra, hogy rugnak két gólt.zinedine5
Német (olasz, spanyol, angol) csapatra nem szabad fogadni.
Teljesen kiszámíthatatlanok, és természetes, hogy szarba' hagyják a fogadót.Sobri Jóska
ezt mondjuk én se értem, akkor tényleg nem lehet szinte semmire se 😛

2 dologra nem szabad: kedvencre, és női sportra (utóbbi erős idézőjelben)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 411 — Ajmo Vatreni
Hogy rohadna meg a Dortmund a pokol legmélyebb bugyrában. egyszer fogadok arra, hogy rugnak két gólt.zinedine5
Német (olasz, spanyol, angol) csapatra nem szabad fogadni.
Teljesen kiszámíthatatlanok, és természetes, hogy szarba' hagyják a fogadót.Sobri Jóska
Hát ki a f@szomra fogadjak, a DVSC-re?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 139 — #NoStress
Hogy rohadna meg a Dortmund a pokol legmélyebb bugyrában. egyszer fogadok arra, hogy rugnak két gólt.zinedine5
Német (olasz, spanyol, angol) csapatra nem szabad fogadni.
Teljesen kiszámíthatatlanok, és természetes, hogy szarba' hagyják a fogadót.