Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szezon vége,utálom!!! 😕 :mad:Joco
Combine, draft 😊 Na utána tényleg vége 😕
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Szezon vége,utálom!!! 😕 :mad:

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Emberi időpontban van a Knicks meccs és nincs 1 normális stream..Chevy
http://www.myp2pforum.eu/threads/51920-NBA-Today!-February-6thkristof
köszi 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Emberi időpontban van a Knicks meccs és nincs 1 normális stream..Chevy
http://www.myp2pforum.eu/threads/51920-NBA-Today!-February-6th
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Emberi időpontban van a Knicks meccs és nincs 1 normális stream..
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egyetlen hatásos dolog van erre.
HÁZIPÁLINKA!haromt
Így van, és még a közérzetet is javítja. 😊
Illetve nekem még a Johnnie Walker is segíteni szokott ilyen esetekben, mert jól tisztít.TheMileHighCity
Márkát váltottál? 😊Black_Adder
Torokfájásra hasznosabb a JW, de a mindennapokra továbbra is a JD a legjobb. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 941 — we almost always almost win
Egyetlen hatásos dolog van erre.
HÁZIPÁLINKA!haromt
Így van, és még a közérzetet is javítja. 😊
Illetve nekem még a Johnnie Walker is segíteni szokott ilyen esetekben, mert jól tisztít.TheMileHighCity
Márkát váltottál? 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 421 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Soha nem balhéztam szórakozóhelyen. Tegnap majdnem sikerült...eaglesmcnabb
cigány-e vagy? 😛haromt
😂

kicsit idegesítő volt a szomszédos 3-4 fős társaság, akik csutkarészegen azt gondolták hogy jó buli a szomszédos helyen levő embereken taposni, illetve sörrel leönteni őket, amikor kb. 4-edjére ránk tapostak, és leöntöttek sörrel, szóvá tettem, hogy "mi a fasznak kell rajtunk ugrálni?". Erre megkaptam hogy "mi az hogy fasznak?", na ekkor ment fel bennem a pumpa. De nem balhéztam, egy egyszerű: "Szórakozz kulturáltan, és én is kulturált leszek." mondattal elrendeztem a dolgot. Szerencsére nem lett komolyabb összetűzés a dologból.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soha nem balhéztam szórakozóhelyen. Tegnap majdnem sikerült...eaglesmcnabb
cigány-e vagy? 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 421 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Soha nem balhéztam szórakozóhelyen. Tegnap majdnem sikerült...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 600
nem vicceltem a pálinkával. Torokfájásra a tökéletes megoldás 2 pálinka. Olyan faszántosan fertőtlenít hogy egyáltalán nem fáj utána. Én csak ezt használomharomt
Szokott is lenni itthon mindig, persze most pont nincs. Tudom, hogy a legjobb gyógyszer torokfájásra, de hát most ez van.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én most jöttem ki belőle, forró húsleves valóban nagyon jó, én szeretem a jó forró citromos teát, és hát persze a házipálesz. Tényleg nagyon sokat segít.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyetlen hatásos dolog van erre.
HÁZIPÁLINKA!haromt
+ kaják mellé erős paprika. Ha valaki jól bírja, natúrba is be lehet tolni egy erős paprikát, rá 2 feles pálinka. Többet ér, mint bármilyen gyógyszer.Dub
igen az is hatásos, csak én nem szeretem

de a legjobb esetleg a forró húsleves, bele sok erőspaprika, majd rá egy HP
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egyetlen hatásos dolog van erre.
HÁZIPÁLINKA!haromt
Így van, és még a közérzetet is javítja. 😊
Illetve nekem még a Johnnie Walker is segíteni szokott ilyen esetekben, mert jól tisztít.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Egyetlen hatásos dolog van erre.
HÁZIPÁLINKA!haromt
+ kaják mellé erős paprika. Ha valaki jól bírja, natúrba is be lehet tolni egy erős paprikát, rá 2 feles pálinka. Többet ér, mint bármilyen gyógyszer.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van itthon valami Strepsils vagy mi nevű cukorka, azt fogyasztom lelkesen. Egyelőre maradok annál, mert korábban nekem mindig hatott 2-3 nap alatt. Ha meg bízom benne, az már fél eredmény. 😀Mikey
én is Strepsilst nyomattam(meg persze 800l mézes teát), de nekem is többen ajánlottak már a Strepfent...amúgy sztem magamnak köszönhettem, mert pár hete pont panaszkodtam kollegámnak, h de rég szopogattam Strepsilst, hát megkaptam... 😊

te milyet tolsz? nálam honey-lemon a favorit.Divat
Én citrommal ízesített teát iszok literszámra, bár egyébként qrvára utálom, ha van a teában citrom.

Valami kékeszöld színűt, fogalmam nincs milyen íze van. 😀 Valamiért ilyen van itthon, egyébként nálam is a mézes lenne a nyerő.Mikey
nem vicceltem a pálinkával. Torokfájásra a tökéletes megoldás 2 pálinka. Olyan faszántosan fertőtlenít hogy egyáltalán nem fáj utána. Én csak ezt használom
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 600
Van itthon valami Strepsils vagy mi nevű cukorka, azt fogyasztom lelkesen. Egyelőre maradok annál, mert korábban nekem mindig hatott 2-3 nap alatt. Ha meg bízom benne, az már fél eredmény. 😀Mikey
én is Strepsilst nyomattam(meg persze 800l mézes teát), de nekem is többen ajánlottak már a Strepfent...amúgy sztem magamnak köszönhettem, mert pár hete pont panaszkodtam kollegámnak, h de rég szopogattam Strepsilst, hát megkaptam... 😊

te milyet tolsz? nálam honey-lemon a favorit.Divat
Én citrommal ízesített teát iszok literszámra, bár egyébként qrvára utálom, ha van a teában citrom.

Valami kékeszöld színűt, fogalmam nincs milyen íze van. 😀 Valamiért ilyen van itthon, egyébként nálam is a mézes lenne a nyerő.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyetlen hatásos dolog van erre.
HÁZIPÁLINKA!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kösz srácok. 😊

Van itthon valami Strepsils vagy mi nevű cukorka, azt fogyasztom lelkesen. Egyelőre maradok annál, mert korábban nekem mindig hatott 2-3 nap alatt. Ha meg bízom benne, az már fél eredmény. 😀Mikey
én is Strepsilst nyomattam(meg persze 800l mézes teát), de nekem is többen ajánlottak már a Strepfent...amúgy sztem magamnak köszönhettem, mert pár hete pont panaszkodtam kollegámnak, h de rég szopogattam Strepsilst, hát megkaptam... 😊

te milyet tolsz? nálam honey-lemon a favorit.

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 600
Kösz srácok. 😊

Van itthon valami Strepsils vagy mi nevű cukorka, azt fogyasztom lelkesen. Egyelőre maradok annál, mert korábban nekem mindig hatott 2-3 nap alatt. Ha meg bízom benne, az már fél eredmény. 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt a kurva de fáj a torkom. Minden egyes nyelésre úgy rá kell készülnöm, mert tudom hogy nagyon szar lesz...

Gyűlölöm!!

Igaz, legalább a lázam és fej- valamint hátfájásom már elmúlt.

Bár inkább lennének azok, mint ez ennyire. :mad:Mikey
Nekem ami gyorsan segített, az a Strepfen nevű "cukorka". Flurbiprofén van benne, elég erős ahhoz képest, hogy vény nélkül kapható. amit én javaslok, hogy mindenképpen vegyél még ma valami gyógyszert (tudom, nem kellemes ilyenkor gyógyszertárat keresni), mert én egyszer hagytam teljesen elfertőződni a torkom, amit csak antibiotikumkúrával tudtak rendbetenni, azóta sokkal könnyebben megbetegszem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azt a kurva de fáj a torkom. Minden egyes nyelésre úgy rá kell készülnöm, mert tudom hogy nagyon szar lesz...

Gyűlölöm!!

Igaz, legalább a lázam és fej- valamint hátfájásom már elmúlt.

Bár inkább lennének azok, mint ez ennyire. :mad:Mikey
hát jobbulást, 1.5-2 hete én is pont így voltam, most már szerencsére csak köhögök, meg slejm van...örülnék végre teljesen rendbe jönnék.

|
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 600
Azt a kurva de fáj a torkom. Minden egyes nyelésre úgy rá kell készülnöm, mert tudom hogy nagyon szar lesz...

Gyűlölöm!!

Igaz, legalább a lázam és fej- valamint hátfájásom már elmúlt.

Bár inkább lennének azok, mint ez ennyire. :mad:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a szex is káros. Megemelkedik a vérnyomásod. és mindig meg van az esélye hogy nemibeteg leszel 😛
haromt
Szex kotonban és vérnyomáscsökkentővel? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát szerencsére ilyet még nem láttam. Basznám is pofán a szülőt.
haromt
Én láttam a saját szememmel.
Amúgy egy koleszhez közel lakok.
Eszméletlen mennyiségben cigiznek a tinik. Többször hallottam,hogy "Anyám vett nekem cigit." stb.
Mondjuk bizonyosan megrettennék ha tudnám,hogy hány százalékuk drogozik például.
Aztán meg csodálkozunk ha a sok benarkózott idióta letapossa egymást.Bazzani
Na jó én is 16 évesen kezdtem cigizni. AZ első spanglimat is kb akkor nyomtam. Manapság már 14 évesen megvan ez a mai fiatalok 70%ának.