NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?
kishaszi
Nem.
dankodavid
Ez mit csinál tulajdonképpen?
kishaszi
felénk porfogó álnéven futott a "hölgy"

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?
kishaszi
Nem.
dankodavid
Ez mit csinál tulajdonképpen?
kishaszi
hát... néha a polgármesterrel bűnszövetkezetben megszedi magát 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?
kishaszi
Nem.
dankodavid
Ez micsinál tulajdonképpen?
kishaszi
Szakmai kerdesben velemenyt alkot, majd amikor adott temaban szakertoi velemennyel talalkozik, ami ot cafolja, nem vizsgalja felul az allaspontjat, hanem kijeleneti, hogy “xy dokumentum kiadasakor jegyzokent nem tudja es nem is akarja lekovetni adott terulet tendenciait”. Roviden, bekapcsolja a ventillatort, belefosik, majd onfeledten vihog.
dankodavid
Szóval járna neki a ph@βξkorbács.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?
kishaszi
Nem.
dankodavid
Ez micsinál tulajdonképpen?
kishaszi
Szakmai kerdesben velemenyt alkot, majd amikor adott temaban szakertoi velemennyel talalkozik, ami ot cafolja, nem vizsgalja felul az allaspontjat, hanem kijeleneti, hogy “xy dokumentum kiadasakor jegyzokent nem tudja es nem is akarja lekovetni adott terulet tendenciait”. Roviden, bekapcsolja a ventillatort, belefosik, majd onfeledten vihog.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?
kishaszi
Nem.
dankodavid
Ez mit csinál tulajdonképpen?

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?
kishaszi
Nem.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.
dankodavid
Közjegyzőre gondolsz?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Az onkormanyzati jegyzonel nyomorultabb, alavalobb, elkorcsosultabb teremtmenye Belzebubnak sincs.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.
Sobri Jóska
Megtörtént. Többször. Újralobban a szikra.
Matthew99
Neked se jó kedvedben kellene innod... 😊
gyeek
Ja, már többen javasolták.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.
Sobri Jóska
Megtörtént. Többször. Újralobban a szikra.
Matthew99
Neked se jó kedvedben kellene innod... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Amíg anyu nem fogadja el, hogy elsősorban nem az ő fia vagy hanem már a feleséged férje addig gáz van. El kell engednie, akkor is ha szerinte! szenvedni lát, engedje, hogy szenvedd meg magad, te választottad. 😉 vagy el kell költözni jó messzire 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.
Sobri Jóska
Megtörtént. Többször. Újralobban a szikra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?
Matthew99
Csak ha a férfi pacsker, és nem csihasztja meg őket még időben.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Az valami íratlan szabály hogy egy feleségnek meg az anyósának állandóan harcolnia kell?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Dortmund...
bogec7
...Shanghaj
gyeek
Rásonysápberencs...
zemanla
Nyertél.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Dortmund...
bogec7
...Shanghaj
gyeek
Rásonysápberencs...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Dortmund...
bogec7
...Shanghaj

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
Dortmund...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕
csi77
Bazdmeg faszért nem kaptad el !
Mi egyszer nagyon elvertunk egy ilyen rohadekot az le is szólította itt Vas megyében az óvodánál a kislányokat !Egy hétig hajtottuk de meglett !Hát mit nemondjak azóta kétszer is meggondolja hogy elővegye e vagy sem !
Rózsa Sándor
Messze volt, inkább a lányaimmal foglalkoztam, akik szerencsére nem igazán vették/fogták fel a dolgot....
csi77
Ja mondjuk úgy érthető ha ott vannak a kis szeretet gombocok😊
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕
csi77
Bazdmeg faszért nem kaptad el !
Mi egyszer nagyon elvertunk egy ilyen rohadekot az le is szólította itt Vas megyében az óvodánál a kislányokat !Egy hétig hajtottuk de meglett !Hát mit nemondjak azóta kétszer is meggondolja hogy elővegye e vagy sem !
Rózsa Sándor
Messze volt, inkább a lányaimmal foglalkoztam, akik szerencsére nem igazán vették/fogták fel a dolgot....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕
csi77
Bazdmeg faszért nem kaptad el !
Mi egyszer nagyon elvertunk egy ilyen rohadekot az le is szólította itt Vas megyében az óvodánál a kislányokat !Egy hétig hajtottuk de meglett !Hát mit nemondjak azóta kétszer is meggondolja hogy elővegye e vagy sem !
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Sajnos ma olyat tapasztaltam, amit nem akartam volna soha. Röviden,ma négy óra után, de ég viszonylag világosban a lányaimmal egy hintánál állva láttam egy csávót (faszit? a kora nem egyértelmű) egy kb 50 méterre tőlünk ácsorogni. Nem igazán törődtem vele, de később feltűnt, hogy furcsa testtartásban áll- nem sokkal később kissé arrébb jött és akkor láttam meg, hogy a faszát veri.....

Szerencsére lányaim nem látták, ráordítottam és elindultam felé,akkor elrohant a rohadék, úgy láttam telefon volt nála (remélem ) azt nézte.....

Annyira lesokkolt a dolog, hogy kurva nehezen térek magamhoz. Ja az egész Szekszárd belvárosában az egyik óvoda mellett, egy nagy lakótelep sarkán történt. Pont akkor senki nem jött arra, de előtte több autó és utána is gyalogosok is sétáltak arra.

Bazdmeg! 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Az egészségügy (roppant kellemetlen megrendelők a frusztráció okán) mögött szoros második legstresszesebb munkakör a vendéglátás. I could use a hug, but bashing a skull works just as fine.
gyeek
lol. Nem múlt még a munkádon család kilakoltatása. No offense, de vannak a vendéglátónál stresszesebb és felelősségteljesebb melók.
Amadeus
Felelősségteljesebb van, stresszesebb azért nem biztos.
Toca
Kunhalmit elnézve, ahol már ajtók támadhatnak rád, ott azért a politikusé a legstresszesebb.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 653 — Vikings fan
Az egészségügy (roppant kellemetlen megrendelők a frusztráció okán) mögött szoros második legstresszesebb munkakör a vendéglátás. I could use a hug, but bashing a skull works just as fine.
gyeek
lol. Nem múlt még a munkádon család kilakoltatása. No offense, de vannak a vendéglátónál stresszesebb és felelősségteljesebb melók.
Amadeus
Felelősségteljesebb van, stresszesebb azért nem biztos.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A Kurva anyját 😃😃
Összetörtem egy 0.5 L Unikum Szilvát...😠😠
Így estére csak 10 Budweiser maradt.........
Nálam ez a legnagyobb stressz forrás 😜