Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
mennyire gazdasagos egy suv?
ZoliMP
Nekünk Nissan X-trail 2019 1.6 benzines van, autóúton és autópályán 6.5-9 között eszik, sebességől és távtól függ, városban 8 körül. Két gyerekkel baromi kényelmes, tágas, full extrás is, nagyon meg vagyunk elégedve. A karosszériája mint egy puma, nekem iszonyat bejön.
Egy teletankkal napi szinten kisebb távokkal 3-4 hétig simán elautózgatunk a városban, szóval nekem gazdaságos.

Bár arra is rohadtul kíváncsi lennék, hogy egy 1.3-as benzines, automata váltós hogy mozgat egy ekkora kasznit, ugyanis 1 hónapja csak ez a benzines modell kapható..
O1G
Lassan 😀
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
mennyire gazdasagos egy suv?
ZoliMP
Nekünk Nissan X-trail 2019 1.6 benzines van, autóúton és autópályán 6.5-9 között eszik, sebességől és távtól függ, városban 8 körül. Két gyerekkel baromi kényelmes, tágas, full extrás is, nagyon meg vagyunk elégedve. A karosszériája mint egy puma, nekem iszonyat bejön.
Egy teletankkal napi szinten kisebb távokkal 3-4 hétig simán elautózgatunk a városban, szóval nekem gazdaságos.

Bár arra is rohadtul kíváncsi lennék, hogy egy 1.3-as benzines, automata váltós hogy mozgat egy ekkora kasznit, ugyanis 1 hónapja csak ez a benzines modell kapható..

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
mennyire gazdasagos egy suv?
ZoliMP
Inkább nagy és erős.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 937
mennyire gazdasagos egy suv?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Mit nem értesz?
Európában SUV buzulás van. Amelyik gyártónak nincs, az lemarad a versenyben.



Azért menjen csődbe, mert neked az az elképzelésed az autómárkáról, hogy sportos kikocsitkat gyárt?
Pont leszarja, hogy van 100 ember, akinek ez csalódás, ha közben jön 101 új vevő.vpi
Ez a része tiszta, sőt engem is elkapott az őrület, ha cserélek szívesen cserélném ilyenre, pedig vannak hátulütői is. Egy KIA, Ford, Opel márkáknál még be is nyelem, de azok a gyártók akik inkább a sportszekcióban vagy a sportos márkákban voltak érdekeltek nekem viccesnek tűnik. Nyilván nem tudok/lusta vagyok adatokat vadászni, de igencsak meglepődnék ha egy porsche szalonba drasztikus eladásokat produkálnának SUV-okból😊 Persze biztos adnak el, mert van, de én egy porsche szalonba nem a SUV-ért mennék be😊 Pl az említett 911-esért!
NB2
A legnagyobb eladásokat a Porsche márkán belül a Cayenne típus produkálja. Ami SUV.
Ha picit jobban érdekelne mivel járok, én is azt vennék.
Esetleg Mazda CX5-t. Az is SUV.
És most is SUV-om van.
Nagy, tágas, erős, kényelmes, biztonságos,
Sobri Jóska
A Mazda még mindig szívóbenzinesekkel dolgozik, ami elég ritka manapság.
Btw én is SUV-vel járok és én is elégedett vagyok a sajátommal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
Mit nem értesz?
Európában SUV buzulás van. Amelyik gyártónak nincs, az lemarad a versenyben.



Azért menjen csődbe, mert neked az az elképzelésed az autómárkáról, hogy sportos kikocsitkat gyárt?
Pont leszarja, hogy van 100 ember, akinek ez csalódás, ha közben jön 101 új vevő.vpi
Ez a része tiszta, sőt engem is elkapott az őrület, ha cserélek szívesen cserélném ilyenre, pedig vannak hátulütői is. Egy KIA, Ford, Opel márkáknál még be is nyelem, de azok a gyártók akik inkább a sportszekcióban vagy a sportos márkákban voltak érdekeltek nekem viccesnek tűnik. Nyilván nem tudok/lusta vagyok adatokat vadászni, de igencsak meglepődnék ha egy porsche szalonba drasztikus eladásokat produkálnának SUV-okból😊 Persze biztos adnak el, mert van, de én egy porsche szalonba nem a SUV-ért mennék be😊 Pl az említett 911-esért!
NB2
A legnagyobb eladásokat a Porsche márkán belül a Cayenne típus produkálja. Ami SUV.
Ha picit jobban érdekelne mivel járok, én is azt vennék.
Esetleg Mazda CX5-t. Az is SUV.
És most is SUV-om van.
Nagy, tágas, erős, kényelmes, biztonságos,

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vajon Kínában mikor láthattak nagyobb számban porschét?😊
NB2
Nem nekem szolt, de vess egy pillantast erre:
 www.best-selling-cars.com/china/2018-international-german-luxury-car-sales-worldwide-and-in-china/amp/

2018ban vilagszerte eladtak 256k-t Porschebol, Kinaban 80k-t.
A legnagyobb novekedest is az erte el a nemet luxusauto eladasok kozott Kinaban.
De ez tobb evtizedes trend. Meg az is h kina a nemet autoipar legfontosabb felvevopiaca.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
Mit nem értesz?
Európában SUV buzulás van. Amelyik gyártónak nincs, az lemarad a versenyben.



Azért menjen csődbe, mert neked az az elképzelésed az autómárkáról, hogy sportos kikocsitkat gyárt?
Pont leszarja, hogy van 100 ember, akinek ez csalódás, ha közben jön 101 új vevő.vpi
Ez a része tiszta, sőt engem is elkapott az őrület, ha cserélek szívesen cserélném ilyenre, pedig vannak hátulütői is. Egy KIA, Ford, Opel márkáknál még be is nyelem, de azok a gyártók akik inkább a sportszekcióban vagy a sportos márkákban voltak érdekeltek nekem viccesnek tűnik. Nyilván nem tudok/lusta vagyok adatokat vadászni, de igencsak meglepődnék ha egy porsche szalonba drasztikus eladásokat produkálnának SUV-okból😊 Persze biztos adnak el, mert van, de én egy porsche szalonba nem a SUV-ért mennék be😊 Pl az említett 911-esért!

A hibrideket, elektromosokat pedig azért gyártják, hogy elérjék a CO2 előírásokat (hogy milyen áron, azt hagyjuk).
vpi
Erre kíváncsi leszek, hogy mikor derül ki, hogy nem is biztos, hogy olyan jó nekünk ez a hibrid. Illetve mikor lesz már teljesen nyilvános mindenki felé😊

Egyébként a múltkor beszélgettem a Porsche vezető designerével (magyar srác), ő azt mondta, hogy Európában és USA-ban a Porsche = 911, de pl Kínában abszolút a Cayenne ugrik be az embereknek, ha azt mondod Porsche.
vpi
Vajon Kínában mikor láthattak nagyobb számban porschét?😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mit nem értesz?
Európában SUV buzulás van. Amelyik gyártónak nincs, az lemarad a versenyben.
Azért menjen csődbe, mert neked az az elképzelésed az autómárkáról, hogy sportos kikocsitkat gyárt?
Pont leszarja, hogy van 100 ember, akinek ez csalódás, ha közben jön 101 új vevő.
A hibrideket, elektromosokat pedig azért gyártják, hogy elérjék a CO2 előírásokat (hogy milyen áron, azt hagyjuk).
vpi
Mi tobb, SUV-bol van a legtobb a Foldon. "SUVs are currently the world's largest automotive segment and accounted for 36.8% of the world's passenger car market in 2017." (Wikirol).

A hibridek ternyeresehez sztem annak is koze van, h elobb utobb ki fogjak tiltani a nagyvarosokbol a hagyomanyos autokat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
NB2
Tuti.
Conchita Wurst is IFA-val jár, hogy a nemi identitása tekintetében semmilyen kérdés ne merülhessen fel.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
NB2
Mellettem egy Jaguar Kombi parkol, Tetőcsomagtartóval, (lehet a feleségé 😉
ozibozi
Tényleg nem értek néhány autógyártót. Vannak tradicionális márkák ahol nem várom el, hogy a mai trendeket kövessék. De a porschénak még suvja is van. A fiat 500-asból, miniből is vannak mindenféle módozatok már. Múltkor láttam alfa romeo suvot is. Néha azt érzem agyára ment a divathajszolás a gyártóknak.
Én már azon is röhögök, hogy a vw konszern keretein belül hogyan találják ki a modelleket. Alig lehet kihámozni sokszor a különbséget a márkák között😊
NB2
Mit nem értesz?
Európában SUV buzulás van. Amelyik gyártónak nincs, az lemarad a versenyben.
Azért menjen csődbe, mert neked az az elképzelésed az autómárkáról, hogy sportos kikocsitkat gyárt?
Pont leszarja, hogy van 100 ember, akinek ez csalódás, ha közben jön 101 új vevő.
A hibrideket, elektromosokat pedig azért gyártják, hogy elérjék a CO2 előírásokat (hogy milyen áron, azt hagyjuk).

Egyébként a múltkor beszélgettem a Porsche vezető designerével (magyar srác), ő azt mondta, hogy Európában és USA-ban a Porsche = 911, de pl Kínában abszolút a Cayenne ugrik be az embereknek, ha azt mondod Porsche.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Kurva anyjat a YouTubenak hogy minden kibaszott video alatt lemegy 3 reklam. Ertem en hogy mindenki a reklamokbol el, de igy total elvezhetetlen...
Borbinho
gondolj arra, hogy nekem ezekből a reklámokból van fizetésem és máris jobb lesz!
shawnka
a kedvedért kiebrudáltam az adblockot

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kurva anyjat a YouTubenak hogy minden kibaszott video alatt lemegy 3 reklam. Ertem en hogy mindenki a reklamokbol el, de igy total elvezhetetlen...
Borbinho
gondolj arra, hogy nekem ezekből a reklámokból van fizetésem és máris jobb lesz!
shawnka
Hat ha rajtam mulna felkopik az allad 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kurva anyjat a YouTubenak hogy minden kibaszott video alatt lemegy 3 reklam. Ertem en hogy mindenki a reklamokbol el, de igy total elvezhetetlen...
Borbinho
gondolj arra, hogy nekem ezekből a reklámokból van fizetésem és máris jobb lesz!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
NB2
Mellettem egy Jaguar Kombi parkol, Tetőcsomagtartóval, (lehet a feleségé 😉
ozibozi
Tényleg nem értek néhány autógyártót. Vannak tradicionális márkák ahol nem várom el, hogy a mai trendeket kövessék. De a porschénak még suvja is van. A fiat 500-asból, miniből is vannak mindenféle módozatok már. Múltkor láttam alfa romeo suvot is. Néha azt érzem agyára ment a divathajszolás a gyártóknak.
Én már azon is röhögök, hogy a vw konszern keretein belül hogyan találják ki a modelleket. Alig lehet kihámozni sokszor a különbséget a márkák között😊
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
NB2
És ezért kiléptél a munkahelyedről? 😮 😀

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Kurva anyjat a YouTubenak hogy minden kibaszott video alatt lemegy 3 reklam. Ertem en hogy mindenki a reklamokbol el, de igy total elvezhetetlen...
Borbinho
Ha nem telefonról van szó, akkor tegyél fel adblock-ot.
dugo93
Telorol nyomom sajna :/
Borbinho
Akkor vedd meg a Youtube premiumot. Ilyen világot élünk :/
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
NB2
Mellettem egy Jaguar Kombi parkol, Tetőcsomagtartóval, (lehet a feleségé 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kurva anyjat a YouTubenak hogy minden kibaszott video alatt lemegy 3 reklam. Ertem en hogy mindenki a reklamokbol el, de igy total elvezhetetlen...
Borbinho
Ha nem telefonról van szó, akkor tegyél fel adblock-ot.
dugo93
Telorol nyomom sajna :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Kurva anyjat a YouTubenak hogy minden kibaszott video alatt lemegy 3 reklam. Ertem en hogy mindenki a reklamokbol el, de igy total elvezhetetlen...
Borbinho
Ha nem telefonról van szó, akkor tegyél fel adblock-ot.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kurva anyjat a YouTubenak hogy minden kibaszott video alatt lemegy 3 reklam. Ertem en hogy mindenki a reklamokbol el, de igy total elvezhetetlen...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
NB2
Azért én egy hibrid 918-ast elfogadnék... 😛

Persze inkább csak zárójelben hibrid, teljes 19 km-t meg is tud tenni tisztán elekromos hajtással 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
NB2
Ezen már én is gondolkoztam. Nem jöttem még rá.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
Melóhelyről kilépek, itt áll egy porsche. Nézem... zöld rendszám. Porsche Panamera Hibryd. Ki az a kretén, aki porschéból hibridet vesz??? Tuti buzi 😊
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Péntek délután van, hétfő reggel óta szabin vagyok. Egy projektet ráhagytam két munkatársamra (literálisan csak be kellett volna tartatni kettő darab határidőt, azon kívül minden el volt rendezve), természetesen nem sikerült.

Most kapom a lebaszós emaileket, hogy a héten nem történt kommunikáció az ügyféllel, változtak a timingok, emiatt elúszott a projekt, mi a magyarázatom és hogy ez hogy történhetett meg 😀 😀

well played cég, well played
shawnka
Ezert dolgozom szabin is. Csak az van kesz amit en megcsinaltam/leadtam/elkuldtem.
Kenny
Nálunk nincs olyan, hogy kész, folyton pörögnek a dolgok.
Hárman felelünk projektekért, ilyenkor gond nélkül szokott menni az átadás (legalábbis én nem szoktam másét elbaszni, amikor ők mennek szabira)

Igazából csak az basz fel, hogy 1 hétig nem vagyok és egyszerű dolgokat nem tudnak megoldani nélkülem 😀
shawnka
Legalább főnök vagy?
Atari
-Te vagy itt a góré?
-Szerinted így néz ki egy góré?

 www.imdb.com/name/nm0022306/mediaviewer/rm1544358400
peach
-Ne szólítsatok főnöknek, az tiszteletlenség!
-Bocs, főnök!
warr_b
Legjobb. 😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."