Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ennek a gyökérnek mit kell tennie ahhoz, hogy végre eltűnjön a süllyesztőben?
 index.hu/kultur/2017/10/24/stohl_andras_marton_laszlo_class_fm_morning_show/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Vonalzóval vágta nyakon a tanárát a tatabányai diáklány, miután az nem engedte neki, hogy az órán tekerjen cigit

Szülővárosom és lakhelyem mindig tud megmosolyogtató történetekkel szolgálni. 😊
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ó jaj! Azok szoros másodikok a biztosítós üzletkötők/ügyintézők mögött a tenyérbemászó skálán. Funkcionálisan egydimenziósak, de mivel van egy plecsnijük ez kiemeli az egójukat és hajlamosak kilépni az egydimenziós szférájukból okoskodni. Kitartás!

***Bocsánat, nem másodikok, de a dobogó még megvan! Kifelejtettem a marketingeseket.
gyeek
na akkor én veszélyesen tolom biztosítónál... open office: jobbra tőlem a számvitel, balra az admin. :d
eaglesmcnabb
Warzone. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ó jaj! Azok szoros másodikok a biztosítós üzletkötők/ügyintézők mögött a tenyérbemászó skálán. Funkcionálisan egydimenziósak, de mivel van egy plecsnijük ez kiemeli az egójukat és hajlamosak kilépni az egydimenziós szférájukból okoskodni. Kitartás!

***Bocsánat, nem másodikok, de a dobogó még megvan! Kifelejtettem a marketingeseket.
gyeek
na akkor én veszélyesen tolom biztosítónál... open office: jobbra tőlem a számvitel, balra az admin. :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A sztereotipikus arab egyetemista anekdotája:

Bejön az étterembe a csajával, rendel valamit amihez kér hasábburgonyát és ketchupot. Fizet, leül. Megcsumálják (ahhoz képest hogy sertést nem esznek, pont úgy esznek mint azok), távozás előtt odamegy a pulthoz és visszatérítést kér a kollegától mert nem ízlett neki a ketchup...
Miután ezt elmesélte nekem, első kérdésem: "Ugye zsebből fizetted ki?"
Válasz: "Persze."
Én: "És belenevettél az arcába?"
Ő: "Nem, haraptam a szám szélét."
Én: "Ez így csak 5 pontot ér."

És mennyi lehetőség maradt még ki! Pl. a kérvény után hatásszünet, jobbra és balra nézek aztán megkérdezem, viccelődsz? A válaszra, hogy nem azért mégis nevetek egyet és a pénztárcámból a markába nyomok egy 100ast, azzal a kommentárral, hogy tartsa meg az aprót, szüksége lesz még, ha meg akarja fizetni a kifinomult ízlésének megfelelő ketchupot. A Felix meg kösse csak fel a gatyáját...!

Pécs ezekből a nyámnyila, ostoba, ellenben arányosan gőgös majmokból él jelenleg. Nagyon sokan az orvosira járnak, de találkoztam már olyannal aki az intézményt "univercity"-ként írta. (Ennek a margóján: SOSE hagyjátok, hogy külföldi gyakornok bármi rutin orvosi műveletet hajtson végre rajtatok, legyen az akár egy lázmérés!")

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Szabadna tudnom milyen munkaközeg ez? Elég sok önérzetes kreténnel kell megbirkóznom nap mint nap, ennek köszönhetően nagyon rá vagyok állva az irodista teoretikusokra -- akinek nem inge persze, ne vegye magára!
gyeek
Könyvelők gyülekezete😊
NB2
Ó jaj! Azok szoros másodikok a biztosítós üzletkötők/ügyintézők mögött a tenyérbemászó skálán. Funkcionálisan egydimenziósak, de mivel van egy plecsnijük ez kiemeli az egójukat és hajlamosak kilépni az egydimenziós szférájukból okoskodni. Kitartás!

***Bocsánat, nem másodikok, de a dobogó még megvan! Kifelejtettem a marketingeseket.
gyeek
Az a durva, hogy ők (is) elég öregek, még a régi rendszer termékei. Talán a proli a legjobb szó rájuk, ők azok akiknek 2 csatorna van (retek, tv2) és minden reggel azt mesélik mi volt a szultánában/bk-ban.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Szabadna tudnom milyen munkaközeg ez? Elég sok önérzetes kreténnel kell megbirkóznom nap mint nap, ennek köszönhetően nagyon rá vagyok állva az irodista teoretikusokra -- akinek nem inge persze, ne vegye magára!
gyeek
Könyvelők gyülekezete😊
NB2
Ó jaj! Azok szoros másodikok a biztosítós üzletkötők/ügyintézők mögött a tenyérbemászó skálán. Funkcionálisan egydimenziósak, de mivel van egy plecsnijük ez kiemeli az egójukat és hajlamosak kilépni az egydimenziós szférájukból okoskodni. Kitartás!

***Bocsánat, nem másodikok, de a dobogó még megvan! Kifelejtettem a marketingeseket.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Hát az egyik 5 éve elvált, valszeg elég régóta nem volt szerencséje olyanban😊 Eléggé szarrágó és karót nyert a lelkem😊
NB2
most akkor karót nyert vagy pókhálós? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Szabadna tudnom milyen munkaközeg ez? Elég sok önérzetes kreténnel kell megbirkóznom nap mint nap, ennek köszönhetően nagyon rá vagyok állva az irodista teoretikusokra -- akinek nem inge persze, ne vegye magára!
gyeek
Könyvelők gyülekezete😊

Ha rendesen dugnád őket, ilyen nem fordulna elő.
Jan
Hát az egyik 5 éve elvált, valszeg elég régóta nem volt szerencséje olyanban😊 Eléggé szarrágó és karót nyert a lelkem😊
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Mindig mondom, hogy nekem vannak a leghülyébb kolléganőim😊
...
A végén elzavartak, hogy hülye vagyok😊
NB2
Ha rendesen dugnád őket, ilyen nem fordulna elő.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Mindig mondom, hogy nekem vannak a leghülyébb kolléganőim😊
Azon ment a diskurzus, hogy milyen szemét a Szerencsejáték ZRT, mert X kolléganőm anyukájának volt egy kettese és csak 925 forintot fizetett, ahelyett, hogy a 3 milliárdos nyereményből osztottak volna vissza a ketteseknek is! (akkor még nem nyerték meg). Ráadásul ugye a lottó ára emelkedik és milyen keveset fizetnek vissza ebből.
Közöltem velük, hogy
-egyrészt ugye a Sz ZRT nem szeretet szolgálat, nyereségre megy, bár ugye a nyereménykifizetést ez nem zavarja.
-minden nyereményosztálynak megvan a maga kerete, éppen akkor majd 3x többen találták el a kettest ami igencsak torzítja a képet ( bet.szerencsejatek.hu/cmsfiles/otos.html)
-arányaiban 250 forintért kifizetnek 4x-5x annyit egy kettesért, annyira azért az nem rossz (ekkor közölték velem, hogy de hát mit ér az az 1000 forint, mondom a 250 forint az nem zavar, hogy milyen kevés?😊
-a 3 milliárd majd 30 héten át halmozódott, azalatt a többi találatosnak jóval többet fizettek ki
Ők továbbra is azt szeretnék, hogy az ötös nyereményét osszák fel a többiek között. Finoman jeleztem nekik, hogy megnézném az arcukat, ha egyszer eltalálnák az 5-öst és közölnék velük, hogy bocsi, de mégsem kapják meg a teljes nyereményt, mert szét kell osztani.
A végén elzavartak, hogy hülye vagyok😊
NB2
Szabadna tudnom milyen munkaközeg ez? Elég sok önérzetes kreténnel kell megbirkóznom nap mint nap, ennek köszönhetően nagyon rá vagyok állva az irodista teoretikusokra -- akinek nem inge persze, ne vegye magára!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Mindig mondom, hogy nekem vannak a leghülyébb kolléganőim😊
Azon ment a diskurzus, hogy milyen szemét a Szerencsejáték ZRT, mert X kolléganőm anyukájának volt egy kettese és csak 925 forintot fizetett, ahelyett, hogy a 3 milliárdos nyereményből osztottak volna vissza a ketteseknek is! (akkor még nem nyerték meg). Ráadásul ugye a lottó ára emelkedik és milyen keveset fizetnek vissza ebből.
Közöltem velük, hogy
-egyrészt ugye a Sz ZRT nem szeretet szolgálat, nyereségre megy, bár ugye a nyereménykifizetést ez nem zavarja.
-minden nyereményosztálynak megvan a maga kerete, éppen akkor majd 3x többen találták el a kettest ami igencsak torzítja a képet ( bet.szerencsejatek.hu/cmsfiles/otos.html)
-arányaiban 250 forintért kifizetnek 4x-5x annyit egy kettesért, annyira azért az nem rossz (ekkor közölték velem, hogy de hát mit ér az az 1000 forint, mondom a 250 forint az nem zavar, hogy milyen kevés?😊
-a 3 milliárd majd 30 héten át halmozódott, azalatt a többi találatosnak jóval többet fizettek ki
Ők továbbra is azt szeretnék, hogy az ötös nyereményét osszák fel a többiek között. Finoman jeleztem nekik, hogy megnézném az arcukat, ha egyszer eltalálnák az 5-öst és közölnék velük, hogy bocsi, de mégsem kapják meg a teljes nyereményt, mert szét kell osztani.
A végén elzavartak, hogy hülye vagyok😊
NB2
mondd nekik, hogy ha nem akarnak halmozódást, akkor játsszanak a Luxoron.
tényleg, az van még?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Mindig mondom, hogy nekem vannak a leghülyébb kolléganőim😊
Azon ment a diskurzus, hogy milyen szemét a Szerencsejáték ZRT, mert X kolléganőm anyukájának volt egy kettese és csak 925 forintot fizetett, ahelyett, hogy a 3 milliárdos nyereményből osztottak volna vissza a ketteseknek is! (akkor még nem nyerték meg). Ráadásul ugye a lottó ára emelkedik és milyen keveset fizetnek vissza ebből.
Közöltem velük, hogy
-egyrészt ugye a Sz ZRT nem szeretet szolgálat, nyereségre megy, bár ugye a nyereménykifizetést ez nem zavarja.
-minden nyereményosztálynak megvan a maga kerete, éppen akkor majd 3x többen találták el a kettest ami igencsak torzítja a képet ( bet.szerencsejatek.hu/cmsfiles/otos.html)
-arányaiban 250 forintért kifizetnek 4x-5x annyit egy kettesért, annyira azért az nem rossz (ekkor közölték velem, hogy de hát mit ér az az 1000 forint, mondom a 250 forint az nem zavar, hogy milyen kevés?😊
-a 3 milliárd majd 30 héten át halmozódott, azalatt a többi találatosnak jóval többet fizettek ki
Ők továbbra is azt szeretnék, hogy az ötös nyereményét osszák fel a többiek között. Finoman jeleztem nekik, hogy megnézném az arcukat, ha egyszer eltalálnák az 5-öst és közölnék velük, hogy bocsi, de mégsem kapják meg a teljes nyereményt, mert szét kell osztani.
A végén elzavartak, hogy hülye vagyok😊
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a cikkíró a hülye, ez volt anno az igazi

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Erről mindig az jut eszembe, amikor Soldi egyik cikkéről írt valaki be egyszer ilyet 😀 (asszem az index megvágta amúgy.. de az mellékes 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
de van még bárki aki bármit is komolyan vesz vagy figyel az index sport blokkjáról?
a sportnál csak a játék részleg kevésbé hozzáértő

kedvencem a tech részleg, ami az új nokia 3310es esetében pocsék magyarsággal lefordított egy endgadget cikket amivel szépen fikázta a telefont
csak épp az endgadgeten volt egy extra bekezdés arról, hogy ez egy nem rossz telefon, de 2017ben az okostelefonok idejében lesznek vele kényelmetlenségek
Negritis
lassan tényleg nem marad olyan, akit ne kellene fenntartásokkal kezelni
joógabi hülye, csizmadia rettenet, van még egy csávó, aki képtelen dolgokat kontextusba helyezni, igazából ez a lovasgé volt az utolsó remény

volt
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
de van még bárki aki bármit is komolyan vesz vagy figyel az index sport blokkjáról?
a sportnál csak a játék részleg kevésbé hozzáértő

kedvencem a tech részleg, ami az új nokia 3310es esetében pocsék magyarsággal lefordított egy endgadget cikket amivel szépen fikázta a telefont
csak épp az endgadgeten volt egy extra bekezdés arról, hogy ez egy nem rossz telefon, de 2017ben az okostelefonok idejében lesznek vele kényelmetlenségek

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/08/28/bengals_punter_kosaras_trukk/

ez a gyerek szimplán hülye, vagy csak műkedvelő? mióta értelmetlen az, ha a punter nem töreti el a lábát?
slowmotion
Azt nem tudom, hogy hülye-e, de hogy nem hozzáértő, az biztos.
Mikey
Pat McAfee visszavonulásáról is lemaradt. Vagy többet tud mint mi és most már "putner" poszton játszik a Coltsban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/08/28/bengals_punter_kosaras_trukk/

ez a gyerek szimplán hülye, vagy csak műkedvelő? mióta értelmetlen az, ha a punter nem töreti el a lábát?
slowmotion
Azt nem tudom, hogy hülye-e, de hogy nem hozzáértő, az biztos.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/08/28/bengals_punter_kosaras_trukk/

ez a gyerek szimplán hülye, vagy csak műkedvelő? mióta értelmetlen az, ha a punter nem töreti el a lábát?
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ma megb*szott egy 380ról üzemelő gépezet és még sört se kaptam. Légkondik jól vannak belőve?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A házunk előtt...
www.google.ch/maps/@47.0548997,8.2896748,3a,90y,293.17h,83.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1swCbYPFVhp64eZuS7ZjuRwg!2e0!7i13312!8i6656

JSanyo
Szép, meghitt környéken laksz. 😊
Sobri Jóska
jogos 😊)) a link az esemény pontos helyét mutatja, szerencsére egy picit arrébb lakom 😀

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
A házunk előtt...
www.google.ch/maps/@47.0548997,8.2896748,3a,90y,293.17h,83.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1swCbYPFVhp64eZuS7ZjuRwg!2e0!7i13312!8i6656

JSanyo
Szép, meghitt környéken laksz. 😊

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A házunk előtt 30as zóna van, a minap kacsázott előttem bringán egy csávó az út közepén, mobil kézben, kormányt nem is fogva... jött szembe egy kocsi, annak a sofőrje is telefonozott... én már kb nyúltam az elsősegélyládáért amikor a srác felnézett, testből kikerülte a szembejövő kocsit, de ugyanúgy nyomkodta tovább a mobilt. A sofőr valszeg észre sem vette (én nem láttam, hogy reagált volna), csak jött tovább íven...

erről a helyről van szó, van benn egy kis kanyarív is, csak hogy egyszerűbb legyen
 www.google.ch/maps/@47.0548997,8.2896748,3a,90y,293.17h,83.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1swCbYPFVhp64eZuS7ZjuRwg!2e0!7i13312!8i6656

Maga az utca bejárata is említést érdemel:
 www.google.ch/maps/@47.0544466,8.2923998,75a,35y,293.17h,45.02t/data=!3m1!1e3
A becsatlakozó bringaútról rendszeresen érkeznek lendületből bringások a szembesáv kellős közepére (nem, kurvára nem belátható), általában jóval a kereszteződés előtt lassítok 20ra, hogy ne legyen belőle egy extra kör a biztosítóknál-mentőknél... arra, hogy esetleg így lendületből elbasznak egy gyalogost, inkább nem is gondolnék. Ja és a 30at az országútisok és az elektromos bringások jellemzően nem igen tartják, volt már, hogy mutogattak, menjek már, volt már hogy kanyarban előztek ki, mert nekik az volt jó...

Az, hogy jóidőben rengetegen jönnek erre (futnak / görkoriznak / bringáznak), pedig általában csak többszörözi a veszélyforrást, úgyhogy nem is reklamálok ha nem tudok a megengedett 30-cal haladni, nem tolok le senkit a másfél tonna fölényemmel, inkább parkolok le fél perccel később, de horpadások és vérfoltok nélkül.

Igazából nem lenne olyan kibaszott nehéz felfogni, hogy a közlekedési szabályok értünk, a mi biztonságunkért is vannak, de erre sokan egész egyszerűen nem hajlandóak, vagy nem képesek rá. Addig pedig rakhatnak ki bármilyen táblát, festhetnek akármilyen vonalakat. Ami a helyzetet igazából súlyosbítja nekem az az, hogy itt már általános iskola magasságában is oktatnak közlekedést, sokszor láttam már kisgyerekeket csoportosan bringázni felügyelőkkel, ezeket pedig még ki is szokták táblázni az autósoknak, hogy figyeljenek jobban, tehát még azt se lehet mondani, hogy csak úgy rákerülsz az útra és jólvan. Aztán mindenki felnő, magabiztosabb, gyakorlottabb lesz és egy idő után rutinból megvan minden, és szarnak odafigyelni az ilyenekre.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
#miafasz

Mikey
Így védik a bicajosokat, mert a kretén autósok csesznek jobbra kanyarodásnál figyelembe venni a biciklisávot.
Toca
az autósok még csak-csak, de pl. arra jár egy csomó távolsági autóbusz (minden, ami az M1-M7 bevezetőn érkezik, ez a Nyugat-Magyarországi autóbuszok saccra kilencven százaléka)
és simán el tudom képzelni, hogy ez nagyobb veszélyforrás lehet, mint az autósok, ha az ő holtterükben érkezik a bringás
slowmotion
Én viccnek szántam, ha jobbra kanyarodik akkor álljon meg és nézzen bele a kurva tükrébe. Nem az a baj, hogy holtér van hanem, hogy ha kanyarodósávot lát a bambamarha, főleg ha dugó van és negyed órája arra vár, hogy odaérjen leszarja, hogy gyalogos / bicajos mi a picsa jön csak nyomja.
Nem egyszer csaptak el majdnem / kellett satut fékeznem, pedig azért itt már emelkedik nem 40-el jön a legtöbb ember.
Toca
én meg nem viccből mondtam, hogy nem biztos, hogy a tükörbe nézés segít.
az autóknál sem elég a tükörbe nézés, ha pl vezetési vizsgán itt nem fordítod hátra a fejed, és nem nézel be a B és C oszlop mögé, akkor a vizsgabiztos megbasz. viszont a buszoknál még az sem biztos, hogy segít, mert hiába néz hátra a jóember, ha ott van 2x15 ülés, meg a bringás egyébként sem ér fel az ablak aljáig.

egyébként ezek a közös bringás-gyalogos, közvetlenül az út mellett, de járdán vezetett kereszteződések a legrosszabbak, egészen konkrétan szgk esetén is a hátsó szélvédőn keresztül kell visszanézni, hogy tényleg ne jöjjjön bringás féktávon belül.

ps és én a lefelé kanyarodó szakaszra mondom, nem a lentről feljövőre
slowmotion
legtöbbször itt megyek le az Infohoz, hát már a buszmegálló előtt nézelődöm, de tökmindegy, mert míg a bringások füldugóval úgy mennek a zebrán hogy rá se b.sznak jön-e valami addig felesleges ezen háborogni.
petey
Igen emeljünk ki egy-két normálatlan bringást és büntessük a többit. Ráadásul aki így közlekedik az ezt a táblát se fogja nézni.
Ennyi erővel mindenki csak 30-al közlekedjen mert csomó kretén telefonozik meg zenét hallgat és nem tud megállni a másik előtt. Vagy még tudnék mondani 1000 db különböző helyzetet...

Slow, értem amit mondasz, simán lehet, hogy igaz is, de nem a " kirakok a bicikliút közepére egy táblát , hogy innen toljad " tábla a megoldás, ha veszélyhelyzet áll fent abban azért egyetértünk. Fel lehet hívni a veszélyhelyzetet másképpen is.