Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
2 hete Budapesten vagyok kiscsaládal.
Olyan nagyon remek a közlekedési infrastruktúra, hogy mintegy 6 km/h val csökkent az átlagsebességem, és közel 1,3 literrel nőtt az autóm átlagfogyasztása, ahhoz képest, amit a kisvárosias Münchenben sikerült produkálni.
Tapsvihar!
TGA
Ez elég relatív.
Anno mikor -még a békeidőkben- egy ismerősöm megjött egy 4 hetes Töröko.-Szíria motorostúráról, kérdezgettük milyen volt ott a közlekedés, annyit mondott: "Srácok, Magyarországon az emberek spártai rendben közlekednek, a kiváló minőségű utakon!" 😀

Egyébként meg a személyes tapasztalatom az, hogy ha kimész olaszba, 1-2 hét alatt felveszed az ottani tempót, (nem mint a helyiek, csak annyira hogy egy átlag vidéki városban a délutáni csúcsban már elboldogulsz) és visszajössz, akkor egy pesti forgalom olyan mintha lassított filmet néznél.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Minden nemzet más.. Előnyökkel hátrányokkal együtt! Mi így vezetünk és ez nagyban nem is fog változni! A német csajok meg bűn rondák! Akkor már inkább egy kis dugó... ☺️
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
Nem home, mert az Eugene - Oregon.
Azért némi naivitást sugall a "mire számítottál" kérdés olyasvalaki felé, aki 10 éve lépett le, és már egy másik állam polgára. 😀
Semmire nem számítottam, mégis kellemesen meglepődtem számos dolgon, de ez a lovas nemzet vagyunk és tűrhők az utakon, ez azért nem teljesen érthető.
TGA
elkezdhetünk szemantikai vitákba bonyolódni, de ha ebből a porfészekból tipliztél le (irodalmiasan szólva ha az őseid itt vannak eltemetve), akkor nagyjából áll a megfogalmazás. főleg, ha véletlenül azért vagy itt, mert valakihez jöttél.

viszont tényleg nem értem, mire számítottál, főleg hogy pont ebben a témában is fel szokott jönni a közlekedési kultúra (illetve annak hiánya). itt semmi sem változott az elmúlt húsz évben, csak a járműállomány márkája és teljesítménye. közlekedési kultúra? kvázi-Balkán, mint régóta. nem is lesz másként soha ez sem, mint sok más, mert nem fogja a változáshoz elegendő számú ember megváltoztatni a szokásait sosem - mert akkor ők járnak "rosszul".

evvan.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 975
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
én pedig azt, hogy korábban nem épp az USA-ban éltél, ahol pontosan ugyanezek a dolgok miatt életveszélyes az utcára menni? a dugókról nem is beszélve...
baggio
Robesz, ezt nehezen értelmezem. Én egy nyugati csendes városban élek, ahol nem tudnak az emberek nagyon jól vezetni, de közlekedni igen. Mo-n sokan tudnak vezetni, de közlekedni nem igazán. Münchenben nagyrészt jól vezetnek a harcosok, és nagyon figyelmesen, fegyelmezetten közlekednek.
TGA
naaa, merre laksz Münchenben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
én pedig azt, hogy korábban nem épp az USA-ban éltél, ahol pontosan ugyanezek a dolgok miatt életveszélyes az utcára menni? a dugókról nem is beszélve...
baggio
Robesz, ezt nehezen értelmezem. Én egy nyugati csendes városban élek, ahol nem tudnak az emberek nagyon jól vezetni, de közlekedni igen. Mo-n sokan tudnak vezetni, de közlekedni nem igazán. Münchenben nagyrészt jól vezetnek a harcosok, és nagyon figyelmesen, fegyelmezetten közlekednek.
TGA
München után tényleg nagy lehet a sokk, de azt hittem, hogy az USA-ban megedződtél már az említett problémákra 😊 (bár a nyugati parton még nem jártam/vezettem, nem tudom mennyire más a keletihez képest)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
én pedig azt, hogy korábban nem épp az USA-ban éltél, ahol pontosan ugyanezek a dolgok miatt életveszélyes az utcára menni? a dugókról nem is beszélve...
baggio
Robesz, ezt nehezen értelmezem. Én egy nyugati csendes városban élek, ahol nem tudnak az emberek nagyon jól vezetni, de közlekedni igen. Mo-n sokan tudnak vezetni, de közlekedni nem igazán. Münchenben nagyrészt jól vezetnek a harcosok, és nagyon figyelmesen, fegyelmezetten közlekednek.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
Nem home, mert az Eugene - Oregon.
Azért némi naivitást sugall a "mire számítottál" kérdés olyasvalaki felé, aki 10 éve lépett le, és már egy másik állam polgára. 😀
Semmire nem számítottam, mégis kellemesen meglepődtem számos dolgon, de ez a lovas nemzet vagyunk és tűrhők az utakon, ez azért nem teljesen érthető.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
én pedig azt, hogy korábban nem épp az USA-ban éltél, ahol pontosan ugyanezek a dolgok miatt életveszélyes az utcára menni? a dugókról nem is beszélve...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
2 hete Budapesten vagyok kiscsaládal.
Olyan nagyon remek a közlekedési infrastruktúra, hogy mintegy 6 km/h val csökkent az átlagsebességem, és közel 1,3 literrel nőtt az autóm átlagfogyasztása, ahhoz képest, amit a kisvárosias Münchenben sikerült produkálni.
Tapsvihar!
TGA
Ez azért óriás "bravúr" mert ilyenkor kb üres a város.. Hacsak nem direkt a dugokat keresed... ☺️
yooker
Budán közlekedem a Moszkva tér érintésével, némi Margit körüt, Margit híd, illetve sok Rákóczi út, Erzsikehíd, Hegyalja, mindezt egy hibriddel.
Valóban hatalmas bravúr ez a közlekedésszervezőktől. Akkora hitwindowk vannak beállítva a tömegközlekedésen, amely idő alatt a kamcsatkai gyors is elhalad.
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
2 hete Budapesten vagyok kiscsaládal.
Olyan nagyon remek a közlekedési infrastruktúra, hogy mintegy 6 km/h val csökkent az átlagsebességem, és közel 1,3 literrel nőtt az autóm átlagfogyasztása, ahhoz képest, amit a kisvárosias Münchenben sikerült produkálni.
Tapsvihar!
TGA
Ez azért óriás "bravúr" mert ilyenkor kb üres a város.. Hacsak nem direkt a dugokat keresed... ☺️
yooker
azért az üres városban sikerül dugókat is kreálni (Árpád híd környéke 1-1 sáv lezárásával vagy a műegyetem környéke 08. 21.-től..)

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
2 hete Budapesten vagyok kiscsaládal.
Olyan nagyon remek a közlekedési infrastruktúra, hogy mintegy 6 km/h val csökkent az átlagsebességem, és közel 1,3 literrel nőtt az autóm átlagfogyasztása, ahhoz képest, amit a kisvárosias Münchenben sikerült produkálni.
Tapsvihar!
TGA
Ez azért óriás "bravúr" mert ilyenkor kb üres a város.. Hacsak nem direkt a dugokat keresed... ☺️
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
2 hete Budapesten vagyok kiscsaládal.
Olyan nagyon remek a közlekedési infrastruktúra, hogy mintegy 6 km/h val csökkent az átlagsebességem, és közel 1,3 literrel nőtt az autóm átlagfogyasztása, ahhoz képest, amit a kisvárosias Münchenben sikerült produkálni.
Tapsvihar!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 975
444 topkomment, téma: Bayer Zsolt Petőfi szintjére került a politbüro szerint

"Könyvtárban:
- Szeretnék kérni egy Bayer verseskötetet..
- Elmész te a jó qrva anyádba..
- Köszönöm az jó lesz.."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊


gyeek
csajom irodában dolgozik, ott igen komoly viták vannak ebből. Egyszerűen nincs olyan, hogy mindenkinek jó, ha fél fok különbségről beszélünk, akkor se.

Én mondjuk kardinálisabban oldottam meg: a héten történt, hogy fossá ázva jöttünk vissza terepről (mert ugye az esőnek csak akkor van értelme, ha élő bejelentkezés közben történik), és a tőlem telhető legkedvesebb hangon közöltem a kollégákkal, hogy egy tizedmásodpercet kapnak a kikapcsolásra. Működött.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊
gyeek
na most képzeld el, amikor valaki 15+ évet tanul azért, hogy tökéletesre légkondicionált irodában dolgozhasson, és erre azzal kell szembesülnie, hogy valaki mindig elbassza a hőfokot 😊
slowmotion
navárjál.te állítgatod azt a kurva légkondit?😀
Kenny
nem, én a reluxákkal baszakodom állandóan, de azok tényleg idiótán vannak programozva
slowmotion
Itt a bibi a mai világgal.
Régen volt sötétítő meg kereszthuzat.
+ sokkal - sokkal - sokkal kevesebb nyavalygás
Amúgy meg nyáron pancsizni kell meg sörözni, az irodát meg rábízni a csajokra.
gaben
az a baj a mai célirányosan épült irodaépületekkel, hogy tele vannak baszott nagy üvegfelülettel, viszont nyilván ezeket nem lehet nyitni, csak a kiválasztott nagyon kevés panelt.

nekem egyébként az a bajom, hogy az előttem levő ablak kb 330-340 fokos tájolású (tehát észak-észanyugatra néz), viszont mivel van mellette szinte azonnal egy fal, ami teljesen leárnyékolja nyugatról, ezért fény rengeteg tud bejönni, viszont közvetlen napsugarakat egyáltalán nem kap.
és ezen az ablakon tudták leprogramozni azt, hogy naponta háromszor automatikusan leereszkedik, hogy kizárja a nem létező beeső napsugarakat.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊
gyeek
na most képzeld el, amikor valaki 15+ évet tanul azért, hogy tökéletesre légkondicionált irodában dolgozhasson, és erre azzal kell szembesülnie, hogy valaki mindig elbassza a hőfokot 😊
slowmotion
navárjál.te állítgatod azt a kurva légkondit?😀
Kenny
nem, én a reluxákkal baszakodom állandóan, de azok tényleg idiótán vannak programozva
slowmotion
Itt a bibi a mai világgal.
Régen volt sötétítő meg kereszthuzat.
+ sokkal - sokkal - sokkal kevesebb nyavalygás
Amúgy meg nyáron pancsizni kell meg sörözni, az irodát meg rábízni a csajokra.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊
gyeek
na most képzeld el, amikor valaki 15+ évet tanul azért, hogy tökéletesre légkondicionált irodában dolgozhasson, és erre azzal kell szembesülnie, hogy valaki mindig elbassza a hőfokot 😊
slowmotion
navárjál.te állítgatod azt a kurva légkondit?😀
Kenny
nem, én a reluxákkal baszakodom állandóan, de azok tényleg idiótán vannak programozva
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊
gyeek
na most képzeld el, amikor valaki 15+ évet tanul azért, hogy tökéletesre légkondicionált irodában dolgozhasson, és erre azzal kell szembesülnie, hogy valaki mindig elbassza a hőfokot 😊
slowmotion
navárjál.te állítgatod azt a kurva légkondit?😀

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊
gyeek
na most képzeld el, amikor valaki 15+ évet tanul azért, hogy tökéletesre légkondicionált irodában dolgozhasson, és erre azzal kell szembesülnie, hogy valaki mindig elbassza a hőfokot 😊
slowmotion
 www.youtube.com/watch?v=kU1o4SIpTuM

Ha meg valaki háborút akar, akkor akár meg is kaphatja. Látványosan letekert légkondi, a fázós "áldozatoknak" meg egy bögre forrócsoki és egy odavetett pokróc, Á la flegma. A lehetőségek számát a kreativitás szabja meg. Én tuti leszarnám, ha már az én fejemre is tojnak. Mondjuk a valós élet-beni hozzáállásom nem(/se) kompatibilis az általam vizionált pol-korrekt irodai környezettel.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊
gyeek
na most képzeld el, amikor valaki 15+ évet tanul azért, hogy tökéletesre légkondicionált irodában dolgozhasson, és erre azzal kell szembesülnie, hogy valaki mindig elbassza a hőfokot 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Itt meg 26 fok van és van aki pokrócba gubózva dolgozik nap mint nap.

Kurvára nem bírom a meleget, tény, nehezen viselem, ennek ellenére nem pofázok senkinek, hogy nem ártana lejjebb venni a klímát ha már van, annak ellenére hogy másodpercek alatt megjelenik az Orinoco vízgyűjtő területének kicsinyített mása a hátamon, (bár ez inkább munkába menet kellemetlen a 40 fokos 3as metrón), mert lehetne sokkal rosszabb, és ugye nem kötelező itt dolgozni. Konyhán, pékségben, aszfalt mellett útépítésnél, bányában és még sorolhatnám biztos sokkal rosszabb, viszont azt tényleg nem tudom felfogni, hogy a büdös retkes picsába lehet fázni 26 fokban kardigánban.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Én nem tudom milyen poklot és konfliktusokat él át az ország irodista populációja nyáron a légkondi-háborúk során, magam éttermi közegében alaphangom 30+ Celsius van, ami sütők közelében a 40-et is meghaladja, arányosan magas páratartalommal -- nem 8 órában. 😊


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Annyira zsenialis, hogy a feminizmus elharcosai kollektiv hisztirohamban tornek ki, ha az irodaban te huteni akarsz, ok meg faznak, aminek nyilvan semmi koze nincs ahhoz, hogy neked, ferfikent, hosszunadrag es minimum polo, de inkabb ing a dresscode szerinti elvaras, nekik pedig ugye nagyjabol annyi, hogy a bimbo ne logjon ki. Ilyenkor kell egyenlosdiert kialtani, nem akkor, ha a genderszakos szabadbolcsesz diplomajaval kevesebbet kap, mint egy ugyvezeto.
dankodavid
Mert a szemét férfiaknak semmi se jó. Ő kirak mindent az ablakba abban a kis top-miniszoknya kombóban, te meg még az ágaskodó mellbimót is akarod 😀
Matthew99
Mindezt persze a 60 éves Gizikénél :p

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Annyira zsenialis, hogy a feminizmus elharcosai kollektiv hisztirohamban tornek ki, ha az irodaban te huteni akarsz, ok meg faznak, aminek nyilvan semmi koze nincs ahhoz, hogy neked, ferfikent, hosszunadrag es minimum polo, de inkabb ing a dresscode szerinti elvaras, nekik pedig ugye nagyjabol annyi, hogy a bimbo ne logjon ki. Ilyenkor kell egyenlosdiert kialtani, nem akkor, ha a genderszakos szabadbolcsesz diplomajaval kevesebbet kap, mint egy ugyvezeto.
dankodavid
Mert a szemét férfiaknak semmi se jó. Ő kirak mindent az ablakba abban a kis top-miniszoknya kombóban, te meg még az ágaskodó mellbimót is akarod 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.