Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Annyira zsenialis, hogy a feminizmus elharcosai kollektiv hisztirohamban tornek ki, ha az irodaban te huteni akarsz, ok meg faznak, aminek nyilvan semmi koze nincs ahhoz, hogy neked, ferfikent, hosszunadrag es minimum polo, de inkabb ing a dresscode szerinti elvaras, nekik pedig ugye nagyjabol annyi, hogy a bimbo ne logjon ki. Ilyenkor kell egyenlosdiert kialtani, nem akkor, ha a genderszakos szabadbolcsesz diplomajaval kevesebbet kap, mint egy ugyvezeto.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Nálunk 22 fok van télen, 22 nyáron.
Ez egy optimális irodai hőmérséklet.
Ez a policy, és senki se tud meggyőzni arról, hogy ne így legyen. Se nő, se férfi. 😊
Sobri Jóska
köszönjük Sheldon
Negritis
De Hari! 😉
Sobri Jóska
Inkabb legyen beallitva egy homersekletre es ennyi.
Mondjuk hallottam olyan helyrol ahol beallitott hofok volt, de 20 fok alatti. Telen es nyaron. A fonok meg nem engedett belole. Sapkban es dzsekiben ultek az emberek, no meg voltak egyebb meghuleses megbetegedesek.
Fasza
ZoliMP
az új irodában 19 fokra van állítva, kolleganőm kardigánban ül bent
majd megyünk ki 40 fokra
zseniális
Negritis
Legalább ilyen jó az edzőteremben beállított fix 18 fok!
Bár van akinek a lehúzott ablakú Merdzsóban is dübörög a Low fokozat.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Van Bp-től délre egy Ercsi névre hallgató csodás falu. Lakik ott néhány értelmes ember, őket ki kellene menekíteni onnan, a maradék sötétebb részét (gondolhatunk bőrszínre és/vagy értelemre) pedig lebombázni. Könnyebb lenne így mindenkinek...
Asbee
Ezt ugyanígy rá lehetne sütni baz és szabolcs megyére is 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Van Bp-től délre egy Ercsi névre hallgató csodás falu. Lakik ott néhány értelmes ember, őket ki kellene menekíteni onnan, a maradék sötétebb részét (gondolhatunk bőrszínre és/vagy értelemre) pedig lebombázni. Könnyebb lenne így mindenkinek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Ma tökös voltam és bekapcsoltam😊
Minden voltam csak jófiú nem😀 Idióta vadbarom retardált kolleganőm szerint inkább izzadjak mint ez a rohadt kílma! 26 fokon ment 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 933
Nálunk 22 fok van télen, 22 nyáron.
Ez egy optimális irodai hőmérséklet.
Ez a policy, és senki se tud meggyőzni arról, hogy ne így legyen. Se nő, se férfi. 😊
Sobri Jóska
köszönjük Sheldon
Negritis
De Hari! 😉
Sobri Jóska
Inkabb legyen beallitva egy homersekletre es ennyi.
Mondjuk hallottam olyan helyrol ahol beallitott hofok volt, de 20 fok alatti. Telen es nyaron. A fonok meg nem engedett belole. Sapkban es dzsekiben ultek az emberek, no meg voltak egyebb meghuleses megbetegedesek.
Fasza
ZoliMP
az új irodában 19 fokra van állítva, kolleganőm kardigánban ül bent
majd megyünk ki 40 fokra
zseniális
Negritis
Az fasza. 😕
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Nálunk 22 fok van télen, 22 nyáron.
Ez egy optimális irodai hőmérséklet.
Ez a policy, és senki se tud meggyőzni arról, hogy ne így legyen. Se nő, se férfi. 😊
Sobri Jóska
köszönjük Sheldon
Negritis
De Hari! 😉
Sobri Jóska
Inkabb legyen beallitva egy homersekletre es ennyi.
Mondjuk hallottam olyan helyrol ahol beallitott hofok volt, de 20 fok alatti. Telen es nyaron. A fonok meg nem engedett belole. Sapkban es dzsekiben ultek az emberek, no meg voltak egyebb meghuleses megbetegedesek.
Fasza
ZoliMP
az új irodában 19 fokra van állítva, kolleganőm kardigánban ül bent
majd megyünk ki 40 fokra
zseniális

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 933
Nálunk 22 fok van télen, 22 nyáron.
Ez egy optimális irodai hőmérséklet.
Ez a policy, és senki se tud meggyőzni arról, hogy ne így legyen. Se nő, se férfi. 😊
Sobri Jóska
köszönjük Sheldon
Negritis
De Hari! 😉
Sobri Jóska
Inkabb legyen beallitva egy homersekletre es ennyi.
Mondjuk hallottam olyan helyrol ahol beallitott hofok volt, de 20 fok alatti. Telen es nyaron. A fonok meg nem engedett belole. Sapkban es dzsekiben ultek az emberek, no meg voltak egyebb meghuleses megbetegedesek.
Fasza
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
mondjuk a taktika azon része, hogy ÉN ejtem ki a többi gyengébb ellenfelet, az épp arról szól, hogy felduzzasztom magam, amivel több esélyem van nyerni.

maga a játék amit leírtál, az így védhető volt, és vszeg én is ezt csináltam volna a taktikám ellenére főleg az ellenfél játékának ismeretében. nem tettem volna KJ dupla párnál magasabbra, amit ugye én ütök, és akkor maximum van 4 outja, ami már jelen esetben megéri a kockáztatást.

csak azt írtam, hogy nem lehet általánosságban leírni, hogy ez egy jó játék. ebben a helyzetben az volt, más helyzetben nem lett volna az. szívás így kiesni.

erről jut eszembe de régen játszottam egy jó kis elő tornát. itt csak diplomata póker van, de az más szint. csak információcsere és ismerkedés miatt járok, de még így is csodálkoznak, hogy miért van az, hogy cash game-n mindig legalább duplával szállok ki úgy, hogy nem is veszem igazán komolyan ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
Pedig ez jó játék, +EV, bármi is a range, ha nem egyszínű a flop.
De még akkor is pluszos.
A flopolt set vs. overset a "kivédhetetlen" kategória.
Két jó játékos esetén, hacsak nem 250 BB mélyen ülnek, mindig be fog kerülni flopon minden.
Sobri Jóska
nem feltétlen, pontos menetet jó lenne tudni, hogy preflop mi történt, illetve flop után mi történt. túl kevés információ áll rendelkezésre, hogy meg lehessen állapítani ez jó játék volt-e vagy nem.
csebi
8-an voltunk egy játékos már all-int mondott 1,5BB-vel, majd
KK 3BB-ig emel
77 megad (nagy vakból)

flop után KK emel kb a pot felével, ment rá reraise, KK all in, majd call


ellenfélről annyit, hogy már volt egy összetűzésem vele, ahol elkezdte magyarázni az A9-esre hogy "best hand wins" mikor lemákolt A riverrel úgy hogy flop után már gyengébb keze volt, turn-ön meg kevesebb mint 5%-a volt nyerni a potot (természetesen végig callolta a partit)

majd később egy másik asztalon mikor az ellenfele végig erős kezet éreztetve hívott rá, képes volt egy AK-val ász magassal megint végig callolni, majd megadni a riveren azt a hívást, amit ha elbukik shortstack-ek egyike lesz belőle még a bubble előtt, mákja volt az ellenfél blöffölt így lett chipleader


pont ezért basz fel, hogy egy ilyen fogalmatlan hülyének jön össze egy ilyen laptalálkozás, ezzel megszerezve a stackek 40%-t

de nekem alap taktikám ilyen helyzetben nem feltétlenül az első gyengítése szokott lenni, hanem a többi kiejtése. már csupán gazdasági szempontból is jobban megéri.
csebi
csak erre az esetre ezt pont nem tudod ráhúzni, ha lehetőséged van kiejteni a chip leadert, felduplázni másodikként az (esetek elég nagy százalékában) legjobb kézzel, akkor azt meg fogod ragadni és kvázi bebiztosítod a top3as helyek (=az igazán komoly pénzdíjak) megszerzését
ellenkező esetben, bármikor egy komolyat visszahív a chip leader eldobod? ezzel a taktikával, tovább juthatsz el, de a végső győzelemre baromi kevés esélyed lesz, márpedig nekem az volt a célom



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
abból induljunk ki, hogy torna volt, nem cash game, final table. azt tudjuk, hogy 1 helyezett vs 2. helyezett, nem nagy különbség. nem tudjuk hányan vannak még benn a játékban. de nekem alap taktikám ilyen helyzetben nem feltétlenül az első gyengítése szokott lenni, hanem a többi kiejtése. már csupán gazdasági szempontból is jobban megéri. míg cash game-ban más teljesen a taktika, ott el tudom fogadni a játékot jónak.

rossz játék:

KK első beszélőből emel kb 3-4* potot, amit egyedül 77 ad meg. lejön a flop KK emel 5* potot, és visszahívod all-inre. ez förtelmes játék. és ez csak egy véglet, lehet ezt még árnyalni, de mint mondtam tornán nem ezt csináljuk, vagy legalábbis én nem tennék ilyet. előbb kiejtem a kicsiket, azzal megszedve akár chip leaderként neki menni a döntőnek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Pedig ez jó játék, +EV, bármi is a range, ha nem egyszínű a flop.
De még akkor is pluszos.
A flopolt set vs. overset a "kivédhetetlen" kategória.
Két jó játékos esetén, hacsak nem 250 BB mélyen ülnek, mindig be fog kerülni flopon minden.
Sobri Jóska
nem feltétlen, pontos menetet jó lenne tudni, hogy preflop mi történt, illetve flop után mi történt. túl kevés információ áll rendelkezésre, hogy meg lehessen állapítani ez jó játék volt-e vagy nem.
csebi
Pedig nem.
Mondj olyan line-t ami esetén rossz játék.
Ha full tight is az ellen, akkoris a rangeben ugyanúgy benne vannak az AA-k, AK-k, amivel kifizet.
Maximum annyi érték maradt benne, hogyha check-check vagy bet-call a történés flopon, akkor egy AQ, AJ szerű lapot lehet fizettetni A-os turn esetén, de a set vs. oversetet sose fogod kitalálni, max ha lapulsz végül eldobsz riveren egy setet, ha kiáll 1 lapos sor vagy szín, miközben te vagy elöl.
Flop elött meg mégis mi lehetett volna?
KK emel, 77 megad, ha közepesek a stackek, vagy 77 emel, KK 3bet, és 77 megad ha mélyek, vagy KK csak call, és csapdázik.
Ha kicsik a stackek, akkor lehetett volna 77-el preallint tolni, az jobb játék, de attól még ez se rossz.

Amúgy meg már nem pókerezem, de alapszabály, hogy a "Don't tap on the aquarium walls", tehát ha valaki rosszul játszott se mondjuk el neki. 😉
De egy set vs overset az standard allin helyzet.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Pedig ez jó játék, +EV, bármi is a range, ha nem egyszínű a flop.
De még akkor is pluszos.
A flopolt set vs. overset a "kivédhetetlen" kategória.
Két jó játékos esetén, hacsak nem 250 BB mélyen ülnek, mindig be fog kerülni flopon minden.
Sobri Jóska
nem feltétlen, pontos menetet jó lenne tudni, hogy preflop mi történt, illetve flop után mi történt. túl kevés információ áll rendelkezésre, hogy meg lehessen állapítani ez jó játék volt-e vagy nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Pedig ez jó játék, +EV, bármi is a range, ha nem egyszínű a flop.
De még akkor is pluszos.
A flopolt set vs. overset a "kivédhetetlen" kategória.
Két jó játékos esetén, hacsak nem 250 BB mélyen ülnek, mindig be fog kerülni flopon minden.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
90 fős versenyen final table-n második legtöbb zsetonnal, egy KJ7 flop után all-in-ra hívni a csak pár ezer zsetonnal többel rendelkező chip leadert hetes párral a kézben... naná, hogy ott volt a két király a kezében



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nálunk 22 fok van télen, 22 nyáron.
Ez egy optimális irodai hőmérséklet.
Ez a policy, és senki se tud meggyőzni arról, hogy ne így legyen. Se nő, se férfi. 😊
Sobri Jóska
köszönjük Sheldon
Negritis
De Hari! 😉

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Nálunk 22 fok van télen, 22 nyáron.
Ez egy optimális irodai hőmérséklet.
Ez a policy, és senki se tud meggyőzni arról, hogy ne így legyen. Se nő, se férfi. 😊
Sobri Jóska
köszönjük Sheldon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nálunk 22 fok van télen, 22 nyáron.
Ez egy optimális irodai hőmérséklet.
Ez a policy, és senki se tud meggyőzni arról, hogy ne így legyen. Se nő, se férfi. 😊

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Nőkkel együtt dolgozni ilyenkor borzalom!
-Klíma??? Majd ha meleg lesz!
30 fok van kint, itt ragad a papír a kezemhez, de szerintük nincs meleg. Nem a f...t nem!
(múltkor mondtam egy építkezésen dolgozó faszinak (szomszéd), hogy milyen hülyék a libák a melóhelyen, mondta, hogy várja őket szeretettel egy napra az építkezésen😊 )
NB2
nem kell ehhez nőnek lenni, nálunk csávók is összevesznek

egyébként nekem abba a faszom hogy kint van 35 fok, bent meg 18ra van belőve a kurva klíma
rühellem mikor ilyen különbség van a külső - belső hőmérséklet között
Negritis
Ez nem különbség, ülj majd csak fel egyszer egy floridai/kaliforniai buszra 8) (40 és mínusz! 18)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Nőkkel együtt dolgozni ilyenkor borzalom!
-Klíma??? Majd ha meleg lesz!
30 fok van kint, itt ragad a papír a kezemhez, de szerintük nincs meleg. Nem a f...t nem!
(múltkor mondtam egy építkezésen dolgozó faszinak (szomszéd), hogy milyen hülyék a libák a melóhelyen, mondta, hogy várja őket szeretettel egy napra az építkezésen😊 )
NB2
nem kell ehhez nőnek lenni, nálunk csávók is összevesznek

egyébként nekem abba a faszom h kint van 35 fok, bent meg 18ra van belőve a kurva klíma
rühellem mikor ilyen különbség van a külső - belső hőmérséklet között
Negritis
sőt, ha (nem túl) kiválóan van kitalálva a rendszer, akkor a klíma alatt hideg van, attól távolabb meg meleg, és oda-vissza tekergetik a szabályozót
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Nőkkel együtt dolgozni ilyenkor borzalom!
-Klíma??? Majd ha meleg lesz!
30 fok van kint, itt ragad a papír a kezemhez, de szerintük nincs meleg. Nem a f...t nem!
(múltkor mondtam egy építkezésen dolgozó faszinak (szomszéd), hogy milyen hülyék a libák a melóhelyen, mondta, hogy várja őket szeretettel egy napra az építkezésen😊 )
NB2
nem kell ehhez nőnek lenni, nálunk csávók is összevesznek

egyébként nekem abba a faszom h kint van 35 fok, bent meg 18ra van belőve a kurva klíma
rühellem mikor ilyen különbség van a külső - belső hőmérséklet között
Negritis
az mondjuk tényleg totál hülyeség, de nálunk ha bekapcsoljuk is a 26-ért is közelharcot kell vívni
ami azért szar (ha 27-28-on megy), mert az ablakot meg süti a nap, ha bejössz az utcáról hűvösebb, de benne dolgozni nem jó, mert csukott ablaknál az nagyon meleg
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Nőkkel együtt dolgozni ilyenkor borzalom!
-Klíma??? Majd ha meleg lesz!
30 fok van kint, itt ragad a papír a kezemhez, de szerintük nincs meleg. Nem a f...t nem!
(múltkor mondtam egy építkezésen dolgozó faszinak (szomszéd), hogy milyen hülyék a libák a melóhelyen, mondta, hogy várja őket szeretettel egy napra az építkezésen😊 )
NB2
nem kell ehhez nőnek lenni, nálunk csávók is összevesznek

egyébként nekem abba a faszom h kint van 35 fok, bent meg 18ra van belőve a kurva klíma
rühellem mikor ilyen különbség van a külső - belső hőmérséklet között

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Nőkkel együtt dolgozni ilyenkor borzalom!
-Klíma??? Majd ha meleg lesz!
30 fok van kint, itt ragad a papír a kezemhez, de szerintük nincs meleg. Nem a f...t nem!
(múltkor mondtam egy építkezésen dolgozó faszinak (szomszéd), hogy milyen hülyék a libák a melóhelyen, mondta, hogy várja őket szeretettel egy napra az építkezésen😊 )
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Bocs a közbeékelésért, de ezt ki kell gyűlölködnöm magamból: az azt hiszem elég nagy arcpálma, mikor leesik, hogy az alvást segítő kapszulád helyett egy koffeintablettát sikerült bevenned...
baggio
még mindig jobb mint fordítva...😊
yooker
Biztos vagy te ebben? Annál még van esélyed, hogy átvészeld a napot, ez esetben viszont az éjfélkor bevett koffeinadag miatt esélytelen, hogy elaludj... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Bocs a közbeékelésért, de ezt ki kell gyűlölködnöm magamból: az azt hiszem elég nagy arcpálma, mikor leesik, hogy az alvást segítő kapszulád helyett egy koffeintablettát sikerült bevenned...
baggio
még mindig jobb mint fordítva...😊