NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Van egy remek technika: telepíteni kell neki a Vazze alkalmazást, és megbízni, hogy figyelje hol van radar, dugó, útépítés.Vagy tegyen egy bejegyzést ha látunk egyet...Mikor ezekkel végez, sokszor már meg is érkeztünk...😊
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Csak hogy ellenpélda is legyen. Az én barátnőm sosem baszogat, sőt. Meg is mondta, hogy az ő jogsija a lakhely ~30 kilóméteres körzetében jó csak, így szinte mindig én vezetek (kivéve ha inni megyek 😀). Ha bármit is mond akkor általában megdicsér, szóval nálam király a helyzet.

Inkább faterom a nehezebb eset, aki már elég szarul lát, de még néha mindig úgy érzi, hogy tanítania kell. Csak amikor meglátok valamit az úton, letisztázom magamban, hogy mi is az, ő meg 3-5 másodperc múlva rám kiállt, hogy "VIGYÁZZ!! baz'meg" az nem mindig tesz jót 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Pfej de leköpni való ez az ember, főleg ezzel a bűnbánó pofájával. Nem hiszem, hogy van még egy "celeb" aki ennyire irritálna:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
na ha már a közlekedés,
üzenném annak a fekete kombi Volvósnak, aki ma a 67-esen Mernye és Somogyaszaló között előzött meg, hogy igazán nincs mit a tyúkszaros életéért, de azért olvasson már utána a vezetési tankönyvekben annak, hogy mik a sikeres előzés feltételei

valszeg olyan feltételt nem fog benne találni, hogy egy darab jófej előzendő autós, viszont ha nem fékezek rá, miután észreveszem, hogy a balkanyar előtt már nem fér be elém, meg a kanyar után szemből közeledő két autó is elég közel van, akkor valszeg most minimum őt lehetne összelegózni a hullaházban, de jó eséllyel valaki mást is.

egyébként a 67-esen ma külön tanulmányt lehetett volna készíteni, annyi idióta volt az úton, de tegnap az M7-esen közlekedők sem voltak egyszerűek...
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
A másik kedvenc eseményem az "indokolatlan dugó". Még tavasszal volt szerencsém az amúgy 50 perces utat megtenni 1,5 óra alatt, mert az emberek nem látnak elég cobra 11-et a tv-ben és képesek szinte nullára lassítani, csak azért mert a MÁSIK oldalon égett egy autó.... a mi oldalunkon se egy koccanás, lerobbant autó, útépítés, elterelés, sebességkorlátozás...
Hanni
De ezt én soha nem értettem, hogy miért kell mindenkinek csutkára leállni ha karambol van vagy az út bármely részén rendőr igazoltat valaki mást!
NB2
Amiért a tévét bambulja vagy a facebookozik egész nap. Nyomorult az élete. Megàllni hogy segítsen persze egyik se fog!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
A másik kedvenc eseményem az "indokolatlan dugó". Még tavasszal volt szerencsém az amúgy 50 perces utat megtenni 1,5 óra alatt, mert az emberek nem látnak elég cobra 11-et a tv-ben és képesek szinte nullára lassítani, csak azért mert a MÁSIK oldalon égett egy autó.... a mi oldalunkon se egy koccanás, lerobbant autó, útépítés, elterelés, sebességkorlátozás...
Hanni
De ezt én soha nem értettem, hogy miért kell mindenkinek csutkára leállni ha karambol van vagy az út bármely részén rendőr igazoltat valaki mást!
NB2
Olvass utána a katasztrófaturizmusnak 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
a németéknél nincs több baleset, pedig 130-as korlát sincs, hogy +lóvét szedjenek be
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Most megint rákaptam amúgy az Állítólag (Mythbusters) című műsorra. Van egy rahedli robbantós kísérlet az totál hidegen hagy, de az "életszagú" mítoszokat bírom. Az egyik egy olyan volt, hogy állítólag ha autópályán (amerikain!) egy sávban maradsz gyorsabban haladsz mintha cikáznál. És nem... Egy picivel több mint egyórás úton ha jól emlékszem 4 percet nyertek a cikázással, viszont irgalmatlanul kimerítette a sofőröket. Minden sávváltásban benne volt a kocc és tényleg nagyon kellett figyelni a lehetőségeket és mögöttük egy pár duda is nemegyszer megszólalt. Természetesen ez egy csúcsforgalmas autópálya volt, szó sem lehetett 130-as tempóról. Mondjuk hálát adok az égnek, hogy ez kimarad az életemből, itt vidéken azért 8 előtt pár perccel nincs olyan dühítő csúcs.
NB2
PONT ma este fogják ismételni a Discovery Sciencen, ha valaki meg akarja nézni. Lesz benne több autós mítosz!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
A másik kedvenc eseményem az "indokolatlan dugó". Még tavasszal volt szerencsém az amúgy 50 perces utat megtenni 1,5 óra alatt, mert az emberek nem látnak elég cobra 11-et a tv-ben és képesek szinte nullára lassítani, csak azért mert a MÁSIK oldalon égett egy autó.... a mi oldalunkon se egy koccanás, lerobbant autó, útépítés, elterelés, sebességkorlátozás...
Hanni
De ezt én soha nem értettem, hogy miért kell mindenkinek csutkára leállni ha karambol van vagy az út bármely részén rendőr igazoltat valaki mást!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Micsoda szerencsém van, hogy nálam csak DJ szerepét tölti be. Ki kell nekik osztani a "tegyél valami zenét" feladatkört és halálosan jól elszórakoztatja magát 😊
Mondjuk az tény, hogy ő is elképesztő fölénnyel tudja odadörgölni, hogy "nem láttaaad?" amikor átbombázom az autót egy kátyún pesten. Csak azt nem veszi figyelembe, hogy közben csúcsforgalomban kell 3 sávot váltanom 50 méteren, és a körülöttem lévő 10 autó mellett nem tudom még az út felszínét is figyelni...
Autópályás közlekedésre pedig. Immáron két éve ingázok napi szinten a Gyöngyös - Budapest távon reggeli és délutáni forgalomban. Mindig halál pontosan 110 km/h-ra állítom a tempomatot, mivel úgy tapasztaltam meg, hogy így a legoptimálisabb a fogyasztás/ésszerű haladás mutatója. Egyébként tényleg bámulatos mennyi idióta van az utakon, már van rendes kis enciklopédia a fejemben az autópálya hülyéiből. Pont ma délután láttam az egyik "kedvenc" fajtám a "munkás cigány swift". Valahol mulattató de egyben hátborzongató látvány, mikor 130-al előznek úgy, hogy egy deszka van keresztbe téve az utastérben, amiből egy jó 50 centi kilóg a jobbegy ablakon és ketten kapaszkodnak bele. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem jutott eszembe, hány fület kapott volna le az a deszka egy erős fékezésnél.
A másik kedvenc eseményem az "indokolatlan dugó". Még tavasszal volt szerencsém az amúgy 50 perces utat megtenni 1,5 óra alatt, mert az emberek nem látnak elég cobra 11-et a tv-ben és képesek szinte nullára lassítani, csak azért mert a MÁSIK oldalon égett egy autó.... a mi oldalunkon se egy koccanás, lerobbant autó, útépítés, elterelés, sebességkorlátozás...

Egyénként nagyon régóta tervezek egy dashcam-et a kocsiba, nagyon jó kis összeállításokat tudtam volna már csinálni : D
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Sztem ez beléjük van kódolva, senki nem tud úgy felbaszni mint az asszony vezetés közben. A legszebb h azt is megmagyarázza, hogy akkor is én vagyok a fasz amikor nem is. 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Headset, GPS figyelemelterelés? Akkor tiltsuk be a kisgyerekek a hülyeséget beszélő feleségek(barátnők) vagy a fészkelődő házi kedvencek szállítását, de mindenek előtt a bömbölő csecsemőket tiltsuk ki a közlekedésből, mert annál jobban semmi nem tereli el a figyelmet, és veszélyezteti a közlekedést. 😊
ozibozi
hát plusz ötszázat nem lehet adni, de főleg a feleséges résszel egyet értek.
vezetni azt nem akar, viszont nem érti meg, hogy ha felkúrja az agyamat vezetés közben, akkor az nem csak nekem lesz rossz.

többször eljutottunk már addig a pontig, hogy ha nem fogja be a száját azonnal, akkor a következő lehetőségnél vagy ő, vagy én szállok ki az autóból.
és még hány ilyen lesz 😀
slowmotion
Nálam még rosszabb a helyzet. Ijesztget bakker. Vigyázz, figyelj meg ilyenek hangosan tök alap közlekedési szituációkban. 15 éve vezetek minden baj nélkül de volt, hogy miatta majdnem elrántottam a kormányt.
Matthew99
Ezezez! Anyám is, meg a barátnőm is ezt csinálja... 😀
dcsicsak
Nekem tesóm ilyen, mindig mondom neki, hogy majd akkor idegeskedjen, ha én is, addig meg maradjon csendben, de persze ezt minden út elején el kell játszani... 😛

Én mondjuk nem szoktam 180-al menni a pályán, csak 130-140-el, de a követési távolság azért egy érdekes kérdés a belső sávban, főleg egy közepesen telített M7-en, ahol nem tudod tartani az ajánlott távolságot, mert 1 percen belül valaki bejön oda a külsőből és akkor vagy befékezel, hogy újra meglegyen a távolság, vagy levonod a konzekvenciát és tartasz egy olyan távolságot, amit még te biztonságosnak érzel, de másoknak nem csábító oda bevágni...
StormST
na nekem attól dobja le az agyam a gépszíjat, amikor folyamatosan kommentálja, hogy előttünk fékeznek.
és nekem nincs kedvem minden úton tizenötször elmagyarázni neki, hogy nem beleállt a fékbe az előttünk levő, hanem csak nem akar közelebb érni az előtte levőhöz, bejött a belsőbe gyorsítva, de elfogyott a helye.
és nem csak az előtted levőt kell figyelni, hanem optimális esetben az előtted levő 2-4 autót.

szerk: meg amikor egyszerre vesszük észre, hogy előttünk fékez a sor, csak mivel ő előbb szól, mint ahogy nálunk megindul a fékhatás, ezért rögtön úgy gondolja, hogy nem figyelek előre
két gyerekkel a hátsó ülésen nyilván nem fogok figyelni, pfff

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Headset, GPS figyelemelterelés? Akkor tiltsuk be a kisgyerekek a hülyeséget beszélő feleségek(barátnők) vagy a fészkelődő házi kedvencek szállítását, de mindenek előtt a bömbölő csecsemőket tiltsuk ki a közlekedésből, mert annál jobban semmi nem tereli el a figyelmet, és veszélyezteti a közlekedést. 😊
ozibozi
hát plusz ötszázat nem lehet adni, de főleg a feleséges résszel egyet értek.
vezetni azt nem akar, viszont nem érti meg, hogy ha felkúrja az agyamat vezetés közben, akkor az nem csak nekem lesz rossz.

többször eljutottunk már addig a pontig, hogy ha nem fogja be a száját azonnal, akkor a következő lehetőségnél vagy ő, vagy én szállok ki az autóból.
és még hány ilyen lesz 😀
slowmotion
Nálam még rosszabb a helyzet. Ijesztget bakker. Vigyázz, figyelj meg ilyenek hangosan tök alap közlekedési szituációkban. 15 éve vezetek minden baj nélkül de volt, hogy miatta majdnem elrántottam a kormányt.
Matthew99
Ezezez! Anyám is, meg a barátnőm is ezt csinálja... 😀
dcsicsak
Nekem tesóm ilyen, mindig mondom neki, hogy majd akkor idegeskedjen, ha én is, addig meg maradjon csendben, de persze ezt minden út elején el kell játszani... 😛

Én mondjuk nem szoktam 180-al menni a pályán, csak 130-140-el, de a követési távolság azért egy érdekes kérdés a belső sávban, főleg egy közepesen telített M7-en, ahol nem tudod tartani az ajánlott távolságot, mert 1 percen belül valaki bejön oda a külsőből és akkor vagy befékezel, hogy újra meglegyen a távolság, vagy levonod a konzekvenciát és tartasz egy olyan távolságot, amit még te biztonságosnak érzel, de másoknak nem csábító oda bevágni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Headset, GPS figyelemelterelés? Akkor tiltsuk be a kisgyerekek a hülyeséget beszélő feleségek(barátnők) vagy a fészkelődő házi kedvencek szállítását, de mindenek előtt a bömbölő csecsemőket tiltsuk ki a közlekedésből, mert annál jobban semmi nem tereli el a figyelmet, és veszélyezteti a közlekedést. 😊
ozibozi
hát plusz ötszázat nem lehet adni, de főleg a feleséges résszel egyet értek.
vezetni azt nem akar, viszont nem érti meg, hogy ha felkúrja az agyamat vezetés közben, akkor az nem csak nekem lesz rossz.

többször eljutottunk már addig a pontig, hogy ha nem fogja be a száját azonnal, akkor a következő lehetőségnél vagy ő, vagy én szállok ki az autóból.
és még hány ilyen lesz 😀
slowmotion
Nálam még rosszabb a helyzet. Ijesztget bakker. Vigyázz, figyelj meg ilyenek hangosan tök alap közlekedési szituációkban. 15 éve vezetek minden baj nélkül de volt, hogy miatta majdnem elrántottam a kormányt.
Matthew99
Ezezez! Anyám is, meg a barátnőm is ezt csinálja... 😀
dcsicsak
Ja és azt még hozzátenném, hogy 5 métert nem vezetett mert csak pénztárca kitöltőnek használja a jogosítványt. De nekem tud szólni, hogy kerüljem ki a kátyút. Igaz akkora volt, hogy át kellett volna lógnom a szembe sávba ahol épp kamion jött.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Headset, GPS figyelemelterelés? Akkor tiltsuk be a kisgyerekek a hülyeséget beszélő feleségek(barátnők) vagy a fészkelődő házi kedvencek szállítását, de mindenek előtt a bömbölő csecsemőket tiltsuk ki a közlekedésből, mert annál jobban semmi nem tereli el a figyelmet, és veszélyezteti a közlekedést. 😊
ozibozi
hát plusz ötszázat nem lehet adni, de főleg a feleséges résszel egyet értek.
vezetni azt nem akar, viszont nem érti meg, hogy ha felkúrja az agyamat vezetés közben, akkor az nem csak nekem lesz rossz.

többször eljutottunk már addig a pontig, hogy ha nem fogja be a száját azonnal, akkor a következő lehetőségnél vagy ő, vagy én szállok ki az autóból.
és még hány ilyen lesz 😀
slowmotion
Nálam még rosszabb a helyzet. Ijesztget bakker. Vigyázz, figyelj meg ilyenek hangosan tök alap közlekedési szituációkban. 15 éve vezetek minden baj nélkül de volt, hogy miatta majdnem elrántottam a kormányt.
Matthew99
Ezezez! Anyám is, meg a barátnőm is ezt csinálja... 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Headset, GPS figyelemelterelés? Akkor tiltsuk be a kisgyerekek a hülyeséget beszélő feleségek(barátnők) vagy a fészkelődő házi kedvencek szállítását, de mindenek előtt a bömbölő csecsemőket tiltsuk ki a közlekedésből, mert annál jobban semmi nem tereli el a figyelmet, és veszélyezteti a közlekedést. 😊
ozibozi
hát plusz ötszázat nem lehet adni, de főleg a feleséges résszel egyet értek.
vezetni azt nem akar, viszont nem érti meg, hogy ha felkúrja az agyamat vezetés közben, akkor az nem csak nekem lesz rossz.

többször eljutottunk már addig a pontig, hogy ha nem fogja be a száját azonnal, akkor a következő lehetőségnél vagy ő, vagy én szállok ki az autóból.
és még hány ilyen lesz 😀
slowmotion
Nálam még rosszabb a helyzet. Ijesztget bakker. Vigyázz, figyelj meg ilyenek hangosan tök alap közlekedési szituációkban. 15 éve vezetek minden baj nélkül de volt, hogy miatta majdnem elrántottam a kormányt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Headset, GPS figyelemelterelés? Akkor tiltsuk be a kisgyerekek a hülyeséget beszélő feleségek(barátnők) vagy a fészkelődő házi kedvencek szállítását, de mindenek előtt a bömbölő csecsemőket tiltsuk ki a közlekedésből, mert annál jobban semmi nem tereli el a figyelmet, és veszélyezteti a közlekedést. 😊
ozibozi
hát plusz ötszázat nem lehet adni, de főleg a feleséges résszel egyet értek.
vezetni azt nem akar, viszont nem érti meg, hogy ha felkúrja az agyamat vezetés közben, akkor az nem csak nekem lesz rossz.

többször eljutottunk már addig a pontig, hogy ha nem fogja be a száját azonnal, akkor a következő lehetőségnél vagy ő, vagy én szállok ki az autóból.
és még hány ilyen lesz 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Headset, GPS figyelemelterelés? Akkor tiltsuk be a kisgyerekek a hülyeséget beszélő feleségek(barátnők) vagy a fészkelődő házi kedvencek szállítását, de mindenek előtt a bömbölő csecsemőket tiltsuk ki a közlekedésből, mert annál jobban semmi nem tereli el a figyelmet, és veszélyezteti a közlekedést. 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Most megint rákaptam amúgy az Állítólag (Mythbusters) című műsorra. Van egy rahedli robbantós kísérlet az totál hidegen hagy, de az "életszagú" mítoszokat bírom. Az egyik egy olyan volt, hogy állítólag ha autópályán (amerikain!) egy sávban maradsz gyorsabban haladsz mintha cikáznál. És nem... Egy picivel több mint egyórás úton ha jól emlékszem 4 percet nyertek a cikázással, viszont irgalmatlanul kimerítette a sofőröket. Minden sávváltásban benne volt a kocc és tényleg nagyon kellett figyelni a lehetőségeket és mögöttük egy pár duda is nemegyszer megszólalt. Természetesen ez egy csúcsforgalmas autópálya volt, szó sem lehetett 130-as tempóról. Mondjuk hálát adok az égnek, hogy ez kimarad az életemből, itt vidéken azért 8 előtt pár perccel nincs olyan dühítő csúcs.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Pont azok nem tudnak olvasni akiknek ez szól:
 totalcar.hu/magazin/velemeny/2017/08/16/mennyit_nyersz_vele/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Matthew99
maximalisan igy van.Kockaztatjak mas es onmaguk eletet is.A legelszomoritobb a mas elete....Ennem vagyok padlogazos tipus.Korultekintoen vezetek tehat nem hozom a masikat-sem- szar szituba.Ha vki siet megeloz de nem foglalom el a utat eloluk.Autopalyan kulso sav.Fouton ha kell jelzem nekik h mehetnek ures a terep meg jobbra is huzodom.

Nalam a mobilok hasznalata az agyfasz.Headset,kihangositad minek?potyogni kell vezetes kozbrn persze az a legfontosabb😊
ZoliMP
amúgy ha headset-kihangosítás mellett tolod az is brutálisan elveszi a figyelmed
nyilván "csak" feleannyira mint ha sms-t írnál, de ettől még minden féle beszélgetés elvonja a figyelmed
Negritis
Jól látod, franciáknál vezetés közben még headsetet sem engednek használni! Vezetés közben nincs telefonálás!
Ugyebár Mo-n sem nyúlhatnál hozzá, még felvenni sem, gps-t sem nyomogathatnál😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Pont azok nem tudnak olvasni akiknek ez szól:
 totalcar.hu/magazin/velemeny/2017/08/16/mennyit_nyersz_vele/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Matthew99
Ha valaki idióta erőszakos azt én sem szeretem, ugyanakkor ha lehetőségem van rá nem akadályozom azt aki nyomja. Múltkor városban 2 sávos felüljárón megyek 65-tel (60-as tábla), belső sáv, éppen előztem egy lassabbat, de a tükörből láttam, hogy mögöttem jön egy bömös picit gyorsabban😊 Nem derogált kimenni a külső sávba az előzés után, pedig nyugodtan maradhattam volna ott, aztán dödöröghettem volna, hogy hova rohansz hülye gyerek? De nem, sávot váltottam és láss csodát a bömös villogóval megköszönte!
Alapban amúgy én is törekedem a szabálybetartásra. Város 55-országút 90-100, pálya 120-130. Persze nem hazudok 15 éves vezetési időszakom alatt volt olyan, hogy 120-szal mentem országúton, de nem jellemző. Ugyanakkor évek óta csak azt hallom, olvasom, hogy a sok hülye idióta erőszakos gyorshajtó. De a városban 40-es, országúton 70-eseket miért nem szedik elő? Miért nem kérdezik meg, hogy miért megy ilyen lassan, uram bocsá a rendőr miért nem bünteti meg? Mikor tényleg időben elindulsz a 4 órás útra és belövöd magad 90-re, hogy ne kelljen előznöd és azért te se zavarj sok mindenkit, elég meglepő, hogy az országúton valakit utolérsz, mert 70-nel tötyög...És a legveszélyesebb az előzés, ott halnak meg a legtöbben.
Persze a másik oldalon az útjaink állapotát, minőségét is elő lehet hozni, rengeteg helyen jobb lenne 2x2 sávos út, vagy több autópálya!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Pont azok nem tudnak olvasni akiknek ez szól:
 totalcar.hu/magazin/velemeny/2017/08/16/mennyit_nyersz_vele/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Matthew99
maximalisan igy van.Kockaztatjak mas es onmaguk eletet is.A legelszomoritobb a mas elete....Ennem vagyok padlogazos tipus.Korultekintoen vezetek tehat nem hozom a masikat-sem- szar szituba.Ha vki siet megeloz de nem foglalom el a utat eloluk.Autopalyan kulso sav.Fouton ha kell jelzem nekik h mehetnek ures a terep meg jobbra is huzodom.

Nalam a mobilok hasznalata az agyfasz.Headset,kihangositad minek?potyogni kell vezetes kozbrn persze az a legfontosabb😊
ZoliMP
amúgy ha headset-kihangosítás mellett tolod az is brutálisan elveszi a figyelmed
nyilván "csak" feleannyira mint ha sms-t írnál, de ettől még minden féle beszélgetés elvonja a figyelmed

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 935
Pont azok nem tudnak olvasni akiknek ez szól:
 totalcar.hu/magazin/velemeny/2017/08/16/mennyit_nyersz_vele/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Matthew99
maximalisan igy van.Kockaztatjak mas es onmaguk eletet is.A legelszomoritobb a mas elete....Ennem vagyok padlogazos tipus.Korultekintoen vezetek tehat nem hozom a masikat-sem- szar szituba.Ha vki siet megeloz de nem foglalom el a utat eloluk.Autopalyan kulso sav.Fouton ha kell jelzem nekik h mehetnek ures a terep meg jobbra is huzodom.

Nalam a mobilok hasznalata az agyfasz.Headset,kihangositad minek?potyogni kell vezetes kozbrn persze az a legfontosabb😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Pont azok nem tudnak olvasni akiknek ez szól:
 totalcar.hu/magazin/velemeny/2017/08/16/mennyit_nyersz_vele/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
én pedig azt, hogy korábban nem épp az USA-ban éltél, ahol pontosan ugyanezek a dolgok miatt életveszélyes az utcára menni? a dugókról nem is beszélve...
baggio
Robesz, ezt nehezen értelmezem. Én egy nyugati csendes városban élek, ahol nem tudnak az emberek nagyon jól vezetni, de közlekedni igen. Mo-n sokan tudnak vezetni, de közlekedni nem igazán. Münchenben nagyrészt jól vezetnek a harcosok, és nagyon figyelmesen, fegyelmezetten közlekednek.
TGA
naaa, merre laksz Münchenben?
Amadeus
Ingolstadtban lakunk északra Münchentől.
A melóm főleg a KnorrStrasse és környéke - de sokat alszom bent 😊 szóval mondhatni ott lakom.
TGA
na fasza. Ha Dachauban jársz, akkor gondolj rám.
Amadeus
Szeretném megjegyezni amúgy, hogy mindezeken túl rengetegen nem ismerik az indexet, az elsőbbségi szabályokat, és feltűnően nem nézik a visszapillantót.
Utóbbi főleg sztrádán fáj.
TGA
welcome home
de azért megkérdezném: mégis, mire számítottál?
slowmotion
én pedig azt, hogy korábban nem épp az USA-ban éltél, ahol pontosan ugyanezek a dolgok miatt életveszélyes az utcára menni? a dugókról nem is beszélve...
baggio
Robesz, ezt nehezen értelmezem. Én egy nyugati csendes városban élek, ahol nem tudnak az emberek nagyon jól vezetni, de közlekedni igen. Mo-n sokan tudnak vezetni, de közlekedni nem igazán. Münchenben nagyrészt jól vezetnek a harcosok, és nagyon figyelmesen, fegyelmezetten közlekednek.
TGA
naaa, merre laksz Münchenben?
Amadeus
Ingolstadtban lakunk északra Münchentől.
A melóm főleg a KnorrStrasse és környéke - de sokat alszom bent 😊 szóval mondhatni ott lakom.
TGA
na fasza. Ha Dachauban jársz, akkor gondolj rám.
Amadeus
Most visszahúzok egészen Spartanburgig, de meccsszezonban leszek...
Chargers at Raiders ?? 😊

Sending out an S.O.S