Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.slowmotion
 valasz.hu/itthon/a-hit-gyulekezete-a-meleghazassagrol-katasztrofalis-dontes-113815JC6
"Miért kellene a társadalom egészséges reprodukcióját végző alapintézmény nevét és közösségi hasznosságából fakadó előjogait kiterjeszteni olyan kapcsolatra, amely erre a reprodukcióra természetes módon képtelen? A lopást sem a Tízparancsolat miatt tiltja a jog, hanem mert természetéből fakadóan nem használ a közösségnek és az egyénnek."

magas élet....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Mióta lett menekülttábor a keleti pályaudvarból? Másfél hónapja még közel sem volt ilyen rossz a helyzet emlékeim szerint...baggio
még múlthéten sem volt menekülttábor, páran feküdtek szétszórva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Köszönöm a MÁV-nak az ingyen szaunát és a 40 perc késést. Na meg persze azt a fantasztikus élményt, hogy a 21. században még a sínek közé hugyozhatok.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Mióta lett menekülttábor a keleti pályaudvarból? Másfél hónapja még közel sem volt ilyen rossz a helyzet emlékeim szerint...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De utálom a lomtalanítást, és annak minden "kellemes" velejáróját.iktriad
mondd csak ki, cigókat.briareos
Azok között is sokféle van. Aki udvarias és nem tolakodó, azzal semmi bajom. Szerencsére van ebből is a szemétvadászok között.
Azt nem szeretem, ha fél napig trónolnak egyesek az elénk odagyűjtött(!) szeméthalmukon(ez váltotta ki főleg belőlem a mostani hszt), vagy fanyalognak az cucc minőségén, esetleg beszólogatnak vagy követelik, hogy hozzak már ki még lomot. Utóbbi kettőre idén szerencsére nem volt példa.
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
De utálom a lomtalanítást, és annak minden "kellemes" velejáróját.iktriad
mondd csak ki, cigókat.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De utálom a lomtalanítást, és annak minden "kellemes" velejáróját.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Most komolyan azt kell megmagyarázni, hogy a pride-nak van e létjogosultsága? Sajnos van, de sztem nem helyes. A melegek engem nen érdekelnek addig amíg vagy meg nem próbálnak dugni vagy nem akarnak áttéríteni a meleg oldalra, otthon mindenki azt csinál amit akar. De ez a felvonulásos ripacskodás, az, hogy a nagy részük úgy billegeti magát örjőngve mint a legutolsó crackes lotyó sztem ultra gáz. Ez nem az egyenjogúságról hanem a magamutogatásról szól. A heterokat sem különösebben értékelem akik így viselkednek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 www.booker.hu/hirek/valoban-masok-rendkivuli-tortenetek/
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
a nagy elfogadás jegyében... utasítsuk már el JC6-ot, mert nem fogadja el a melegeket 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.slowmotion
 valasz.hu/itthon/a-hit-gyulekezete-a-meleghazassagrol-katasztrofalis-dontes-113815JC6
a Pride nem csak a melegházasságról szól, hanem a nem-hetero irányultság felvállalásáról is, tehát már arról, hogy X felvállalja, hogy a saját neméhez vonzódik. ami nyilván nem szép dolog a Hitgyüli szerint, de amíg nem élnek szexuális életet, addig szavatok sem lehetne rá. ha meg élnek szexuális életet, azzal pont annyira bűnöznek, mint mondjuk Te, ha a házasság meg a gyerekvállalás előtt esetleg már átestél a tűzkeresztségen a feleségeddel.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.slowmotion
 valasz.hu/itthon/a-hit-gyulekezete-a-meleghazassagrol-katasztrofalis-dontes-113815JC6
És a hetero pisiszex? Vagy a szexuális aktust nem tartalmazód, de orgazmusig tartó fétisjátékok? Ezekről nem találok semmit a Bibliában. Vagy az akromotofília, emetofília, esetleg a dendrofília?
Én pont pár napja láttam egy nőt, amint átölelt egy fát. Nem tudom férfi vagy női fa volt, de van ennek jelentősége a szektátok bibliaértelmezése szerint?Sobri Jóska
OFF:
Sobri, áldásodat adnád, ha később esetleg létrehozok egy oldalt, ahova csak a te posztjaid/kommentjeid raknám ki? Simán lenne rá kereslet 😀Borbinho
A fórumszabályzat szerint minden fórumposzt az oldal üzemeltetőjének tulajdona, így ezügyben nem én vagyok az illetékes. 😉

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.slowmotion
 valasz.hu/itthon/a-hit-gyulekezete-a-meleghazassagrol-katasztrofalis-dontes-113815JC6
És a hetero pisiszex? Vagy a szexuális aktust nem tartalmazód, de orgazmusig tartó fétisjátékok? Ezekről nem találok semmit a Bibliában. Vagy az akromotofília, emetofília, esetleg a dendrofília?
Én pont pár napja láttam egy nőt, amint átölelt egy fát. Nem tudom férfi vagy női fa volt, de van ennek jelentősége a szektátok bibliaértelmezése szerint?Sobri Jóska
OFF:
Sobri, áldásodat adnád, ha később esetleg létrehozok egy oldalt, ahova csak a te posztjaid/kommentjeid raknám ki? Simán lenne rá kereslet 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.slowmotion
 valasz.hu/itthon/a-hit-gyulekezete-a-meleghazassagrol-katasztrofalis-dontes-113815JC6
És a hetero pisiszex? Vagy a szexuális aktust nem tartalmazó, de orgazmusig tartó fétisjátékok? Ezekről nem találok semmit a Bibliában. Vagy az akromotofília, emetofília, esetleg a dendrofília?
Én pont pár napja láttam egy nőt, amint átölelt egy fát. Nem tudom férfi vagy női fa volt, de van ennek jelentősége a szektátok bibliaértelmezése szerint?

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.slowmotion
 valasz.hu/itthon/a-hit-gyulekezete-a-meleghazassagrol-katasztrofalis-dontes-113815
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
és ha egyébként lenne hetero büszkeség menete, akkor őket is gyűlölnéd? (tényleg, az egyháznak mi is a véleménye a nem reprodukciós célú nemi életről?)slowmotion
gondolom részt vennék rajta, vagy tán "buzinak nézek ki"?
melyik egyház álláspontja érdekel?JC6
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
és ha egyébként lenne hetero büszkeség menete, akkor őket is gyűlölnéd? (tényleg, az egyháznak mi is a véleménye a nem reprodukciós célú nemi életről?)slowmotion
gondolom részt vennék rajta, vagy tán "buzinak nézek ki"?
melyik egyház álláspontja érdekel?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
a másik dolog az, hogy amennyiben jól emlékszem, talán vallásos hozzáállást véltem felfedezni egyik-másik hozzászólásodban. na most általában a keresztény jellegű vallások alapvető vonása az, hogy szeresd felebarátaidat. a másik az, ami talán Krisztusnak tulajdonított tanítás, hogy "ne ítélj, hogy ne ítéltess!".
slowmotion
Itt két nagyon különböző dologról van szó. Én nem őket gyűlölöm, hanem a fertelmes bűnt, amiben élnek. És nem ítélem meg őket, hanem elítélem a cselekedeteiket, viselkedésüket.

A Biblia egyértelműen kijelenti, hogy a homoszexuális tettek bűnök (1 Mózes 19:1-13; 3Mózes 18:22; Róma 1:26-27; 1 Korinthus 6:9). A Róma 1:26-27 konkrétan azt tanítja, hogy a homoszexualitás annak az eredménye, hogy valaki megtagadja Istent és nem engedelmeskedik neki. Amikor egy ember folyamatosan bűnben és hitetlenségben van, akkor a Biblia szerint Isten “átadja” még gonoszabb és züllöttebb bűnöknek, hogy megmutassa neki az Isten nélküli élet hiábavalóságát és reménytelenségét. Az 1 Korinthus 6:9 kijelenti, hogy a homoszexuális bűnök elkövetői nem öröklik Isten királyságát.

Isten nem teremtett senkit homoszexuális vágyakkal. A Biblia szerint a bűn miatt válik valaki homoszexuálissá (Róma 1:24-27) és ez kizárólag a saját választása. Születhet valaki nagyobb homoszexuális hajlammal, mint ahogy másokra inkább az erőszakosság vagy műs bűnök a jellemzők. Ez nem ad felmentést valakinek, hogy a bűnt válassza és kiélje bűnös vágyait. Amikor valaki úgy születik, hogy hajlamos a dühre / haragra, akkor helyes kiélnie ezeket? Persze, hogy nem! Ugyanez igaz a homoszexualitásra.JC6
aha...
és ha egyébként lenne hetero büszkeség menete, akkor őket is gyűlölnéd? (tényleg, az egyháznak mi is a véleménye a nem reprodukciós célú nemi életről?)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez ilyen mindenféle/hitvallásos téma topic?Coolearie
Ez az "add ki a mérget magadból" topic!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez ilyen mindenféle/hitvallásos téma topic?

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
És mi a megoldási javaslatod: máglyára az összeset?Jan
Ez jött le abból, amit írtam? Grat.
Arra céloztam első hozzászólásomban, hogy elég volt a képembe tolásból, most már remélem kussban lesznek minimum 1 évig. Legfőképpen a zindex nyírt ki mindennapos meleg cikkeikkel.
De lehet, hogy csak nekem szúrat ez a szemem...
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
a másik dolog az, hogy amennyiben jól emlékszem, talán vallásos hozzáállást véltem felfedezni egyik-másik hozzászólásodban. na most általában a keresztény jellegű vallások alapvető vonása az, hogy szeresd felebarátaidat. a másik az, ami talán Krisztusnak tulajdonított tanítás, hogy "ne ítélj, hogy ne ítéltess!".
slowmotion
Itt két nagyon különböző dologról van szó. Én nem őket gyűlölöm, hanem a fertelmes bűnt, amiben élnek. És nem ítélem meg őket, hanem elítélem a cselekedeteiket, viselkedésüket.

A Biblia egyértelműen kijelenti, hogy a homoszexuális tettek bűnök (1 Mózes 19:1-13; 3Mózes 18:22; Róma 1:26-27; 1 Korinthus 6:9). A Róma 1:26-27 konkrétan azt tanítja, hogy a homoszexualitás annak az eredménye, hogy valaki megtagadja Istent és nem engedelmeskedik neki. Amikor egy ember folyamatosan bűnben és hitetlenségben van, akkor a Biblia szerint Isten “átadja” még gonoszabb és züllöttebb bűnöknek, hogy megmutassa neki az Isten nélküli élet hiábavalóságát és reménytelenségét. Az 1 Korinthus 6:9 kijelenti, hogy a homoszexuális bűnök elkövetői nem öröklik Isten királyságát.

Isten nem teremtett senkit homoszexuális vágyakkal. A Biblia szerint a bűn miatt válik valaki homoszexuálissá (Róma 1:24-27) és ez kizárólag a saját választása. Születhet valaki nagyobb homoszexuális hajlammal, mint ahogy másokra inkább az erőszakosság vagy műs bűnök a jellemzők. Ez nem ad felmentést valakinek, hogy a bűnt válassza és kiélje bűnös vágyait. Amikor valaki úgy születik, hogy hajlamos a dühre / haragra, akkor helyes kiélnie ezeket? Persze, hogy nem! Ugyanez igaz a homoszexualitásra.JC6
És mi a megoldási javaslatod: máglyára az összeset?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
a másik dolog az, hogy amennyiben jól emlékszem, talán vallásos hozzáállást véltem felfedezni egyik-másik hozzászólásodban. na most általában a keresztény jellegű vallások alapvető vonása az, hogy szeresd felebarátaidat. a másik az, ami talán Krisztusnak tulajdonított tanítás, hogy "ne ítélj, hogy ne ítéltess!".
slowmotion
Itt két nagyon különböző dologról van szó. Én nem őket gyűlölöm, hanem a fertelmes bűnt, amiben élnek. És nem ítélem meg őket, hanem elítélem a cselekedeteiket, viselkedésüket.

A Biblia egyértelműen kijelenti, hogy a homoszexuális tettek bűnök (1 Mózes 19:1-13; 3Mózes 18:22; Róma 1:26-27; 1 Korinthus 6:9). A Róma 1:26-27 konkrétan azt tanítja, hogy a homoszexualitás annak az eredménye, hogy valaki megtagadja Istent és nem engedelmeskedik neki. Amikor egy ember folyamatosan bűnben és hitetlenségben van, akkor a Biblia szerint Isten “átadja” még gonoszabb és züllöttebb bűnöknek, hogy megmutassa neki az Isten nélküli élet hiábavalóságát és reménytelenségét. Az 1 Korinthus 6:9 kijelenti, hogy a homoszexuális bűnök elkövetői nem öröklik Isten királyságát.

Isten nem teremtett senkit homoszexuális vágyakkal. A Biblia szerint a bűn miatt válik valaki homoszexuálissá (Róma 1:24-27) és ez kizárólag a saját választása. Születhet valaki nagyobb homoszexuális hajlammal, mint ahogy másokra inkább az erőszakosság vagy műs bűnök a jellemzők. Ez nem ad felmentést valakinek, hogy a bűnt válassza és kiélje bűnös vágyait. Amikor valaki úgy születik, hogy hajlamos a dühre / haragra, akkor helyes kiélnie ezeket? Persze, hogy nem! Ugyanez igaz a homoszexualitásra.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Remélem minimum 1 évig csend lesz a LBTMGHRETZXY-ok részéről, mert embertelen mód lett a képembe öntve az elmúlt hetekben, hogy fogadjam el őket.
Sajnos még mindig nem megy. És nem is fog. Csúnya, rossz homofób vagyok.JC6
nézd, nem kell foglalkozni vele, és akkor nem fog idegesíteni.
a másik dolog az, hogy amennyiben jól emlékszem, talán vallásos hozzáállást véltem felfedezni egyik-másik hozzászólásodban. na most általában a keresztény jellegű vallások alapvető vonása az, hogy szeresd felebarátaidat. a másik az, ami talán Krisztusnak tulajdonított tanítás, hogy "ne ítélj, hogy ne ítéltess!".

én például máig csak mosolyogni tudok azon, hogy az egyébként magát eléggé (már-már bigott) kereszténynek valló Ámerikában mennyire nem értik meg a vallás tanításait. az egy dolog, hogy elmegyünk templomba, szép beszédeket hallgatunk, éneklünk, az meg egy másik, hogy megértjük azt, amiről az általunk követett vallás szól, és igyekszünk is aszerint élni.
az első az a felszínes vallásosság, a második meg az elmélyült.

mindenki eldöntheti, hova tartozik.slowmotion
Azért a Hit gyülit én nem nevezném keresztény jellegű vallásnak, sokkal inkább egyfajta módfelett okos üzleti vállalkozásnak.
De az igaz, hogy a felszínen annak tűnik, és így joggal elvárható tagjaitól az Újszövetség Jézus által fémjelzett tanításainak ismerete és akceptálása.
Jézus ugyanis a szeretetről beszélt, ami mindenek fölött áll, és nem csoportosít nemi identitás alapján. A konkrét, gyakorlati megvalósítással kapcsolatosan persze nem igazán adott itinert, de ez nem is szükséges, hiszen a Kámaszútra pont ilyen céllal keletkezett, az egzakt szeretetmanőverek ezen könyv hatáskörébe tartoznak.
Viszont érdemes megemlíteni az ókori görögök szexualitásfelfogását, mely szerint a szex az, ha egy férfi egy nővel hál.
Ergo ha két férfi egymásban leli örömét, vagy két nő, vagy egy férfi és egy kecskegida, vagy bármi, ami férfi és nem nő, az a definíció szerint nem is szexualitás.
Vitathatatlanul elegáns.