Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Én már annó is azt tanultam, hogy ha nem legszélen megyek városban, akkor szigorú 50! Nem 40. Autópályán ilyen tempóknál kifejezetten súlyos, hogy kened 140-el és az egyébként klírli nem siető 100-as tempóval bevág pont eléd, mert annyi esze van mint egy marék szárított lepkének, és képtelen felmérni, hogy jövök. Na az a zavaró. Nyilván aki 90-el megy azt is meg kell előznie a 100-as tempósnak, nem ezzel van a baj. Hanem hogy nem tudják felmérni, hogy mikor kellene kijönni. (Van kivétel, amikor valamikor már tényleg muszáj kijönni mert nagy a forgalom.)

Viszont egyben a fordítottjáról se feletkezzünk el. Amikor megyek 140-el a sor mellett, és jön a suttyó 160-180-al, beleáll a seggembe (kicsit se veszélyes, és biztosan rövidebb a reakcióideje ha valami miatt erőset kell fékeznem, mint a köztünk lávő távolság minusz a fékút....) Majd elvárja, hogy én lassítsak le, soroljak ki előle, hogy mehessen, én meg szenvedjek még mire ujra ki tudok menni haladni a tempómban. Patt helyzet számomra, mert nem is szeretném, hogy hátulról megtosszon ha baj van, de kimenni se akarok, hogy tempót veszítsek, időt veszítsek, és benzint veszítsek. Na az ilyen is rohadjon meg. Hol vannak ilyenkor a jó német interceptoroknak megfelelő magyar rendőrök hogy kiszedjék az ilyet és análisan megszexuálják, hogy ne legyen kedve többet életveszélyesen viselkedni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Most szigorúbban fogják nézni állítólag a 3 sávos autópályán a jobbra sorolást...
De én pl büntetnék a lassúság miatt is, de ezt valahogy a rendőrök cseszik nézni. Azt már csak halkan kérdezem pályán minek 90-nel megy???NB2
ha a pályán önerőből meg tudja futni egy szekér tartósan a hatvanat, akkor mehet. ez van a kreszbe', ezt kell elfogadni.
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Most szigorúbban fogják nézni állítólag a 3 sávos autópályán a jobbra sorolást...
De én pl büntetnék a lassúság miatt is, de ezt valahogy a rendőrök cseszik nézni. Azt már csak halkan kérdezem pályán minek 90-nel megy???NB2
jobb helyeken büntetnek is érte

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Most szigorúbban fogják nézni állítólag a 3 sávos autópályán a jobbra sorolást...
De én pl büntetnék a lassúság miatt is, de ezt valahogy a rendőrök cseszik nézni. Azt már csak halkan kérdezem pályán minek 90-nel megy???
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hű de régen írtak ide, micsoda béke boldogság van ebben az országban 😀

Szóval én nem csak azt szabályoznám, hogy mennyi a maximális sebesség határ autópályán, hanem hogy az előző sávban minimum 130-l lehessen kimenni előzni, mert akkor talán nem lenne dugóóóóóóóóóóóó vagy annak esélye. Hihetetlen, amikor valaki 100-l előzi a 90-l mellette haladót és mivel még vagy 3 90-l haladó jön, hogy azokat is már csak 95-l előzi meg véletlenül sem húzódik le, nehogy haladni lehessen....................

Nem szólhatok egy szót se mert még a csúcs előtt elindultunk és nagyjából egy óra alatt fent voltunk a Balatonról Pesten, de néhány esetnél azért fel-fel merült hasonló pillanat még Szfehérvától is amikor már 3 sáv van.

Nem vagyok a száguldás híve,140 egyébként a menettempóm... de azért na ha vki 100-110-l megy előző sávban és nem képes lehúzódni azért morcos tudok lenni.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
 m.delmagyar.hu/szeged_hirek/ii_danos_kickbox_mester_a_timeat_brutalisan_helyben_hagyo_exbortonor/2438927/

Nahát. A Dojo-eskü és a Budo útja már szart ér?! (...)Amadeus91
De bevándorlóval volt, nem érted?!


több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
 m.delmagyar.hu/szeged_hirek/ii_danos_kickbox_mester_a_timeat_brutalisan_helyben_hagyo_exbortonor/2438927/

Nahát. A Dojo-eskü és a Budo útja már szart ér?! (...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
ma majdnem sikerült meghalni
bringával jöttem hazafelé az egyik park melletti részen, amikor a fejem előtt kb fél-1 méterre elhúzott egy kvadrokopter, kicsit gyorsabban megyek, akkor lehet kampec... annyira lefagytam, hogy bár megálltam, jött a tulaj, az hadovált valamit lengyelül de kurvára nem fogtam fel miket mond.. egy szó nélkül jöttem tovább, kb itthon esett le hogy egy kibaszott közel voltJSanyo
Anno a nyugatinál voltam majdnem rossz helyen, egy kocsi nekiment a híd aljának, kivitt az mindent, és majdnem én is kaptam belőle egy adaggal, mellettem húzott el a közlekedési tábla, autóalkatrész, stb, kibaszott közel...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
ma majdnem sikerült meghalni
bringával jöttem hazafelé az egyik park melletti részen, amikor a fejem előtt kb fél-1 méterre elhúzott egy kvadrokopter, kicsit gyorsabban megyek, akkor lehet kampec... annyira lefagytam, hogy bár megálltam, jött a tulaj, az hadovált valamit lengyelül de kurvára nem fogtam fel miket mond.. egy szó nélkül jöttem tovább, kb itthon esett le hogy egy kibaszott közel voltJSanyo
Ezér nem jó a predator camuflage - üzemmód


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ma majdnem sikerült meghalni
bringával jöttem hazafelé az egyik park melletti részen, amikor a fejem előtt kb fél-1 méterre elhúzott egy kvadrokopter, kicsit gyorsabban megyek, akkor lehet kampec... annyira lefagytam, hogy bár megálltam, jött a tulaj, az hadovált valamit lengyelül de kurvára nem fogtam fel miket mond.. egy szó nélkül jöttem tovább, kb itthon esett le hogy egy kibaszott közel volt

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Egyelek meg te Nostredamus 😀
Beérek a lépcsőházba látom h egy úr rengeteg csomaggal várja előttem a liftet, mondom jó fej leszek kinyitom neki az ajtót, meg is köszöni. A szar részre ott kezdtem gyanút fogni mikor kérdés nélkül benyomta a 10.-et, nah mondom itt a fordulópont, nem nyomta meg elég erősen a gombot így először megállunk először az 5.-en utána mehet fel a 10.-re. Ahogy elindult a lift a csávó fingott egy óriásit...
Ez után már meg sem lepődtem h mikor lejárt a program nem akart kinyílni a mosógép sem, mondjuk azt megcsináltam.empty taxi


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Ez után már meg sem lepődtem h mikor lejárt a program nem akart kinyílni a mosógép sem, mondjuk azt megcsináltam.empty taxi
Pajszer?dugo1993
Vmiért azt érzékelte h van még víz a dobban így lefuttattam utána egy vízürítés programot azt utána kinyílt.empty taxi
A pajszer gyorsabb és energiatakarékosabb is.James007
A teknő pedig olcsóbb és természetes anyagból készül...
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Ez után már meg sem lepődtem h mikor lejárt a program nem akart kinyílni a mosógép sem, mondjuk azt megcsináltam.empty taxi
Pajszer?dugo1993
Vmiért azt érzékelte h van még víz a dobban így lefuttattam utána egy vízürítés programot azt utána kinyílt.empty taxi
A pajszer gyorsabb és energiatakarékosabb is.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ez után már meg sem lepődtem h mikor lejárt a program nem akart kinyílni a mosógép sem, mondjuk azt megcsináltam.empty taxi
Pajszer?dugo1993
Vmiért azt érzékelte h van még víz a dobban így lefuttattam utána egy vízürítés programot azt utána kinyílt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Ez után már meg sem lepődtem h mikor lejárt a program nem akart kinyílni a mosógép sem, mondjuk azt megcsináltam.empty taxi
Pajszer?

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ahogy elindult a lift a csávó fingott egy óriásit...empty taxi
húbazz, ide részben kapcsolódik
múltkor lepasszoltuk a kölköket a maminak, felsétáltunk a Citadellához. megyünk felfelé, a falon ugye ilyen nagy óriásplakát méretű tablók mesélik el, hogy mit kell tudni a történelemről.
ott állt az egyik ilyen előtt egy papper, és pont amikor az út másik oldalán voltunk, akkor nyomott egy akkora békegalambot, hogy majdnem megnyílt alatta a föld... mi meg alig bírtuk visszatartani a röhögést 😊
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.Amadeus91
Sőt a menzán főzelék álnéven levest kaptam, amiből néhány csepp szintén az ingemen kötött ki (Y)empty taxi
Csak, hogy felvidítsalak: a hazafelé út még visszavan 😊Matthew99
Egyelek meg te Nostredamus 😀
Beérek a lépcsőházba látom h egy úr rengeteg csomaggal várja előttem a liftet, mondom jó fej leszek kinyitom neki az ajtót, meg is köszöni. A szar részre ott kezdtem gyanút fogni mikor kérdés nélkül benyomta a 10.-et, nah mondom itt a fordulópont, nem nyomta meg elég erősen a gombot így először megállunk először az 5.-en utána mehet fel a 10.-re. Ahogy elindult a lift a csávó fingott egy óriásit...
Ez után már meg sem lepődtem h mikor lejárt a program nem akart kinyílni a mosógép sem, mondjuk azt megcsináltam.empty taxi
te az exed nem terhes véletlenül a te gyerekeddel? én tuti felhívnám a helyedben, ne a holnapodat rontsa el 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.Amadeus91
Sőt a menzán főzelék álnéven levest kaptam, amiből néhány csepp szintén az ingemen kötött ki (Y)empty taxi
Csak, hogy felvidítsalak: a hazafelé út még visszavan 😊Matthew99
Egyelek meg te Nostredamus 😀
Beérek a lépcsőházba látom h egy úr rengeteg csomaggal várja előttem a liftet, mondom jó fej leszek kinyitom neki az ajtót, meg is köszöni. A szar részre ott kezdtem gyanút fogni mikor kérdés nélkül benyomta a 10.-et, nah mondom itt a fordulópont, nem nyomta meg elég erősen a gombot így először megállunk először az 5.-en utána mehet fel a 10.-re. Ahogy elindult a lift a csávó fingott egy óriásit...
Ez után már meg sem lepődtem h mikor lejárt a program nem akart kinyílni a mosógép sem, mondjuk azt megcsináltam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.Amadeus91
Sőt a menzán főzelék álnéven levest kaptam, amiből néhány csepp szintén az ingemen kötött ki (Y)empty taxi

több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.Amadeus91
Sőt a menzán főzelék álnéven levest kaptam, amiből néhány csepp szintén az ingemen kötött ki (Y)empty taxi

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.Amadeus91
Sőt a menzán főzelék álnéven levest kaptam, amiből néhány csepp szintén az ingemen kötött ki (Y)empty taxi
Menj haza most. De csak nagyon óvatosan... 😀

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.Amadeus91
Sőt a menzán főzelék álnéven levest kaptam, amiből néhány csepp szintén az ingemen kötött ki (Y)empty taxi
Csak, hogy felvidítsalak: a hazafelé út még visszavan 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.Amadeus91
Sőt a menzán főzelék álnéven levest kaptam, amiből néhány csepp szintén az ingemen kötött ki (Y)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Csodálatosan indul ez a hét.
A 3-as metrón vmi olyan szauna volt mint sose, utána a 2-esen egy világtalan kollégám talált meg beszélgetni.
Beérek, látom h az irodám ajtajának a szigetelése lifeg (pénteken ragasztottam vissza pillanatragasztóval, a 2 végét megfogta, a közepét nem). Mondom jól van akk a közepét újra odaragasztom. Mission complete, csak hát a kezem meg az ingem is kapott a pillanatragasztóból...empty taxi
fogalmam sem volt róla, hogy ilyen állapotok uralkodnak a Kossuth platzon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
akármelyiké. leginkább a keresztény kultúrköré, ami ugye a Biblia köré íródott, ahol a tízparancsolat elég kardinális pont.slowmotion
 valasz.hu/itthon/a-hit-gyulekezete-a-meleghazassagrol-katasztrofalis-dontes-113815JC6
"Miért kellene a társadalom egészséges reprodukcióját végző alapintézmény nevét és közösségi hasznosságából fakadó előjogait kiterjeszteni olyan kapcsolatra, amely erre a reprodukcióra természetes módon képtelen? A lopást sem a Tízparancsolat miatt tiltja a jog, hanem mert természetéből fakadóan nem használ a közösségnek és az egyénnek."

magas élet....Amadeus91
Gondolom akkor az olyan házasságot is tiltaná a hitgyüli, ahol az egyik fél meddő. Csodálatos!