Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
 nol.hu/mozaik/elve-gyujtotta-fel-aldozatat-a-ket-fiatal-1550403

40-45 évesen majd foly.köv (ha jók lesznek talán hamarabb is).cartman023
az egyik fiatalkorú, ő kicsit hamarabb ki fog jönni.
csak addigra Juanitának éd Esmeraldának fogják őket hívni, hacsak nem szednek fel huszonöt-harminc kiló izmot börtönbe vonuláskor.

szerk:
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ


de mi OLIMPIÁT akarunk rendezni.... a BÜDÖS KURVA ÉLETBE MÁR!!!ZERO_L
Olimpiát? Egy hétköznapot sem tudunk megrendezni...

több mint 8 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741


de mi OLIMPIÁT akarunk rendezni.... a BÜDÖS KURVA ÉLETBE MÁR!!!ZERO_L
Kajak-kenu pipa, a kidőlt fákat elnézve a gátfutás helyszínei is készen vannak.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football


de mi OLIMPIÁT akarunk rendezni.... a BÜDÖS KURVA ÉLETBE MÁR!!!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
 nol.hu/mozaik/elve-gyujtotta-fel-aldozatat-a-ket-fiatal-1550403

40-45 évesen majd foly.köv (ha jók lesznek talán hamarabb is).
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyilván kevésbé ismert K.Lorenz agressziórólt írt műve. Nyelván ha főhasítja a patácskáival, szarvacskáival a kis hasát mindenki azonnal hibás leend. Ezér ijeneket kéne kiírni: Szerinted mér van szarva a kecskének? Valyon te is vagy-e olyan kemény, mint egy gidahomlok? Persze dűlőre is vihetitek, de előtte Lorenz óvasás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
én ezt nem értem.
a Vidámpark (Hol Nem Volt Park, de lényegében mindegy) állatsimogatójának a kerítésére oda van írva jól látható betűkkel, hogy "Kérjük, az állatokat ne emelgessék!" (vagy állatkölyköket, de ez is lényegtelen).

na most ehhez képest anyuci pici fia ott emelgeti szegény kiskecskét/kisjuhot (ez szintén lényegtelen), de a hülye picsa nem azt mondja a kölöknek, hogy "tedd már le, fiam!", hanem még dícsérgeti is, miközben fényképezi.

na most abból kiindulva, hogy azért anyuci nem tűnt nagyon földönfutónak, melyik eset lehetséges?
1, anyuci mégsem tud olvasni, vagy értően olvasni. pedig olyan konszolidáltnak néz ki...
2, anyuci tud olvasni, de azt hiszi, hogy csak arra vonatkozik, aki olvassa, ezért a kölkére nem?
3, oké, kiírták, de úgyis mindig megszegik a szabályokat, akkor miért ne szarjuk le?

(azt a cigány pereputtyot már meg sem említem, aki pattogatott kukoricával akarja etetni az alpakát, és amikor cseppet sem kedvesen a családfőre nézek, akkor annyit nyög ki, hogy "hát úgysem eszi meg!"

azt a szintén cigány pereputtyot meg még kevésbé, ahol a kiccsalád feje 150 kiló, a zasszony kilós fuksszal rohangászik, és a kisbabát (valahol fél és egy éves kor között) ráülteti a kecskegida hátára.)
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Ez van ha közszereplő vagy, vállalni kell a nyilvánosságot 😊Rataxes
Ez nem a közszereplésről szól, szimplán szánalmas, hogy valaki mocskolódik a nyilvánosság előtt, de nincs fasza felvállalni a véleményét "face to face".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Muszáj megint leboxolnunk ezt a menetet? Írjá' privit.Amadeus91
Felesleges erőfeszítés lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Ez van ha közszereplő vagy, vállalni kell a nyilvánosságot 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Hozzászólásaid, illetve vélt vagy valósnak látszó tudásod alapján Te sem........csi77
Ne haragudj, de felröhögtem.Amadeus91
Sajnos én téged olvasva inkább felsírok.... 😊csi77
Nyugodtan 😊Amadeus91
Saját tapasztalatomból kiindulva ink az elkeseredetten a jellemző.empty taxi
Muszáj megint leboxolnunk ezt a menetet? Írjá' privit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Hozzászólásaid, illetve vélt vagy valósnak látszó tudásod alapján Te sem........csi77
Ne haragudj, de felröhögtem.Amadeus91
Sajnos én téged olvasva inkább felsírok.... 😊csi77
Nyugodtan 😊Amadeus91
Saját tapasztalatomból kiindulva ink az elkeseredetten a jellemző.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Hozzászólásaid, illetve vélt vagy valósnak látszó tudásod alapján Te sem........csi77
Ne haragudj, de felröhögtem.Amadeus91
Sajnos én téged olvasva inkább felsírok.... 😊csi77
Nyugodtan 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Hozzászólásaid, illetve vélt vagy valósnak látszó tudásod alapján Te sem........csi77
Ne haragudj, de felröhögtem.Amadeus91
Sajnos én téged olvasva inkább felsírok.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Múltkor mesélte egy ismerősöm, hogy akivel ő jár néha futni, edzés közben játszik a telefonon. Azóta se értettem meg..dugo1993
mondjuk még sose próbáltam, de ez miért baj?
ha elég jól eltereli a figyelmét, még lehet hogy többet is fut annál, mint amikor csak arra koncentrál hogy futni kell 😊
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Többen vagyunk ezzel így 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Hozzászólásaid, illetve vélt vagy valósnak látszó tudásod alapján Te sem........csi77
Ne haragudj, de felröhögtem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Bizony nem, de a baráti társaság nagy része igen és láttam, hogy közölük is jópáran, meg az általuk megismert emberek nagy része mit művel. Az arány kb az volt amit fentebb írtam, azaz a nagyobbik része elég lazán fogta a dolgot...peach
Általában én is olyanoktól hallottam ezt a kritikát/vélekedést, akik szintúgy nem jártak. Gondolom a barátaid sem tették ki a teljes évfolyam nagy részét illetve az általuk megismert személyek sem (csoda is lenne több száz ember barátjának lenni és minden mozdulatukat ismerni), így viszont merész kijelenteni bármit is a többségre nézve.

Ez kb olyan, mint mikor az öregek fikázzák a fiatalokat, hogy léhűtők és semmire kellőek, lusták vagy a dolgozók jelentik ki az összes munkanélkülire, hogy nem akarnak dolgozni és ingyenélő paraziták stb. stb. Általánosítás.Tony
Általánosítás az lenne ha kollektíven az összes egyetemistára mondtam volna amit, de erről szó sem volt. Amúgy hidd el pont letojom ki mit hogyan csinál, csak számomra vicces volt az elképzelt kép, hogy a nebulók vért izzadva, majd megszakadva fáradoznak azon, hogy miharabb minnél sikeresebben tudják le a tanulmányaikat. Persze tudom, hogy sokan vannak akik ilyenek, de sztem sokan vannak azok is akik meg 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Bizony nem, de a baráti társaság nagy része igen és láttam, hogy közölük is jópáran, meg az általuk megismert emberek nagy része mit művel. Az arány kb az volt amit fentebb írtam, azaz a nagyobbik része elég lazán fogta a dolgot...peach
Általában én is olyanoktól hallottam ezt a kritikát/vélekedést, akik szintúgy nem jártak. Gondolom a barátaid sem tették ki a teljes évfolyam nagy részét illetve az általuk megismert személyek sem (csoda is lenne több száz ember barátjának lenni és minden mozdulatukat ismerni), így viszont merész kijelenteni bármit is a többségre nézve.

Ez kb olyan, mint mikor az öregek fikázzák a fiatalokat, hogy léhűtők és semmire kellőek, lusták vagy a dolgozók jelentik ki az összes munkanélkülire, hogy nem akarnak dolgozni és ingyenélő paraziták stb. stb. Általánosítás.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Hozzászólásaid, illetve vélt vagy valósnak látszó tudásod alapján Te sem........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Bizony nem, de a baráti társaság nagy része igen és láttam, hogy közölük is jópáran, meg az általuk megismert emberek nagy része mit művel. Az arány kb az volt amit fentebb írtam, azaz a nagyobbik része elég lazán fogta a dolgot...peach
Azt tudtad, hogy nincs korelláció a tankönyv mellett töltött órák száma sé a vizsga letétele közt? Csak azt veszed észre, amit észre akarsz venni,,.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.Amadeus91
Bizony nem, de a baráti társaság nagy része igen és láttam, hogy közölük is jópáran, meg az általuk megismert emberek nagy része mit művel. Az arány kb az volt amit fentebb írtam, azaz a nagyobbik része elég lazán fogta a dolgot...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Te sem jártál egyetemre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Lehet én jártam túl régen fősulira, de nálunk kb. 100 emberből volt 5 db ilyen ember, aki csúszott az viszonylag gyakori óralátogatás mellett tette.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 553
... de azért ott van mögötte idő,energia,teljesítmény. (Általában)ozibozi
😀😀 bocs de ezen visítozva nevetek, a sok egyetemistának a nagy része csak vedel bulizik hú de kurva lazáskodik apuciék pénzén kb 6-8 évig, mert a nagyjának eddig tart egy diploma megszerzése. Valóban látom őket, ahogy majd szét szakadnak...peach
Jogos, diploma és Diploma között nagy különbség van.