Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Elromlott a bojler, magától nem kapcsol be. Kijön a szerelő, dolgozik rajta 3 percet, 7500 ft, számla nélkül. Rá egy órára ugyanúgy előjön a probléma, de most már sehogy sincs melegvíz, mindezt úgy, hogy másfél éve lett az egész kicserélve. Éljenek a szakemberek!baggio
ismerős a sztori!
bár tőlem elsőre csak 7 rugót kért. 😊sapka
A Tiédet lehet, hogy csak 2 percig csinálta... 😀somoskovig
mondjuk ebben van igazság!
leszedte a fedlapot elcsavart valamit, és mondta hogy jó 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Elromlott a bojler, magától nem kapcsol be. Kijön a szerelő, dolgozik rajta 3 percet, 7500 ft, számla nélkül. Rá egy órára ugyanúgy előjön a probléma, de most már sehogy sincs melegvíz, mindezt úgy, hogy másfél éve lett az egész kicserélve. Éljenek a szakemberek!baggio
ismerős a sztori!
bár tőlem elsőre csak 7 rugót kért. 😊sapka
A Tiédet lehet, hogy csak 2 percig csinálta... 😀

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.sutianap

Az atya a fiú és a szentlélek ezen interpretálása melyik kategória?diverdoc
Sértegetéssutianap
arra azért kíváncsi lennék hogy azok közül akik szép számmal ,támogatásukat kifejezve megrendelték
a lapot , mennyien fognak meglepődni hogy valójában milyen újság is ez...
aki ugyanis nem tájékozódik megfelelően az simán gondolhatja hogy csak ártatlan viccelődésről van szó és így
szinte biztos hogy egy komoly része az embereknek nincs tisztában a lap saját magára vonatkozó pl. keresztény vagy akármi más ,meggyőződésére vonatkozó poénjainak "szintjével" és utólag már nem is biztos hogy ilyen fajta támogatással is mellé állna...
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tesóm dolgozik virágosként.Ott is van egy-két érdekes dolog.Koszorúlopás megrendelésre stb...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
ennyit a nagy temetkezési humbugról...
 www.origo.hu/itthon/20150120-ha-nem-fizet-ez-lesz-a-siremlekevel.html

"A kegyeletsértés fogalmát jól körülhatárolják a jogszabályok"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem tudom mi van már az emberekkel, de kezd sok lenni hogy idegbeteg faszokkal vagyok állandóan körbevéve, más pedig beígér mindenfélét aztán meg a felét sem tartja be...Asbee
Tudod hogy van ez. Az az igazán szegény, aki ígérni sem tud... 😉
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom mi van már az emberekkel, de kezd sok lenni hogy idegbeteg faszokkal vagyok állandóan körbevéve, más pedig beígér mindenfélét aztán meg a felét sem tartja be...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Elromlott a bojler, magától nem kapcsol be. Kijön a szerelő, dolgozik rajta 3 percet, 7500 ft, számla nélkül. Rá egy órára ugyanúgy előjön a probléma, de most már sehogy sincs melegvíz, mindezt úgy, hogy másfél éve lett az egész kicserélve. Éljenek a szakemberek!baggio
Akkor te alaposan kifogtad a lehúzósabb fajtából valót.Garanciát gondolom nem vállalt.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Elromlott a bojler, magától nem kapcsol be. Kijön a szerelő, dolgozik rajta 3 percet, 7500 ft, számla nélkül. Rá egy órára ugyanúgy előjön a probléma, de most már sehogy sincs melegvíz, mindezt úgy, hogy másfél éve lett az egész kicserélve. Éljenek a szakemberek!baggio
A "magától nem kapcsol be" mit takar? Tekergetni kellett a hőmérséklet szabályzót?dugo1993
nem, a bojlert kell lekapcsolni majd vissza, és így indul el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Elromlott a bojler, magától nem kapcsol be. Kijön a szerelő, dolgozik rajta 3 percet, 7500 ft, számla nélkül. Rá egy órára ugyanúgy előjön a probléma, de most már sehogy sincs melegvíz, mindezt úgy, hogy másfél éve lett az egész kicserélve. Éljenek a szakemberek!baggio
A "magától nem kapcsol be" mit takar? Tekergetni kellett a hőmérséklet szabályzót?

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Elromlott a bojler, magától nem kapcsol be. Kijön a szerelő, dolgozik rajta 3 percet, 7500 ft, számla nélkül. Rá egy órára ugyanúgy előjön a probléma, de most már sehogy sincs melegvíz, mindezt úgy, hogy másfél éve lett az egész kicserélve. Éljenek a szakemberek!baggio
ismerős a sztori!
bár tőlem elsőre csak 7 rugót kért. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Elromlott a bojler, magától nem kapcsol be. Kijön a szerelő, dolgozik rajta 3 percet, 7500 ft, számla nélkül. Rá egy órára ugyanúgy előjön a probléma, de most már sehogy sincs melegvíz, mindezt úgy, hogy másfél éve lett az egész kicserélve. Éljenek a szakemberek!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
"A franciaországi Nantes-ban a rendőrség őrizetbe vett egy 16 éves gimnazisát, mert a Charlie Hebdo címlapjával merészelt viccelődni, és a rajzot kitette a Facebook-oldalára.
Az eredeti rajz a Charlie Hebdo 2013. július 10-i számának címlapján jelent meg, azzal a felirattal, hogy “A Korán egy szar”, és hogy nem állítja meg a golyókat."


Nesze neked szólásszabadság!cartman023
Hogyan is mondta aztat Cyrano egykoron: Magamat kigúnyolom ha kell, de hogy más mondja....... oda küldhetek rendőrbácsikat....
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
lopás amúgy az is, itt az eredeti
 www.facebook.com/jaimecablog/photos/a.109908679043481.9022.109115472456135/897216056979402/?type=1&theater


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
"A franciaországi Nantes-ban a rendőrség őrizetbe vett egy 16 éves gimnazisát, mert a Charlie Hebdo címlapjával merészelt viccelődni, és a rajzot kitette a Facebook-oldalára.
Az eredeti rajz a Charlie Hebdo 2013. július 10-i számának címlapján jelent meg, azzal a felirattal, hogy “A Korán egy szar”, és hogy nem állítja meg a golyókat."


Nesze neked szólásszabadság!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Mivel elhagytam a jogsim, ma mentem papírokat intézni. Voltam a rendőrségen, kaptam egy igazolást róla, hogy elvesztettem. Kérdezem a rendőrt, hogy akkor ha kapok ideiglenes jogsit, azzal vezethetek-e.
"Igazából itt van ez a papír amit én adok, ez igazolja, hogy rendelkezel vele. Az okmány irodában is kapsz egy ideiglenes jogosítványt. Elvileg mind a kettő jó arra, hogy vezess vele, de a rendőr vagy elfogadja, vagy nem."

Kérdezem én, mi a szarnak adnak papírt, ha arra se tudnak választ adni, hogy megbüntetnek-e vele. Vagy másképpen megfogalmazva, miért nem fogadja el minden rendőr, ha egyszer igazol mindent?dugo1993
 coub.com/view/15mko
:cool:Atari
Köszi, most már mindent értek 😀

több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mivel elhagytam a jogsim, ma mentem papírokat intézni. Voltam a rendőrségen, kaptam egy igazolást róla, hogy elvesztettem. Kérdezem a rendőrt, hogy akkor ha kapok ideiglenes jogsit, azzal vezethetek-e.
"Igazából itt van ez a papír amit én adok, ez igazolja, hogy rendelkezel vele. Az okmány irodában is kapsz egy ideiglenes jogosítványt. Elvileg mind a kettő jó arra, hogy vezess vele, de a rendőr vagy elfogadja, vagy nem."

Kérdezem én, mi a szarnak adnak papírt, ha arra se tudnak választ adni, hogy megbüntetnek-e vele. Vagy másképpen megfogalmazva, miért nem fogadja el minden rendőr, ha egyszer igazol mindent?dugo1993
 coub.com/view/15mko
:cool:

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Mivel elhagytam a jogsim, ma mentem papírokat intézni. Voltam a rendőrségen, kaptam egy igazolást róla, hogy elvesztettem. Kérdezem a rendőrt, hogy akkor ha kapok ideiglenes jogsit, azzal vezethetek-e.
"Igazából itt van ez a papír amit én adok, ez igazolja, hogy rendelkezel vele. Az okmány irodában is kapsz egy ideiglenes jogosítványt. Elvileg mind a kettő jó arra, hogy vezess vele, de a rendőr vagy elfogadja, vagy nem."

Kérdezem én, mi a szarnak adnak papírt, ha arra se tudnak választ adni, hogy megbüntetnek-e vele. Vagy másképpen megfogalmazva, miért nem fogadja el minden rendőr, ha egyszer igazol mindent?

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Hogy szüljön farfekvéses mutáns sünből legalább négyes ikreket az a paraszt, aki ma reggelre kb 1 méter hosszan meghúzta a kocsim bal oldalát a parkolóban. Még jó, hogy a nagy kárt az oldalvédő gumicsík felfogta, de még így is lesz mit políroztatni. (Valami részeg állat lehetett, mert az egyik lakótárs fél éves Insigniája is kapott 3 hellyel arrébb, de neki nem voltgumicsíkja. Az eredmény ott: kb 20 cm magas és 80 cm hosszú sérülés, természetesen mindkét ajtót érintve..)
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Rómát igazán akkor fogod megérteni, ha a polgárt megtanultad ...

Amúgy sztem a stat és a közgáz is fontos, és van haszna. Hozzáteszem, hogy egyik vizsgán konkrétan könyvelnem kellett, szar volt, de túl kell élni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
jogászokat általában zavarják a számok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az, hullunk mint a legyek. Komolyan agyfasz valahol, hogy fizetsz 264 rugót félévente, megvan minden tárgyad, aminek köze van a joghoz, otdk, tanszéki munka, amit akarsz, aztán szívsz statból. A közgáz a másik szórótárgyunk. Több embert rúgnak ki miattuk, mint a római jog miatt. Sőt, visszagondolva a rómára, néha még nosztalgiázok is, kb. úgy épül rá a polgári jog, mint ahogy Geeri írja a Mol.bioszt. | gondolom legalább is | Amadeus91
látod látod mennyivel nehezebb volt nekünk a pénzügy-számvitel! Nálunk a stat és a jog alibi tárgyak voltak, bezzeg nálatok még a közgáz és a stat is szórótárgy! 😀😀

| no offense, mielőtt magadra vennéd 😊 |

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Amiket tegnap elhagytam: Telefon, pénztárca, kabát

meg talán az életemet isdugo1993
Ha nem fontos, nem is kell rá vigyázni.
Carpe Diem!

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Amiket tegnap elhagytam: Telefon, pénztárca, kabát

meg talán az életemet is

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
 konteo.blogrepublik.eu/2015/01/08/charlie-hebdo/sutianap
érdekes ez az írás

tulajdonképpen, hogy mentek át a számzáras ajtón?
(pl. előző munkahelyemnél, ha valaki meg szeretne kívülállóként gyilkolászni az ott lévőket, kb. 4 beléptetőkártyás ajtón kell átverekednie magát; ami még a belsősöknek is néha kihívásokkal teli 😛)sapka
vmi olyat olvastam h egy éppen kijött nőt fenyegettek meg hogy nyissa ki az ajtót

BEARS BABY!

Sir Alex immortal