Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nem mintha a sportkocsi gyártás az F1 teljesítmény bárhogyan is összefüggene, de jah, kurvára bénák:
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_World_Constructors%27_Champions#By_constructorSchleck
teljesen jogos, sok összefüggés tényleg nincs a sportkocsigyártás és az F1 között. Csak mivel sportkocsim még nem volt, olasz meg pláne nem, maradt az F1, ahol azt latom hogy evek óta a legnagyobb költségvetéssel dolgoznak, aztán még top3 kocsit se sikerül összehozni.
És szerintem nem lehet mindig a múlttal takarózni. Ha jól emlékszem a közelmúltban is csak akkor volt versenyképes autójuk amikor brit főmérnökük és francia csapatfőnökük volt.

Kavet nem iszok, szoval azt lehet hogy jól csinálják.eaglesmcnabb
Én is inkább Renault veszek mint Ferrarit mert az utóbbi 5 évben 4 VB-t ők nyertek...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem mintha a sportkocsi gyártás az F1 teljesítmény bárhogyan is összefüggene, de jah, kurvára bénák:
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_World_Constructors%27_Champions#By_constructorSchleck
teljesen jogos, sok összefüggés tényleg nincs a sportkocsigyártás és az F1 között. Csak mivel sportkocsim még nem volt, olasz meg pláne nem, maradt az F1, ahol azt latom hogy evek óta a legnagyobb költségvetéssel dolgoznak, aztán még top3 kocsit se sikerül összehozni.
És szerintem nem lehet mindig a múlttal takarózni. Ha jól emlékszem a közelmúltban is csak akkor volt versenyképes autójuk amikor brit főmérnökük és francia csapatfőnökük volt.

Kavet nem iszok, szoval azt lehet hogy jól csinálják.

szerk.:
Én is inkább Renault veszek mint Ferrarit mert az utóbbi 5 évben 4 VB-t ők nyertek...Toca
mondjuk a kettőt összehasonlítani annyi értelme van mint a carbon vázas trek-et a campingbiciklivel.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
sportkocsisapka
jaja F1ben is megy nekik eléggéeaglesmcnabb
Nem mintha a sportkocsi gyártás az F1 teljesítmény bárhogyan is összefüggene, de jah, kurvára bénák:
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Formula_One_World_Constructors%27_Champions#By_constructor

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
sportkocsisapka
jaja F1ben is megy nekik eléggé

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
Ha cserélni kell, akkor olasz gyártmányút NE vegyél!!!!!!!!!!!!!!!!laccoo74
létezik egyáltalán olyan valami amiből jó az olasz gyártmányú?eaglesmcnabb
tinilány

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ha cserélni kell, akkor olasz gyártmányút NE vegyél!!!!!!!!!!!!!!!!laccoo74
létezik egyáltalán olyan valami amiből jó az olasz gyártmányú?eaglesmcnabb
sportkocsi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Ha cserélni kell, akkor olasz gyártmányút NE vegyél!!!!!!!!!!!!!!!!laccoo74
létezik egyáltalán olyan valami amiből jó az olasz gyártmányú?eaglesmcnabb
kávéfőző?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha cserélni kell, akkor olasz gyártmányút NE vegyél!!!!!!!!!!!!!!!!laccoo74
létezik egyáltalán olyan valami amiből jó az olasz gyártmányú?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha cserélni kell, akkor olasz gyártmányút NE vegyél!!!!!!!!!!!!!!!!laccoo74
Nem figyeltél eléggé...egyik se jó!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha cserélni kell, akkor olasz gyártmányút NE vegyél!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Folytatódik a bojleres kálvária, az első szerelő, aki 7500 forintért semmit se csinált, már ki se volt hajlandó jönni, mondta hívjunk mást. A második szerelő most 9500 forintért cserélt ki valamit, hogy ugyanúgy ne működjön a dolog, de ő legalább már nagyban fikázta kollégáját is, akihez azért nyugodtan odairányított valakit, aki közben telefonon kereste. Plusz megjegyezte, hogy nagy sz@r típust ajánlottak anno, de a "melyik a jó típus?" kérdésre egy sejtelmes "egyik se" válasszal felelt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
SB miatt kivettem 1 nap szabit, ami faszság utána ma reggel a nyakamba ömlött azt nem kívánom senkinek.empty taxi
Dettó. Mondjuk nekem eddig egész évben ömlik a sz@r. 😀

Mondjuk kérdezték,hogy milyen volt a meccs. 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
SB miatt kivettem 1 nap szabit, ami faszság utána ma reggel a nyakamba ömlött azt nem kívánom senkinek.empty taxi
Na, mi volt? Tőlem itt még meg is kérdezték, hogy milyen volt a meccs 😊H_Marko
Nyakamba sóztak még egy aktát, amiben nem feltétlen csak én vagyok kompetens, mint kiderült egyik ma fél 10-kor határidős feladatomban kellett javítani, aztán végre csinálhattam azt, amit mára terveztem. Erre ebéd után megint olyasmit keresnek rajtam, amiről fingom sincs, egyébként minden rendben! 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
SB miatt kivettem 1 nap szabit, ami faszság utána ma reggel a nyakamba ömlött azt nem kívánom senkinek.empty taxi
Na, mi volt? Tőlem itt még meg is kérdezték, hogy milyen volt a meccs 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
SB miatt kivettem 1 nap szabit, ami faszság utána ma reggel a nyakamba ömlött azt nem kívánom senkinek.empty taxi
Bezzeg ha Gatorade lett volna 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
SB miatt kivettem 1 nap szabit, ami faszság utána ma reggel a nyakamba ömlött azt nem kívánom senkinek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
látom ott lesz a magyar Brady is + Szaniszló Csaba a studióban. Gyulát milyen csodának köszönhetően tudtuk megúszni?
Jöhetett volna Kornél Peak-es promópolóban.Amadeus91
Szerintem ő vezeti a meccset.

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Katar - Franciaország.... Ma csak ilyen "veszítsen mindkettő" meccseket játszanak?? 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
sms-eket nem fognak, de ezt az sb-t se ússzuk meg lévaibalázs nélkülbaggio
Ez már biztos? o_o

Ez olyan, mint a Karácsony Kevin nélkül. Lehetetlen. 😊xrace77
jaja, az ide is felkerült sport tv-s promo cikkben is írjákbaggio
látom ott lesz a magyar Brady is + Szaniszló Csaba a studióban. Gyulát milyen csodának köszönhetően tudtuk megúszni?
Jöhetett volna Kornél Peak-es promópolóban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
sms-eket nem fognak, de ezt az sb-t se ússzuk meg lévaibalázs nélkülbaggio
Ez már biztos? o_o

Ez olyan, mint a Karácsony Kevin nélkül. Lehetetlen. 😊xrace77
jaja, az ide is felkerült sport tv-s promo cikkben is írják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
sms-eket nem fognak, de ezt az sb-t se ússzuk meg lévaibalázs nélkülbaggio
Ez már biztos? o_o

Ez olyan, mint a Karácsony Kevin nélkül. Lehetetlen. 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
sms-eket nem fognak, de ezt az sb-t se ússzuk meg lévaibalázs nélkül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
azért mert a felvezető a sport 2-n van, a meccs nem lehet az egyesen? ne röhögtess már, pláne hogy 2015-ben még mindig nem képesek rendes HD-ben adnibaggio
Csak Höri miatt nem fogom streamen nézni. Persze ha ő lesz Ricsi mellett.Amadeus91
Miért szerinted csak városnézőbe vitték ki? 😀dugo1993
nem tudtam, nem retwittelt twitteren. De akkor sport2-n fogom sasolni.


apropó: fognak smsket beolvasni? Mert akkor küldenék majd Hörinek egy terheskismama egyetemista Gábort Kispestről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
azért mert a felvezető a sport 2-n van, a meccs nem lehet az egyesen? ne röhögtess már, pláne hogy 2015-ben még mindig nem képesek rendes HD-ben adnibaggio
Csak Höri miatt nem fogom streamen nézni. Persze ha ő lesz Ricsi mellett.Amadeus91
Miért szerinted csak városnézőbe vitték ki? 😀dugo1993
Ő a tolmács 😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
azért mert a felvezető a sport 2-n van, a meccs nem lehet az egyesen? ne röhögtess már, pláne hogy 2015-ben még mindig nem képesek rendes HD-ben adnibaggio
Csak Höri miatt nem fogom streamen nézni. Persze ha ő lesz Ricsi mellett.Amadeus91
Miért szerinted csak városnézőbe vitték ki? 😀