Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 032
Budapest óriási város, rengeteg kecóval ahhoz, hogy így lehessen általánosítani, hogy "nyáron nehéz", télen csak szar kecók vannak", "ősszel mindent visznek az egyetemisták", "minden főbérlő köcsög", stb.
Meg kell nézni jópár kecót, de mindig ki lehet fogni jót, korrekt feltételekkel, de az tény, hogy sokat kell vele foglalkozni, nem fog az első az igazi lenni.
Az elmúlt 3 évben vagy 8 albérletkeresésben segítettem vagy asszisztáltam, a végén mindig lett jó kecó, csak kell a kitartás, az elszántság meg a türelem.Sobri Jóska
Nem általánosítottam. Azt mondtam, hogy azok a főbérlők takarodjanak a gennybe, akik százezrekért akarják kiadni a hulladékokat, menet közben változtatják meg a bérlemény árát, veled akarják kifizettetni az ingatlanközvetítőt stb...

Amadeus. Igen. 20 évesen, egyetemistaként engem sem érdekelt (annyira), hol lakok és kivel, de a 30-hoz közelebb azért már mások a preferenciák.dcsicsak
kereslet-kínálat, másik meg, hogy mindig írjatok szerződést. Ebből a szempontból pont jó az ingatlanos által történő albi-közvetítés.
(IV. kerületet tudom ajánlani)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 162 — Eagles fan
Mondjuk ha ingatlanközvetítő veszi fel/kerül képbe, azonnal le kell csapni a telefont... Nyilvánvaló hogy nem a főbérlő két szép szeméért dolgozik, és az is nyilvánvaló hogy utóbbi sem akar szarabbul járni mint ahogy alapból elképzelte... Így a bérlőn fog csattani a pénzostor.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Budapest óriási város, rengeteg kecóval ahhoz, hogy így lehessen általánosítani, hogy "nyáron nehéz", télen csak szar kecók vannak", "ősszel mindent visznek az egyetemisták", "minden főbérlő köcsög", stb.
Meg kell nézni jópár kecót, de mindig ki lehet fogni jót, korrekt feltételekkel, de az tény, hogy sokat kell vele foglalkozni, nem fog az első az igazi lenni.
Az elmúlt 3 évben vagy 8 albérletkeresésben segítettem vagy asszisztáltam, a végén mindig lett jó kecó, csak kell a kitartás, az elszántság meg a türelem.Sobri Jóska
Nem általánosítottam. Azt mondtam, hogy azok a főbérlők takarodjanak a gennybe, akik százezrekért akarják kiadni a hulladékokat, menet közben változtatják meg a bérlemény árát, veled akarják kifizettetni az ingatlanközvetítőt stb...
Nyilván a nagy számok törvénye alapján lehet találni jót, olcsóbbat, jó helyen, normális állapotban, de ez meg aztán a spanyolviasz. Kösz szépen, csak éppen szarra se megy vele az ember, mivel ezt mindenki tudja. Én sem azt mondtam, hogy vinnyogva hazamegyek és nem keresek tovább mert a csúnya gonosz főbérlők nem engednek ingyen a lakásaikba. Azt mondtam, hogy a színvonal alacsony (amit te is alátámasztottál azzal, hogy az albérletkeresés hosszú és kitartó munka eredménye = a nagy halom szarban kell megkeresni az aranytojást)

Amadeus. Igen. 20 évesen, egyetemistaként engem sem érdekelt (annyira), hol lakok és kivel, de a 30-hoz közelebb azért már mások a preferenciák.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 032
én sem értem ezt a sírást az albi miatt, most 50ért bérelünk egyet itt a IV.kerben (központtól 3 perc séta, tény, hogy nem hawaii, de egyetemistaként nekem ez több mint jó=közel a metró, 25 perc a suli, belváros, bulik, van éjszakai járat félóránként ami hazahoz a belvárosból), a békéscsabai belvárosi lakásunk 45ért van kiadva, Sopronban meg 30-t fizettem az állomás mellett (@asbee: Csengeryn).
Sobrinak igaza van, BP elég nagy ahhoz, hogy mindent találj benne; lakás, társaság, pihenés, meló, bár tény, hogy ez utóbbi már itt is kurva nehéz.

editke: bérleti díjat írtam, erre jön még rezsi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 402 — #NoStress
Budapest óriási város, rengeteg kecóval ahhoz, hogy így lehessen általánosítani, hogy "nyáron nehéz", télen csak szar kecók vannak", "ősszel mindent visznek az egyetemisták", "minden főbérlő köcsög", stb.
Meg kell nézni jópár kecót, de mindig ki lehet fogni jót, korrekt feltételekkel, de az tény, hogy sokat kell vele foglalkozni, nem fog az első az igazi lenni.
Az elmúlt 3 évben vagy 8 albérletkeresésben segítettem vagy asszisztáltam, a végén mindig lett jó kecó, csak kell a kitartás, az elszántság meg a türelem.

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azt hiszem jó nagy szenvedés lesz majd ha költözök bp-re...Asbee
Ha lehet választani akkor tél végén, tavasszal próbáld meg. Így nyáron észvesztő ami megy.
Már tavasszal nézegettük barátnőmmel a hirdetéseket, de a 3 hónap próbaidőt meg kellett várnunk, hogy tényleg elkezdjük keresni. Március környékén azért jobb volt a helyzet ahogy néztük.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Itt a "fejlett nyugaton" is ennyire durva. Ideköltöző haveromnak segítettem anno. Kezdésként talált egyet, jó 45-50 ezer ft-ért, főbérlő is ott lakott aki egy köcsög volt. Kiakadt rá, hogy 1 héten egyszer mosni mert és mert minden nap zuhanyzott...Végül jó fél év után lépett onnan, még rosszabb helyre. Ugyanezek a problémák ott is fennálltak, ráadásul bogarak is voltak szobájában. Aztán az is kiderült költözéskor, hogy nem ad neki kulcsot, reggel fél 7-kor el kellett indulnia munkába és este 10-ig lehetett kinn városban. Amilyen gyorsan csak lehetett menekült onnan. Ezután állomáson kapott valahol egy szobát ahol maradhatott pár hétig és utána végül talált egy normálisnak tűnő helyet ahová tudott menni kollégájával. Azt hiszem jó nagy szenvedés lesz majd ha költözök bp-re...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A magyar "albérlet-kultúra" menjen a büdös picsába. A szar alatt kettővel állapotú lakásokat is olyan áron adják, mintha Orbán lábnyoma lenne a padlón. És a szomorú, hogy a lakástulajdonosoknak nincs szüksége rá, hogy emberi lakhatásra alkalmas állapotban tartsák és bútorozzák a szarjaikat. Hihetetlen.dcsicsak
nagyon mélyen egyetértek, pedig én lakbér fizetése lakom albérletben


haveroknak mindig segítek albérletet keresni, és valami hihetetlen, mik vannak. akit esetleg felhív, mert a díjfizetés után csak picit halna éhen, az vagy nem tud üvöltés nélkül kommunikálni (olyan is volt, hogy köszönés után elküldte a picsába a havert, hogy mi a faszt zaklatja telefonon), vagy csak a lakás megtekintésekor húzza elő a kis kauciós csalafintaságokat, amiket valahogy elfelejtett beírni a hirdetésbe... az ilyenekre szakadjon rá a lakás, de komolyan.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 740
Egyetértek.
A 83 havi kauciót is hozzátenném.
Nagyon elszálltak az árak, a minőséget pedig már te is leírtad.cartman023
A mai nap legalja az a hirdetés volt amiben tájékoztattak, hogy az ingatlanközvetítőt is én fizet(ném ha fogyatékos volnék).dcsicsak
Én láttam olyat is, ahol 80 ezer + rezsi volt az albérlet, és az egész éves albérleti díjat egyben kellett kifizetni.
Először nem hittem el, de utána már csak röhögtem rajta.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Egyetértek.
A 83 havi kauciót is hozzátenném.
Nagyon elszálltak az árak, a minőséget pedig már te is leírtad.cartman023
A mai nap legalja az a hirdetés volt amiben tájékoztattak, hogy az ingatlanközvetítőt is én fizet(ném ha fogyatékos volnék).
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 740
A magyar "albérlet-kultúra" menjen a büdös picsába. A szar alatt kettővel állapotú lakásokat is olyan áron adják, mintha Orbán lábnyoma lenne a padlón. És a szomorú, hogy a lakástulajdonosoknak nincs szüksége rá, hogy emberi lakhatásra alkalmas állapotban tartsák és bútorozzák a szarjaikat. Hihetetlen.dcsicsak
Egyetértek.
A 83 havi kauciót is hozzátenném.
Nagyon elszálltak az árak, a minőséget pedig már te is leírtad.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A magyar "albérlet-kultúra" menjen a büdös picsába. A szar alatt kettővel állapotú lakásokat is olyan áron adják, mintha Orbán lábnyoma lenne a padlón. És a szomorú, hogy a lakástulajdonosoknak nincs szüksége rá, hogy emberi lakhatásra alkalmas állapotban tartsák és bútorozzák a szarjaikat. Hihetetlen.
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sztem korrekt ez a dress code, nincs semmi baj ezzel, nem tudom, miért vannak itt emberek kiakadvacsebi
hát mert látni akarják a csajokat miniszoknyában, cicanaciban, csöcskidobós topban, akármiben, ami mutat valamitkaszo
azert megneznem en azokat a "csajokat" akik az egyetem dolgozoi ebben a viseletben : DDDMMMS
az "egyetem területén" nem csak az oktatókra vonatkozikkaszo
de igen, az egesz manualt az egyetem dolgozoinak fogalmaztak. gondolom ha a hallgatokat is beleertik az maskepp lenne megfogalmazva. de azon se ertem tulzottan mi felhaborito van, ha egyetemi hallgatoktol ien oltozeket kovetelnek meg.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
sztem korrekt ez a dress code, nincs semmi baj ezzel, nem tudom, miért vannak itt emberek kiakadvacsebi
hát mert látni akarják a csajokat miniszoknyában, cicanaciban, csöcskidobós topban, akármiben, ami mutat valamitkaszo
azert megneznem en azokat a "csajokat" akik az egyetem dolgozoi ebben a viseletben : DDDMMMS
az "egyetem területén" nem csak az oktatókra vonatkozik
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sztem korrekt ez a dress code, nincs semmi baj ezzel, nem tudom, miért vannak itt emberek kiakadvacsebi
hát mert látni akarják a csajokat miniszoknyában, cicanaciban, csöcskidobós topban, akármiben, ami mutat valamitkaszo
azert megneznem en azokat a "csajokat" akik az egyetem dolgozoi ebben a viseletben : DDD

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
sztem korrekt ez a dress code, nincs semmi baj ezzel, nem tudom, miért vannak itt emberek kiakadvacsebi
hát mert látni akarják a csajokat miniszoknyában, cicanaciban, csöcskidobós topban, akármiben, ami mutat valamit
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 134 — Lucas Scott
sztem korrekt ez a dress code, nincs semmi baj ezzel, nem tudom, miért vannak itt emberek kiakadva

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Ludovikán az sem lenne túlzó, ha egyenruhában kellene megjelenni..James007
A civil hallgatóknak is?Gogo
Itt végig csak a tanárok öltözékéről van szó.Schleck
Edit:
A civil tanároknak is?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
😀catattack
Jó, túl vagyok pár felesen, szóval lehet kissé rosszul dolgozom fel az információkat 😀

OFF vége

több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én a cégnél azért rá szoktam szolni team memberekre, ha az ingen felülről a második gombot is kigombolják.

egyetemi tanár, pláne a ludovikán ne hordjon vicces pólót, hordja akkor amikor nem dolgozik.
Gondolom ott nincs leisure friday

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Ludovikán az sem lenne túlzó, ha egyenruhában kellene megjelenni..James007
A civil hallgatóknak is?Gogo
Itt végig csak a tanárok öltözékéről van szó.

több mint 9 éve
catattack 3 520
Lehet, hogy tényleg kicsit sok volt, így hirtelen. Elnézést érte.dugo1993
😀
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
Egy gimis haverom (aki 3-al járt fölöttem) tegnap futott, majd hirtelen összeesett és meghalt. Mindössze 28 évesen.

fuck this world.Vrijbloed
Az igen. Részvétem. Lehet tudni, hogy pontosan mi okozta?dugo1993
Ezt a részvétnyilvánítást kicsit soknak érzem!catattack
Lehet, hogy tényleg kicsit sok volt, így hirtelen. Elnézést érte.

több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Ludovikán az sem lenne túlzó, ha egyenruhában kellene megjelenni..James007
A civil hallgatóknak is?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy gimis haverom (aki 3-al járt fölöttem) tegnap futott, majd hirtelen összeesett és meghalt. Mindössze 28 évesen.

fuck this world.Vrijbloed
Az igen. Részvétem. Lehet tudni, hogy pontosan mi okozta?dugo1993
Tegnap tudtam csak meg. Pontosan nem tudom.