Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
IC 2,5 óra helyett 3 óra
tele volt a kocsi a légkondi meg beszart
így szeretlek MÁV (nyilván a 3600 forintos jegy csak segít elefeledni az élményt...)sapka
Csak? Nekem múltkor 7 órás indulás Tokajból, a Keletibe valamikor 2 óra felé ért be az IC. Jó, baleset volt, bár úgy tudom minden más vonat időben beért, csak a nemzetközi nem. Hogy a toszba csináták nemtom...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mög lehet előzni vagy tiltja valami? Mèr nem írsz soha aszondja a kos is... Nem tudhassa senki hogy vàrod, összezavarja a jeleid a galaxis.sutianap
Principles man...i got principlesEazzy
Kimarattà a jóból 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Mög lehet előzni vagy tiltja valami? Mèr nem írsz soha aszondja a kos is... Nem tudhassa senki hogy vàrod, összezavarja a jeleid a galaxis.sutianap
Principles man...i got principlesEazzy
Hát az tök jó hogy van, akkor várj tovább és utáld a facebookot tovább 😀
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Mög lehet előzni vagy tiltja valami? Mèr nem írsz soha aszondja a kos is... Nem tudhassa senki hogy vàrod, összezavarja a jeleid a galaxis.sutianap
Principles man...i got principles

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mög lehet előzni vagy tiltja valami? Mèr nem írsz soha aszondja a kos is... Nem tudhassa senki hogy vàrod, összezavarja a jeleid a galaxis.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Baszódjon meg mindenki akinek köze van a facebook elkészítéséhez az anyja hátán négy talicska kismajommal, hogy nem az ír sose akitől várja az ember...Eazzy
Ezzel most épp együtt tudok érezni... De akkor már baszódjon meg Alexander Graham Bell, meg az is aki feltalálta a tollat/tintát/postát 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Baszódjon meg mindenki akinek köze van a facebook elkészítéséhez az anyja hátán négy talicska kismajommal, hogy nem az ír sose akitől várja az ember...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ilyeneket olvasgatva mindig elmorzsolgatok egy könnycseppet, hogy itthonról dolgozok 😊 Más miatt persze xar ez is, de legalább "csak" 2 perc alatt bent vagyok az irodában 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
IC 2,5 óra helyett 3 óra
tele volt a kocsi a légkondi meg beszart
így szeretlek MÁV (nyilván a 3600 forintos jegy csak segít elefeledni az élményt...)sapka
Oh felora keses 😀
En 2 oras ut helyett 4,5-nel tartok es meg hol a vege 😀
Ertem hogy tehervonat baleset es leolte a sineket.
DE
1. 2 óra alatt tudjuk megvalositani a Miskolc - Mezokovesd vonat majd Mezokovesd - Fuzesabony busz utat...
2. Fuzesabonyban 55 percet all a pot IC mert a masiniszta Mezokoveseden maradt es a vonatpotlok csak orankent jarnak... ( Itt adtam fel az idegeskedest mert ilyen a vilagon nincs 😀 )
3. Senki nek tud semmit. Miskolcra bejott az IC ahol atszallitottak mindenkit szemely vonatra ( nem legurt volna veluk egyenesen Mezokovesdre aaa dehogy).
Semmi tajekoztatas hogy hova menjenek, hogy csak Mezokovesdig va vonat utana meg busz Abonyig lofasz. Brmondjak hogy baleset miatt keses lesz azt ennyi...

4. Azt mar csak felve mondom hogy az IC helyetti szemelyen tele volt budos reszeg ciganyokkal akik vagomrol vagonra vonultak es csaptak a csinadrattat...
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
IC 2,5 óra helyett 3 óra
tele volt a kocsi a légkondi meg beszart
így szeretlek MÁV (nyilván a 3600 forintos jegy csak segít elefeledni az élményt...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nyilvan IC akkor mar nem megy . Szemelyen meg tele van reszeg cigannyal. Eljen Borsod...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 mav-start.hu/hirek/hir.php?mid=153970699c9776
Nem vagyok ideges, nem vagyok ideges. Aaaaaa
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
kishaszi
Hát én ilyen korlátozásról sem a Ptk-ban sem a 2009. évi LXII. törvényben nem tudok, úgyhogy ennek jó lenne alaposabban utánanézni, mielőtt átvernének. Casconál van avultatás, kötelezős kárnál jogviszony hiányában nincs.Burkus
Túl vagyok a sztorin, ráadásul mindezt úgy, hogy még ismerőse is volt a biztosítónál a figurának, aki intézte a dolgokat.
Kapják be a véreshurkát, de lényeg, hogy megvan az autó. Úgyis 20 évre vettem a kocsit, szóval amíg meg nem döglik, addig hajtanám, de mondjuk ez azoknál még nagyobb kibaszás, aki el akarná adni...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Faszszopó biztosítók jeligére:

Összekúrták az autómat, belém szálltak jobbról, alsó rendű útról. 800 ezer forintos a kár.
Node. Ügyintézés nem magánba, ismeretség útján és még így is szopó.
Csak 600 ezret fizetnek. Miért is? Van valami új jogszabály, hogy 5 évesnél idősebb autóknál új alkatrészt nem engednek beépíteni. Csak 50%-ot fizetnek...
Fizetem a kötelezőt. Növekszik minden évben a Bonus-Malus besorolásom, mivel még sose okoztam balesetet. /Ennek ellenére növekszik a kötelezőm, minimálisan, de akkor is helló/. Fizetem ugye a baleseti adót is, pedig még nem okoztam balesetet.
Más szétkúrja az autómat - ami így már sose lesz olyan, amilyen volt. És ezek után nem fizet mindent a károkozó biztosítója, HÁT BAASSZÁK MEG AZ ÉDES ANYJUK REDVÁS PICSÁJÁT SZÁRAZ BIKACSÖKKEL!kishaszi
Hát én ilyen korlátozásról sem a Ptk-ban sem a 2009. évi LXII. törvényben nem tudok, úgyhogy ennek jó lenne alaposabban utánanézni, mielőtt átvernének. Casconál van avultatás, kötelezős kárnál jogviszony hiányában nincs.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jó példa az nb2 fórumtárs által felhozott példára az, ami nálunk megy mostanában melóban.
Ugye, sokan vagyunk szülők.
Van/volt ez a sparos matricázás.
Már a negyedik album van műsoron.
Nincs is ezzel baj, hogy van, mert a gyerekek szívesen forgatják, és tanulnak is belőle.
Mindenki gyűjtötte, cserélgette a matricákat, hogy a kölköknek beteljen az album.
Volt egy csaj, aki egy darab matricát nem szerzett, nem vásárolt a sparban, nem is cserélt senkivel.
A végén szépen összekunyizta a megmaradt matricákból a teljes albumot.
Persze, szívesen adta mindenki, mert mi a francot kezdjünk a megmaradt képekkel?
Most ott tartunk, hogy a cserélgetős csapat a harmadára olvadt, a többiek pedig várnak a "lepattanóra".
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ma mentek a kisfiamék osztálykirándulásra.
De nem a teljes osztály!
Ugyanis négy gyerek szülei nem tudták/akarták befizetni az osztálypénzt.
Belegondoltam, hogy milyen jó lehetett az érintett gyerekeknek, illetve a hírt közlő tanító néninek a kedve, amikor erről a témáról kellett beszélniük.laccoo74
Nálunk lettek volna rossz helyen,mi mindig fizettük az osztálypénzt (kötelezően) és külön a kirándulást... 😊adam8
és mire ment el évente az a 100+ (de ha 20-30 fős osztállyal és havi 1000 forinttal számolok, inkább 2-300) ezer forint osztálypénz?kaszo
Szerintem (remélem) megmaradt a nagy része, a többiről fogalmam sincs 😀

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Ma mentek a kisfiamék osztálykirándulásra.
De nem a teljes osztály!
Ugyanis négy gyerek szülei nem tudták/akarták befizetni az osztálypénzt.
Belegondoltam, hogy milyen jó lehetett az érintett gyerekeknek, illetve a hírt közlő tanító néninek a kedve, amikor erről a témáról kellett beszélniük.laccoo74
Nálunk lettek volna rossz helyen,mi mindig fizettük az osztálypénzt (kötelezően) és külön a kirándulást... 😊adam8
és mire ment el évente az a 100+ (de ha 20-30 fős osztállyal és havi 1000 forinttal számolok, inkább 2-300) ezer forint osztálypénz?kaszo
Az a kérdés, hogy tényleg nem tudták fizetni vagy egyszerűen visszaéltek vele és nem fizették, mert majd a többi kipótolja. Mert sajnos a társadalommal ez a baj, én nagyon szívesen segítenék annak az 1-2-nek, ha hirtelen nem élne vele vissza még 20 és annak már nem szívesen adok. Pont tegnap beszéltem szomszéddal a nem fizetők közös költségének ügyéről. Én kibírnám ha még 150 forinttal többet fizessek, mert valaki épp nem tudja fizetni, csak hát ugye jön a példa, mingyá másik 10 nem fizetné...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ma mentek a kisfiamék osztálykirándulásra.
De nem a teljes osztály!
Ugyanis négy gyerek szülei nem tudták/akarták befizetni az osztálypénzt.
Belegondoltam, hogy milyen jó lehetett az érintett gyerekeknek, illetve a hírt közlő tanító néninek a kedve, amikor erről a témáról kellett beszélniük.laccoo74
Nálunk lettek volna rossz helyen,mi mindig fizettük az osztálypénzt (kötelezően) és külön a kirándulást... 😊adam8
másodikos voltam 99-ben, az egyik kislány anyukája összegyűjtötte az osztálypénzt, majd szépen le is lécelt vele. sosem kapták el.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ma mentek a kisfiamék osztálykirándulásra.
De nem a teljes osztály!
Ugyanis négy gyerek szülei nem tudták/akarták befizetni az osztálypénzt.
Belegondoltam, hogy milyen jó lehetett az érintett gyerekeknek, illetve a hírt közlő tanító néninek a kedve, amikor erről a témáról kellett beszélniük.laccoo74
Nálunk lettek volna rossz helyen,mi mindig fizettük az osztálypénzt (kötelezően) és külön a kirándulást... 😊adam8
és mire ment el évente az a 100+ (de ha 20-30 fős osztállyal és havi 1000 forinttal számolok, inkább 2-300) ezer forint osztálypénz?
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ma mentek a kisfiamék osztálykirándulásra.
De nem a teljes osztály!
Ugyanis négy gyerek szülei nem tudták/akarták befizetni az osztálypénzt.
Belegondoltam, hogy milyen jó lehetett az érintett gyerekeknek, illetve a hírt közlő tanító néninek a kedve, amikor erről a témáról kellett beszélniük.laccoo74
Nálunk lettek volna rossz helyen,mi mindig fizettük az osztálypénzt (kötelezően) és külön a kirándulást... 😊

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma mentek a kisfiamék osztálykirándulásra.
De nem a teljes osztály!
Ugyanis négy gyerek szülei nem tudták/akarták befizetni az osztálypénzt.
Belegondoltam, hogy milyen jó lehetett az érintett gyerekeknek, illetve a hírt közlő tanító néninek a kedve, amikor erről a témáról kellett beszélniük.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Szerintem meg nyugodtan elküldhetted volna TE az anyjába! Az emberek nagyrésze nappal jár dolgozni, vagyis nappal nem csinálsz nagy bajt, ha zörögsz. Persze vannak éjszakások és azoknak biztos zavaró a te fúrásod, de mivel voltam fiatal és sikerült hétvégenként nem 1x hajnali 4-kor lefeküdnöm, 10-kor MINDEN zavaró, még egy Lada 1200 is fel tudja ébreszteni az embert. De hát nem az a normális, hogy valaki még szombaton délben is aludjon! De volt rá példa😊NB2
+1

Én sem mentem le a negyedikről, hogy pofázzak azoknak, akik a parkban vágták a füvet, akkor sem szóltam, amikor duguláselhárítás címén a vízszerelő úgy püfölte a csövet, mint az állat. Betudtam annak, hogy az éjszakai melóval én vagyok a fasz rossz végén és erről nem az tehet, aki nappal csinálja a dolgát.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Annak idején elfelejtettek szellőzőt/szagelszívót csinálni az irodánk mellékhelyiségére, így apámmal hétköznap délután álltunk neki falat fúrni (gondoltuk akkor nem zavarunk senkit). Természetesen a második nap, a munka végén jelent meg a szomszéd, hogy a kurva anyánkat, Ő éjszakás volt, és miattunk nem tud aludni. Nehéz mindenkinek a kedvére lenni 😊 Mondjuk hogy ha az első nap szól, akkor nyilván átütemeztük volna, de hát az túl egyszerű lett volna, meg kellett csinálni a balhét.
A lényeg amit ki akartam hozni belőle az, hogy ha kompromisszumkész vagy, akkor ahelyett hogy tűrsz és az interneten gyűlölködsz, érdemes megpróbálni először megállapodni a delikvenssel, lehet hogy Ő is meggyőzhető, és azonnal meg is oldódik a probléma.Rataxes
Szerintem meg nyugodtan elküldhetted volna TE az anyjába! Az emberek nagyrésze nappal jár dolgozni, vagyis nappal nem csinálsz nagy bajt, ha zörögsz. Persze vannak éjszakások és azoknak biztos zavaró a te fúrásod, de mivel voltam fiatal és sikerült hétvégenként nem 1x hajnali 4-kor lefeküdnöm, 10-kor MINDEN zavaró, még egy Lada 1200 is fel tudja ébreszteni az embert. De hát nem az a normális, hogy valaki még szombaton délben is aludjon! De volt rá példa😊
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Azért a társasház sem leányálom.
Régebben, amikor ott éltem a felettünk lakó nyugdíjas házaspárra mindig hétvégén jött rá a fúrhatnék, kalapálhatnék.
Hangsúlyozom, hogy nyugdíjasok voltak, tehát nyugodtan barkácsolhattak volna a hét többi napján is, de nem, nekik szombat, és vasárnap reggel kellett.laccoo74
Társasházban a felettünk lakó nyugdíjas szent este lambériázta az előszobát. Mi hallgattuk a "menyből az angyalt" és aláfestésnek ment a körfűrész és a kalapács.
Építkeztünk ( családi ház ), azóta nyugi van.BigBaltazar
Annak idején elfelejtettek szellőzőt/szagelszívót csinálni az irodánk mellékhelyiségére, így apámmal hétköznap délután álltunk neki falat fúrni (gondoltuk akkor nem zavarunk senkit). Természetesen a második nap, a munka végén jelent meg a szomszéd, hogy a kurva anyánkat, Ő éjszakás volt, és miattunk nem tud aludni. Nehéz mindenkinek a kedvére lenni 😊 Mondjuk hogy ha az első nap szól, akkor nyilván átütemeztük volna, de hát az túl egyszerű lett volna, meg kellett csinálni a balhét.
A lényeg amit ki akartam hozni belőle az, hogy ha kompromisszumkész vagy, akkor ahelyett hogy tűrsz és az interneten gyűlölködsz, érdemes megpróbálni először megállapodni a delikvenssel, lehet hogy Ő is meggyőzhető, és azonnal meg is oldódik a probléma.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes