Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nyomjátok a pozitív csííít, én pénteken megyek, de már most bevagyok fosva...
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Ma reggel életem legszarabb szóbeli feleletét sikerült véghezvinnem, nyilván pont az államvizsgán...eaglesmcnabb
Én holnap reggel csapom, annyira hülye nem vagyok, hogy megbukjak, de azért ilyenkor a leégést sem ártana elkerülni, mint legfontosabb vizsga....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ma reggel életem legszarabb szóbeli feleletét sikerült véghezvinnem, nyilván pont az államvizsgán...eaglesmcnabb
De azért görbül?Hanni
Azért megérdemelnék egy kötél általi halált, ha szóbelin megbuknék 😀 Olyan nem volt és nem is lesz remélhetőleg.
Csak azért bosszankodom, mert kb. ez volt az első vizsga amire úgy igazán tanultam és tudtam is szinte mindent, de elizgultam...
Ilyen ez ha nincs PO tapasztalat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ma reggel életem legszarabb szóbeli feleletét sikerült véghezvinnem, nyilván pont az államvizsgán...eaglesmcnabb
De azért görbül?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ma reggel életem legszarabb szóbeli feleletét sikerült véghezvinnem, nyilván pont az államvizsgán...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kapott érte 2 évet, meg , az okozott kárt is ráverték, bár szerintem behajtani kb lehetetlen.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem semmi, már a második bombariadó van a héten a miskolci Bosba.
Csütörtökön is talpig munkásruhában álltak a dolgozók a placcon.
Aztán mehettek haza, ahogy tudtak.
Megint kezd divatba jönni a terrorfenyegetés?laccoo74
A múltkor a merci gyárban is volt vagy 3. Mindhármat ugyanaz a (volt?) alkalmazott "csinálta".
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem semmi, már a második bombariadó van a héten a miskolci Bosba.
Csütörtökön is talpig munkásruhában álltak a dolgozók a placcon.
Aztán mehettek haza, ahogy tudtak.
Megint kezd divatba jönni a terrorfenyegetés?
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fasz ki van, hogy 2 ponttal maradtam le a megajánlott jegyről, ezért elmehetek vizsgázni, egy nehéz, szar és fontos tárgyból. (ráadásul a másik fontos tárgyam vizsgája is pont akkor van....)

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
 tv2.hu/musoraink/tenyek/152145_leszakadt_a_fiu_tudeje_a_ketrecben.html

Ezen most "felbasztam" magam.Tony
Nem csodálkozom...
A kurva anyját annak a szülőnek, aki ezt engedi. Ez az edző meg..... 😀😀catattack
a szülőktől kezdve a szervezőkön keresztül be kell varrni mindenkit kiskorúak többrendbeli veszélyeztetése miatt. mondjuk az is ordas nagy faszkalap, aki gyerekeknek szervez ketrecharc versenyeket, de ez már egyéni vélemény.

reggel aszondták a Mórningsóban, hogy a szervező szervezet vezetője akart nyilatkozni a szerecsent mosdatandó, holnap akarják felhívni. majd meghallgatom este a felvett részt az oldalukról.slowmotion
Meghallgattam.. Ne várj tőle akadémiai székfoglalót és akkor még finom voltam... 😉James007
why i am not surprised... de azért én is meghallgatom majd, legalább lesz kin levezetni a kispolgári frusztrációmat 😊
több mint 9 éve
catattack 3 520
Gyerekeknél maximum light contact, védőfelszerelés, és pontozásos rendszerben lehetne ezt csinálni. Tony
Jókat írtál, de ehhez agy kell..... és hát a videóban szereplő mesternek úgy tűnik nincs sok....
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Szerintem meg az eseménnyel is baj van. A boxszal vagy akármilyen küzdősporttal összehasonlítani teljesen felesleges. Annyiban teljesen osztom a Növényi véleményét, hogy ezt csak azoknak szabadna űzni, akik valamilyen küzdősportban már valamit leraktak az asztalra... A taknyos kiskölök full hülye még ehhez, mert képtelen átlátni, hogy milyen veszélyes is ez.
Az MMA azért lett kitalálva, mert a többi már nem volt elég kemény. Karate, Judo teljesen megfelelő alternatívát jelent a gyerekeknek, akik el akarnak indulni.... nem az MMA-val kezdeni.... Istenem...
Mondjuk "kurva menő" lesz, ha a 10-12 gyerek kerekesszékbe kerül... anyuka, apuka biztos büszke lesz a gyerekre, hogy a "drága kincse" túlélte a Mortal Kombat-ot!catattack
Gyerekeknél maximum light contact, védőfelszerelés, és pontozásos rendszerben lehetne ezt csinálni. Földre vitelnél és földharcban a judohoz és a birkózáshoz hasonlóan a technika bemutatása érne pontot, álló helyzetben meg a kick-boxhoz hasonlóan light contact ütések és rúgások érnének pontot. A korosztályonkénti szabályok engedékenysége meg követhetné a muay-thai és a brazil jiu-jitsu vonalát. Értem ezalatt a védőfelszerelés elhagyásának fokozatosságát, a full contactra való áttérés ütemét, a földharcok és feszítő technikák alkalmazását, legeslegvégül lehetne csak engedélyezni a földön fekvő fejének ütését. A muay-thait és a BJJ-t is rengetegen űzik, szóval az a fejlődési vonal megfelelne az MMA-s srácoknak is, akiknél így csökkenteni lehetne a sérülésveszélyt.
De az eddigi "trendet" el kell törölni, mert csak árt a gyerekeknek.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mert, hogy szerintem nem az eseménnyel van baj (vagy ha igen akkor tiltsuk be a boxot, amerikai focit stb is 18 alatt), Jughead
Mondjuk "kurva menő" lesz, ha a 10-12 gyerek kerekesszékbe kerül... anyuka, apuka biztos büszke lesz a gyerekre, hogy a "drága kincse" túlélte a Mortal Kombat-ot!catattack
Ha valaki kitalálná, hogy 8-12 éves gyerekek szamurájkarddal küzdhetnének egymással, akkor is lenne olyan idióta szülő aki levinné a gyerekét "sportolni". Ezzel csak azt akarom mondani, hogy leginkább a szülők felelőssége, hogy mit sportol a gyerek. Persze minden sportban benne van a sérülés veszélye, de egy MMA-ban azért kicsit nagyobb.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
catattack 3 520
Mert, hogy szerintem nem az eseménnyel van baj (vagy ha igen akkor tiltsuk be a boxot, amerikai focit stb is 18 alatt), Jughead
Szerintem meg az eseménnyel is baj van. A boxszal vagy akármilyen küzdősporttal összehasonlítani teljesen felesleges. Annyiban teljesen osztom a Növényi véleményét, hogy ezt csak azoknak szabadna űzni, akik valamilyen küzdősportban már valamit leraktak az asztalra... A taknyos kiskölök full hülye még ehhez, mert képtelen átlátni, hogy milyen veszélyes is ez.
Az MMA azért lett kitalálva, mert a többi már nem volt elég kemény. Karate, Judo teljesen megfelelő alternatívát jelent a gyerekeknek, akik el akarnak indulni.... nem az MMA-val kezdeni.... Istenem...
Mondjuk "kurva menő" lesz, ha a 10-12 gyerek kerekesszékbe kerül... anyuka, apuka biztos büszke lesz a gyerekre, hogy a "drága kincse" túlélte a Mortal Kombat-ot!
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
 tv2.hu/musoraink/tenyek/152145_leszakadt_a_fiu_tudeje_a_ketrecben.html

Ezen most "felbasztam" magam.Tony
Nem csodálkozom...
A kurva anyját annak a szülőnek, aki ezt engedi. Ez az edző meg..... 😀😀catattack
a szülőktől kezdve a szervezőkön keresztül be kell varrni mindenkit kiskorúak többrendbeli veszélyeztetése miatt. mondjuk az is ordas nagy faszkalap, aki gyerekeknek szervez ketrecharc versenyeket, de ez már egyéni vélemény.

reggel aszondták a Mórningsóban, hogy a szervező szervezet vezetője akart nyilatkozni a szerecsent mosdatandó, holnap akarják felhívni. majd meghallgatom este a felvett részt az oldalukról.slowmotion
Meghallgattam.. Ne várj tőle akadémiai székfoglalót és akkor még finom voltam... 😉
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mondjuk Növényinek nem elhatárolódni kéne és mosni a kezeit, hanem leülni a többi fejessel, és lefektetni az UP MMA szabályait, hogy minimalizálni lehessen a sérüléseket (eltűntetni nem lehet ez együtt jár a sportokkal, a küzdősportokkal pláne). Mert, hogy szerintem nem az eseménnyel van baj (vagy ha igen akkor tiltsuk be a boxot, amerikai focit stb is 18 alatt), hanem azzal, hogy nincs egy egységes szabályrendszer. És ebben inkább hibásak az ilyen Növényi féle "jajj hát inkább részt sem veszek benne, nehogy már nekem legyen felelősségem" emberek, mint a másik fickó, aki azt mondja, hogy ez benne van hisz ez egy ilyen sport, de legalább valamilyen szinten megpróbálja szabályozott körülmények között lefolytatni az ilyen tornát. 😉Jughead
Én nem mondanám szabályozottnak azt, hogy a "meccs előtt beszéljük meg a szabályokat, mert a már lefektetett szabályokat olyanok hozzák, akik nem voltak még ketrecben". Az "úriember" létrehozott egy másik szövetséget, majd amikor a kutya nem foglalkozott vele és nem volt zsé, elkezdett full contact gyerekviadalokat szervezni. Lehetne annyi esze, hogy eleve nem enged full contactot, plusz "jártasság" szerint osztályoz. és ad a gyerekekre védőfelszerelést. Viszont így, hogy egyiket sem teszi, szerintem kijárna neki egy eljárás, ami végén minimum eltiltják mindennemű szervezéstől és a szervezetét is megszüntetik.

Abban egyetértek, hogy itt az jelenthetne megoldást, ha egy szövetség maradna (a Növényiék féle) és azok lefektetnék ennek az alapjait. Védőfelszerelésben, bizonyos technikák "visszafogásával" és light contactban megoldható lenne a kulturált versenyeztetés az utánpótlásban, de az ilyen kutyaviadal szerű versenyeket és azok szervezőit a földbe kell döngölni, a szülőket gyermekvédelmi eljárás alá vonni.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 172
 tv2.hu/musoraink/tenyek/152145_leszakadt_a_fiu_tudeje_a_ketrecben.html

Ezen most "felbasztam" magam.Tony
Mondjuk Növényinek nem elhatárolódni kéne és mosni a kezeit, hanem leülni a többi fejessel, és lefektetni az UP MMA szabályait, hogy minimalizálni lehessen a sérüléseket (eltűntetni nem lehet ez együtt jár a sportokkal, a küzdősportokkal pláne). Mert, hogy szerintem nem az eseménnyel van baj (vagy ha igen akkor tiltsuk be a boxot, amerikai focit stb is 18 alatt), hanem azzal, hogy nincs egy egységes szabályrendszer. És ebben inkább hibásak az ilyen Növényi féle "jajj hát inkább részt sem veszek benne, nehogy már nekem legyen felelősségem" emberek, mint a másik fickó, aki azt mondja, hogy ez benne van hisz ez egy ilyen sport, de legalább valamilyen szinten megpróbálja szabályozott körülmények között lefolytatni az ilyen tornát. 😉
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
 tv2.hu/musoraink/tenyek/152145_leszakadt_a_fiu_tudeje_a_ketrecben.html

Ezen most "felbasztam" magam.Tony
Nem csodálkozom...
A kurva anyját annak a szülőnek, aki ezt engedi. Ez az edző meg..... 😀😀catattack
a szülőktől kezdve a szervezőkön keresztül be kell varrni mindenkit kiskorúak többrendbeli veszélyeztetése miatt. mondjuk az is ordas nagy faszkalap, aki gyerekeknek szervez ketrecharc versenyeket, de ez már egyéni vélemény.

reggel aszondták a Mórningsóban, hogy a szervező szervezet vezetője akart nyilatkozni a szerecsent mosdatandó, holnap akarják felhívni. majd meghallgatom este a felvett részt az oldalukról.
több mint 9 éve
catattack 3 520
 tv2.hu/musoraink/tenyek/152145_leszakadt_a_fiu_tudeje_a_ketrecben.html

Ezen most "felbasztam" magam.Tony
Nem csodálkozom...
A kurva anyját annak a szülőnek, aki ezt engedi. Ez az edző meg..... 😀😀
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 tv2.hu/musoraink/tenyek/152145_leszakadt_a_fiu_tudeje_a_ketrecben.html

Ezen most "felbasztam" magam.
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vágom, persze, otthon a lakás ilyen nálunk😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
IC 2,5 óra helyett 3 óra
tele volt a kocsi a légkondi meg beszart
így szeretlek MÁV (nyilván a 3600 forintos jegy csak segít elefeledni az élményt...)sapka
Csak? Nekem múltkor 7 órás indulás Tokajból, a Keletibe valamikor 2 óra felé ért be az IC. Jó, baleset volt, bár úgy tudom minden más vonat időben beért, csak a nemzetközi nem. Hogy a toszba csináták nemtom...kishaszi
igazából nem a késésen volt a hangsúly..., mert ez belefér

hanem hogy az elejétől kezdve 40 fok volt a vonaton

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
IC 2,5 óra helyett 3 óra
tele volt a kocsi a légkondi meg beszart
így szeretlek MÁV (nyilván a 3600 forintos jegy csak segít elefeledni az élményt...)sapka
Csak? Nekem múltkor 7 órás indulás Tokajból, a Keletibe valamikor 2 óra felé ért be az IC. Jó, baleset volt, bár úgy tudom minden más vonat időben beért, csak a nemzetközi nem. Hogy a toszba csináták nemtom...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mög lehet előzni vagy tiltja valami? Mèr nem írsz soha aszondja a kos is... Nem tudhassa senki hogy vàrod, összezavarja a jeleid a galaxis.sutianap
Principles man...i got principlesEazzy
Kimarattà a jóból 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Mög lehet előzni vagy tiltja valami? Mèr nem írsz soha aszondja a kos is... Nem tudhassa senki hogy vàrod, összezavarja a jeleid a galaxis.sutianap
Principles man...i got principlesEazzy
Hát az tök jó hogy van, akkor várj tovább és utáld a facebookot tovább 😀