NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek. Dub
Akkor Magyarország is meg fog szűnni és Roma Köztársaság lesz belőle? 😊somoskovig
Ám ha mégis úgy van, hogy azé aki megműveli?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek. Dub
Akkor Magyarország is meg fog szűnni és Roma Köztársaság lesz belőle? 😊somoskovig
Sajnos van rá esély.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek. Dub
Akkor Magyarország is meg fog szűnni és Roma Köztársaság lesz belőle? 😊

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Engem az érdekelne, hogy Izrael meg tudja-e őrizni a technikai fölényét a környező arabokkal szemben? Ha nem, akkor nyilván költözniük kell majd.
Vagy lesz ott is egy hidegháború az atombombák árnyékában?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
enyhén megmosolyogtató a magyarországi cigánykérdést a muszlimhoz hasonlítani. Almát a körtéhez.Amadeus91
Nem a cigánykérdést hasonlítottam az muszlimhoz. Az értékrendedre reagáltam, hogy ugyanazon szempontok alapján ítélsz meg különbözően népcsoportokat. Zolika
Kötelező mindig következetesen viselkedni?

több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
enyhén megmosolyogtató a magyarországi cigánykérdést a muszlimhoz hasonlítani. Almát a körtéhez.Amadeus91
Nem a cigánykérdést hasonlítottam az muszlimhoz. Az értékrendedre reagáltam, hogy ugyanazon szempontok alapján ítélsz meg különbözően népcsoportokat.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
1, pont az iszlàmnál fogsz megbukni toleranciából? Az iszlám más, a legpolitikusabb vallás, ezért ugye szívás a politikai-vallási szétválasztás. Az iszlámnak saját jogrendszer van, ezért szintén szívás a rómaijog alap lehelyezése. Az iszlám köszöni szépen megvan másfélezer éve töretlenül és nem látja, hogy bármiféle rátunkolt segítséggel jobban járna. Ja igen és választásokat is nyer, amiket persze illik el nem ismerni. Jaj s az iszlám nem ismeri el a kamatot, igen szívás.
sutianap
költözz közéjük apukám. Én felettem anno lakott muszlim család, az ellenségemnek sem kívánom.Amadeus91
Előbb költöznék közéjük, mint hozzád 😉 s igen a promléma mindig a szomszéddal van.

Sobri hidd el nem keverem az iszlámot meg az iszlámistákat, sem a keresztényeket és a kereszténydemokratákat. Ám utobbi példapártól eltekintve maga az iszlám nagyon politikus, már már majdnem önálló politikai entitás. S nem annyira istentől erugaszkodott mikor eszközökhöz nyúlnak mint az ír katolikusok például az egyébként igen kiemelten kellemes IRAval. Célt értek? Milyen eszköztár van a birtokában egy végletekig sarokbaszorított rendszerellenálló szervezetnek? Ajánlom szíves figyelmedbe a MichaelCollins c. Sokpéldamondatos alkotást. Visszakanyarodván az iszalmistákhoz, hogy lehet hogy a csillagossávos legnagyobb kebelbarátja a vallás legprimívebb törzsi formájában felálló vahabit nyomja tele, s ugyanakkor csodálkozik mikor nem sejkdelarab képibe köszönbe, hanem RPGvel a vállacskáján, pedig az egyik és a másik is csak az öreg mester fiacskája.sutianap
Te úgy reprezentálsz egy bizonyos réteget/népet/emberi közösséget, hogy amúgy életedben nem éltél a környezetükben, nem látod/láttad őket napi szinten, nem dolgoztál velük. Amadeus91
Nem vagy Te egy kicsit....
Élénken él az emlékezetemben, mikor cigók vitatémában nem értettél egyet azokkal, akik az "együttélés és napi tapasztalatok" alapján elítélték azt a bizonyos kisebbséget. Te pedig most ugyan arra hivatkozol!? Hogy is van ez?Zolika
enyhén megmosolyogtató a magyarországi cigánykérdést a muszlimhoz hasonlítani. Almát a körtéhez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
1, pont az iszlàmnál fogsz megbukni toleranciából? Az iszlám más, a legpolitikusabb vallás, ezért ugye szívás a politikai-vallási szétválasztás. Az iszlámnak saját jogrendszer van, ezért szintén szívás a rómaijog alap lehelyezése. Az iszlám köszöni szépen megvan másfélezer éve töretlenül és nem látja, hogy bármiféle rátunkolt segítséggel jobban járna. Ja igen és választásokat is nyer, amiket persze illik el nem ismerni. Jaj s az iszlám nem ismeri el a kamatot, igen szívás.
sutianap
költözz közéjük apukám. Én felettem anno lakott muszlim család, az ellenségemnek sem kívánom.Amadeus91
Előbb költöznék közéjük, mint hozzád 😉 s igen a promléma mindig a szomszéddal van.

Sobri hidd el nem keverem az iszlámot meg az iszlámistákat, sem a keresztényeket és a kereszténydemokratákat. Ám utobbi példapártól eltekintve maga az iszlám nagyon politikus, már már majdnem önálló politikai entitás. S nem annyira istentől erugaszkodott mikor eszközökhöz nyúlnak mint az ír katolikusok például az egyébként igen kiemelten kellemes IRAval. Célt értek? Milyen eszköztár van a birtokában egy végletekig sarokbaszorított rendszerellenálló szervezetnek? Ajánlom szíves figyelmedbe a MichaelCollins c. Sokpéldamondatos alkotást. Visszakanyarodván az iszalmistákhoz, hogy lehet hogy a csillagossávos legnagyobb kebelbarátja a vallás legprimívebb törzsi formájában felálló vahabit nyomja tele, s ugyanakkor csodálkozik mikor nem sejkdelarab képibe köszönbe, hanem RPGvel a vállacskáján, pedig az egyik és a másik is csak az öreg mester fiacskája.sutianap
Te úgy reprezentálsz egy bizonyos réteget/népet/emberi közösséget, hogy amúgy életedben nem éltél a környezetükben, nem látod/láttad őket napi szinten, nem dolgoztál velük. Amadeus91
Nem vagy Te egy kicsit....
Élénken él az emlékezetemben, mikor cigók vitatémában nem értettél egyet azokkal, akik az "együttélés és napi tapasztalatok" alapján elítélték azt a bizonyos kisebbséget. Te pedig most ugyan arra hivatkozol!? Hogy is van ez?

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Engem az lép meg, hogy Ti teljesen kiakadtok egy, a történelemben teljesen megszokott dolgon. Méghozzá azon, hogy egy nép magának követel egy teruletet. Igen, mi is megtehetnenk, de nyilván nincs hozzá hatterunk, támogatóink. Izraelnek van, mint minden háborúban. Miért ne követelhetne? Pont ugyanannyira az övéké, mint a palesztinoke. Majd eldöntik. Mind a két fel tamogatoinal ott a kettős mérce, csak nem mind vallja be. Nem Akarja senki ezt történelmi esemenykent kezelni. Hány ilyen háború volt már a történelem során? Csak magamat tudom ismételni, mindenki vagy a mainstream media vagy a ellenoldali media felé húz, nincs köztes állapot.


több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Amadeus a fellengős felfujt az te vagy meg az igazságaid, amikhez paranoiásan ragaszkodsz. Én a nászutamat is Szíriában töltöttem. De a gondolkodás és elemzés képessége amire szeretnélek terelni hogyis mondjam rögös út számodra. S nem is veled volt óhajtottam megvitatni, csak mint számtalanszor említettem volt sportszakmai okokból a magasan reppenő labdákat le kell csapni. No pedig raktam emotikont es, azt mégis befordultál. Ezt kisebbrendűségi érzésnek híjják. Egyébként Sobrit kívántam lapolgatni, mert a vallási vonulat az akilleszsarka. Szóval ugass csak hangosan, hogy ők is féljenek veled! sutianap
A reakciód tökéletesen elárulta, hogy mennyit is láttál te ebből eddig. Köszönöm 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Amadeus a fellengős felfujt az te vagy meg az igazságaid, amikhez paranoiásan ragaszkodsz. Én a nászutamat is Szíriában töltöttem. De a gondolkodás és elemzés képessége amire szeretnélek terelni hogyis mondjam rögös út számodra. S nem is veled volt óhajtottam megvitatni, csak mint számtalanszor említettem volt sportszakmai okokból a magasan reppenő labdákat le kell csapni. No pedig raktam emotikont es, azt mégis befordultál. Ezt kisebbrendűségi érzésnek híjják. Egyébként Sobrit kívántam lapolgatni, mert a vallási vonulat az akilleszsarka. Szóval ugass csak hangosan, hogy ők is féljenek veled!

És tényleg, ha annyira ismerted őket esetleg meg tudnád mondani a nevüket?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Akikkel eddig dolgom volt, mind kedves, tanult, szorgalmas emberek, nem kellett sosem úgy állni a közelükben, hogy 2 kézzel kapaszkodtam a laptoptáskámba. Nem láttam sosem, hogy bármelyik is nyilvánosan verte volna a párját a metrón. Amadeus91
na én a muszlimokkal vagyok ugyanígy 😊

9/11-et meg ne keverd már ide
eaglesmcnabb
miért ne? 72'München? 2010 Moszkva? Az olaszországi osztrák nemzetiség, vagy a pesti zsidók miért nem robbantanak? Érdekes.Amadeus91
hát ez a történet tényleg kurva érdekes, mert tudtommal a magyarországi muszlimok se mennek neki repülővel felhőkarcolóknak 😀 Csak nem értem hogy ez hogy jön ide 😀

Az egésszel amúgy csak arra akartam kilyukadni, hogy jössz itt a 9/11-el, de nézd végig a világtörténelem ívét, és nézz utána hogy az USA területén milyen háborúk folytak, illetve hogy az amerikaiak hány ártatlan muszlimot öltek meg, hidd el hogy a 9/11 emberáldozatai eltörpülnek mellette. Részemről ez a téma lezárva mert nem erről volt szó, te keverted ide a 9/11-et.


szerk.: JC6 dumája is kemény ezzel a "kié a föld" szöveggel, ennyi erővel mi is mindenkit kilőhetnénk a picsába aki nem magyar az országunkban, mert ez a föld biza a MIÉNK 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Dub!

Adott egy ország (1947-től), Izrael. Olyan országról nem tudok, hogy gáza, mivel az csak egy földterület. Nem akarok állandóan ezzel a példával dobálózni, de itt tudtommal sokan nem szimpatizálnak a szlovákokkal. Mivan akkor, ha ugyan ez történik a magyarokkal és egy el nem ismert ország területéről vagy egy övezetből a tótok rakétákkal lövik évek óta elvétve a hazánkat? Nincs ilyenkor az ország katonai vezetése arra felhatalmazva, hogy 1. megvédje a saját népét, országát a fenyegetettségtől és 2., ha kezd elfajulni a dolog, akkor visszavágjon? Mit nem lehet azon érteni, hogy Izrael jogosan védi meg magát? Betelt a pohár. Nem tudjátok milyen ott minden nap rettegésben élni. Nem tudjátok milyen az, amikor bármelyik percben a házadba csapódhat egy rakéta. Ti a fotelból könnyen beszéltek, ehhez hasonló konfliktusról a tv-ben értesültök vagy az interneten, nem érzitek a saját bőrötökön a lehulló vakolatot, robbanások zaját pár km-re, nincs halálfélelmetek. Elmentek a melóba, csajoztok, játszotok a madden-el, megnéztek 1-2 meccset, foglalkoztok a családotokkal, de nem tudjátok milyen az ott..tudom miről beszélek...sajnos...(és most megint ne menjünk abba bele, hogy egy oldalról közelítem meg a dolgokat, mert ez igen, a másik fél részéről is fent áll, de ha a terroristák a seggükön tudnának maradni, nem kellene félnie a palesztin népnek...)


Miért ne lehetne ok olyan terrorista vezető likvidálása, akinek - mint írtad zsidó vezetők megnevezésekor - tengernyi vér tapad a kezéhez? Miért ne lehetne a terrorizmus ellen harcolni? Miért nem látom, hogy itt páran kiakadnak arra, amit az USA művel a megszállt országokban, milyen és mekkora harcot folytat a terrorizmus ellen? Mert nincs akkora visszhangja...

Tudjuk, hogy Izraelnek nagyon kevés barátja van. Persze, lehet ilyenkor írni, hogy Amerika, de ez a kapcsolat már 2008-tól ingatag lábakon áll...

75 ezer ember lett mozgósítva. Ez még nem jelenti azt, hogy be is vonulnak. És még valami: a bevonulás alatt nem azt kell érteni, hogy az utcán, a tankok fedezéke alatt járnak házról - házra, és lőnek mindenre és mindenkire (civilekre) aki él és mozog. Nem lesz népirtás és hasonló...csak a maszkos, állig felfegyverzett emberek likvidálása.

Az utolsó bekezdésedre csak annyit írnék: mindenhol van kettős mérce. Izrael soha a büdös életbe nem támadta a polgári lakosságot! Soha nem úgy kezdődött egy konfliktus, hogy "egy eltévedt izraeli rakéta csapódott be palesztin területre, a Hamas visszalőtt, majd kezdődött a csimbumm".
Ha meg már kártérítés: tudtommal számtalan magyar állampolgár is részese volt a Holokausztnak. Akkor tőlük is vonják vissza azt a pénzt?

Én megértem, komolyan. Te abból a szemszögből nézed, én ebből. Nincs bajom ezzel, és tudom, hogy képtelen leszek megváltoztatni a véleményed és te is az enyémet. Mindkettőnket zavarják dolgok és ennek a vitának sose lesz vége. Én azt tanácsolom, hogy többet izraeli - arab cikkre, kommentre ne reagáljunk vagy ne is hozzuk fel, ne linkeljük be.

JC6
Ha nem ugrálnának a terroristák... Ember azok a terroristák nyugati megfigyelők által tisztának és demokratikusnak elismert VÁLASZTÁSON nyertek.

Terrorizmus ellen harcolni. A mosszad mikor kamu személyi adatokkal utazgat jobbra balra legutóbb talán Abu Dhabiba likvidálni személyeket az ugye nem terrorizmus, de említhetném azt is, hogy miért fosik Izrael attól, hogy ha szintet lép Palesztína tagsága az ENSZben akkor vonulhatnak hosszú tömött sorban a zsidó állam katonai vezetői a Nemzetközi Büntetőbíróság elé kivizsgálni a különböző akciókban esetlegesen elkövetett háborús bűnök esetét.

Atombomba. Izrael még azt is tagadja, hogy van neki, de ez még legyen oké. De mutass nekem egy IAEA ellenőrt aki valaha járt Izraeli atomlétesítményben. Nem fogsz tudni, de az IAEA-n számon kéri az eredményeit/eredménytelenségét. Ahogy az ENSZen is a biztonságát, de a határait az ENSZ nem ismeri el az nem zavarja

Az utolsó bekezdésedre csak annyit írnék: mindenhol van kettős mérce. Izrael soha a büdös életbe nem támadta a polgári lakosságot!
Ezt szerintem Te sem hiszed el. A flotilla az ugye katonai járművekből állt 2010 májusában vagy az a "néhány" konfliktus amit kirobbantottak (második intifáda és még sorolhatnám)is csak katonai áldozatokkal járt, az atomerőművek lebombázása is katonai létesítmények voltak (Szíria/Irak)...

Félelemben élnek a zsidók... Ember a kilőtt rakéták több mint felét leszedte a légvédelem a maradék jó része még csak meg sem közelített lakott területet. Ha majd neked is évtizedek óta gettóban élve kellene élned, ha a néped több generációja ott nőne fel akkor megtudnád mi az a félelemben élned és elcserélnéd arra a félelemre amiben a zsidók élnek.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
2. A világ legrégibb, legolvasottabb könyvében megtalálhatod, hogy kié is az a föld valójában, szóval nem kell fennakadni a nyugat 47-es döntése végett.
3. Nagyon vicces az atomos mondatod, csak azt nem veszed figyelembe, amit Ahmadinezsád hangoztat Iránban. HA atomuk lesz, be is vetik. Mutass nekem helyet, időpontot, ahol Izrael atomot vetett be. JC6
Jujj ez a rész azért eléggé fájt.

Csak azért Izralé az a terület mert valamikor ők ott voltak? Az olaszok akkor miért nem kérik maguknak Britannia egy részét mert valamikor ott voltak? Na hagyjál már

Irán. Ahmadinezsádnak annyi beleszólása van az atombomba bevetésével kapcsolatban mint nekem. Oka: inog alatta a szék mint szarka a dögön + maga a pozíciója sem hatalmazza fel arra, hogy erről döntsön. Ha majd Khamenei ajatollah azt mondja, hogy be lehet vetni akkor be lesz, DE nincs atombombája és a Mosszad SEM tudja bebizonyítani, hogy kiadta-e már a Supreme Leader a parancsot arra, hogy akkor uraim atombomba. Egyelőre Irán amire utazik az az un. screw driver capacity ami van Japánnak meg Brazíliának. Ez nem más mint, hogy meglegyenek a részek, a megfelelő dúsítású urán, a robbanófej meg hordozó.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Akikkel eddig dolgom volt, mind kedves, tanult, szorgalmas emberek, nem kellett sosem úgy állni a közelükben, hogy 2 kézzel kapaszkodtam a laptoptáskámba. Nem láttam sosem, hogy bármelyik is nyilvánosan verte volna a párját a metrón. Amadeus91
na én a muszlimokkal vagyok ugyanígy 😊

9/11-et meg ne keverd már ide
eaglesmcnabb
miért ne? 72'München? 2010 Moszkva? Az olaszországi osztrák nemzetiség, vagy a pesti zsidók miért nem robbantanak? Érdekes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ha egy oktatót minden hallgató utál, legszívesebben leköpné, de még a tanszéktársai sem szívlelik, akkor az mi a faszárt nem tud elhúzni a vérbe, és békén hagyni a népet? Kis retkedék geci.Eazzy
Sajnos kurva nehéz egy oktatót kirúgni, annál a tanszéknél is volt egy ilyen ahol én is szakdolgoztam anno, ott annyit sikerült elérni 4 év alatt h ma már csak óraadó ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Akikkel eddig dolgom volt, mind kedves, tanult, szorgalmas emberek, nem kellett sosem úgy állni a közelükben, hogy 2 kézzel kapaszkodtam a laptoptáskámba. Nem láttam sosem, hogy bármelyik is nyilvánosan verte volna a párját a metrón. Amadeus91
na én a muszlimokkal vagyok ugyanígy 😊

9/11-et meg ne keverd már ide

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ha egy oktatót minden hallgató utál, legszívesebben leköpné, de még a tanszéktársai sem szívlelik, akkor az mi a faszárt nem tud elhúzni a vérbe, és békén hagyni a népet? Kis retkedék geci.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
1, pont az iszlàmnál fogsz megbukni toleranciából? Az iszlám más, a legpolitikusabb vallás, ezért ugye szívás a politikai-vallási szétválasztás. Az iszlámnak saját jogrendszer van, ezért szintén szívás a rómaijog alap lehelyezése. Az iszlám köszöni szépen megvan másfélezer éve töretlenül és nem látja, hogy bármiféle rátunkolt segítséggel jobban járna. Ja igen és választásokat is nyer, amiket persze illik el nem ismerni. Jaj s az iszlám nem ismeri el a kamatot, igen szívás.
sutianap
költözz közéjük apukám. Én felettem anno lakott muszlim család, az ellenségemnek sem kívánom.Amadeus91
Előbb költöznék közéjük, mint hozzád 😉 s igen a promléma mindig a szomszéddal van.

Sobri hidd el nem keverem az iszlámot meg az iszlámistákat, sem a keresztényeket és a kereszténydemokratákat. Ám utobbi példapártól eltekintve maga az iszlám nagyon politikus, már már majdnem önálló politikai entitás. S nem annyira istentől erugaszkodott mikor eszközökhöz nyúlnak mint az ír katolikusok például az egyébként igen kiemelten kellemes IRAval. Célt értek? Milyen eszköztár van a birtokában egy végletekig sarokbaszorított rendszerellenálló szervezetnek? Ajánlom szíves figyelmedbe a MichaelCollins c. Sokpéldamondatos alkotást. Visszakanyarodván az iszalmistákhoz, hogy lehet hogy a csillagossávos legnagyobb kebelbarátja a vallás legprimívebb törzsi formájában felálló vahabit nyomja tele, s ugyanakkor csodálkozik mikor nem sejkdelarab képibe köszönbe, hanem RPGvel a vállacskáján, pedig az egyik és a másik is csak az öreg mester fiacskája.sutianap
meg kéne kérdezni erről azokat, akiknek meghalt valakijük 9/11-nél. Te úgy reprezentálsz egy bizonyos réteget/népet/emberi közösséget, hogy amúgy életedben nem éltél a környezetükben, nem látod/láttad őket napi szinten, nem dolgoztál velük. (az, hogy bemész a Szerájba Pesten és kérsz 2 dörnert nem ez a kategória). Vegyél egy kedvezményes jegyet Berlinbe és fizess ki mondjuk egy hugyszar szállást 1 hónapra (60ezerből megvan), aztán nyomás a dzsumbujba; Kreuzberg, Wedding, Neukölln.

egyébként meg, hogy lehet politikusnak nevezni azt a vallást, amely egyedüliként még a szent könyvében is agresszióra és erőszakos hittérítésre szólít fel? Azt a vallást, melynek több szokása - direkt vagy indirekt - egy másik vallás (konkrétan a zsidó) szokásainak az ellentéte illetve azoknak a keresztbe tétele? Szvsz, ha választani kell, akkor simán a zsidók. Akikkel eddig dolgom volt, mind kedves, tanult, szorgalmas emberek, nem kellett sosem úgy állni a közelükben, hogy 2 kézzel kapaszkodtam a laptoptáskámba. Nem láttam sosem, hogy bármelyik is nyilvánosan verte volna a párját a metrón. Gondolom az sem véletlen, hogy az első intelem, amit a magyar lányok mondanak egymásnak, mikor kikerülnek, az az, hogy "muszlimnál ne dolgozz".

nagyon várom a fellengzős - és lekezelő - válaszod, megalapozott, élettapasztalaton alapuló érvekkel teletűzdelve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
1, pont az iszlàmnál fogsz megbukni toleranciából? Az iszlám más, a legpolitikusabb vallás, ezért ugye szívás a politikai-vallási szétválasztás. Az iszlámnak saját jogrendszer van, ezért szintén szívás a rómaijog alap lehelyezése. Az iszlám köszöni szépen megvan másfélezer éve töretlenül és nem látja, hogy bármiféle rátunkolt segítséggel jobban járna. Ja igen és választásokat is nyer, amiket persze illik el nem ismerni. Jaj s az iszlám nem ismeri el a kamatot, igen szívás.
sutianap
költözz közéjük apukám. Én felettem anno lakott muszlim család, az ellenségemnek sem kívánom.Amadeus91
Előbb költöznék közéjük, mint hozzád 😉 s igen a promléma mindig a szomszéddal van.

Sobri hidd el nem keverem az iszlámot meg az iszlámistákat, sem a keresztényeket és a kereszténydemokratákat. Ám utobbi példapártól eltekintve maga az iszlám nagyon politikus, már már majdnem önálló politikai entitás. S nem annyira istentől erugaszkodott mikor eszközökhöz nyúlnak mint az ír katolikusok például az egyébként igen kiemelten kellemes IRAval. Célt értek? Milyen eszköztár van a birtokában egy végletekig sarokbaszorított rendszerellenálló szervezetnek? Ajánlom szíves figyelmedbe a MichaelCollins c. Sokpéldamondatos alkotást. Visszakanyarodván az iszalmistákhoz, hogy lehet hogy a csillagossávos legnagyobb kebelbarátja a vallás legprimívebb törzsi formájában felálló vahabit nyomja tele, s ugyanakkor csodálkozik mikor nem sejkdelarab képibe köszönbe, hanem RPGvel a vállacskáján, pedig az egyik és a másik is csak az öreg mester fiacskája.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
1, pont az iszlàmnál fogsz megbukni toleranciából? Az iszlám más, a legpolitikusabb vallás, ezért ugye szívás a politikai-vallási szétválasztás. Az iszlámnak saját jogrendszer van, ezért szintén szívás a rómaijog alap lehelyezése. Az iszlám köszöni szépen megvan másfélezer éve töretlenül és nem látja, hogy bármiféle rátunkolt segítséggel jobban járna. Ja igen és választásokat is nyer, amiket persze illik el nem ismerni. Jaj s az iszlám nem ismeri el a kamatot, igen szívás.
sutianap
költözz közéjük apukám. Én felettem anno lakott muszlim család, az ellenségemnek sem kívánom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Kevered az iszlámot és az iszlamistákat. Sztem érdemes utánaolvasni.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
1, pont az iszlàmnál fogsz megbukni toleranciából? Az iszlám más, a legpolitikusabb vallás, ezért ugye szívás a politikai-vallási szétválasztás. Az iszlámnak saját jogrendszer van, ezért szintén szívás a rómaijog alap lehelyezése. Az iszlám köszöni szépen megvan másfélezer éve töretlenül és nem látja, hogy bármiféle rátunkolt segítséggel jobban járna. Ja igen és választásokat is nyer, amiket persze illik el nem ismerni. Jaj s az iszlám nem ismeri el a kamatot, igen szívás.
2, Nem arrul beszéltem, hogy ők kezdték el, hanem adott helyen, adott időben prezentálták a széles nézőközönségnek, mily hatékonyan lehet ezzel a módszerrel eredményeket elérni. Persze a COINról sajnos sohase halottak az izraeli védelmi minisztériumban, ezért az összes hibát be tudják mutatni, élő egyenesben.
3, Azért írtam, mert pont ezt a részit nem értitek, ha nekem letépték a lábam, akkor nekem jogom van bárkit felpofozni?
4, nagyon hasznos a wiki, de olvassatok plíz, nézzetek utána és gondolkozzatok ha persze érdekel a téma nem csak szarvagdosásba akarunk torkollani. Például magyar nyelven szerintem ász a katpol.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak