Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
mert? 😀Asbee
ridegek az emberek, nem tudom megfogalmazni. Mindenki zárkózott.Amadeus91
Mé nem vitted JC-t, te buta?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
eaglesmcnabb
sajnos van realitása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De Amadeus nem vitt magával elég narkót, így nyilván nem jött be neki az élet.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Én is csak párszor voltam de nekem is tetszett amit láttam. Maga a város kifejezetten szép.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
mert? 😀Asbee
ridegek az emberek, nem tudom megfogalmazni. Mindenki zárkózott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
mert? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
Nyáron jártam ott esküvőn, amennyit láttam belőle az nekem tetszett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
München? eaglesmcnabb
viccen kívül. Nagyon fura.

de, hogy vegyem a lapot, Münchenben el lehet lenni, csak húzós. Nagyjából ugyanazt az élményt Berlinben is megkapod olcsóbbért. (sőt, Berlin több szempontból jobb)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
München?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Beki
Anno Karácsonyra meglepett a feleségem egy Jets sapóval. Azt mondta a zöld-fehérség miatt, de látva ahogy játszanak, szerintem azért, mert már akkor is az volt a legolcsóbb. 😀

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀Beki
kár, hogy nincs már a hogy lettél ilyen, meg ilyen szurkoló topic, a jets szurkolókat sosem fogom megérteni 😀 mi vitt el téged erre a tévútra?.brk
Nem megérteni elfogadni kell. 😀
A történet egyszerű: abban az évben mikor Sanchezt draftoltuk kezdtem el nézni az NFL-t és az egyik ismerősöm nagy Pats szurkoló. Mondogatta, hogy nézzem meg a Pats egy meccsét és megszeretem majd a sportot. Így is lett, a Pats meccsét megnéztem, de nem hagyott nyugodni a dolog és beleástam magam a többi csapatba.
Azonban, itt egy mondaton volt a lényeg, amit az ismerősöm mondott, hogy a Pats csoport riválisa a Jets. Igazából nekem onnantól nem számított, hogy a csapat hogyan játszott volna vmiért a Jetsre esett a választásom. 😀
Talán még benne volt a dologban, hogy a családomban apai ágon erős a Fradi szurkolás, így a zöld-fehér szín is segíthette a választást. 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀Beki
kár, hogy nincs már a hogy lettél ilyen, meg ilyen szurkoló topic, a jets szurkolókat sosem fogom megérteni 😀 mi vitt el téged erre a tévútra?.brk
ezt én is hiányolom :/

előző fórumon jó volt olvasni a storykat 😀

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀Beki
kár, hogy nincs már a hogy lettél ilyen, meg ilyen szurkoló topic, a jets szurkolókat sosem fogom megérteni 😀 mi vitt el téged erre a tévútra?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Már furi volt az elmúlt hetek pozitív Bazzanija 😀Toca
fantasyba is ha jól számoltam visszaelőzöm, úgyh megértem a keserűségét!... 😊

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Már furi volt az elmúlt hetek pozitív Bazzanija 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Két hete cserélték az UPC médiaboxot, mert előfizettem HD csomagra, de csak gond van ezzel a cuccal. A régi tök jól ment, ez meg el se indul, ha elindul akkor kikapcsol, vagy épp a távirányító nem működik. Az időt is csak akkor írja ki, ha kedve van hozzá. Már forr az agyvizem, készülődök estére...Wirtschaftsteil
Isten hozott a UPC-nél. 😀
Lényeg a lényeg, érdemes sokszor visszaállítani a gyári beállításokat, és kitartóan hívogatni őket, hogy onnan is kezdjenek vele valamit, ekkor általában egész rendbe szokott jönni.süti
Esetleg mediacard? Abból is van HD és nálam nagyon bejött.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Két hete cserélték az UPC médiaboxot, mert előfizettem HD csomagra, de csak gond van ezzel a cuccal. A régi tök jól ment, ez meg el se indul, ha elindul akkor kikapcsol, vagy épp a távirányító nem működik. Az időt is csak akkor írja ki, ha kedve van hozzá. Már forr az agyvizem, készülődök estére...Wirtschaftsteil
Isten hozott a UPC-nél. 😀
Lényeg a lényeg, érdemes sokszor visszaállítani a gyári beállításokat, és kitartóan hívogatni őket, hogy onnan is kezdjenek vele valamit, ekkor általában egész rendbe szokott jönni.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Két hete cserélték az UPC médiaboxot, mert előfizettem HD csomagra, de csak gond van ezzel a cuccal. A régi tök jól ment, ez meg el se indul, ha elindul akkor kikapcsol, vagy épp a távirányító nem működik. Az időt is csak akkor írja ki, ha kedve van hozzá. Már forr az agyvizem, készülődök estére...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
20 perc késéssel megelőztélsüti
hogy mi? 😀JSanyo
Szarul tagoltam. 😀
Lényeg, hogy 20 perccel utánad raktam be a képet a viccek topikba, mert nem láttam, hogy ide már beraktad.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
20 perc késéssel megelőztélsüti
hogy mi? 😀

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Húzzam bele a szerszámomat az anyjába annak, aki kitalálta a reklámokat. 3 NCAA meccset próbálok nézni, reklám, kapcsolok egyet, 10 mp múlva ott is reklám, még egyet, ott is reklám. Két perc focit nem látok egyszerre!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson