Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀Beki
kár, hogy nincs már a hogy lettél ilyen, meg ilyen szurkoló topic, a jets szurkolókat sosem fogom megérteni 😀 mi vitt el téged erre a tévútra?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Már furi volt az elmúlt hetek pozitív Bazzanija 😀Toca
fantasyba is ha jól számoltam visszaelőzöm, úgyh megértem a keserűségét!... 😊

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Már furi volt az elmúlt hetek pozitív Bazzanija 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Két hete cserélték az UPC médiaboxot, mert előfizettem HD csomagra, de csak gond van ezzel a cuccal. A régi tök jól ment, ez meg el se indul, ha elindul akkor kikapcsol, vagy épp a távirányító nem működik. Az időt is csak akkor írja ki, ha kedve van hozzá. Már forr az agyvizem, készülődök estére...Wirtschaftsteil
Isten hozott a UPC-nél. 😀
Lényeg a lényeg, érdemes sokszor visszaállítani a gyári beállításokat, és kitartóan hívogatni őket, hogy onnan is kezdjenek vele valamit, ekkor általában egész rendbe szokott jönni.süti
Esetleg mediacard? Abból is van HD és nálam nagyon bejött.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Két hete cserélték az UPC médiaboxot, mert előfizettem HD csomagra, de csak gond van ezzel a cuccal. A régi tök jól ment, ez meg el se indul, ha elindul akkor kikapcsol, vagy épp a távirányító nem működik. Az időt is csak akkor írja ki, ha kedve van hozzá. Már forr az agyvizem, készülődök estére...Wirtschaftsteil
Isten hozott a UPC-nél. 😀
Lényeg a lényeg, érdemes sokszor visszaállítani a gyári beállításokat, és kitartóan hívogatni őket, hogy onnan is kezdjenek vele valamit, ekkor általában egész rendbe szokott jönni.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Két hete cserélték az UPC médiaboxot, mert előfizettem HD csomagra, de csak gond van ezzel a cuccal. A régi tök jól ment, ez meg el se indul, ha elindul akkor kikapcsol, vagy épp a távirányító nem működik. Az időt is csak akkor írja ki, ha kedve van hozzá. Már forr az agyvizem, készülődök estére...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
20 perc késéssel megelőztélsüti
hogy mi? 😀JSanyo
Szarul tagoltam. 😀
Lényeg, hogy 20 perccel utánad raktam be a képet a viccek topikba, mert nem láttam, hogy ide már beraktad.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
20 perc késéssel megelőztélsüti
hogy mi? 😀

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Húzzam bele a szerszámomat az anyjába annak, aki kitalálta a reklámokat. 3 NCAA meccset próbálok nézni, reklám, kapcsolok egyet, 10 mp múlva ott is reklám, még egyet, ott is reklám. Két perc focit nem látok egyszerre!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
catattack 3 520
20 perc késéssel megelőztél, de nekem sikerült berakni oda is... 😂süti
Sanyoé aktuálisabb ebbe a topikba! 😛
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
alapból viccek topikba tenném, de hát ide is stimmel  sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/557833_459669520743571_564797946_n.jpgJSanyo
20 perc késéssel megelőztél, de nekem sikerült berakni oda is... 😂
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
az a jó ha 1 órás váltásban kapod ezt a 2 mondatot ugyanattól a csajtól 😛davemayer
Pár napja azt mondta nekem egy meghitt pillanatban, hogy semmi mást nem szeretne jobban minthogy kislánya legyen tőlem.

Erre most ezt. Életemben először teljes mértékben értetlenül állok BÁRMI előtt.Mikey
alapból viccek topikba tenném, de hát ide is stimmel  sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/557833_459669520743571_564797946_n.jpgJSanyo
kb. 20 perce meselte sogornom. 😀 igaz...
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
az a jó ha 1 órás váltásban kapod ezt a 2 mondatot ugyanattól a csajtól 😛davemayer
Pár napja azt mondta nekem egy meghitt pillanatban, hogy semmi mást nem szeretne jobban minthogy kislánya legyen tőlem.

Erre most ezt. Életemben először teljes mértékben értetlenül állok BÁRMI előtt.Mikey
alapból viccek topikba tenném, de hát ide is stimmel  sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/557833_459669520743571_564797946_n.jpg

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
 www.youtube.com/watch?v=ic7KH1PpbMY
edit: amúgy az egészről a központi anyahajó tehet, megint illogikus utasításokat sugároz a nők "agyába"

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
"Nekem most jobb egyedül." Ez nem egészen az a mondat, amit egy férfi hallani akar a barátnőjétől.Mikey
azt hiszem az aláírásodból most lehet erőt meríteni erre a
helyzetre...! 😉
fel a fejjel!! legközelebb Te nyersz!!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Bízzál magadban! 😉catattack
Hát másban nem is.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Amúgy tényleg sok nő bolondul meg egyik pillanatról a másikra.
Bazzani
A minőségi szex hiánya!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
"Nekem most jobb egyedül." Ez nem egészen az a mondat, amit egy férfi hallani akar a barátnőjétől.Mikey
Az jobb, hogy soha nem szerettem senkit ennyire?
... és nem a feleségemtől hallottam.catattack
Az még mekkora szívás ha ezt ugyanaz a nő mondja 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet megijedt, hogy akár kisFIA is születhet.
Amúgy tényleg sok nő bolondul meg egyik pillanatról a másikra.
Sok ilyen dolog történt a környezetemben mostanában.

több mint 11 éve
catattack 3 520
Erre most ezt. Életemben először teljes mértékben értetlenül állok BÁRMI előtt.Mikey
Szarjá bele! Valószínű manipuláció áldozata lettél...
Ne keress a mondatai között összefüggést, mert nincs!
Bízzál magadban! 😉
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
A hagyomány miatt:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
az a jó ha 1 órás váltásban kapod ezt a 2 mondatot ugyanattól a csajtól 😛davemayer
Pár napja azt mondta nekem egy meghitt pillanatban, hogy semmi mást nem szeretne jobban minthogy kislánya legyen tőlem.

Erre most ezt. Életemben először teljes mértékben értetlenül állok BÁRMI előtt.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Baz+! Állatok ezek a nők! 😂