Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Nem értem mi köze egy egy gyermek embertelen, brutális meggyilkolásának ahhoz, hogy legyen államilag jóváhagyott gyilkosság, vagyis halálbüntetés.
- Mo.-n nem lehet visszaállítani a halálbüntetést, nemzetközi szerződésekben köteleztük magunkat erre.
- ez a nő a fotón valószínűleg az elkövető (felbújtó). Ha bebizonyosodik a felelőssége, és megölnék, mi lenne annak a társadalmi hasznossága?
- ha megölik, majd esetleg 5 év múlva kiderül, hogy egy konspiráció áldozata, hogyan rehabilitálják?
- ha lenne halálbüntetés, akkor a hazaárulásnak is ez lenne a büntetése.
A definíciója viszont bármi lehet, idővel akár az is, ha 3 tanuval bizonyíthatóan olyat mondasz, amivel aláásod hazánk általános morálját. Mondjuk azt harsogod: Orbán takarodj! És mire ez a morbid definíció megszűnik, te már halott vagy, ergo, intézményesíthetőek lennének a politikai kivégzések.
Volt már ilyen Magyarországon. Nem is olyan régen ünnepeltük azokat az embereket, akik 56-ban harcoltak ellene.
Vagyis érzelmileg jogos a felindultsága minden empatikus embernek, de azért a logikus gondolkodásra való képességet nem kéne, hogy elmossák az indulatok.Sobri Jóska
nem ez miatt linkeltem a képet, csupán azért, mert itt le volt írva röviden, hogy mi történt.

a piros betűs résszel én sem értek egyet.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem értem mi köze egy egy gyermek embertelen, brutális meggyilkolásának ahhoz, hogy legyen államilag jóváhagyott gyilkosság, vagyis halálbüntetés.
- Mo.-n nem lehet visszaállítani a halálbüntetést, nemzetközi szerződésekben köteleztük magunkat erre.
- ez a nő a fotón valószínűleg az elkövető (felbújtó). Ha bebizonyosodik a felelőssége, és megölnék, mi lenne annak a társadalmi hasznossága?
- ha megölik, majd esetleg 5 év múlva kiderül, hogy egy konspiráció áldozata, hogyan rehabilitálják?
- ha lenne halálbüntetés, akkor a hazaárulásnak is ez lenne a büntetése.
A definíciója viszont bármi lehet, idővel akár az is, ha 3 tanuval bizonyíthatóan olyat mondasz, amivel aláásod hazánk általános morálját. Mondjuk azt harsogod: Orbán takarodj! És mire ez a morbid definíció megszűnik, te már halott vagy, ergo, intézményesíthetőek lennének a politikai kivégzések.
Volt már ilyen Magyarországon. Nem is olyan régen ünnepeltük azokat az embereket, akik 56-ban harcoltak ellene.
Vagyis érzelmileg jogos a felindultsága minden empatikus embernek, de azért a logikus gondolkodásra való képességet nem kéne, hogy elmossák az indulatok.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
van ilyen. nem a nyelvhelyessége a fontos, de legalább összefoglalja.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ő pedig az élettárs.
 www.facebook.com/photo.php?fbid=447879908582663&set=pb.100000819726339.-2207520000.1351965907&type=3&theater
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megnézném azt a férfit, aki egy ilyen némberre bízta a gyermekét. Mondjuk tanári pályafutásom alatt láttam pár érdekes esetet. füligjimmy
Tessék.
 www.facebook.com/photo.php?fbid=433230513380936&set=pb.100000819726339.-2207520000.1351965907&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-b.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-ash3%2F550661_433230513380936_541800842_n.jpg&size=960%2C761
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elég szövevényes ez az egész ügy. Szegény kissrác egy hányattatott élet után egy brutális gyilkosság áldozata lett. A miértet a rendőrség tudja, de nem hozza nyílvánosságra állítólag.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megnézném azt a férfit, aki egy ilyen némberre bízta a gyermekét. Mondjuk tanári pályafutásom alatt láttam pár érdekes esetet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető??? Medvepapa
nyilván nincsen, de ha már egyszer megtörtént, akkor szeretném megérteni a miértjét. eddig nem sikerült.shawnka
megérteni sosem fogod, max. megtudni. számomra felfoghatatlan, mint annyi más...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
botrány!!! a 2 hajléktalan még jól is jár mert lesz fedél a fejük fölött.
Az ilyeneket dolgoztatnám a földeken reggel 6-tól este 10-ig életük végéig.

Persze Táncos Gábort lecsukták 13 évre úgy, hogy nem ő volt a bűnös...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető??? Medvepapa
nyilván nincsen, de ha már egyszer megtörtént, akkor szeretném megérteni a miértjét. eddig nem sikerült.shawnka
Arra én is befizetnék, hogy egy 11 éves gyerek brutális kivégzésére milyen magyarázat létezik. Megmondom: nincs ilyen. A hiba nem benned van.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető??? Medvepapa
nyilván nincsen, de ha már egyszer megtörtént, akkor szeretném megérteni a miértjét. eddig nem sikerült.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
gondolom bejátszott vmi féltékenység nevelőanyja részéről

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető???

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudnék annyi kínzásfajtát mondani ami elég volna nekik.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Én meg középkori börtönöket szeretnék az ilyen abberált beteg állatoknak, ahol halálra dolgoztatják és vegzálják őket.

Do your job
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A börtönök meg tele vannak náluk. Sok börtönben kétszer annyian vannak, mint amennyi biztonságos (és engedélyezett) volna.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Hogy lehet spórolni azzal, hogy valakit soktíz évig a börtönben etetsz-itatsz stb. ? Miért ilyen drága a halálbüntetés?Bazzani
 kulfold.ma.hu/tart/cikk/b/0/100008/1/kulfold/Draga_a_halalbuntetes_Kaliforniaban

"... a kivégzésig vezető szövevényes jogi eljárás és az elítéltek képviseletének a költségei..."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ezt nem is lehet épp ésszel bírni! Aki gyereket öl annak csak halál juthat osztályrészül.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy lehet spórolni azzal, hogy valakit soktíz évig a börtönben etetsz-itatsz stb. ? Miért ilyen drága a halálbüntetés?

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem azzal csak elásták. A késsel ölték meg.
Halálbüntetést mindnek.Bazzani
pont most olvastam, hogy a halálbüntetés eltörléséről is szavaznak Kaliforniában, a támogatók szerint ezzel "évi 130 millió dollárt spórolna meg az állam"...jjncaa
Jó, hát mi kínai stílusba nyomnák. Egyébként érdekes, amennyire szeretnénk a Nyugathoz tartozni, az ún. "nyugati értékek" sokaknak mégis mennyire antipatikusak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Szerintem azzal csak elásták. A késsel ölték meg.
Halálbüntetést mindnek.Bazzani
pont most olvastam, hogy a halálbüntetés eltörléséről is szavaznak Kaliforniában, a támogatók szerint ezzel "évi 130 millió dollárt spórolna meg az állam"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Máshol meg kést írnak.
Mondjuk nagyjából mindegy.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Szerintem azzal csak elásták. A késsel ölték meg.
Halálbüntetést mindnek.Bazzani
azt írták agyonverték.