Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondják, házasság után könnyű hízni. Kíváncsi leszek majd, mi igaz ebből. 😀szaba
Minden... 😀 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár nap és újra megindul majd. A távot nem kell növelni, csak minden nap mozogj ugye. Ha növelnéd az csak az állóképességed fejlesztené, a kilók nem mennének le gyorsabban.
30% edzés, 70% kaja. Csak arra figyelj, bármily nehéz is. Meglesz simán még a 75 is, az meg tökéletes. 6 után ne egyél nehezet, nekem így ment le régen.JC6
3-4óra körül ebédelek, onnantól csak müzlit eszek. Heti hatszor futok, egy teljes délután a kiscsajszié (a többi csak részben). Tudom, hogy megy majd lefelé, csak sok türelem kell hozzá.
De köszi a tanácsot.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt mondják, házasság után könnyű hízni. Kíváncsi leszek majd, mi igaz ebből. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pár nap és újra megindul majd. A távot nem kell növelni, csak minden nap mozogj ugye. Ha növelnéd az csak az állóképességed fejlesztené, a kilók nem mennének le gyorsabban.
30% edzés, 70% kaja. Csak arra figyelj, bármily nehéz is. Meglesz simán még a 75 is, az meg tökéletes. 6 után ne egyél nehezet, nekem így ment le régen.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mennyit futsz Bazza? Naponta?JC6
Úgy 5km-t. Meló mellett bőven elég, ott is talpalok bőven.Bazzani
Grat.
Én pont a másik véglet vagyok. Ha megennék egy lovat, akkor sem jönnének a kilók 😀.tüsi91
Úgy 25éves koromig én is olyan voltam.
Aztán szépen jöttek fel a kilók.
Amikor már túl sok volt a basztatásból (haverok, muterom) akkor kezdtem el dolgozni az ügyön.
Csináltam egy kis mini edzőtermet a garázsomban + futok minden nap.
Nagy eredménye nem lesz izmokban de lejött 9kiló három hónap alatt kb. Azóta stagnál fene egye meg. 😊

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mennyit futsz Bazza? Naponta?JC6
Úgy 5km-t. Meló mellett bőven elég, ott is talpalok bőven.Bazzani
Grat.
Én pont a másik véglet vagyok. Ha megennék egy lovat, akkor sem jönnének a kilók 😀.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mennyit futsz Bazza? Naponta?JC6
Úgy 5km-t. Meló mellett bőven elég, ott is talpalok bőven.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mennyit futsz Bazza? Naponta?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos, hogy mindent ő tesz?szaba
Szerintem ne ingereld az alvó oroszlánt 😊 Ott van inkább a némítás funkció.Rataxes
Bazzaninak mi köze van ehhez? 😊iktriad
Nekem mindenhez közöm van. 😀

És,hogy ontopik is legyek:
Sikerült lefogynom (sok futás, diéta, edzés, foci) 89ről 80kg-ra. 76-77 kg a cél,de két hete egy kibaszott grammot nem mozdul lefelé. Egye meg a fene.Bazzani
bal kéz?sutianap
Vágjam le? 😀
Inkább növelek valamicskét a futott távolságon.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Biztos, hogy mindent ő tesz?szaba
Szerintem ne ingereld az alvó oroszlánt 😊 Ott van inkább a némítás funkció.Rataxes
Bazzaninak mi köze van ehhez? 😊iktriad
Nekem mindenhez közöm van. 😀

És,hogy ontopik is legyek:
Sikerült lefogynom (sok futás, diéta, edzés, foci) 89ről 80kg-ra. 76-77 kg a cél,de két hete egy kibaszott grammot nem mozdul lefelé. Egye meg a fene.Bazzani
bal kéz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos, hogy mindent ő tesz?szaba
Szerintem ne ingereld az alvó oroszlánt 😊 Ott van inkább a némítás funkció.Rataxes
Bazzaninak mi köze van ehhez? 😊iktriad
Nekem mindenhez közöm van. 😀

És,hogy ontopik is legyek:
Sikerült lefogynom (sok futás, diéta, edzés, foci) 89ről 80kg-ra. 76-77 kg a cél,de két hete egy kibaszott grammot nem mozdul lefelé. Egye meg a fene.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztos, hogy mindent ő tesz?szaba
Szerintem ne ingereld az alvó oroszlánt 😊 Ott van inkább a némítás funkció.Rataxes
Bazzaninak mi köze van ehhez? 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Biztos, hogy mindent ő tesz?szaba
Szerintem ne ingereld az alvó oroszlánt 😊 Ott van inkább a némítás funkció.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki tud értelmes választ adni, hogy egy gyerekeknek szóló film előtt miért kell csöcsöket, szexet és vért mutogatni, "hamarosan a mozikban" felirattal? kapják be...JC6
Megsérült a kicsi lelked? 😀adam8
az enyém nem, inkább a mellettem ülő 4 éves kisfiúé...JC6
Majd isten megoldja.
Igazán bízhatnál benne egy kicsit, hogy tudja mit miért tesz.
De ez a sok és örökös kritika munkásságával kapcsolatban... iszonyú lehet ilyen hitetlenül élni.
Sobri Jóska
Biztos, hogy mindent ő tesz?szaba
Persze, hogy nem. Néha Jézus és Tebow besegítenek ebbe-abba olykor-olykor.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Valaki tud értelmes választ adni, hogy egy gyerekeknek szóló film előtt miért kell csöcsöket, szexet és vért mutogatni, "hamarosan a mozikban" felirattal? kapják be...JC6
Megsérült a kicsi lelked? 😀adam8
az enyém nem, inkább a mellettem ülő 4 éves kisfiúé...JC6
Majd isten megoldja.
Igazán bízhatnál benne egy kicsit, hogy tudja mit miért tesz.
De ez a sok és örökös kritika munkásságával kapcsolatban... iszonyú lehet ilyen hitetlenül élni.
Sobri Jóska
Biztos, hogy mindent ő tesz?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Valaki tud értelmes választ adni, hogy egy gyerekeknek szóló film előtt miért kell csöcsöket, szexet és vért mutogatni, "hamarosan a mozikban" felirattal? kapják be...JC6
Megsérült a kicsi lelked? 😀adam8
az enyém nem, inkább a mellettem ülő 4 éves kisfiúé...JC6
Majd isten megoldja.
Igazán bízhatnál benne egy kicsit, hogy tudja mit miért tesz.
De ez a sok és örökös kritika munkásságával kapcsolatban... iszonyú lehet ilyen hitetlenül élni.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valaki tud értelmes választ adni, hogy egy gyerekeknek szóló film előtt miért kell csöcsöket, szexet és vért mutogatni, "hamarosan a mozikban" felirattal? kapják be...JC6
Megsérült a kicsi lelked? 😀adam8
az enyém nem, inkább a mellettem ülő 4 éves kisfiúé...
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Valaki tud értelmes választ adni, hogy egy gyerekeknek szóló film előtt miért kell csöcsöket, szexet és vért mutogatni, "hamarosan a mozikban" felirattal? kapják be...JC6
Megsérült a kicsi lelked? 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Valaki tud értelmes választ adni, hogy egy gyerekeknek szóló film előtt miért kell csöcsöket, szexet és vért mutogatni, "hamarosan a mozikban" felirattal? kapják be...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
alergia :mad:Black_Adder
főleg 2 l-el, az milyen durva 😛davemayer
2 l-lel meg még durvább 😛Black_Adder
látom észrevetted 😀 , jól vagy mindenki möglássa

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
alergia :mad:Black_Adder
főleg 2 l-el, az milyen durva 😛davemayer
2 l-lel meg még durvább 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
alergia :mad:Black_Adder
főleg 2 l-el, az milyen durva 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
alergia :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Sok hálátlan pöcs. (Akinek inge, igenis vegye magára)
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
teljes KO. elküldtem már mindenhova a ryanair/bravofly kombót.
lefoglaltam a 3 repjegyet darabját kb 20e ft-ért barcelonába szempt végére, függő tételbe bekerült a bankban is, erre ma reggel:
Tisztelt Áron Bartal!

Sajnálattal értesítjük, hogy 152703296 számú foglalási kérelmét nem áll módunkban visszaigazolni, mert az Ön által kiválasztott viteldíj már nem áll rendelkezésre.

A Bravofly kizárólag egy elektronikus alkalmazás szolgáltatójaként nyújt segítséget és támogatást ügyfeleinek: bár a weboldalunkon indított foglalási kérelem megjelenése és a visszaigazolási kérelem légitársaság felé való továbbítása között rövid idő telik el, előfordulhat, hogy az eredetileg kiválasztott viteldíj már nem elérhető.
.
.
.
Ügyfélszolgálati Csoport

jó, shit happens, foglalok máskorra, de még mindig nem oldotta fel a bank a pénzemet és kurvajó, mert csak ma vagyok internet előtt, és elvileg a következő járatra ami tök jó lenne már csak 3 hely van..

hát, basszák meg 😊