Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
Ezt a hozzászólást, bár lehet kicsit kevésbé durván de adom!!!kristóf17
Sajnos durva a lelkem. 😕
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
http://www.youtube.com/watch?v=kJitn2ljcY4

:mad:

jól indult ez a napom is a kurva anyjába bele.Amadeus91
De szép!
Gratulálok a jó büdös k.rva anyjának!catattack
Ezt a hozzászólást, bár lehet kicsit kevésbé durván de adom!!!
több mint 11 éve
catattack 3 520
http://www.youtube.com/watch?v=kJitn2ljcY4

:mad:

jól indult ez a napom is a kurva anyjába bele.Amadeus91
De szép!
Gratulálok a jó büdös k.rva anyjának!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
http://www.youtube.com/watch?v=kJitn2ljcY4

:mad:

jól indult ez a napom is a kurva anyjába bele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nőkbe sose bizzatok mert atbasznak, hogy pusztulna el a osszes ilyen vagy legalabb ne lennek hulye hogy szeretem őket.Toca
már igazán megtanulhattad volna, most pedig 99* nézd meg az alábbi szentleckét: http://www.youtube.com/watch?v=WwoM5fLITfk

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Összeszólalkoztam egy "kedves" kolléganőmmel (Éva).
10percel később telefonon hívott ezügyben a főnököm.
Azzal kezdte,hogy "Nem az Éva szólt...".
Nem persze. Faszom az ilyen köcsögökbe akik azonnal rohannak panaszkodni a felettesükhöz, ha valaki ellenük szól valamit. Mondjuk én vagyok a hülye, hogy a legnagyobb seggnyalókkal vitázok.Bazzani
Oszt mi volt a gond? Lebaszott a főnök? Nekem is volt már pár hasonló...
A hangsúlyt mindig arra helyezem, hogy a probléma megoldásához nekem nem kell a főnökhöz rohannom!
Az ilyen faszcibáló ribancokat iszonyatosan büntetni kell! Fúúú! Felment a pumpa!

Szerk.: Ennél még az a faszább, amikor azt mondja, hogy már többen megkerestek, hogy nem vagyok segítőkész... Mire én:
Sajnos nem tudok nyilatkozni... Engem még nem keresett meg senki a problémával kapcsolatban...catattack
Ja, megkaptam rendesen a beosztásom, hogy egy irgalmatlan nagy baromságot ami a cégre nézve is veszteséges nem vagyok hajlandó vigyorral a pofámon megcsinálni. A veszteség részt persze majd úgyis rajtam akarják leverni persze...
De lényeg, hogy Évikét drágát (aki úgy hülye ahogy van) ne bántsuk.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nőkbe sose bizzatok mert atbasznak, hogy pusztulna el a osszes ilyen vagy legalabb ne lennek hulye hogy szeretem őket.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 816 — No es importante
qrva gáz a magyar wikipedia, és még az új cikk felvitele is kész tortúra...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
bejöttem ma egy lájtos nyári munkanapra, egy váratlan bukkake lett belőle, és nem is a jó végén vagyok a fasznak. :/

és még a kékszalag se jön össze így 😥gabtsi
Bukkake! Na ez kéne Bazz kolléganőjének is!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bejöttem ma egy lájtos nyári munkanapra, egy váratlan bukkake lett belőle, és nem is a jó végén vagyok a fasznak. :/

és még a kékszalag se jön össze így 😥

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Összeszólalkoztam egy "kedves" kolléganőmmel (Éva).
10percel később telefonon hívott ezügyben a főnököm.
Azzal kezdte,hogy "Nem az Éva szólt...".
Nem persze. Faszom az ilyen köcsögökbe akik azonnal rohannak panaszkodni a felettesükhöz, ha valaki ellenük szól valamit. Mondjuk én vagyok a hülye, hogy a legnagyobb seggnyalókkal vitázok.Bazzani
Oszt mi volt a gond? Lebaszott a főnök? Nekem is volt már pár hasonló...
A hangsúlyt mindig arra helyezem, hogy a probléma megoldásához nekem nem kell a főnökhöz rohannom!
Az ilyen faszcibáló ribancokat iszonyatosan büntetni kell! Fúúú! Felment a pumpa!

Szerk.: Ennél még az a faszább, amikor azt mondja, hogy már többen megkerestek, hogy nem vagyok segítőkész... Mire én:
Sajnos nem tudok nyilatkozni... Engem még nem keresett meg senki a problémával kapcsolatban...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Összeszólalkoztam egy "kedves" kolléganőmmel (Éva).
10percel később telefonon hívott ezügyben a főnököm.
Azzal kezdte,hogy "Nem az Éva szólt...".
Bazzani
Ennél feltűnőbb nem is lehetne. 😀 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Nem tudom eldönteni, melyik a rosszabb: a buta ember, aki nem képes megérteni faék egyszerűségű dolgokat, vagy az, aki meg sem akarja érteni. Bár lényegében mindegy, utálom mindkét típust.

Persze én vagyok a marha, hogy leállok vitázni az ilyenekkel.

(Milyen szépen "rímel" Bazzani eggyel fentebbi hsz-ére...)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Összeszólalkoztam egy "kedves" kolléganőmmel (Éva).
10percel később telefonon hívott ezügyben a főnököm.
Azzal kezdte,hogy "Nem az Éva szólt...".
Nem persze. Faszom az ilyen köcsögökbe akik azonnal rohannak panaszkodni a felettesükhöz, ha valaki ellenük szól valamit. Mondjuk én vagyok a hülye, hogy a legnagyobb seggnyalókkal vitázok.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Csatornázási munka végállapota: a talaj rátúrva a huszonöt éves növényekre, gödrök és árkok tessék-lássék eligazgatva (20-30 centis különbségekkel).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Hogy a rohadás jöjjön erre a ki**tt nyári vizsgaidőszakra... A legnagyobb kánikulába, 4. emelet, tetőtér, 70ember összezárva, oxigén nélkül egy légkondícionálatlan helységben, egymás párolgó izzadságszagában gőzölődve vizsgázzon... Már most imádom...
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Pedig ezeket a kis keverékeket minden háznál, ahol bejátszott a nem várt terhesség, ingyen utánad dobják. Sőt még kapsz egy felest is!catattack
Én is ingyen hozam el a golden-emet, mert véletlenül születtek 😊 😊


több mint 11 éve
catattack 3 520
Pedig ezeket a kis keverékeket minden háznál, ahol bejátszott a nem várt terhesség, ingyen utánad dobják. Sőt még kapsz egy felest is!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Totál azt hittem, hogy a menhelyes kutyák ingyen elvihetők, sőt van ahol bónuszként kapsz chipet vagy tápot.
...Erre egy ismerős a ceglédi menhelyről elhozott egy 7 hónapos keveréket és közölték vele, hogy az eddig kapott oltásokat valamint a chipet is ki kell fizetnie, ami 15000 forint. :ocatattack
Pedig igazán számíthattál volna rá, hogy Magyarországon ha segíteni akarsz, azért is fizetned kell 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Totál azt hittem, hogy a menhelyes kutyák ingyen elvihetők, sőt van ahol bónuszként kapsz chipet vagy tápot.
...Erre egy ismerős a ceglédi menhelyről elhozott egy 7 hónapos keveréket és közölték vele, hogy az eddig kapott oltásokat valamint a chipet is ki kell fizetnie, ami 15000 forint. :o
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Megint jön a qrva meleg. Vízparon még csak-csak elmegy, de a városban, munka közben... A csajok meg rinyálnak ha megy a klíma :mad:

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kurva élet rohadna rá az OTP-re, hogy fél órán keresztül beszélek a diszpécser csajjal, hogy töröltessem a mobilos szolgáltatást. Elkér mindenféle adatot, aztán 2 perces eltérésekkel benyögi, hogy szíves elnézésemet, de most belassult a rendszerek, a végén meg benyögi, hogy közbe beszélt a felettesével, hogy neki ehhez nincs is hozzáférése... Na mondtam neki, hogy ha már eddig szopat itt, akkor most kurva gyorsan kapcsoljon valahova aki eltudja intézni... Nem tud, legyek szíves megérteni és fáradjak be személyesen...
Nem igaz, hogy végig kell hallgatni egy csomó előre felvett dumát, hogy mit szeretnék és aszerint kapcsolnak, még elmondom neki is, erre a végén meg azt mondja, hogy neki ehhez nincs hozzáférése... Úristen !
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szerintem a kérdések demagóg volta miatt roppant könnyen meg lehet jósolni a válaszokat, nem kell ennek hitelesnek lennie. Menj, kérdezz meg 10 ismerősödet, közülük minimum heten azt fogják válaszolni, amit a kormány "elvár". Én az előző két konzultáció összes válaszának eredményét jól tippeltem meg, és nem azért, mert a szabadidőmben jósdát üzemeltetek.

Gondolom azért nem netes a szavazás, mert abból a nyugdíjasok és a fidesz hátországának számító vidék egy része kiszorulna. Na meg úgy nehezebb frissíteni a Kubatov-listát 😛

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(Off)
A többit abból a szempontból veszik figyelembe, hogy mennyire korrerálnak a válaszok OV válaszaival és a név-cím adatbázisba eszerint kerül a megjegyzés mezőbe "mi emberünk", ill. "ellenség" bejegyzés. :/Atari
Persze, és jönnek érted a fekete autóval. atapapa
Nem. Csak nem te leszel igazgató egy intézményben, nem te kapsz állást a kormányablakban, nem a te céged pályázata nyer, nem te kapsz állami megbízást... :cool:
Szerintem nem telik sokba kinyomoznod hogy hány ilyen választ nem vettek figyelembe.
Szobi22 véleményét osztom, ennek az egésznek az a célja, hogy legitimalizálja a kormány döntéseit, és a kormány mutogathasson az ívekre: mi megkérdeztünk benneteket és csak azt tesszük, amit ti akartatok.
És ez jó is lenne, ha nem demagóg, manipulatív módon fogalmaznák meg a kérdéseket, vagy ha nem olyan általánosan fogalmaznák őket, mint hogy: legyen-e jó a fiataloknak, legyen-e jó a nyugdíjasoknak, legyen-e jó a nőknek, stb.atapapa
Nekem nincs ötletem, hogyan tudhatnám meg, hány választ vettek valójában figyelembe. Épp az a gondom ezzel a formával, hogy egyáltalán nem hiteles. Azt hoznak ki a végén, ami jólesik.
Akkor miért nem lehet egy olcsóbb netes kérdőív (vagy mint anno a villany le-fel kapcsolós szavazás)?
(On)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Persze, túl egyszerű lenne, ha nem most derülne ki egy nappal utazás előtt, hogy nincs meg a sátrunk (=apa elkeverte), és még most kéne kombózgatnom. Amúgy is túlzottan jó kedvem volt