Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én például a vízilabdát nem tudom már nézni. Nagyjából az úszás és a pankráció keveréke lett, melyet a bíró dönt el.
Bár soccert is alig nézek, de ez meg azért van mer unalmassá tette, hogy minden nap 20meccs van.Bazzani
én imádom a WWE-t is, meg az úszást is, a polo mégse érdekel 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://index.hu/belfold/2012/04/24/bezar_a_siofoki_coke_club/

Nem ismerem az ügy részleteit, csak amennyire a többi helyi és nagyon remélem, hogy ez még nem a végleges helyzet! De akkor is, ezt most miért???? :mad: :o 😕Melehov
JJ és Omár nélkül nem lenne forgalom.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én például a vízilabdát nem tudom már nézni. Nagyjából az úszás és a pankráció keveréke lett, melyet a bíró dönt el.
Bár soccert is alig nézek, de ez meg azért van mer unalmassá tette, hogy minden nap 20meccs van.

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Szerintem meg, a póker nem sport. 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez tetszik. Miért ne gyűlölködhetnék. Nyugodtan, de én meg miért ne mondhatnék ellenérvet? Főleg ha olyan dologról van szó, ami szerintem iszonyat elfogult és felületes gondolkodást tükröz.

Szép, hogy az amerikaifoci sokban úgymond minőségibb mint a soccer, csak akkor azt se felejtsük el, hogy soccerben bundabotrány és színészkedés, NFL-ben meg gyakorlatilag fő elem a durvulás. A Box is totál minőségi, nem szimulál senki, mégis az alapelv szétverni a másikat. Minden egyes sportnak vannak igényes és igénytelen oldalai ha már ennél a szónál maradunk, és ha te ezt nem látod be, és teljesen idealizálsz egyet, akkor jönni fognak ellenérvek.

Azt meg nyugodtan mondhatod, hogy szar, hogy nem a te igényeidet elégítik ki a TV-k, de ettől még nem igénytelen, csak neked nem felel meg.fetomy
Legelőször is, nem én mondtam h igénytelen. Úgy érzem le kell írnom, mert máris nekem van nyilvánítva....
mikor is írtam, h nem lehet ellenérv? csak az ellenérv logikájában találtam egy kis rést.
[szerk]
Tehát a probléma nem abból van, h valakinek nem tetszett az h valakinek nem tetszett az, h 800000en nézték a meccset, hanem h valakinek nem tetszett az h valaki beírta, h nem tetszett neki, h 800000eb nézték a meccset.
Azt hiszem világos a különbség, és a fenti mondatban egyik valaki se én voltam.
[/szerk]


Az igényes igénytelen dologgal teljesen egyetértek. sőt, lehet h valakinek pont az igénytelenség tetszik egy-egy sportban, és ettől még lehet nagyon igényes ember...

A TV-re se írtam, h igénytelen. Nekem nem tetszenek a műsorok, ez van. A többség igényeit elégítik ki, nem 1-ét. Ez normális, ahogy az is, h nekem nem tetszik.

Nem értem mi ezzel a problémátok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egyébként h visszakanyarodjunk az egész elejére, SEMMI közöm ahhoz h más mit néz, DE miért ne lehetne azon gyűlölködni, hogy sokan néznek soccert, de azon meg igen, ha kikap egy csapat, vagy bármi miatt. Mindenkinek szíve joga, h ne tetsszen neki a jelenlegi trend. Tessék nekem nem tetszik, h léteznek egyáltalán valóságshow-k, és ráadásul nézik is őket. Senki nem veheti el ezt a véleményemet. Nem kell vele egyetérteni, de miért ne gyűlölködhetnék miatta.
Miért ne írhatnék ide, ha zavar, hogy a mai napig Magyarországon a sport az emberek nagy része számára csak a labdarúgást jelenti, és még ott is csak a legnagyobb divatcsapatok egymás elleni meccséig jut el.

Saját véleményük, joguk h így tegyenek, senki nem akadályozza meg őket, engem viszont abban nem, h ez zavarjon. Semmi közöm ahhoz h mit néznek, és másnak se ahhoz h én mit nézek, de ez a topic pont arra való, h valaki azért gyűkölködjön, h csak 800000 nézték, más meg azért mert ilyen sokan...Black_Adder
Természetesen mindenki azon gyűlölködik, amin akar, azt szeret, amit akar, azt nem szeret, amit akar ezen a fórumon - feltéve, ha civilizált keretek között teszi.

Én eredetileg csak arra voltam kíváncsi, hogy valaki milyen megfontolások alapján nyilvánít egy sportot igényesebbnek a többinél. Méghozzá azért, mert a sportokról szólva én nem tudok ilyen könnyen és magabiztosan distinkciókat tenni.

Te az imént felsoroltál pár szempontot. Jogod van ehhez a véleményhez, de

- Kétlem, hogy az európai foci (lassan) 99 %-ban arról szólna, hogy a játékosok színészkedéssel akarnak előnyhöz jutni. Lehet ez a személyes véleményed, de ettől még lehet a kijelentésed tényszerűen hamis.
- Az NFL-ben is láttam már rengeteg színész alakítást,
- Az NFL-ben is voltak fogadási botrányok - igaz nem mostanság (pl. 1946-os bajnoki döntő, Alex Karras és Paul Hornung egyéves eltiltása 1963-ban, stb.)
- Ha az NFL-ben mostanában nem is voltak fogadási botrányok, akadtak helyettük más típusú botrányok.Szabler
NFLben a csapatszintű borányok, a győzelem megszerzésére irányultak, nem pénzszerzésért. (Amúgy tudtam, h ha valaki, akkor te fogsz tudni konkrét fogadási botrányt mondani 1946-ból 😉)

Szerintem a Snooker igényesebb sport mint a freestyle snowboard vagy freestyle bmx vagy bármi ami úgy kezdődik h freestyle.

1.) A sportot űzők személye/megjelenítése
2.) A sport légköre/hangulata
3.) A sport helyszíne.

Ha a 2 sportot össze kéne hasonlítanom, pont az lenne az első kettő amit modnok, h a snooker elegánsabb, igényesebb..

Más számára lehet h pont fordítva van, v agy másik két sport között tud ilyet, neked lehet h ilyen szempontból nincs különbség 2 sport között, de másnak attól még lehet h van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez tetszik. Miért ne gyűlölködhetnék. Nyugodtan, de én meg miért ne mondhatnék ellenérvet? Főleg ha olyan dologról van szó, ami szerintem iszonyat elfogult és felületes gondolkodást tükröz.

Szép, hogy az amerikaifoci sokban úgymond minőségibb mint a soccer, csak akkor azt se felejtsük el, hogy soccerben bundabotrány és színészkedés, NFL-ben meg gyakorlatilag fő elem a durvulás. A Box is totál minőségi, nem szimulál senki, mégis az alapelv szétverni a másikat. Minden egyes sportnak vannak igényes és igénytelen oldalai ha már ennél a szónál maradunk, és ha te ezt nem látod be, és teljesen idealizálsz egyet, akkor jönni fognak ellenérvek.

Azt meg nyugodtan mondhatod, hogy szar, hogy nem a te igényeidet elégítik ki a TV-k, de ettől még nem igénytelen, csak neked nem felel meg.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
semmi közöm ahhoz h süt a Nap, de attól még ki lehet a faszom a hőséggel, akkor is más pont h örül neki.
Ez a topic valahol arra is való, h olyanon is gyűlölködjenek az emberek, amihez nincs közük.

egyébként nem én indítottam ezt a threadet és pont azért nem...

Ja és a logikát követve, neked meg ahhoz nincs közöd, h én mit utálok, akkor miért válaszolsz? Most neked van közöd ahhoz h én mit szeretek és mit nem, vagy lehet írni arról is amihez nincs közöd, vagy csak kivétel vagy a szabály alól?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egyébként h visszakanyarodjunk az egész elejére, SEMMI közöm ahhoz h más mit néz, DE miért ne lehetne azon gyűlölködni, hogy sokan néznek soccert, de azon meg igen, ha kikap egy csapat, vagy bármi miatt. Mindenkinek szíve joga, h ne tetsszen neki a jelenlegi trend. Tessék nekem nem tetszik, h léteznek egyáltalán valóságshow-k, és ráadásul nézik is őket. Senki nem veheti el ezt a véleményemet. Nem kell vele egyetérteni, de miért ne gyűlölködhetnék miatta.
Miért ne írhatnék ide, ha zavar, hogy a mai napig Magyarországon a sport az emberek nagy része számára csak a labdarúgást jelenti, és még ott is csak a legnagyobb divatcsapatok egymás elleni meccséig jut el.

Saját véleményük, joguk h így tegyenek, senki nem akadályozza meg őket, engem viszont abban nem, h ez zavarjon. Semmi közöm ahhoz h mit néznek, és másnak se ahhoz h én mit nézek, de ez a topic pont arra való, h valaki azért gyűkölködjön, h csak 800000 nézték, más meg azért mert ilyen sokan...Black_Adder
Természetesen mindenki azon gyűlölködik, amin akar, azt szeret, amit akar, azt nem szeret, amit akar ezen a fórumon - feltéve, ha civilizált keretek között teszi.

Én eredetileg csak arra voltam kíváncsi, hogy valaki milyen megfontolások alapján nyilvánít egy sportot igényesebbnek a többinél. Méghozzá azért, mert a sportokról szólva én nem tudok ilyen könnyen és magabiztosan distinkciókat tenni.

Te az imént felsoroltál pár szempontot. Jogod van ehhez a véleményhez, de

- Kétlem, hogy az európai foci (lassan) 99 %-ban arról szólna, hogy a játékosok színészkedéssel akarnak előnyhöz jutni. Lehet ez a személyes véleményed, de ettől még lehet a kijelentésed tényszerűen hamis.
- Az NFL-ben is láttam már rengeteg színészi alakítást,
- Az NFL-ben is voltak fogadási botrányok - igaz nem mostanság (pl. 1946-os bajnoki döntő, Alex Karras és Paul Hornung egyéves eltiltása 1963-ban, stb.)
- Ha az NFL-ben mostanában nem is voltak fogadási botrányok, akadtak helyettük más típusú botrányok.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha SEMMI közöd, akkor nincs helye DE-nek. Semmi közöm, hogy halásznak az izlandiak, de mi a f@sznak halásznak!
Ha viszont van DE, akkor készülj fel rá, hogy az érintettek csodálkozásuk után érvet is várnak. Vagy eltekintünk a semmi közöm-től és vitatkozunk (miért nem tetszik a mostani trend stb.), vagy tényleg semmi közöd. Nem elvitatva, hogy az érzéseidet éld át.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egyébként h visszakanyarodjunk az egész elejére, SEMMI közöm ahhoz h más mit néz, DE miért ne lehetne azon gyűlölködni, hogy sokan néznek soccert, de azon meg igen, ha kikap egy csapat, vagy bármi miatt. Mindenkinek szíve joga, h ne tetsszen neki a jelenlegi trend. Tessék nekem nem tetszik, h léteznek egyáltalán valóságshow-k, és ráadásul nézik is őket. Senki nem veheti el ezt a véleményemet. Nem kell vele egyetérteni, de miért ne gyűlölködhetnék miatta.
Miért ne írhatnék ide, ha zavar, hogy a mai napig Magyarországon a sport az emberek nagy része számára csak a labdarúgást jelenti, és még ott is csak a legnagyobb divatcsapatok egymás elleni meccséig jut el.

Saját véleményük, joguk h így tegyenek, senki nem akadályozza meg őket, engem viszont abban nem, h ez zavarjon. Semmi közöm ahhoz h mit néznek, és másnak se ahhoz h én mit nézek, de ez a topic pont arra való, h valaki azért gyűkölködjön, h csak 800000 nézték, más meg azért mert ilyen sokan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hogy egy Bergman-film és egy ZS kategóriás, óriáscápás film között mutatkoznak ilyen különbségek az világosabb (ki ki döntse el, hogy melyiknek a javára 😊 ), de hogy mi tesz egy bizonyos sport nézését igényesebbé a többinél, azt fel nem foghatom.Szabler
Fentebb említett esetben lényegében annyi, hogy az európai fociban plázapicsa viselkedésű sportolók játszanak, míg az amfociban kőkemény sportemberek. Vagy valami ilyen. De ezt szerintem te is tudod.Mikey
Ezzel nem győztél meg. Az én szememben attól nem igényesebb egy sport, hogy keményebb vagy agresszívebb. Ami a dolog másik felét illeti: milyen alapon aggatható a "sportemberség" egy amerikai focistára, de egy másik sportot űző emberre kevésbé?Szabler
nem keményebb vagy agresszívebb, pontosabban nem ez számít, hanem amfociban nem dobálják fel magukat a játékosok, hogy ezáltal jussanak előnyhöz, ellentétben az európai focival, ami lassan 99%-ban erről szól, és se a FIFA se az UEFA nem is próbál tenni ellene. /*Xavi vagy vki erre a taktikára pl. szó szerint azt mondta, h nyert a futball, de mégse írok 100%ot*/

Ezenkívül milliárd indok miatt lehet valakinek igényesebb egy sport mint egy másik. Elképzelhető hogy valaki pont azt tartja igényesebbnek, amit más igénytelennek, de ez már ember függő.

Érdekes az is, h NFL-ben miért nincsenek fogadási botrányok ellenben a soccerrel. NFL-ben is voltak vannak lesznek botrányos esetek, de ott mindnek a győzelem volt a célja, nem az, h leadjuk a meccset, h pénzhez jussunk. Én NFL-ben ilyesmiről még nem sokat hallottam, bár lehet rám cáfolnak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Hogy egy Bergman-film és egy ZS kategóriás, óriáscápás film között mutatkoznak ilyen különbségek az világosabb (ki ki döntse el, hogy melyiknek a javára 😊 ), de hogy mi tesz egy bizonyos sport nézését igényesebbé a többinél, azt fel nem foghatom.Szabler
Fentebb említett esetben lényegében annyi, hogy az európai fociban plázapicsa viselkedésű sportolók játszanak, míg az amfociban kőkemény sportemberek. Vagy valami ilyen. De ezt szerintem te is tudod.Mikey
Ezzel nem győztél meg. Az én szememben attól nem igényesebb egy sport, hogy keményebb vagy agresszívebb. Ami a dolog másik felét illeti: milyen alapon aggatható a "sportemberség" egy amerikai focistára, de egy másik sportot űző emberre kevésbé?Szabler
Nem is akartalak, mivel nem az én véleményemet írtam le, hanem azt a véleményt, ami miatt sokak szerint feljebb való az, aki amfocit néz európai focival szemben.

Nekem erről az a véleményem, hogy mindenki azt néz, ami jól esik neki. Nekem is megvan a véleményem az egyes sportokról, de elítélni nem fogok senkit azért, mert neki az tetszik, ami nekem nem.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy egy Bergman-film és egy ZS kategóriás, óriáscápás film között mutatkoznak ilyen különbségek az világosabb (ki ki döntse el, hogy melyiknek a javára 😊 ), de hogy mi tesz egy bizonyos sport nézését igényesebbé a többinél, azt fel nem foghatom.Szabler
Fentebb említett esetben lényegében annyi, hogy az európai fociban plázapicsa viselkedésű sportolók játszanak, míg az amfociban kőkemény sportemberek. Vagy valami ilyen. De ezt szerintem te is tudod.Mikey
Akkor egy jégtáncot már egyenesen szégyen nézni, vagy egy úszást, hisz ott még egymáshoz sem érhetnek.

Sport sport. Persze tudom az amerikaifoci az kemény és igényes. Hagyjuk már. Az amerikaifoci lényege, hogy az amerikaiak nézhessék ahogy izomból hentelik egymást a játékosok. Azt szeretik ha minél durvább ütközések vannak. Ez a minőség? Imádom az amerikaifocit, a soccert meg már abszolút nem szeretem, de ez nevetséges. Semmivel nem igényesebb az NFL mint egy spanyol soccer bajnokság pl. főleg annak egy nagy tradíciójú rangadója, ami a bajnokságról dönt kb. Vagy akármelyik meccs is.

Szabler amúgy ironizáltam. Én nem tartozom azok közé, akik itt vágóhídra küldik a TV-t és amédiát, mert igénytelenek. A TV egy tükör. Ha igénytelen, akkor csak tükrözi a nézői igénytelenségét.

Persze tudom, Fluor helyett Haydn kell, valóvilág helyett versfelolvasás, xfaktor helyett meg egy hegedűverseny. Nagyon jó lenne, nézettségi adatok meg jönnének a péntek esti csúcsidőben 73 fő, aztán végül nem lenne TV egyáltalán.

Nyugodjatok meg, ha a nép Mozartra fog éhezni, akkor nem a való világot fogják a torkán lenyomni, ugyanis a TV azt adja, amire az emberek kíváncsiak.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://index.hu/belfold/2012/04/24/bezar_a_siofoki_coke_club/

Nem ismerem az ügy részleteit, csak amennyire a többi helyi és nagyon remélem, hogy ez még nem a végleges helyzet! De akkor is, ezt most miért???? :mad: :o 😕Melehov
ez egy nagyon rossz döntés és még csak nem is a Coke Club miatt hanem mivel ez tényleg precedenst teremthet ami konkrétan az egész balatoni turizmus (és bevétel) végét jelentené. Más ország meg örülne hogy ilyen tava van...

Persze hogy hangos éjjel a zene és persze hogy a szezon alatt az ott élőket zavarják a turisták de be kéne látni hogy az a kevés külföldi aki még néha idejár ha meglát egy ilyet azonnal valamelyik tengerpartot választja.davemayer
Lassan már az jön, hogy napnyugtát követően ki se mehetsz az utcára...Ugyan nem voltam még ott és nem is az én stílusom lehet a hely, de nagyon gáz, ahogy így szarakodnak már mindennel. Zp-vel is amit bohóckodnak :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Hogy egy Bergman-film és egy ZS kategóriás, óriáscápás film között mutatkoznak ilyen különbségek az világosabb (ki ki döntse el, hogy melyiknek a javára 😊 ), de hogy mi tesz egy bizonyos sport nézését igényesebbé a többinél, azt fel nem foghatom.Szabler
Fentebb említett esetben lényegében annyi, hogy az európai fociban plázapicsa viselkedésű sportolók játszanak, míg az amfociban kőkemény sportemberek. Vagy valami ilyen. De ezt szerintem te is tudod.Mikey
Ezzel nem győztél meg. Az én szememben attól nem igényesebb egy sport, hogy keményebb vagy agresszívebb. Ami a dolog másik felét illeti: milyen alapon aggatható a "sportemberség" egy amerikai focistára, de egy másik sportot űző emberre kevésbé?

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Hogy egy Bergman-film és egy ZS kategóriás, óriáscápás film között mutatkoznak ilyen különbségek az világosabb (ki ki döntse el, hogy melyiknek a javára 😊 ), de hogy mi tesz egy bizonyos sport nézését igényesebbé a többinél, azt fel nem foghatom.Szabler
Fentebb említett esetben lényegében annyi, hogy az európai fociban plázapicsa viselkedésű sportolók játszanak, míg az amfociban kőkemény sportemberek. Vagy valami ilyen. De ezt szerintem te is tudod.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
http://index.hu/belfold/2012/04/24/bezar_a_siofoki_coke_club/

Nem ismerem az ügy részleteit, csak amennyire a többi helyi és nagyon remélem, hogy ez még nem a végleges helyzet! De akkor is, ezt most miért???? :mad: :o 😕Melehov
ez egy nagyon rossz döntés és még csak nem is a Coke Club miatt hanem mivel ez tényleg precedenst teremthet ami konkrétan az egész balatoni turizmus (és bevétel) végét jelentené. Más ország meg örülne hogy ilyen tava van...

Persze hogy hangos éjjel a zene és persze hogy a szezon alatt az ott élőket zavarják a turisták de be kéne látni hogy az a kevés külföldi aki még néha idejár ha meglát egy ilyet azonnal valamelyik tengerpartot választja.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Miért igénytelenség megnézni (belenézni) egy Barca-Real-t (-ba)??tomi-tomi
Ezt én sem tudom hova rakni, max ha fordítva közelítem, és a csillagos szar az igénytelen, és szégyen, hogy ezt megveri 😀Wyatt
Minden igénytelen, ami a tv-ben megy ;Pfetomy
Van benne valami, de azért kissé túlzás.

Viszont számomra, aki kissé már más perspektívából néz erre az egészre, mint eddig, érthetetlen, hogy mi az a minőségi különbség, ami egy Real-Barca meccs vagy egy BL-döntő megtekintését igénytelenebb elfoglaltsággá teszi a Super Bowl megnézésénél.

Hogy egy Bergman-film és egy ZS kategóriás, óriáscápás film között mutatkoznak ilyen különbségek az világosabb (ki ki döntse el, hogy melyiknek a javára 😊 ), de hogy mi tesz egy bizonyos sport nézését igényesebbé a többinél, azt fel nem foghatom.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
http://index.hu/belfold/2012/04/24/bezar_a_siofoki_coke_club/

Nem ismerem az ügy részleteit, csak amennyire a többi helyi és nagyon remélem, hogy ez még nem a végleges helyzet! De akkor is, ezt most miért???? :mad: :o 😕

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért igénytelenség megnézni (belenézni) egy Barca-Real-t (-ba)??tomi-tomi
Ezt én sem tudom hova rakni, max ha fordítva közelítem, és a csillagos szar az igénytelen, és szégyen, hogy ezt megveri 😀Wyatt
Minden igénytelen, ami a tv-ben megy ;P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A bowl.hu-t hányan olvassák, követik? 😛
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Miért igénytelenség megnézni (belenézni) egy Barca-Real-t (-ba)??tomi-tomi
Főleg úgy, hogy az utóbbi 4-5 meccsük közül ez volt az egyetlen nézhető. Nem volt annyi gusztustalan színészkedés, rugdosódás (-Marcelo). Mondom ezt úgy, hogy nem szeretek Barca-Realt nézni, mert az nagy részt gyenge meccs volt mostanság. Akkor már inkább szeretek beleszaladni egy MU-Evertonba 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért igénytelenség megnézni (belenézni) egy Barca-Real-t (-ba)??tomi-tomi
Ezt én sem tudom hova rakni, max ha fordítva közelítem, és a csillagos szar az igénytelen, és szégyen, hogy ezt megveri 😀

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én +2-t nyomtam rá, mert először megmutattam a mínusz 1-et is 😊 nem akarok belemenni ugyanabba a parttalan vitába, csak mikor kézzel fogható számokkal találkozik az ember, mindig meglep a nézők igénytelensége

a sport tv viszont vagy manipulálja a nézettségi adatokat, vagy nem tudom, mert kábeltévétől a Klicsko-féle box félmillója után a 800ezres tv2-verés igen durvajjncaa
Egyáltalán nem biztos az a kézzelfogható szám! Nagyon elkenős a szöveg, szerintem 800 ezren voltak, akik legalább pár percet láttak a mérkőzésből. (Van erre külön kategória, de soha nem jegyzem meg a nevét.) Btw most összejött minden a meglepő nézettséghez: spanyol viszonyokhoz képest korai kezdés, nagyjából ez a meccs döntött a bajnokságról. S a SportTV bedobott mindent, ez maradt nekik az idény csúcseseményének.

Miért igénytelenség megnézni (belenézni) egy Barca-Real-t (-ba)??

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)