Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtunk egy zh-t az évfolyamban ötvenen, az anyag egyik feléből 2, a másikból 14 versenyző van, aki nem bukott meg.
ez előfordul, nem is ezért írok, hanem mert az egyik arc annyira megunta a 33. ismeretlen mozaikszóról szóló kérdést, hogy leírta inkább hogy miről szól az Avengers. Ő át is ment. 😀

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Amelyik gurulósfoci csapatnak az a taktikája, hogy majd Cech kivédi a 11-eseket, nem érdemel(ne) győzelmet. De engem nem nagyon érdekel a téma.
(Inkább http://en.wikipedia.org/wiki/Piotr_Czech 😊 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondtam, hogy nem érdemelte meg a Chelsea? Az meg hogy mire játszák, tisztábanvagyok vele, nem is mondtam, hogy a Chelsea nem nyert. Vagy vitatta valaki, hogy ki nyert?

Az én szememben az tesz többet a győzelemért, aki próbál eljutni a kapuig és betalálni. Nem antifociztam, nem mondtam, hogy a chelsea nem érdemelte meg. Tehát ha most megint egy okos elkezdi magyarázni, hogy héé fuuj de megérdemelte, akkor az üljön előre aztán tapsoljon. 😉

Tehát -szükségét érzem tovább magyarázni, hogy a szellemileg hátrányosabb helyzetűek is megértsék- a Chelsea megérdemelte, a Chelsea eredményes taktikát választott, a Chelsea nyert. Szóval értitek, megérdemelten nyert a Chelsea, mert jobb taktikát választottak.

Ettől függetlenül nem kell csövön keresztül nézelődni. A Bayern játszott látványosabb focit, ők törekedtek a góllövésre sokkal jobban. Ha ezt nem látja be valaki, az sorry de valószínű szalajt az agya, mert ez látszik a statisztikából is. Az elfogulatlan szurkolók nagyobb részének ez az élvezetes mérkőzés, nem ahol beállunk 11-en a kapuba aztán vagdosunk ki mindent -kis túlzással-. Ezért gondolják az emberek, hogy a Bayern jobban megérdemelte volna, hiszen ők okoztak izgalmas jeleneteket, amik nélkül néztünk volna 120 perc unalmas gurigázást egy szép 0-0-al a végén.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Beszarok 😀 Soccer topik 2 lett a gyűlölködjünk 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
A román kurva ég b.szná meg! Pár évvel ezelőtt Nagykőrös-Kecskemét között építettek egy fasza kerékpárutat. Boldog boldogtalan tekert, mintha muszáj volna.
Kimegyek délután bringázni és az évek során kialakult mini hajszálrepedéseket (amelyeket kerékpáron ülve nem is lehetett tapasztalni) kijavították. De valami olyan borzadály módon, hogy szétesik a bringa alattam! Szurokra szórtak kibaszott apró sódert, vagy mi a f.szt! Képtelenség tempót menni!
Köszönöm, hogy meghallgattak!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
Nem szorakoztato focit kell hozni hanem gyozteset. Szerintem a Chelseanel senki nem tett tobbet a gyozelemert. Kielemeztek hogy lehet eselyuk , mit kell csinalni es ezt tokeletesen vegrehajtottak a Bayernt vegig nyomas alatt tartva. Amikor donto helyzet volt ok befejeltek , amikor kellett kivedtek a tizit es a legfontosabb helyzetben 1-el tobb golt lottek.
Tulajdonkeppen mert tett tobbet a Bayern? Mert eljutottak helyzetekig, mert rugtak 20 szogletet, mert kiharcoltak egy 11-est ami igazabol Drogba faszsaga volt , vagy mert egy szoglet van es nem allitanak 2 embert arra a csatarra aki a legveszelyesebb ? Vagy esetleg azert mert a fel csapat befosott a teher alatt es a kapusnak kellett rugnia a tizit?
Ez a donto az idegek harca volt es ebben sokkal tobbet mutatott meg a Chelsea es emiatt teljesen megerdemelten nyert.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
A Chelsea úgy nyerte meg a BL-t, hogy kb. a kieséses szakaszban mindig az ellenfél "tett többet a győzelemért". Az ő fegyverük a hatékonyság volt, ami miatt magában megérdemlik, hogy nyertek.szaba
Kapubalövésre és nem kapuralövésre játszák ugyebár.Bazzani
Hamis. A lesgól is kapubalövés, mégsem számít. Gólra játszák. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
A Chelsea úgy nyerte meg a BL-t, hogy kb. a kieséses szakaszban mindig az ellenfél "tett többet a győzelemért". Az ő fegyverük a hatékonyság volt, ami miatt magában megérdemlik, hogy nyertek.szaba
Kapubalövésre és nem kapuralövésre játszák ugyebár.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊fetomy
A Chelsea úgy nyerte meg a BL-t, hogy kb. a kieséses szakaszban mindig az ellenfél "tett többet a győzelemért". Az ő fegyverük a hatékonyság volt, ami miatt magában megérdemlik, hogy nyertek.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó nyilván ilyen edzőcsere meg mittudomén csak dühből jön. A mi érdemeltük volna meg duma pedig azért nem alaptalan, mivel a Bayern hozta a szórakoztató focit. Igen megérdemelte a Chelsea eredményes volt satöbbi, de egyértelmű, hogy ki tett többet a győzelemért. Az más kérdés, hogy az sem volt elég, mert elkúrták. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most mit mondjanak azon csapatok szurkolói (mondjuk én a Doriával) akiknek szökőszázévente jut el a csapatuk bármilyen döntőbe?
Ez olyan amikor egy Patriots drukker sír.
Mondjuk ennyi döntőt valóban szar elbukni.Bazzani
Hát igen mindig vita, hogy annak jobb-e aki el se jut oda, vagy aki többször is de sose nyeri meg. Szerintem rosszabb eljutni a döntőbe de ott kikapni. Kivéve persze ha alapból kiscsapat vagy, olyankor már az is hatalmas szó, de egy topklub esetén az szörnyű, hogy többször is ott vagy, de mindig elbukod. Én ezért szoktam mondani, hogy a VB-n jobb 3. helyen végezni mint 2-on. 😊fetomy
Az olyan drukkereknek akik most edzőcserét meg játékosok kivágását követelik adnék egy 5 év másodosztályt. Majd megtanulnák értékelni ezt a csapatot.
Megértem valahol a fájdalmukat, csak már a facebook meg minden tele van ezzel a "Mi érdemeltük volna meg!" dumával.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most mit mondjanak azon csapatok szurkolói (mondjuk én a Doriával) akiknek szökőszázévente jut el a csapatuk bármilyen döntőbe?
Ez olyan amikor egy Patriots drukker sír.
Mondjuk ennyi döntőt valóban szar elbukni.Bazzani
Hát igen mindig vita, hogy annak jobb-e aki el se jut oda, vagy aki többször is de sose nyeri meg. Szerintem rosszabb eljutni a döntőbe de ott kikapni. Kivéve persze ha alapból kiscsapat vagy, olyankor már az is hatalmas szó, de egy topklub esetén az szörnyű, hogy többször is ott vagy, de mindig elbukod. Én ezért szoktam mondani, hogy a VB-n jobb 3. helyen végezni mint 2-on. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Ez elég bizonyíték?

El. De inkább én vagyok elátkozva... 😕Vrijbloed
Most mit mondjanak azon csapatok szurkolói (mondjuk én a Doriával) akiknek szökőszázévente jut el a csapatuk bármilyen döntőbe?
Ez olyan amikor egy Patriots drukker sír.
Mondjuk ennyi döntőt valóban szar elbukni.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Múlt héten felhúztunk 50 méret dróthálót. 7végére az egyik hegesztés eltört, a dübel kiszakadt! Kitűnő!
Utálom a kókány segédmunkásokat!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Linekerjjncaa
Utánalestem és valóban, én mindig Beckenbauerrel hallotam.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Lineker


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?JayB
Ez elég bizonyíték?

El. De inkább én vagyok elátkozva... 😕
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕Vrijbloed
Beckenbauer mondása kezd elavulni?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
2006 VB elődöntő 😕

2008 EB döntő 😕

2010 VB elődöntő 😕

2010 BL döntő 😕

2012 BL döntő 😕 😕 😕 😕


😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De kibaszottul kurvára megérte száz év magány után újra bekapcsolni ezt a buzi succert... :mad:
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
állítólag Miskolc (és az ország) egyik legjobb gimnáziumába járok, ehhez képest a 35 fős osztályomból (jelenlévő 29-ből) egyedül én ismertem Soros Györgyöt, mi mehet akkor a "rosszabb" helyeken? :rolleyes:
azon már meg sem lepődtem, hogy szinte egy filozófust sem tudtak felismerni képről :/kristof
mondok jobbat: 22n végeztünk általánosban, abból 15 legalább bukott középsuliban, van akit kirúgtak és van aki - csaj - már úgy kezdte meg a nagy korúságot, hogy anfetaminnal rajta kapták-->priusz. Középiskolai - ország egyik legjobb közgáz szakközepe - volt seftes, volt olyan aki hivatalos személy ellenit követett el, játékgépfüggő, kurva... minden. És akkor ilyen epic failbe ne is menjünk bele, hogy volt aki 5 évet járt német kéttanra és meghúzták német érettségin. 😀Amadeus91
hát akkor nem csodálom hogy a többiből is bukott szerencsétlen 😀 ha egyszer nem értett semmit 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
állítólag Miskolc (és az ország) egyik legjobb gimnáziumába járok, ehhez képest a 35 fős osztályomból (jelenlévő 29-ből) egyedül én ismertem Soros Györgyöt, mi mehet akkor a "rosszabb" helyeken? :rolleyes:
azon már meg sem lepődtem, hogy szinte egy filozófust sem tudtak felismerni képről :/kristof
mondok jobbat: 22n végeztünk általánosban, abból 15 legalább bukott középsuliban, van akit kirúgtak és van aki - csaj - már úgy kezdte meg a nagy korúságot, hogy anfetaminnal rajta kapták-->priusz. Középiskolai - ország egyik legjobb közgáz szakközepe - volt seftes, volt olyan aki hivatalos személy ellenit követett el, játékgépfüggő, kurva... minden. És akkor ilyen epic failbe ne is menjünk bele, hogy volt aki 5 évet járt német kéttanra és meghúzták német érettségin. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
állítólag Miskolc (és az ország) egyik legjobb gimnáziumába járok, ehhez képest a 35 fős osztályomból (jelenlévő 29-ből) egyedül én ismertem Soros Györgyöt, mi mehet akkor a "rosszabb" helyeken? :rolleyes:
azon már meg sem lepődtem, hogy szinte egy filozófust sem tudtak felismerni képről :/
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Tegnap este tv-ben hír. Az USA-ban indítottak egy 24 órás tévécsatornát kutyáknak, kutyákról. Japánban meg feltaláltak egy önműködő gurulós széket amelynek az irányításához nem kell a kezeket használni, testsúly áthelyezéssel 6 km/h-s sebességgel repít az irodában.
Néha komolyan azt gondolom, hogy ráférne erre a civilizációra egy böszme nagy meteor vagy bármi...kittli
Nincs már messze december! 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀fetomy
Korábban egy ismerős hitelfelvétel céljából szerette volna kikérni a felesége folyószámlakivonatait hitelfelvétel céljából az OTP-től... Természetesen nem adták ki neki (ezzel végülis nincs is gond), meghatalmazást kértek. A fickó visszament a meghatalmazással, ugyanaz az ügyintéző közölte vele, hogy nem egyezik az aláírás a gépben lévő aláírásmintával (valószínű a számlanyitás óta eltelt évek alatt egy-két kunkorítás megváltozott 😊 ), úgyhogy nem tudja kiadni ilyen formán a kivonatokat... Gyakorlatilag burkoltan hamisítással vádolta meg a saját ügyfelét. Viszont azt is mondta, hogy ha kinyomtatják netbankból és beviszik neki akkor lepecsételi, hitelesíti. Amikor ez megtörtént a csaj a kivonatok tartalmának bármiféle ellenőrzése nélkül rányomta a hitelesítő pecsétet (meg a kolléganőjéhez is átvitte mert ugye két aláírás kell), ha átírtak volna 1-2 adatot (esetleg pár nullát a jövedelmek mögé) akkor ezzel gyakorlatilag vígan segédkezett volna Ő maga a hamisításban...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes