Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
nekem sztem 5 perc az átlagidőm ha nagydologról van szó, az elején elkezdem ugye, aztán úgy belemelegedem, meg olyan jól megy, hogy kint is folytatom és voálá, nemsokára ott az új rekord 😀kristof
Én meg azt hittem, a betörők kenték össze a Hermant. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kurva élet bazmeg

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
nekem sztem 5 perc az átlagidőm ha nagydologról van szó, az elején elkezdem ugye, aztán úgy belemelegedem, meg olyan jól megy, hogy kint is folytatomkristof
Ez így kiragadva a környezetből eléggé érdekes szarási szokást mutat 😂fetomy
miért? szarik a világra, ennyi 😀davemayer
Nekem a SouthPark rész jutott eszembe amikor szarási rekordokat döntenek 😀 K
Kristof továbbfejlesztette 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
nekem sztem 5 perc az átlagidőm ha nagydologról van szó, az elején elkezdem ugye, aztán úgy belemelegedem, meg olyan jól megy, hogy kint is folytatomkristof
Ez így kiragadva a környezetből eléggé érdekes szarási szokást mutat 😂fetomy
miért? szarik a világra, ennyi 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nekem sztem 5 perc az átlagidőm ha nagydologról van szó, az elején elkezdem ugye, aztán úgy belemelegedem, meg olyan jól megy, hogy kint is folytatomkristof
Ez így kiragadva a környezetből eléggé érdekes szarási szokást mutat 😂
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052


srácok...

edit: egyébként nálam a Nyomorultak a sláger 😀 hamár a szarás közbeni olvasni való a téma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg sose értettem, hogy mi a faszért van valaki annyit időn WC-n,hogy olvasgasson/játszon közbe.
Odamegyek elvégzem a dolgom kb 1 perc és kész, ez alatt nem lehet rekordot dönteni 😀Toca
nekem sztem 5 perc az átlagidőm ha nagydologról van szó, az elején elkezdem ugye, aztán úgy belemelegedem, meg olyan jól megy, hogy kint is folytatom és voálá, nemsokára ott az új rekord 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀JC6
én személy szerint ott döntöm a rekordjaim nagyrészét 😀kristof
Én meg sose értettem, hogy mi a faszért van valaki annyit időn WC-n,hogy olvasgasson/játszon közbe.
Odamegyek elvégzem a dolgom kb 1 perc és kész, ez alatt nem lehet rekordot dönteni 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀JC6
én személy szerint ott döntöm a rekordjaim nagyrészét 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Az enyém is okostelefon, nincs azzal semmi gond, csak ne legyen érintőkijelzős, ennyi. 😛szaba
Hogy on legyen a qwetry bill-nél kevesebb dolgot gyűlölök jobban 😀
Ott a gecinagy kijelző minek még gomb is 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az enyém is okostelefon, nincs azzal semmi gond, csak ne legyen érintőkijelzős, ennyi. 😛
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.Bazzani
Barátnőm is most vett egyet nagyon megbánta már ő is,mondjuk én mondtam is neki hogy szerintem jobb lenne egy egyszerűbb megbízhatóbb telefont venni,de nőből van az volt a fontos hogy jól néz ki 😀Cowboykarcsi
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Okostelefon <3

2008 novemberben megvettem az első iPhone-om (amit egy hónapja loptak el a feleségemtől), azóta csak "okostelefonom" van (utálom, de a smartphone-nak nincs jobb fordítsa sajnos). A telefon használati időm 10%-a klasszikus telefon szerep, sms-ezni 18 éves korom óta utálok (a twittert szintén nem szeretem). A maradék időből mondjuk kb. a háromnegyede rss olvasás, fórum olvasás stb. A többi email, netezés, Plant vs. Zombies 😛

Csak hogy ontopic legyek: gyűlölöm a mobilszolgáltatókat, hogy képtelenek normális mobilnetet vinni mindenhova.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀JC6
nem kell nyomogatni, csak simogatni 😛 😉

amúgy meg a WC-n pláne, van olyan haverom aki sorozatot néz rajta addig 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀Toca
Még a wc-n is azt nyomogatod, mi? 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.Bazzani
Barátnőm is most vett egyet nagyon megbánta már ő is,mondjuk én mondtam is neki hogy szerintem jobb lenne egy egyszerűbb megbízhatóbb telefont venni,de nőből van az volt a fontos hogy jól néz ki 😀Cowboykarcsi
Én megpusztulnék ha nem lenne okostelefonom és netem mindenhol 😀
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.Bazzani
Barátnőm is most vett egyet nagyon megbánta már ő is,mondjuk én mondtam is neki hogy szerintem jobb lenne egy egyszerűbb megbízhatóbb telefont venni,de nőből van az volt a fontos hogy jól néz ki 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Okádalom 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyűlölöm ezt a faszom okostelefont. Okádalom ez az érintőképernyő.

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
De kurvajó, hogy most írtak rám neptunon, hogy a 2 kredites kis fos tárgyból a zht nem az órán (4-től) hanem déltől írjuk.
Most kelhetek korábban meg mehetek korábbi vonattal. A helyjegyet meg dobhatom a kukába.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Folyamatosan bukom el a zhkat, kb a 4. a sorban.... Utálom a kibaszott hullámvölgyeket.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...JayB
ezen ne parazz mert kb lofaszt sem szamit, ahhoz kepest meg foleg, ha elbaszol azzal az eletedbol egy csomo idot mig a kenyszerpalyan mozogsz a korabbi elkapkodott, hibas dontesed miatt. pc hozzaszolasa for real.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...JayB
félsz hogy rövidebb lesz a karriered, vagy mi a baj? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...JayB
Hát szerintem sokan vagyunk akik időben kezdtek és kb ugyanez a helyzet 😀
Keresztképzésre max akkor menj ha van olyan képzés ami tényleg érdekel, az a fél év már semmi ahhoz kéepst amit a főiskolán összeszedhetsz majd 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Az a tré hogy így is év vesztes vagyok, nulladikus, másnak doktori címe van mire nekem alapképzés lesz...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyetemen csúszni menőbb 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear