Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Tegnap este tv-ben hír. Az USA-ban indítottak egy 24 órás tévécsatornát kutyáknak, kutyákról. Japánban meg feltaláltak egy önműködő gurulós széket amelynek az irányításához nem kell a kezeket használni, testsúly áthelyezéssel 6 km/h-s sebességgel repít az irodában.
Néha komolyan azt gondolom, hogy ráférne erre a civilizációra egy böszme nagy meteor vagy bármi...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Hát, ez elég csúnya volt...JC6
Őszintén ? Leszarom.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszer kéne nyernie az átkozott Miami Heatnek, erre nem elcseszik a tippmixemet. LeBron & Bosh bekaphatja.iktriad
Bosh sérült.lol
Pont ezért kapja be. 😊 Na jó nem vagyok ilyen gonosz.
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Egyszer kéne nyernie az átkozott Miami Heatnek, erre nem elcseszik a tippmixemet. LeBron & Bosh bekaphatja.iktriad
Bosh sérült.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszer kéne nyernie az átkozott Miami Heatnek, erre nem elcseszik a tippmixemet. LeBron & Bosh bekaphatja.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀fetomy
Ez se rossz, szomszéd mesélte h bement az APEH-hoz h befizesse a felesége adótartozását, de nem tehette mert nem vitt meghatalmazást 😀empty taxi
Nekem Postán mondták anno, hogy bátyám levelét nem vehetem fel csak meghatalmazással. Volt nálam.

Az nem jó, mert OTT HELYBEN kell kitöltenie, és aláírnia a bátyámnak, egy Postai alkalmazott előtt. Két tanúval. Mondom oké, de ha már itt lenne, hogy kitöltse, minek venném én át a levelet? Akkor már átveheti ő is.ulpianus
asszem 1-2 éve volt,
MÁV: 19:15kor menne a vonatom... odaérek a pénztárba 19:12kor, hogy kéne helyjegy... hál isten nincs sor sem... mondja a nő, hogy "várjon megnézem benn van-e még"..vissza jön 19:17kor (5! perc múlva) " Hát már elment a vonat fiatalember".

idén februárban - Super Bowl előtti nap - megyek Lipcsébe Budapestről, MÁV nemzetközi éjszakai vonat... szállnék le Drezdában, picsa kótyagosan, nyomnám a zöld gombot, mire odaszól a kalaúz, hogy "azt az ajtót ne próbálja, még Prágánál befagyott". Frissen, üdén vágtam 1 ilyen fejet:


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Hát, ez elég csúnya volt...JC6
És? Majd a halálos ágyán meggyónja, aztán ennyi. 😛
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀fetomy
Ez se rossz, szomszéd mesélte h bement az APEH-hoz h befizesse a felesége adótartozását, de nem tehette mert nem vitt meghatalmazást 😀empty taxi
Nekem Postán mondták anno, hogy bátyám levelét nem vehetem fel csak meghatalmazással. Volt nálam.

Az nem jó, mert OTT HELYBEN kell kitöltenie, és aláírnia a bátyámnak, egy Postai alkalmazott előtt. Két tanúval. Mondom oké, de ha már itt lenne, hogy kitöltse, minek venném én át a levelet? Akkor már átveheti ő is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Hát, ez elég csúnya volt...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Elhamarkodott kijelentéseket ne tegyél...
Vannak, akiknek nem lenne kedve fórumozgatni!
Azért elég komolytalan dolgokkal jönnek ide, nem? Most komolyan...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.Toca
Vedd le a Tebow siget, MOST!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hát ez az életem legfosabb/szarabb hónapja. Ennél jobban kevés embert baszogathat az élet mint most engem. Hogy baszódna meg a kurva isten.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀fetomy
Ez se rossz, szomszéd mesélte h bement az APEH-hoz h befizesse a felesége adótartozását, de nem tehette mert nem vitt meghatalmazást 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...kittli
Bankos témában nekem a kedvencem:
1) Ha a bankkártya amivel fizetek nő nevén van, akkor nem használhatom, de vehetek le róla pénzt ott szemben, és fizethetek (hitelkártya, szóval szopás), ha viszont férfi nevén van, akkor senki le se szarja, hogy az enyém-e vagy nem.
2) Múltkor bemegyek KH bankba, hogy anyám kártyájára szeretnék pénzt rakni fel. Hozzak hitelkártyát, azzal tudok, nélküle párezer ft csak hogy ráfizetek. Jó, vittem kártyát, befizettem. 1 héttel később megyek ugyanoda már kártyával, hogy szeretnék pénzt rakni fel erre a kártyára, mire a nő azt mondja, hogy igazság szerint most neki most el kéne vennie a kártyát, és fel kéne, hogy jelentsen, mert mit keres nálam más kártyája. De mondom nem levenni akarok, hanem rárakni, ha elloptam volna, minek tölteném fel? De nem, örülhetek, hogy nem jelentettek fel. 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
(lehet) év közben tanulni kellett volna, és akkor nem most kéne mindenből javítani 😕kristof
pont ezaz, hogy most lehet javítani
vizsgát,zh-t meg lehet ismételni, bulit nem 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
(lehet) év közben tanulni kellett volna, és akkor nem most kéne mindenből javítani 😕
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
szerintem jobb, de legalábbis gyorsabb, mint eddigHöri
nyilván az volt a cél, hogy gyorsabb legyen, több hír férjen ki, sőt ahogy látom a facebook idővonala is inspirálta a készítőket, de a tipo, az elrendezés és a színek iszonyat gagyi hatást kelt, különösen az elsőjjncaa
nehéz lehet az esztéták élete 😀Höri
nem, ez csak az igényes megfogalmazása annak, ha valami "szar", "fos", "gané"
írhattam volna azt is, de az még nem jelent semmit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
uramisten de rossz lett az új nso 😂jjncaa
szerintem jobb, de legalábbis gyorsabb, mint eddigHöri
nyilván az volt a cél, hogy gyorsabb legyen, több hír férjen ki, sőt ahogy látom a facebook idővonala is inspirálta a készítőket, de a tipo, az elrendezés és a színek iszonyat gagyi hatást kelt, különösen az elsőjjncaa
nehéz lehet az esztéták élete 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
uramisten de rossz lett az új nso 😂jjncaa
szerintem jobb, de legalábbis gyorsabb, mint eddigHöri
nyilván az volt a cél, hogy gyorsabb legyen, több hír férjen ki, sőt ahogy látom a facebook idővonala is inspirálta a készítőket, de a tipo, az elrendezés és a színek iszonyat gagyi hatást kelt, különösen az első


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
uramisten de rossz lett az új nso 😂jjncaa
szerintem jobb, de legalábbis gyorsabb, mint eddig

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
uramisten de rossz lett az új nso 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Ma bementem a Budapest Bankba. Pénzt akartam berakni a számlámra. A művelet közben a pénztáros csaj mellett ült valami főnökféle nő. Az egész dolog 3 perc lett volna. Ez a nő a következő szolgáltatásokat akarta (szó szerint) rámtukmálni: mobilbank, internetbank, folyószámlahitel, biztosítás. Egyszerűen nem akarta megérteni, hogy én ezeket nem akarom és csak azt a kibaszott pénzt akarom a számlámra rakni. 3 perc helyett 20at töltöttem benn és elkéstem egy másik helyről.Bazzani
Anno az otp helyi fiókjában jártam kétszer egymás után úgy, hogy mindenféle baromságokkal tömködték a fejem, ők sem értették, hogy "nem kérem a szolgáltatást".
Utána meg azt nem értették, hogy miért nem kérem a szolgálataikat és miért mentem el máshova.
Nem mintha előrébb lettem volna a dologgal, új bank, új számla, minden új, de jól éreztem magam tőle.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma bementem a Budapest Bankba. Pénzt akartam berakni a számlámra. A művelet közben a pénztáros csaj mellett ült valami főnökféle nő. Az egész dolog 3 perc lett volna. Ez a nő a következő szolgáltatásokat akarta (szó szerint) rámtukmálni: mobilbank, internetbank, folyószámlahitel, biztosítás. Egyszerűen nem akarta megérteni, hogy én ezeket nem akarom és csak azt a kibaszott pénzt akarom a számlámra rakni. 3 perc helyett 20at töltöttem benn és elkéstem egy másik helyről.

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Végül is igen 10-ből 9 helyes válasszal megbukni EUB vizsgán tényleg teljesen korrekt. A 2. beugró kérdést basztam el, ergó el se fogja olvasni.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Szállodai wifi :mad:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes