Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.JayB
Sok sikert! Mondjuk nem tudom mennyi alapképzés indul keresztfélévvel, de azért reménykedj.empty taxi
vagy vársz egy kicsit és elkezded rendes félévvel. Én is kihagytam egy évet érettségi után... és legalább összeszedtem egy kis pénzt ezidő alatt 😊pc_x
+1
tesóm is kihagyott egy évet, nincs abban semmi, ráadásul ha elbaszod valamelyik érettségidet tudsz tanulni a jövő évire 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.JayB
Sok sikert! Mondjuk nem tudom mennyi alapképzés indul keresztfélévvel, de azért reménykedj.empty taxi
vagy vársz egy kicsit és elkezded rendes félévvel. Én is kihagytam egy évet érettségi után... és legalább összeszedtem egy kis pénzt ezidő alatt 😊


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.JayB
Sok sikert! Mondjuk nem tudom mennyi alapképzés indul keresztfélévvel, de azért reménykedj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Ilyen szempontból nekem anno rendes ofőm volt,le lehetett a hiányzásokat bizniszelni,pedig bőven 30+ igazolatlanom volt +az igazoltakat is (asszem akkor még 250 volt a limit) levitte valahogy 247-re 😀JoeyPorter
Igen tavalyig bezárólag nálunk is működött, de idén bevezették a digitális naplót amiben 2 napra visszamenőleg lehet igazolni. Tehát ha gáz van már akkor sem tudnak rajtad segíteni.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Ilyen szempontból nekem anno rendes ofőm volt,le lehetett a hiányzásokat bizniszelni,pedig bőven 30+ igazolatlanom volt +az igazoltakat is (asszem akkor még 250 volt a limit) levitte valahogy 247-re 😀

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Úgy néz ki hogy nyár végén osztályozó vizsga egy másik iskolában, októberben érettségi, februártól keresztfélévvel főiskola.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Jogorvoslat, annak halasztó hatálya?
Talán az Oktatási Hivatal a hatáskörrel rendelkező szerv erre!
Persze csak hasból írom ezeket.vadibandi
Voltam otkatási hivatalnál, teljesen jogosan rúgtak ki mivel 30 órát meghaladta az igazolatlan hiányzás. Én ezért senkit nem is hibáztatok mert magamnak csináltam de az undorító hogy ezzel eddig kellet várni...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Szerintem próbálj fellebbezni (Oktatási Hivatal, oktatási ombudsman), de ami biztos, hogy gyorsan kérjél jogi segítséget. Ez egy közigazgatási eljárás, ha jól tudom, tehát a fenntartóhoz (amelyik most az illetékes kormányhivatal) is fordulhatsz. Szerintem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐JayB
Jogorvoslat, annak halasztó hatálya?
Talán az Oktatási Hivatal a hatáskörrel rendelkező szerv erre!
Persze csak hasból írom ezeket.




több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
1 nappal ballagás, 3 nappal érettségi előtt a semmiből megszüntették a tanulói jogviszonyomat az iskolával= Nem kapok bizonyítványt, olyan mintha idén nem is jártam volna sehova, nem mehetek érettségire, nem mehetek főiskolára. 4-es 5-ös tanuló vagyok, elbasztam az egészet az igazolatlan órákkal... Mivel mindenhol ma vannak az osztályozó értekezletek így esélytelen másik iskolából bizonyítványt kiállíttatni a jegyeim alapján. A határozaton amit kaptam április 25-i keltezés van, ha akkor odaadják egy hét alatt tudtam volna másik iskolához menni, így hogy ma adták oda teljesen ellehetetlenítenek MINDENT. Életemben nem voltam még ennyire padlón 😐
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
"Charley Casserly describes how the Dallas Cowboys have managed to assemble a perfect team in the 2012 NFL Draft." - nfl.com

Jajj hányingerem van, hogy minden évben agyonhypeolják a dallast...kzol
há! 😂 😂
ezt pont egy eagles drukker mondja a tavalyi "dreamteam" offseason után?

nem tudom amugy te mit értesz hype alatt de a 2007es 13-3as szezonunk óta egyáltalán nem volt hypeolva csapat(megjegyzem nem is nagyon volt mire).a 2010es offseasont lehet még talán Bryant draftolása miatt,ott volt több szó a dallasról.de ugy nagy általánosságban nem hiszem hogy többet lennénk mi a médiában mint az eagles vagy a giants.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
lomtalanítás....

Házak elé lerakott szemét, amire rágyűlnek a hangos cigányok, mint legyek a szarra... Miért jó ez?...Black_Adder
Spanolnak a fajtabeliekkel, where's the problem?empty taxi
nálunk itt zuglóban a fákra ki van írva kartonpapírra hogy "lomra foglalt" :rolleyes:

bár amelyik cigót ez visszatartja az be is csukhatja a boltot 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
lomtalanítás....

Házak elé lerakott szemét, amire rágyűlnek a hangos cigányok, mint legyek a szarra... Miért jó ez?...Black_Adder
Spanolnak a fajtabeliekkel, where's the problem?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mert így olyan mintha nem a kukába dobtad volna ki a szemetedet.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
lomtalanítás....

Házak elé lerakott szemét, amire rágyűlnek a hangos cigányok, mint legyek a szarra... Miért jó ez?...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
"Charley Casserly describes how the Dallas Cowboys have managed to assemble a perfect team in the 2012 NFL Draft." - nfl.com

Jajj hányingerem van, hogy minden évben agyonhypeolják a dallast...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nekem is csak egyszer fordult elő ez a terápia, de akkor a tömött fogam gyulladt be ami eléggé kemény kis fájdalommal járt. Nagy pech volt, hogy a semmi közepén kellett ülnöm céges építő tréjningen és esélyem nem volt fájdalomcsillapítót venni.
Majd jött a remek ötlet a pálinkával... 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
csatlakoznék a fogfájósokhoz én is, inni nemtok, hideget pláne, már aludni se nagyon, és csak jövő csüt-re kaptam időpontot...kirááááály 😡@@Divat
Dugd be a füledet vattával, kicsit enyhít.Bazzani
pálinka ko-ig, utána legalább aludni lehet... 😀Habi
Nekem az sohasem segített, sajnos vagy nem sajnos.
Most nyomom a Flector port, bár meglepetésemre egyre kevésbé fáj.
Ha nem lenne gyógyszerem tuti fájna jobban...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
csatlakoznék a fogfájósokhoz én is, inni nemtok, hideget pláne, már aludni se nagyon, és csak jövő csüt-re kaptam időpontot...kirááááály 😡@@Divat
Dugd be a füledet vattával, kicsit enyhít.Bazzani
pálinka ko-ig, utána legalább aludni lehet... 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
csatlakoznék a fogfájósokhoz én is, inni nemtok, hideget pláne, már aludni se nagyon, és csak jövő csüt-re kaptam időpontot...kirááááály 😡@@Divat
Dugd be a füledet vattával, kicsit enyhít.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Innen töröltétek a hozzászólásomat, vagy csak nem írtam meg? :o

Miért töröltétek?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 697
ha fáj, minek időpont?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
csatlakoznék a fogfájósokhoz én is, inni nemtok, hideget pláne, már aludni se nagyon, és csak jövő csüt-re kaptam időpontot...kirááááály 😡@@Divat
Maszek?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csatlakoznék a fogfájósokhoz én is, inni nemtok, hideget pláne, már aludni se nagyon, és csak jövő csüt-re kaptam időpontot...kirááááály 😡@@

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na kihúzták az első bölcsességfogam, már csak 3 maradt. Folytatás 4 hét múlva.
Megértem, hogy ki kell húzni, de attól még kurva szar.
Jó lesz így draftot nézni.