Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
- elmondtam neki szemtől szemben, telefonban, msn-en, facebook üzenetben, talán még emailben is, de mikor állandóan csak a miért meg na már meg satöbbi jött, akkor meguntam és elkezdtem nem válaszolni. excsaj természetesen, de már másik faszija is van/volt satöbbi, nem tudom miért nem lehet már leszakadni...fetomy
Az korrekt, akkor baszhatod. 😀

több mint 12 éve
catattack 3 520
Fetomy!
Legyél már férfi!
Nyomd el a picsába!

Szerk.: Fosom ám a hozzászólásokat... Semmi tartalom! 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Sajnos nem érné meg 😕fetomy
Mégis exed volt. Szóval valaha megérte. 😛szaba
nem volt, hanem most az, de amúgy ja, anno megérte, de ha most megérné, nem lenne ex 😛

Amúgy egyébként sem azt akar, hanem szimplán napi 4-5 órában magyarázni, hogy mennyire baromi jó faszija van és mekkora hülye voltam, hogy kidobtam a picsába 😀fetomy
akk részvét 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha dugni akar azért ne hajtsd el 😉empty taxi
Sajnos nem érné meg 😕fetomy
Mégis exed volt. Szóval valaha megérte. 😛szaba
nem volt, hanem most az, de amúgy ja, anno megérte, de ha most megérné, nem lenne ex 😛

Amúgy egyébként sem azt akar, hanem szimplán napi 4-5 órában magyarázni, hogy mennyire baromi jó faszija van és mekkora hülye voltam, hogy kidobtam a picsába 😀
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ha dugni akar azért ne hajtsd el 😉empty taxi
Sajnos nem érné meg 😕fetomy
Mégis exed volt. Szóval valaha megérte. 😛szaba
Na ja, de akkor valszeg nem 2-3 hetente, hanem 2-3 óránként keresné. Nagy különbség.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha dugni akar azért ne hajtsd el 😉empty taxi
Sajnos nem érné meg 😕fetomy
Mégis exed volt. Szóval valaha megérte. 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha dugni akar azért ne hajtsd el 😉empty taxi
Sajnos nem érné meg 😕
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha dugni akar azért ne hajtsd el 😉empty taxi
olyan előítéletes vagy...csak azért mert Bears-fan még nem buzi 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Micsoda jó szövegek, le se tudom mindet pluszolni 😀
- nem nem hatóság hálistennek 😀
- gyerektartás szintúgy nem, bár ha lesz fiam, ketten ütjük meg jc6-ot 😛
- túl jóképű vagyok, nos ez abszolút igaz, de azért még na 😊
- elmondtam neki szemtől szemben, telefonban, msn-en, facebook üzenetben, talán még emailben is, de mikor állandóan csak a miért meg na már meg satöbbi jött, akkor meguntam és elkezdtem nem válaszolni. excsaj természetesen, de már másik faszija is van/volt satöbbi, nem tudom miért nem lehet már leszakadni...fetomy
Ha dugni akar azért ne hajtsd el 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Micsoda jó szövegek, le se tudom mindet pluszolni 😀
- nem nem hatóság hálistennek 😀
- gyerektartás szintúgy nem, bár ha lesz fiam, ketten ütjük meg jc6-ot 😛
- túl jóképű vagyok, nos ez abszolút igaz, de azért még na 😊
- elmondtam neki szemtől szemben, telefonban, msn-en, facebook üzenetben, talán még emailben is, de mikor állandóan csak a miért meg na már meg satöbbi jött, akkor meguntam és elkezdtem nem válaszolni. excsaj természetesen, de már másik faszija is van/volt satöbbi, nem tudom miért nem lehet már leszakadni...
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
A hatóságok márcsak ilyenek. 😛
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
Mer nemfizeted a gyerektartást!sutianap
Ezt én jelölném az Aranyköpésekbe. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
Mer nemfizeted a gyerektartást!sutianap
Több is van fetomyból?
Uram irgalmazz! 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
Mer nemfizeted a gyerektartást!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
Túl jóképű vagy.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
Mondtad már neki szemtől szemben, hogy kopjon le?

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
nem akar alázni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
dehát, nemérted, dehát ezek a fejcsóvàló tengerjárók lemaradtak a Kon-Tikiről? Az volt a csoda, ezmegmárcsaka pénzkérdés- bátorság kombó verzéje. No és épp április 18án húnyt ki a fény Heyerdahlban THOR istennevével odaélve, ippeg tíz éve, na ő belepisált a puncsostálba, rendesen 😂sutianap
Aki puncsostálba pisál (valljuk be, megfizethetetlen érzés! 😀 ), készüljön fel arra, hogy az első reakciók között meglehetősen ritkán fogja hallani a tiszta elismerés hangját. 😊tomi-tomi
Eccer volt valahun a Yucatánon Camel Trophy és a falufőnök ádogált egy kétésfélmétteres pálcával a kezében és nézte a terepjárókat, de azér megkérdezte, ugyan mi a fenéér cibálják azt a sok mindent. Erre valaki okos benyögte, hogy a túléléshez kell a dzságölbe, erre a főnök csak mosolygott és mondta, hogy csak ez az egy pálca kell a dzsángelbe fiaim, csak fődúlják itt az erdőt, úgyhogy lesznek majd szivesek nem errejönni meg hülyének nézni az EMBEREKET!

Szóval azér ilyen műanyagpartin, köll néha ízesíteni a bólét, nehogymár aszthiggyék, hogy nem élnek a valósàgban.

( Várod a tépést, de nem jön el,
Tudom nem kell a szöveg, ha nem hat a szer,
Ha meggondolom, talán van valamim,
Jobban forgat az amfetamin - amin élsz -
A borotva éle, talán lopva majd bejutsz a Top- ba
De ne hidd, hogy százszázalék! )


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
dehát, nemérted, dehát ezek a fejcsóvàló tengerjárók lemaradtak a Kon-Tikiről? Az volt a csoda, ezmegmárcsaka pénzkérdés- bátorság kombó verzéje. No és épp április 18án húnyt ki a fény Heyerdahlban THOR istennevével odaélve, ippeg tíz éve, na ő belepisált a puncsostálba, rendesen 😂sutianap
Aki puncsostálba pisál (valljuk be, megfizethetetlen érzés! 😀 ), készüljön fel arra, hogy az első reakciók között meglehetősen ritkán fogja hallani a tiszta elismerés hangját. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
A kalaplevételre érdemes teljesítményt nem befolyásolja, hogy tengerjáró profik nagyon finoman és nagyon határozottan jelezték, hogy ezzel az eszközparkkal minimum istenkísértés volt elindulni. Magyarul, a hülyék bátorságával vágott neki.
Saját empíria, hogy a hülyék bátorságával véghezvitt tett (én voltam! 😊 ) a szemtanúkban csodálkozással ötvözött elismerést váltott ki. Az elmesélést hallgatókban döntően az elismerés eltűnt és a csodálkozást a hitetlenség váltotta. Aki pedig elhitte, az minimum balfasznak tartott - nem kevés alappal.
Btw elképzelhetőnek tartom, hogy ilyen döbbenetes teljesítményt másképp nem is lehet elérni.
Szóval, én megvettem a dolgot, de teljesen megértem a kétkedést.

(Az utóbbi három aláírásod közül ez tetszik a legjobban!)tomi-tomi
dehát, nemérted, dehát ezek a fejcsóvàló tengerjárók lemaradtak a Kon-Tikiről? Az volt a csoda, ezmegmárcsaka pénzkérdés- bátorság kombó verzéje. No és épp április 18án húnyt ki a fény Heyerdahlban THOR istennevével odaélve, ippeg tíz éve, na ő belepisált a puncsostálba, rendesen 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amatőr viselkedés határát súroló "érdekességek" között.
Átalakítja a kenut a tervező tudta nélkül; fel is borul az istenadta.
Alapvető életmentő (jelző) eszközöket nem visz magával, 1. pénzhiány miatt, 2. őt ne mentsék ki akarata ellenére magyarázattal.
Egyszerre tölti az összes kommunikációs eszközét (nincsenek védőcsomagolásban!), persze, hogy ekkor kerül víz alá a kabin.
Az asszony olyan nyugodt az eltűnés alatt, mintha férjuram egy doboz gyufáért ugrott volna le és késik egy pár percet. (Horvát Anna óta tudjuk, hogy gyufáért lemenni elég "veszélyes"! 😊 😉 )
Ezek egyenként nem mozdítják meg az ember fantáziáját, de így együtt (s egy kis Rejtő olvasmány élménnyel) könnyen eszébe juttatja az embernek, hogy azt az expedíciót a legkönnyebb megtalálni, amelyik el sem tűnt. Konteo rulez! 😀 😉tomi-tomi
nude, mondom nem mindeggy hogy ez a mókus mi a bánatos fittyfenét kolbászolt ott az óceán közepin, ezzel a szószoros értelemben vett lélekvesztővel, ha csak egy hetet húzott ki egyedül, akkor is külön bugyrot neveznek el róla a pokolban, akkor is le a kalappal. Az a gyanús, aki nem gyanús! - különbenis. Kinicc rekordba meg telibefossák, hogy gépéeres vagy műhód, a lényeg a könyv lapjain a Rekord. S ilyenkor megin empirista leszek, fogjuk meg azokat a kétkedőket, ozt tegyük ki őket atlantice az ósön közepibe egy napocskára, és utána megin meghalgassuk őket, gutenmorgensó, sebestyénöcsiavilágesze :mad:sutianap
A kalaplevételre érdemes teljesítményt nem befolyásolja, hogy tengerjáró profik nagyon finoman és nagyon határozottan jelezték, hogy ezzel az eszközparkkal minimum istenkísértés volt elindulni. Magyarul, a hülyék bátorságával vágott neki.
Saját empíria, hogy a hülyék bátorságával véghezvitt tett (én voltam! 😊 ) a szemtanúkban csodálkozással ötvözött elismerést váltott ki. Az elmesélést hallgatókban döntően az elismerés eltűnt és a csodálkozást a hitetlenség váltotta. Aki pedig elhitte, az minimum balfasznak tartott - nem kevés alappal.
Btw elképzelhetőnek tartom, hogy ilyen döbbenetes teljesítményt másképp nem is lehet elérni.
Szóval, én megvettem a dolgot, de teljesen megértem a kétkedést.

(Az utóbbi három aláírásod közül ez tetszik a legjobban!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!catattack
kajak elsőre úgy olvastam, hogy "faszért népszerűbb", már majdnem elkezdtelek vigasztalni 😀

én úgy tapasztalom, hogy lehetek én jófiú, vagy ősköcsög, sehogy se szeret senki 😀 így maradok bunkókonqueror
Baszki! Ez úgy nyomul, hogy rendesen zavarba jövök!catattack
http://www.youtube.com/watch?v=K3LDYIz4iY4

(all time kedvenc zeném)
több mint 12 éve
catattack 3 520
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!catattack
kajak elsőre úgy olvastam, hogy "faszért népszerűbb", már majdnem elkezdtelek vigasztalni 😀

én úgy tapasztalom, hogy lehetek én jófiú, vagy ősköcsög, sehogy se szeret senki 😀 így maradok bunkókonqueror
Baszki! Ez úgy nyomul, hogy rendesen zavarba jövök!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
amatőr viselkedés határát súroló "érdekességek" között.
Átalakítja a kenut a tervező tudta nélkül; fel is borul az istenadta.
Alapvető életmentő (jelző) eszközöket nem visz magával, 1. pénzhiány miatt, 2. őt ne mentsék ki akarata ellenére magyarázattal.
Egyszerre tölti az összes kommunikációs eszközét (nincsenek védőcsomagolásban!), persze, hogy ekkor kerül víz alá a kabin.
Az asszony olyan nyugodt az eltűnés alatt, mintha férjuram egy doboz gyufáért ugrott volna le és késik egy pár percet. (Horvát Anna óta tudjuk, hogy gyufáért lemenni elég "veszélyes"! 😊 😉 )
Ezek egyenként nem mozdítják meg az ember fantáziáját, de így együtt (s egy kis Rejtő olvasmány élménnyel) könnyen eszébe juttatja az embernek, hogy azt az expedíciót a legkönnyebb megtalálni, amelyik el sem tűnt. Konteo rulez! 😀 😉tomi-tomi
nude, mondom nem mindeggy hogy ez a mókus mi a bánatos fittyfenét kolbászolt ott az óceán közepin, ezzel a szószoros értelemben vett lélekvesztővel, ha csak egy hetet húzott ki egyedül, akkor is külön bugyrot neveznek el róla a pokolban, akkor is le a kalappal. Az a gyanús, aki nem gyanús! - különbenis. Kinicc rekordba meg telibefossák, hogy gépéeres vagy műhód, a lényeg a könyv lapjain a Rekord. S ilyenkor megin empirista leszek, fogjuk meg azokat a kétkedőket, ozt tegyük ki őket atlantice az ósön közepibe egy napocskára, és utána megin meghalgassuk őket, gutenmorgensó, sebestyénöcsiavilágesze :mad:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak