Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
Lehet, hogy félreértelek, de az is aranyos, hogy ha az ember mer mondani valami problémát, akkor mindenki úgy kezeli, hogy az az ő legnagyobb problémája...fetomy
Problémának probléma, de mikor emberek sátraznak a Sándor palota előtt és kb úgy örülnek a dolognak mint a rendszerváltásnak az szánalmas... Nem ekkora dolog ez.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
Lehet, hogy félreértelek, de az is aranyos, hogy ha az ember mer mondani valami problémát, akkor mindenki úgy kezeli, hogy az az ő legnagyobb problémája...fetomy
ilyen empatikus ez a fórum 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
Lehet, hogy félreértelek, de az is aranyos, hogy ha az ember mer mondani valami problémát, akkor mindenki úgy kezeli, hogy az az ő legnagyobb problémája...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
(el)terelesnek kivalo.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lassan már kb. akkor nem is magyar amerikaifoci portál lesz a bowlhu 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem, hogy a lányomnak több esze lesz mint az apjának és időben elmenekül ebből a szemét aljas országból.Bazzani
Azért még te se vagy egy matuzsálem. Munka mellett nem egyszerű, munka+gyerek mellet biztosan büdös nehéz, de egy fél év alatt azért némi németet magadra kapkodsz, aztán bepróbálkozol vmi osztrák cégnél. Nálad ez a verzió nem játszik,de én nyáron kb. a semmire fogok kimenni németbe, és lehet, hogy két hónap múlva pucér picsával jövök vissza onnan, de legalább megpróbálom.füligjimmy
Én már látom a szép jövőt, hogy lányom majd Svájcba fog kijárni dolgozni heti turnusokban.vadibandi
Ha okosan csinálja, ki nem rügyezik tőle. 35 éves korára meg visszavonul, és eltart még téged is. Nekem nagy szívfájdalmam, hogy nem dögös ribancnak születtem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Remélem, hogy a lányomnak több esze lesz mint az apjának és időben elmenekül ebből a szemét aljas országból.Bazzani
Azért még te se vagy egy matuzsálem. Munka mellett nem egyszerű, munka+gyerek mellet biztosan büdös nehéz, de egy fél év alatt azért némi németet magadra kapkodsz, aztán bepróbálkozol vmi osztrák cégnél. Nálad ez a verzió nem játszik,de én nyáron kb. a semmire fogok kimenni németbe, és lehet, hogy két hónap múlva pucér picsával jövök vissza onnan, de legalább megpróbálom.füligjimmy
Én már látom a szép jövőt, hogy lányom majd Svájcba fog kijárni dolgozni heti turnusokban.




több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem, hogy a lányomnak több esze lesz mint az apjának és időben elmenekül ebből a szemét aljas országból.Bazzani
Azért még te se vagy egy matuzsálem. Munka mellett nem egyszerű, munka+gyerek mellet biztosan büdös nehéz, de egy fél év alatt azért némi németet magadra kapkodsz, aztán bepróbálkozol vmi osztrák cégnél. Nálad ez a verzió nem játszik,de én nyáron kb. a semmire fogok kimenni németbe, és lehet, hogy két hónap múlva pucér picsával jövök vissza onnan, de legalább megpróbálom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Remélem, hogy a lányomnak több esze lesz mint az apjának és időben elmenekül ebből a szemét aljas országból.Bazzani
Megnyugodtam, nem csak én vagyok így ezzel. A nagyobbik lányomnak ötéves kora óta próbálom terelgetni a gondolatait abba az irányba, hogy 14 évesen ebből a városnak nevezett faluból, később pedig az országból menjen el. Ne3 legyen olyan röghöz kötött barom mint én. Az összes ismerősöm hülyének nevezett miatta. "Te csak ne ültess bogarat a fülébe", "Majd ha felnő akkor majd Ő eldönti mit akar" stb...
Nem kényszerítem, csak próbálok valami más irányt mutatni neki.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem, hogy a lányomnak több esze lesz mint az apjának és időben elmenekül ebből a szemét aljas országból.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
dögöljön meg, aki a facebook captcha-t kitalálta, most


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
(Lehet ezt nem is ide kéne írnom...)
Kérdések, kérdések, kérdések....

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
majd amikor ez lesz az alap elvaras, fognak pislogni bazzaniek. 😊

mert ha egyszer sikerult...Mikey
Pontosan erre céloztam. Ábránd a lightos hét. Hétfőn visszatérünk erre.. 😀apeszos
A munkám jellegéből adódóan ezt nem tudja rendszeresen megcsinálni. Különben ő mehetne elbeszélgetésre. 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
ma végleg szétbaszott az ideg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
majd amikor ez lesz az alap elvaras, fognak pislogni bazzaniek. 😊

mert ha egyszer sikerult...Mikey
Pontosan erre céloztam. Ábránd a lightos hét. Hétfőn visszatérünk erre.. 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
majd amikor ez lesz az alap elvaras, fognak pislogni bazzaniek. 😊

mert ha egyszer sikerult...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom eldönteni, hogy a főnököm csak hülye az egészhez vagy szándékosan szemétkedik.
Három napra időzített kétheti melót.
Mi meg csakazértis megcsináltuk, hogy ''Ne örüljön az a fasz!'' (a Halálhágóból idézve) 😀Bazzani
Jól kib*sztatok vele.. 😀 😀apeszos
Tudod milyen jó volt a ''Na mi nem lett kész?'' kérdésre válaszolni?
Nem mellesleg így a tulajjal sem tudott lebaszatni.
Ja és a jövő hét így lightosabb.Bazzani
Így is lehet nézni. 😛 De a babérokat ő aratja le, lám csak mit tudott veletek dolgoztatni.. 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom eldönteni, hogy a főnököm csak hülye az egészhez vagy szándékosan szemétkedik.
Három napra időzített kétheti melót.
Mi meg csakazértis megcsináltuk, hogy ''Ne örüljön az a fasz!'' (a Halálhágóból idézve) 😀Bazzani
Jól kib*sztatok vele.. 😀 😀apeszos
Tudod milyen jó volt a ''Na mi nem lett kész?'' kérdésre válaszolni?
Nem mellesleg így a tulajjal sem tudott lebaszatni.
Ja és a jövő hét így lightosabb.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom eldönteni, hogy a főnököm csak hülye az egészhez vagy szándékosan szemétkedik.
Három napra időzített kétheti melót.
Mi meg csakazértis megcsináltuk, hogy ''Ne örüljön az a fasz!'' (a Halálhágóból idézve) 😀Bazzani
Jól kib*sztatok vele.. 😀 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom eldönteni, hogy a főnököm csak hülye az egészhez vagy szándékosan szemétkedik.
Három napra időzített kétheti melót.
Mi meg csakazértis megcsináltuk, hogy ''Ne örüljön az a fasz!'' (a Halálhágóból idézve) 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
csak várom a pillanatot hogy nekibaszhassam a boxot a falnak.
fetomy
majd erről szeretnék videótkristof
Én meg arcáról kernék fotot mikor kuldik a 20-30-40 k szamlat mert a UPCs dekodert szettorte 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálunk mondjuk teljesen rendben van UPC, semmi probléma vele.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak várom a pillanatot hogy nekibaszhassam a boxot a falnak.
fetomy
majd erről szeretnék videót
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Tevedes ennek semmi koze nincs ahhoz hogy BP vagy videk legalabbis T-homebol kiindulva . Annyi a tortenet , hogy bizonyos helyeken/ telepuleseken gyenge a szolgaltatas 2 okbol kifolyog
A.Szar mar a rendszer az egeszet lecserelni kellene( draga amig nincs eleg panasz es olcsobb mondjuk a panaszosoknak karteritest fizetni vagy csak kisteruletet erint addig nem lesz helyreallitva csak toldozgatjak foldozgatjak)
B.Tulterhelt a rendszer , tul sok elofizeto van rajta mert az uj kozpont draga lett volna , ez az elofizetok szamanak novekedesevel egy ido utan megoldodik ( csak bird kivarni mert mire megjon minden hogy teged egyikrol lekapjanak masikra meg felrakjanak , az 1-6 honapon belul barmennyi lehet