Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja amúgy, pestiektől hallottam már, hogy nincsen gond, de hát itt ez van. Egyébként már rég átmentem volna akár digihez akár nemtommihez, csak már jó ideje áruljuk a házat, és nem akartunk új hűséget kötni máshoz.
De egyébként akár netsebesség akár csatornakínálat szempontjából a upc a legjobb itt, csak a később jelentkező problémákat ugye nem tudja előre beleszámolni az ember :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom van -e olyan ember, aki elégedett a UPC-vel és soha semmi gondja nem volt 😀JC6
Hát fehér holló is létezhet 😀 De szerintem még a fejeseknek se upc tvjük van 😀fetomy
es tudjatok mi a durva ? nekem upc tevem van mediaboxos meg minden kurvaanyja es soha semmi problemam nem volt vele kiveve h serelmezem az ar/ertek aranyt de ennel sokkal jobb sajna nincs.
sztem bpen teljesen normal a dolog magyar viszonylatban es csak nembpen allnak csak neki ilyen szinten beleszarni mintha ott nem ugyanolyan emberek elnenek. gondolom mert az ott elok (ti) jobban kivannak a faszsaguknak szolgaltatva mert itt ha ilyen szar lenne a upc 2 het utan huznek a digihez v 4 masik szolgaltatohoz.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom van -e olyan ember, aki elégedett a UPC-vel és soha semmi gondja nem volt 😀JC6
Hát fehér holló is létezhet 😀 De szerintem még a fejeseknek se upc tvjük van 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom van -e olyan ember, aki elégedett a UPC-vel és soha semmi gondja nem volt 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A UPC-nél akkor kezdődnek a gondok, ha valami probléma van. Az ügyfélszolálatuk hozzáállása egyszerűen minősíthetetlen..........GRAFI
Velem nagyon rendesek voltak, elmondták, hogy mit csináljak, ha pedig nem jön be (mint ahogy az esetek 99%-ában nem jön be), akkor vigyem vissza a boxot. Ezt megjátszottuk 2 alkalommal, nagyon simán megoldotta a problémákat az is persze, azóta se próbálkoztunk, csak várom a pillanatot hogy nekibaszhassam a boxot a falnak.

Hozzáteszem múltkor bent voltam éppen, bejött egy faszi, úgy hozta be a net adapterét vagy mi a fasz az, hogy belépett és földhöz baszta...
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A UPC-nél akkor kezdődnek a gondok, ha valami probléma van. Az ügyfélszolálatuk hozzáállása egyszerűen minősíthetetlen..........
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tányérossal anno mamámnak sem volt, nálunk káááábeeeeleees van. Bizonyára sok helyen működik, itt már rég kidobtam volna, ha nincs buzi hűségszerződés...

De egyébként nálunk is csak azóta sűrűsödtek be a szimpla néhai nethiányról a problémák, hogy bejött ez a médiaboksz cucc és átálltunkdigitálisra. Mert ez a boksz ez kurvaszar dolog, annyi baj van vele, hogy nem igaz. Gondolom túl sok jó funkciót akartak belerakni azt egy moslék lett belőle.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Istenem, mennyire fantasztikus érzés lesz végre leadni ezt az undorító mocskos hányadék upc szart, hogy el nem tudom mondani... Hihetetlen, hogy mikor már azt hiszem nincs lejjebb, kiderül, hogy azért dehogynincs, ezek a gyökerek bármikor képesek alulmúlni magukat... Komolyan, akár drágább, lassabb, instabilabb hivatalosan valamelyik másik szolgáltató, akkor se menjetek upchez soha, mert ennél moslékabb szolgáltató egyszerűen képtelenség, hogy van ebben az országban.

Pedig egy pillanatig már megint örültem, hogy micsoda fejlődés, hogy az rtlklubon lehet a sorozatokat angolul is nézni.fetomy
Mondjuk nekem vagy 10 éve tányéros upc-m van, de még soha semmi bajom nem volt vele.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Istenem, mennyire fantasztikus érzés lesz végre leadni ezt az undorító mocskos hányadék upc szart, hogy el nem tudom mondani... Hihetetlen, hogy mikor már azt hiszem nincs lejjebb, kiderül, hogy azért dehogynincs, ezek a gyökerek bármikor képesek alulmúlni magukat... Komolyan, akár drágább, lassabb, instabilabb hivatalosan valamelyik másik szolgáltató, akkor se menjetek upchez soha, mert ennél moslékabb szolgáltató egyszerűen képtelenség, hogy van ebben az országban.

Pedig egy pillanatig már megint örültem, hogy micsoda fejlődés, hogy az rtlklubon lehet a sorozatokat angolul is nézni.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
annyira szeretem az osztályom :mad: :rolleyes:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon úgy néz ki, hogy szépen lassan elbaszódik minden...Asbee


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyon úgy néz ki, hogy szépen lassan elbaszódik minden...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Valakinek van sejtése, hogy milyen súlyos betegek kapják meg 18.életévük betöltése után a családi pótlékot?
50%ot kéne elérni ehhez, én vagyok 25% szerintük, a betegségeim alapján legalább mozgáskorlátozottnak vagy szellemi fogyatékosnak kell lennie az embernek ahhoz, hogy megkapja.Newman
5/2003. (II. 19.) ESzCsM rendelete alapján Rád ezek vonatkoznak:


A) 1. Anyagcsere- és endokrinbetegségek
2. Cukorbetegség (diabetes mellitus).

A) 2. Anyagcsere és gasztroenterológiai betegségek
4. Krónikus gyulladásos bélbetegségek

Az alábbi linken megtalálhatod hogy az OOSZI-nak illetve a NRSZH-nak mi alapján és hogyab kell mérlegelnie a 82. oldaltól b515, b525, b530, b535 és a 85. oldal b5401 pontok tartoznak hozzád.
http://nrszh.hu/html/szakmai_oldalak/iranyelvek/FNO.pdf

Sajnos nagyon gyakran látjuk, hogy a bizottságban ülő döntéshozók (főleg speciális betegségeknél, ahol nincsenek objektív paramerek) nem tudnak reálisan viszonyulni a dolgokhoz. Fellebezzél (elötte azonban konzultáljál gastroeneterológussal és diabetológus, ő milyen fokúnak látja a betegségedet), és akkor szakértői vélemények alapján változtathatnak.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Valakinek van sejtése, hogy milyen súlyos betegek kapják meg 18.életévük betöltése után a családi pótlékot?
50%ot kéne elérni ehhez, én vagyok 25% szerintük, a betegségeim alapján legalább mozgáskorlátozottnak vagy szellemi fogyatékosnak kell lennie az embernek ahhoz, hogy megkapja.Newman
http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=A0300005.ESC
http://www.weborvos.hu/adat/files/iranyelvek/otodikfejezet.pdf
a III. csoport betegségeit keresd, az 50%os mértékű kiesést jelent


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én dongalábra kaptam meg, de a Crohnra is járt volna. El kellett menni egy dokihoz aki megvizsgált miután beadtuk a kérvényt.tenorx
Nekem is elkellett mennem (de kb. annyi volt, hogy megnézte, hogy van-e lúdtalpam, meg megkérdezte, hogy milyenek a fogaim és ennyi....nyilván ezzel a kettővel pont nincs problémám), de a cukorbetegségre+colitis ulcerosa-ra nem kaptam meg, sőt, csak 25%-ra taksáltak, amit egészen nevetségesnek tartok.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én dongalábra kaptam meg, de a Crohnra is járt volna. El kellett menni egy dokihoz aki megvizsgált miután beadtuk a kérvényt.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valakinek van sejtése, hogy milyen súlyos betegek kapják meg 18.életévük betöltése után a családi pótlékot?
50%ot kéne elérni ehhez, én vagyok 25% szerintük, a betegségeim alapján legalább mozgáskorlátozottnak vagy szellemi fogyatékosnak kell lennie az embernek ahhoz, hogy megkapja.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
na azért ilyet se basztam hogy berakom a szemüveget a tokjába, és mire kiveszem a tokból szétesik.

Faszom kivan alsó hangon lesz vagy 40K...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Lehet eltévedtem és a politika topikba illik, de ami a reptéren folyik az vicc!

http://www.portfolio.hu/vallalatok/budapest_airport_mekkora_a_baj.164812.html?utm_source=index_main&utm_medium=portfolio_box&utm_campaign=portfoliobox

Idősebb NFL.hu tagok emlékeznek, hogy én a reptéren töltött sok év után adtam fel végleg, és húztam fel a nyúlcipőt!
Prognosztizálható volt, hogy nem sok jó vár egy olyan társaságra, amelyet olyan "ZS" kategóriás külföldi managerek irányítanak, akikkel saját országukban semmit nem tudnak kezedeni!
Szégyen és gyalázat, ami történik!!!

lábjegyzet:
Szégyen és gyalázat, amit a fejvadász cégek művelnek Magyarországon vezetői kiválasztás címszó alatt!!!!
Ha rajtuk múlna, akkor Tom Brady ma széklábat faragna, Kurt Warner pedig egy éjjelnappaliban melózna!!!!
:mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
3. Van- e még egy ilyen fasz, mint én? 😊csi77
De még mennyire...inkább le se írom, hogy mennyi faszságot csinálok saját magammal....

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Megyek a kolis gyerekemért szombaton (40 km) kocsival. Félúton egy városban a buszöbölben indexel kifelé egy busz, beengedem udvariasan (szabály). Kezd vánszorogni előttem vagy 40-nel, megunom, előzőm. Akkor látom, hogy nem a busz lassú, hanem előtte egy pótos teherautó. Odalépek, hogy ne félóráig menjek mellette a másik sávban. 2 kilométerrel odébb kiint a rendőrbácsi. 67 km/órával mentem, ha visszamegyek meg lehet nézni a fotót. Most ilyen határeseti méltányossági alapon 30 eFt helyett, akció keretében 5 eFt lesz. Kösz! Papírozás ilyesmi. Ülök be... és NEM INDUL AZ AUTÓ! 😕
Már rosszalkodott az aksi, vettem is egyet, be szoktam rakni hosszabb út előtt, de most nem.
Végül rendesek voltak a szervek, mert betoltak!
Ezután minden útbaeső benzinkútnál, autósboltnál (zárva), bevásárlóközpontnál megálltam járó motorral, hogy aksit vegyek. Ahol volt akkumulátor ott nem a kis tappancsos, ami nekem kell (Suzuki). Végül a 9. helyen a Tescoban volt 3 db az 50 egyéb között. Úgyhogy happy weekend végülis!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 874 — Steelers fan
gyűlölöm a gépemet, nem elég, hogy szar, most a fórumra se tudok onnan belépni...

(isten áldja az okostelefonokat)kristof
(isten áldja a gépedet!) 😊 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gyűlölöm a gépemet, nem elég, hogy szar, most a fórumra se tudok onnan belépni...

(isten áldja az okostelefonokat)
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Anyám a brandnew téligumit nyomta szét, a teljes jobb oldalt. 2 hetet bírt, javíthatatlan lett. Mondjuk az is jó kérdés, hogy került az út szélére építési törmelék, de anyám annyira koncentrált a szembe jövő kamionra, hogy fel sem tűnt neki. Csak 100k repült.szaba
Na én el se kezdem mesélni a vasárnapi kerékcserét 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Óraátállítás fail

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."