Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
amatőr viselkedés határát súroló "érdekességek" között.
Átalakítja a kenut a tervező tudta nélkül; fel is borul az istenadta.
Alapvető életmentő (jelző) eszközöket nem visz magával, 1. pénzhiány miatt, 2. őt ne mentsék ki akarata ellenére magyarázattal.
Egyszerre tölti az összes kommunikációs eszközét (nincsenek védőcsomagolásban!), persze, hogy ekkor kerül víz alá a kabin.
Az asszony olyan nyugodt az eltűnés alatt, mintha férjuram egy doboz gyufáért ugrott volna le és késik egy pár percet. (Horvát Anna óta tudjuk, hogy gyufáért lemenni elég "veszélyes"! 😊 😉 )
Ezek egyenként nem mozdítják meg az ember fantáziáját, de így együtt (s egy kis Rejtő olvasmány élménnyel) könnyen eszébe juttatja az embernek, hogy azt az expedíciót a legkönnyebb megtalálni, amelyik el sem tűnt. Konteo rulez! 😀 😉tomi-tomi
nude, mondom nem mindeggy hogy ez a mókus mi a bánatos fittyfenét kolbászolt ott az óceán közepin, ezzel a szószoros értelemben vett lélekvesztővel, ha csak egy hetet húzott ki egyedül, akkor is külön bugyrot neveznek el róla a pokolban, akkor is le a kalappal. Az a gyanús, aki nem gyanús! - különbenis. Kinicc rekordba meg telibefossák, hogy gépéeres vagy műhód, a lényeg a könyv lapjain a Rekord. S ilyenkor megin empirista leszek, fogjuk meg azokat a kétkedőket, ozt tegyük ki őket atlantice az ósön közepibe egy napocskára, és utána megin meghalgassuk őket, gutenmorgensó, sebestyénöcsiavilágesze :mad:sutianap
A kalaplevételre érdemes teljesítményt nem befolyásolja, hogy tengerjáró profik nagyon finoman és nagyon határozottan jelezték, hogy ezzel az eszközparkkal minimum istenkísértés volt elindulni. Magyarul, a hülyék bátorságával vágott neki.
Saját empíria, hogy a hülyék bátorságával véghezvitt tett (én voltam! 😊 ) a szemtanúkban csodálkozással ötvözött elismerést váltott ki. Az elmesélést hallgatókban döntően az elismerés eltűnt és a csodálkozást a hitetlenség váltotta. Aki pedig elhitte, az minimum balfasznak tartott - nem kevés alappal.
Btw elképzelhetőnek tartom, hogy ilyen döbbenetes teljesítményt másképp nem is lehet elérni.
Szóval, én megvettem a dolgot, de teljesen megértem a kétkedést.

(Az utóbbi három aláírásod közül ez tetszik a legjobban!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!catattack
kajak elsőre úgy olvastam, hogy "faszért népszerűbb", már majdnem elkezdtelek vigasztalni 😀

én úgy tapasztalom, hogy lehetek én jófiú, vagy ősköcsög, sehogy se szeret senki 😀 így maradok bunkókonqueror
Baszki! Ez úgy nyomul, hogy rendesen zavarba jövök!catattack
http://www.youtube.com/watch?v=K3LDYIz4iY4

(all time kedvenc zeném)
több mint 12 éve
catattack 3 520
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!catattack
kajak elsőre úgy olvastam, hogy "faszért népszerűbb", már majdnem elkezdtelek vigasztalni 😀

én úgy tapasztalom, hogy lehetek én jófiú, vagy ősköcsög, sehogy se szeret senki 😀 így maradok bunkókonqueror
Baszki! Ez úgy nyomul, hogy rendesen zavarba jövök!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
amatőr viselkedés határát súroló "érdekességek" között.
Átalakítja a kenut a tervező tudta nélkül; fel is borul az istenadta.
Alapvető életmentő (jelző) eszközöket nem visz magával, 1. pénzhiány miatt, 2. őt ne mentsék ki akarata ellenére magyarázattal.
Egyszerre tölti az összes kommunikációs eszközét (nincsenek védőcsomagolásban!), persze, hogy ekkor kerül víz alá a kabin.
Az asszony olyan nyugodt az eltűnés alatt, mintha férjuram egy doboz gyufáért ugrott volna le és késik egy pár percet. (Horvát Anna óta tudjuk, hogy gyufáért lemenni elég "veszélyes"! 😊 😉 )
Ezek egyenként nem mozdítják meg az ember fantáziáját, de így együtt (s egy kis Rejtő olvasmány élménnyel) könnyen eszébe juttatja az embernek, hogy azt az expedíciót a legkönnyebb megtalálni, amelyik el sem tűnt. Konteo rulez! 😀 😉tomi-tomi
nude, mondom nem mindeggy hogy ez a mókus mi a bánatos fittyfenét kolbászolt ott az óceán közepin, ezzel a szószoros értelemben vett lélekvesztővel, ha csak egy hetet húzott ki egyedül, akkor is külön bugyrot neveznek el róla a pokolban, akkor is le a kalappal. Az a gyanús, aki nem gyanús! - különbenis. Kinicc rekordba meg telibefossák, hogy gépéeres vagy műhód, a lényeg a könyv lapjain a Rekord. S ilyenkor megin empirista leszek, fogjuk meg azokat a kétkedőket, ozt tegyük ki őket atlantice az ósön közepibe egy napocskára, és utána megin meghalgassuk őket, gutenmorgensó, sebestyénöcsiavilágesze :mad:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szóval nem csak én nem hiszem el.

Volt nála egy GPS, mert nyilván oda kellett valamivel találnia a kikötőbe, akkor nehogy ne legyenek már koordináták ahova a jeleket kapta a műhold.. Ez a leghihetetlenebb számomra.
Fa Nándi neve a garancia lenne arra, hogy megcsinálta? Mért is? 😀 Oké, hogy tervezett alá egy hajót, majd megépítették, de ennyi. Jó lét kaszált belőle, újra elhallatszott a neve a médiában, kész, slussz.
Szeremley Huba pedig egy vicc.

Azért szép volt, sikerült egy fél országot újra átverniük. Engem aztán nem győz meg senki.kovi470
Fantasztikus, hogy ekkora önbizalommal tudsz véleményt nyilvánítani egy olyan dologról, amiről láthatóan gőzöd sincs.
Képzeld, a GPS az egy olyan dolog, hogy veszi a műhold jeleit, majd kiszámítja belőle a pozíciót, de a drága műhold annyira már nem jó fej, hogy másnak is továbbítsa a pozíciódat. Szóval rajtad és a készülékeden kívül senki nem tudja, hogy hol a fenében vagy. De az óceánátevező szövetségnek mindenképp szólj, hogy te rájöttél, hogy csalás az egész, nehogy szegény hozzá nem értők tévedésben maradjanak.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!catattack
vedd le a gyűrűt az ujjadról 😀eaglesmcnabb
Nincs fenn! 😀
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!catattack
kajak elsőre úgy olvastam, hogy "faszért népszerűbb", már majdnem elkezdtelek vigasztalni 😀

én úgy tapasztalom, hogy lehetek én jófiú, vagy ősköcsög, sehogy se szeret senki 😀 így maradok bunkó
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!catattack
vedd le a gyűrűt az ujjadról 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem az a furcsa, hogy nem volt egy vészhelyzetre szánt tartalék teló vagy rádió lezsírozva, bezacskózva. Saját bevallása szerint is halálfélelme volt. Nem lehetett számítani ilyen szitura induláskor?
A kenut Fa Nándi tervezte felboríthatatlannak. Erre felborult. :/
De én is hiszek a teljesítményében. (Csak nehogy előkerüljön pár hónap, 20 év múlva egy dzsunkán szolgáló szakács, aki látta a vontatást!)
Ja, és 1000x jobb, hogy végülis előkerült.Atari
Mindre teljesen korrekt magyarázatot adott a Morning Showban, én eddig is hittem neki, ez csak megerősített. Normális körülmények közt a kétkedőknek kellene bebizonyítani hogy kóklerség, nálunk csóró Rakonczainak kell bizonygatni mindent... Amikor a párjával csinálta meg ugyanezt csak épp nem tűnt el senkit sem érdekelt és senki sem kételkedett benne.JayB
És itt a pont, a többi meg a szokásos dögöljön meg a szomszéd tehene effektus, mert irigységből sose elég, ugye magyarok!sutianap
Pedig van itt ellentmondás a profi, világraszóló és világcsúcs teljesítmény és a végzetes amatőr viselkedés határát súroló "érdekességek" között.
Átalakítja a kenut a tervező tudta nélkül; fel is borul az istenadta.
Alapvető életmentő (jelző) eszközöket nem visz magával, 1. pénzhiány miatt, 2. őt ne mentsék ki akarata ellenére magyarázattal.
Egyszerre tölti az összes kommunikációs eszközét (nincsenek védőcsomagolásban!), persze, hogy ekkor kerül víz alá a kabin.
Az asszony olyan nyugodt az eltűnés alatt, mintha férjuram egy doboz gyufáért ugrott volna le és késik egy pár percet. (Horvát Anna óta tudjuk, hogy gyufáért lemenni elég "veszélyes"! 😊 😉 )
Ezek egyenként nem mozdítják meg az ember fantáziáját, de így együtt (s egy kis Rejtő olvasmány élménnyel) könnyen eszébe juttatja az embernek, hogy azt az expedíciót a legkönnyebb megtalálni, amelyik el sem tűnt. Konteo rulez! 😀 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Volt nála egy GPS (..) akkor nehogy ne legyenek már koordináták ahova a jeleket kapta a műhold.. kovi470
Ezt a részt nem igazán értem.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
catattack 3 520
Faszért népszerű egy ilyen tróger, mint én?
Idióta picsák!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem az a furcsa, hogy nem volt egy vészhelyzetre szánt tartalék teló vagy rádió lezsírozva, bezacskózva. Saját bevallása szerint is halálfélelme volt. Nem lehetett számítani ilyen szitura induláskor?
A kenut Fa Nándi tervezte felboríthatatlannak. Erre felborult. :/
De én is hiszek a teljesítményében. (Csak nehogy előkerüljön pár hónap, 20 év múlva egy dzsunkán szolgáló szakács, aki látta a vontatást!)
Ja, és 1000x jobb, hogy végülis előkerült.Atari
Mindre teljesen korrekt magyarázatot adott a Morning Showban, én eddig is hittem neki, ez csak megerősített. Normális körülmények közt a kétkedőknek kellene bebizonyítani hogy kóklerség, nálunk csóró Rakonczainak kell bizonygatni mindent... Amikor a párjával csinálta meg ugyanezt csak épp nem tűnt el senkit sem érdekelt és senki sem kételkedett benne.JayB
És itt a pont, a többi meg a szokásos dögöljön meg a szomszéd tehene effektus, mert irigységből sose elég, ugye magyarok!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
... bár azt teljesen megértem, hogy EPIRB bóját miért nem vitt, pedig ezt is sokan a szemére vetik.Schleck
A fentit lehetne bővebben?

Egy dolog biztos. Ha én megyek, a feleségemet nem teszem ki ennek az őrült másfél hónapnak, amit szegény Viki átélt. Mert lehet, hogy a közszereplés alkalmával nem látszott, de én véletlenül tudom, hogy mennyit sírt, idegeskedett, fogyott. Az én logikám az lett volna, hogyha nem is tudom hívni, mert megszűnt a telefonos kapcsolat, akkor is TUDJA, hogy jól vagyok, mert nem kapcsolom be a vészjelzőt. Ez nekem megért volna 40 ezer forintot, mert ennyibe kerül nagyjából egy PLB, egy olyan "EPIRB", amit csak én tudok bekapcsolni, és állandóan a testemre van erősítve.
elképedve olvastam a tegnap délutáni Sport Géza cikket, hogy tervezték, hogy visz magával EPIRB bóját, de aztán "másképp alakult". Na, most erre mit mondjak? Most ugye az a helyzet, hogy nincs elektronika, tehát ha Gábornak nemcsak az a baja, hogy nem tud telefonálni, hanem - ne adj isten - mondjuk a karja valamiért kificamodott és nem képes evezni (hogy egy egyszerűnek tűnő esetet mondjak) és nem tud segítséget hívni.
Márpedig mentés csak akkor van, ha vészhelyzet van. Vészhelyzet pedig csak és kizárólag akkor van, ha a Distress Alert a tengerről érkezik,. miszerint: azonnali segítségre van szükségem. NEKEM!

Ezt ő pontosan tudja, hiszen megvan minden képesítése a tengeri vitorlázáshoz, és a GOC megszerzésekor megtanulta, hogyan kezelik és hogyan kell kezdeményezni a tengeri vészhelyzetet. És azt is pontosan tudja, hogy a mobiltelefon nem alkalmas vészhívásra.
Bár a felesége tartja a kapcsolatot az Ocean Rowing Associationnal, azért az mára kiderült, hogy ők is csak a szenegáli parti őrséget tudták értesíteni, azoknak meg találniuk kell olyan hajót, amelyik ennyire bent navigál az óceánon, távol a partoktól. Még jó, hogy abban a körzetben jelenleg 4-5 erősségű északkelet szél fúj, és ez pont viszi Gábor hajóját, jó közelítéssel a cél felé. Úgy látszik ez Gábor esetében belefért az ésszerűen vállalható kockázat kategóriába. Én nagyon szégyellem, hogy belőlem hiányzik ez a kurázsi.
http://seafalcon.blogger.hu/cimke/rakonczay
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Szóval nem csak én nem hiszem el.

Volt nála egy GPS, mert nyilván oda kellett valamivel találnia a kikötőbe, akkor nehogy ne legyenek már koordináták ahova a jeleket kapta a műhold.. Ez a leghihetetlenebb számomra.
Fa Nándi neve a garancia lenne arra, hogy megcsinálta? Mért is? 😀 Oké, hogy tervezett alá egy hajót, majd megépítették, de ennyi. Jó lét kaszált belőle, újra elhallatszott a neve a médiában, kész, slussz.
Szeremley Huba pedig egy vicc.

Azért szép volt, sikerült egy fél országot újra átverniük. Engem aztán nem győz meg senki.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem az a furcsa, hogy nem volt egy vészhelyzetre szánt tartalék teló vagy rádió lezsírozva, bezacskózva. Saját bevallása szerint is halálfélelme volt. Nem lehetett számítani ilyen szitura induláskor?
A kenut Fa Nándi tervezte felboríthatatlannak. Erre felborult. :/
De én is hiszek a teljesítményében. (Csak nehogy előkerüljön pár hónap, 20 év múlva egy dzsunkán szolgáló szakács, aki látta a vontatást!)
Ja, és 1000x jobb, hogy végülis előkerült.Atari
Azért nem olyan egyszerű plusz egy műholdas telefont beszerezni, pláne ilyen kis költségvetéssel, mint amivel dolgoztak. Elvileg amúgy mindig visszatette a telefonját vízhatlan tokba, de gondolhatod, hogy amint fejreállt a hajó és az egész kabin csurig ment vízzel, így beázott az is.
Nem felboríthatatlannak tervezte, annak nem is lehet. Úgy mondják, hogy elsüllyeszthetetlen a hajó, ami azt jelenti, hogy nem csak a vízkiszorítása miatt van fent a vízen, hanem lényegében a test is könnyebb, mint a víz.
Nekem az volt a fura, hogy azért nem vitt magával műholdas jeladót, mert a beszállító az utolsó pilanatban felemelte az árát. :/
A 21. században vagyunk. Mennyibe kerülhet egy ilyen cucc? Egy ilyen projectnél nem tudom elképzelni, hogy akkora plusz tétel lenne. Arról nem is beszélve (bár nem kell a Guiness-rekordhoz állítólag), anélkül kissé nehéz a történet valódiságát igazolni.GRAFI
Azt mondják, hogy egy millióval emelte meg az árát az utolsó pillanatban. Én simán el tudom hinni, hogy ez az alapvetően sem túl bő költségvetésükbe már nem nagyon fért bele. Ettől függetlenül ez persze hiba volt, bár azt teljesen megértem, hogy EPIRB bóját miért nem vitt, pedig ezt is sokan a szemére vetik.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amikor a párjával csinálta meg ugyanezt csak épp nem tűnt el senkit sem érdekelt és senki sem kételkedett benne.JayB
És nem lehet, hogy ezt felismerve most körítettek köré egy szép történetet? Ettől függetlenül végigevezte, megcsinálta, csodás teljesítmény csak most olvasni is lehetett róla rendesen. És mivel előre meg volt beszélve, ezért a párja is tudta a nyugodt, magabiztos feleséget adni.Matthew99
Nekem is ilyen érzésem van, ettől függetlenül le a kalappal előtte.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Amikor a párjával csinálta meg ugyanezt csak épp nem tűnt el senkit sem érdekelt és senki sem kételkedett benne.JayB
És nem lehet, hogy ezt felismerve most körítettek köré egy szép történetet? Ettől függetlenül végigevezte, megcsinálta, csodás teljesítmény csak most olvasni is lehetett róla rendesen. És mivel előre meg volt beszélve, ezért a párja is tudta a nyugodt, magabiztos feleséget adni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Nekem az a furcsa, hogy nem volt egy vészhelyzetre szánt tartalék teló vagy rádió lezsírozva, bezacskózva. Saját bevallása szerint is halálfélelme volt. Nem lehetett számítani ilyen szitura induláskor?
A kenut Fa Nándi tervezte felboríthatatlannak. Erre felborult. :/
De én is hiszek a teljesítményében. (Csak nehogy előkerüljön pár hónap, 20 év múlva egy dzsunkán szolgáló szakács, aki látta a vontatást!)
Ja, és 1000x jobb, hogy végülis előkerült.Atari
Mindre teljesen korrekt magyarázatot adott a Morning Showban, én eddig is hittem neki, ez csak megerősített. Normális körülmények közt a kétkedőknek kellene bebizonyítani hogy kóklerség, nálunk csóró Rakonczainak kell bizonygatni mindent... Amikor a párjával csinálta meg ugyanezt csak épp nem tűnt el senkit sem érdekelt és senki sem kételkedett benne.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nekem az volt a fura, hogy azért nem vitt magával műholdas jeladót, mert a beszállító az utolsó pilanatban felemelte az árát. :/
A 21. században vagyunk. Mennyibe kerülhet egy ilyen cucc? Egy ilyen projectnél nem tudom elképzelni, hogy akkora plusz tétel lenne. Arról nem is beszélve (bár nem kell a Guiness-rekordhoz állítólag), anélkül kissé nehéz a történet valódiságát igazolni.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Mindenesetre voltak olyan dolgok amik jópár embert elbizonytalanítottak. Olyan volt nekem az egész mint egy jól felépített utazás, "véletlen" dolgokkal amiket a média jól bekajál és ezért folyamatosan bent van a hírekben. Ezen nem segített az sem, hogy D. Tóth Kriszta véletlen ott és akkor nyaralt, ahol Gábor kikötött. Ettől függetlenül ha megcsinálta akkor minden tisztelet az övé, de szerintem mindig ott lesz a ha.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nekem az a furcsa, hogy nem volt egy vészhelyzetre szánt tartalék teló vagy rádió lezsírozva, bezacskózva. Saját bevallása szerint is halálfélelme volt. Nem lehetett számítani ilyen szitura induláskor?
A kenut Fa Nándi tervezte felboríthatatlannak. Erre felborult. :/
De én is hiszek a teljesítményében. (Csak nehogy előkerüljön pár hónap, 20 év múlva egy dzsunkán szolgáló szakács, aki látta a vontatást!)
Ja, és 1000x jobb, hogy végülis előkerült.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azt had kérdezzem már meg, van aki beveszi a Rakonczay mesét?kovi470
Én igen, mert hiszékeny vagyok.
Meg hallottam interjút a témában Fa Nándorral.
Egyébként holnap lesz Rakonczay a Class FM reggeli Morning Show-jának vendége.vadibandi
szinten zenesz. nem ertem h mi ebben a mese ? amundsent sem rohogtek ki amikor visszajott h
"sracok elertem az eszaki sarkot !!!" valasz: "ja, persze ... lol" csak azert mert nem volt muholdas telefonja. de meg ha fel is merulne ez az emberben, h milyen erdekes, h se telefon, se gps es egyszer csak elokerul antiguaban a hapsi, fa nandor neve sztem garancia ebben a temakorben barmire.Fake
+1
De hihetetlen az egész, hogy mennyien nem hisznek a dologban...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jóvan akkor mindjárt felmegyek a megszokott szobába mibbitre 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
SKYPE H ROHADNAL MEG OTT AHOL VAGY !Fake
na mi lett vele?fetomy
ez a fostartaly neha eljatssza azt h belazad es bassza elkuldeni az instant uzeneteket ...
az idopont mellett egy ilyen fekete kor ami megy korbe-korbe. megbasz az ideg ...
btw ha mar igy alakult tudnank mockot csinalni siman csak ahhoz az kene
h a mibbit egye meg az idegeidet 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
SKYPE H ROHADNAL MEG OTT AHOL VAGY !Fake
na mi lett vele?