Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2 női asszistenssel mosógépet szerelni ritka egyszerű tevékenység. meg is van az első gép a lakásban amit nem sikerült megjavítanom.Höri
mer biztos inkább a csajokkal foglalkoztál a szerlés helyett... 😀Divat
és bazmeg nem is a gépből folyt a víz hanem lyukas az egyik cső.
elismerésem. mind1, szixalag a barátom.

mennyiért jön ki egy vv szerelő?

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
imádom amikor az első enyhébb hétvégén sikerül összeszedni egy kurva náthát.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
na látom a restibe visszakapcsolták a netet, egyből jött ide a joseph... 😕Divat
nyazsgem a lájkolóknak,na meg persze neked is te kis pocsolya 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
2 női asszistenssel mosógépet szerelni ritka egyszerű tevékenység. meg is van az első gép a lakásban amit nem sikerült megjavítanom.Höri
mer biztos inkább a csajokkal foglalkoztál a szerlés helyett... 😀

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2 női asszistenssel mosógépet szerelni ritka egyszerű tevékenység. meg is van az első gép a lakásban amit nem sikerült megjavítanom.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Hihetetlen milyen nyomorék szánalmas féreg emberek vannak!!Barátnőm kénytelen volt megélni azt hogy milyen hogyha 18 éves korodra elveszítesz mindenkit,úgy értem tényleg mindenkit!Gyakorlatilag csak én vagyok neki,árva,és az egyik féreg osztálytársa ezzel szívatja,beszólogat neki meg ilyenek az milyen már????!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: Egy ilyen kis takony beképzelt irigy undorító gennyláda kis ribanc,eddig is mesélte már Bnőm hogy baszott irigy rá meg minden,(iszonyat kövér a csaj de kb azt hiszi magáról hogy egy playmate meg ugy is öltözködik)ezért is szokott beszólogatni de azt már fel sem veszi.De ezzel bazdmeg??!!És egy ilyen akinek minden a segge alá van tolva???csak egy hétre tapasztalná meg amin barátnőm átment,felkötné magát!De a legidegesítőbb az benne hogy nem tudok semmit se tenni,legalább ha egy srác volna azt jól megpüfölném hátha tanul belőle,de egy csajjal most mit kezdjek?ráadásul mondta is csajom hogy ne szóljak neki meg ne hívjam fel meg semmi ilyen mert utána úgyis ő jönne ki még rosszabbul belőle.Azzal próbálom nyugtatni magam meg őt is,hogy már 2 hónap se és érettségi,utána nem kell látnia azt a szánalmas zsírgombócot.Cowboykarcsi
vegyetek a egy csokor virágot, meg egy doboz bonbont. Azt ajándékozd a legjobban aki a legnagyobb ellenséged! Azt majd elvariál rajta, hogy mivan 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hihetetlen milyen nyomorék szánalmas féreg emberek vannak!!Barátnőm kénytelen volt megélni azt hogy milyen hogyha 18 éves korodra elveszítesz mindenkit,úgy értem tényleg mindenkit!Gyakorlatilag csak én vagyok neki,árva,és az egyik féreg osztálytársa ezzel szívatja,beszólogat neki meg ilyenek az milyen már????!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: Egy ilyen kis takony beképzelt irigy undorító gennyláda kis ribanc,eddig is mesélte már Bnőm hogy baszott irigy rá meg minden,(iszonyat kövér a csaj de kb azt hiszi magáról hogy egy playmate meg ugy is öltözködik)ezért is szokott beszólogatni de azt már fel sem veszi.De ezzel bazdmeg??!!És egy ilyen akinek minden a segge alá van tolva???csak egy hétre tapasztalná meg amin barátnőm átment,felkötné magát!De a legidegesítőbb az benne hogy nem tudok semmit se tenni,legalább ha egy srác volna azt jól megpüfölném hátha tanul belőle,de egy csajjal most mit kezdjek?ráadásul mondta is csajom hogy ne szóljak neki meg ne hívjam fel meg semmi ilyen mert utána úgyis ő jönne ki még rosszabbul belőle.Azzal próbálom nyugtatni magam meg őt is,hogy már 2 hónap se és érettségi,utána nem kell látnia azt a szánalmas zsírgombócot.Cowboykarcsi
Nyugodt legyél, az élet mindent visszaad duplán.
Hamarabb mint gondolnád.
Fog neki is meghalni valakije.

Én múlt héten vertem magam,hogy sohasem maradok ki betegség miatt a munkából,bezzeg mások.
Egy hét sem telt el és láss csodát sokév után lebetegedtem.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hihetetlen milyen nyomorék szánalmas féreg emberek vannak!!Barátnőm kénytelen volt megélni azt hogy milyen hogyha 18 éves korodra elveszítesz mindenkit,úgy értem tényleg mindenkit!Gyakorlatilag csak én vagyok neki,árva,és az egyik féreg osztálytársa ezzel szívatja,beszólogat neki meg ilyenek az milyen már????!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: Egy ilyen kis takony beképzelt irigy undorító gennyláda kis ribanc,eddig is mesélte már Bnőm hogy baszott irigy rá meg minden,(iszonyat kövér a csaj de kb azt hiszi magáról hogy egy playmate meg ugy is öltözködik)ezért is szokott beszólogatni de azt már fel sem veszi.De ezzel bazdmeg??!!És egy ilyen akinek minden a segge alá van tolva???csak egy hétre tapasztalná meg amin barátnőm átment,felkötné magát!De a legidegesítőbb az benne hogy nem tudok semmit se tenni,legalább ha egy srác volna azt jól megpüfölném hátha tanul belőle,de egy csajjal most mit kezdjek?ráadásul mondta is csajom hogy ne szóljak neki meg ne hívjam fel meg semmi ilyen mert utána úgyis ő jönne ki még rosszabbul belőle.Azzal próbálom nyugtatni magam meg őt is,hogy már 2 hónap se és érettségi,utána nem kell látnia azt a szánalmas zsírgombócot.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egyszer nekem is volt, hálisten nekem elég volt a sok csík és szivattyúzás, bár utána kemény volt kipattogtatni a fülem...de így se volt kellemes na.
jobbulást!Divat
Na elmentem az ambuláns rendelésre, felkészülve a legrosszabra.
Bemegyek,elmondom mi a baj.
Nagyjából másfél percet voltam benn,szinte kizavartak.
Folytassam az antibiotikum szedését,majd elmúlik.
Tulajdonképpen 3 napja süket vagyok, fáj mint az állat, ömlik belőlem a takony, recseg a fülem belülről.
Mondom:
Mehetek melózni?
Ha akar mehet.
Szedhetek fájdalomcsillapítót?
Ha akar szedhet.
Kamillás gőzölést csinálhatom?
Ha akarja csinálja.

Közben szinte lökdösött kifelé a doktornő.
Tényleg érdemesebb lassan maszekhoz menni...Bazzani
keress másik orvost, bemész ozt átkéreted a kártyátad, annyi - no és attól kérj egy fülorrgége beutalótsutianap
Ez már ott történt ahová beutalnak.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Beleszaladtam egy közèpfül gyulladàsba. :mad:
Kurvàra fàj ès alig hallok.
Szùrtàk màr fel valakinek itt a fülèt?Bazzani
egyszer nekem is volt, hálisten nekem elég volt a sok csík és szivattyúzás, bár utána kemény volt kipattogtatni a fülem...de így se volt kellemes na.
jobbulást!Divat
Na elmentem az ambuláns rendelésre, felkészülve a legrosszabra.
Bemegyek,elmondom mi a baj.
Nagyjából másfél percet voltam benn,szinte kizavartak.
Folytassam az antibiotikum szedését,majd elmúlik.
Tulajdonképpen 3 napja süket vagyok, fáj mint az állat, ömlik belőlem a takony, recseg a fülem belülről.
Mondom:
Mehetek melózni?
Ha akar mehet.
Szedhetek fájdalomcsillapítót?
Ha akar szedhet.
Kamillás gőzölést csinálhatom?
Ha akarja csinálja.

Közben szinte lökdösött kifelé a doktornő.
Tényleg érdemesebb lassan maszekhoz menni...Bazzani
keress másik orvost, bemész ozt átkéreted a kártyátad, annyi - no és attól kérj egy fülorrgége beutalót


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beleszaladtam egy közèpfül gyulladàsba. :mad:
Kurvàra fàj ès alig hallok.
Szùrtàk màr fel valakinek itt a fülèt?Bazzani
egyszer nekem is volt, hálisten nekem elég volt a sok csík és szivattyúzás, bár utána kemény volt kipattogtatni a fülem...de így se volt kellemes na.
jobbulást!Divat
Na elmentem az ambuláns rendelésre, felkészülve a legrosszabra.
Bemegyek,elmondom mi a baj.
Nagyjából másfél percet voltam benn,szinte kizavartak.
Folytassam az antibiotikum szedését,majd elmúlik.
Tulajdonképpen 3 napja süket vagyok, fáj mint az állat, ömlik belőlem a takony, recseg a fülem belülről.
Mondom:
Mehetek melózni?
Ha akar mehet.
Szedhetek fájdalomcsillapítót?
Ha akar szedhet.
Kamillás gőzölést csinálhatom?
Ha akarja csinálja.

Közben szinte lökdösött kifelé a doktornő.
Tényleg érdemesebb lassan maszekhoz menni...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na látom a restibe visszakapcsolták a netet, egyből jött ide a joseph... 😕

|
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.szaba
Én úgy tudom +15 km/h-ig csak helyszíni van ha megállítanak (145km/h). Plusz még 2-3 km/h a mérési hiba amit a gép produkál. Úgyhogy necces. De téged lassan felvehet szponzornak a rendőrség 😊Matthew99
Vegyék fel a politikusokat, ne engem. De sztem az autó sebességmérője is csal felfelé 1-2-t, szóval ha "csak" 148-al mentem, ők meg rászámolnak ugye +-2-t ha jól emlékszem, akkor 146-ra nem fogok csekket kapni. De azért lefekvés előtt kell a Tebowing.szaba
130-nál olyan 6-8 kmh-t csal az óra, 150 körül már 10-et is. Ezt minden autógyár tudatosan kalibrálja pereskedések elkerülsée végett, pl teljesítményben is többek mint a gyári adat.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
büdös faszért bonyolítom meg az életem fölöslegesen.. :mad:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát szerintem ez helytől/irodától/fasztudjamitől is függ, mert én pl. már 12 kmhról is kaptam már kétszer is. Egyszer 100-nál 113 asszem és egyszer 130-nál 14x-ről, igaz előbbiről később kaptam egy levelet, hogy nem indították el időben a folyamatot vagy mi, ezért elévült 😀

Jozsua: Ellene nem segít még a divatos meleg hajléktalan cimborád sem, sőt még Chuck sem 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tavaly 153-tól küldték a csekket, idén meg asszem már 3 km/h-s gépi hibahatárral számolnak, úgyhogy sztem nem kapsz csekket.Imitheking
Amúgy én is így tudtam, hogy 155-től küldik, szóval bízva bízok. 😀
több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Tavaly 153-tól küldték a csekket, idén meg asszem már 3 km/h-s gépi hibahatárral számolnak, úgyhogy sztem nem kapsz csekket.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.szaba
azt hiszed mert olimpikon vagy neked mindent szabad? 😛Joci
te ne keménykedj, mert rádküldöm kolos és harang fiát 😛fetomy
a leverhetetlen kombó,esélyem nem lenne 😀
kivétel ha a meleg divatka bevetné a hajléktalan szuper erejét,akkor talán :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Inkább menj 130-al és akkor nem kell a térded meg a homlokod koptatnod.Matthew99
De egyszerűen ilyen autóval nem lehet. 😛 A Berlingóval ne félj, 120 fölé se megyek. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.szaba
azt hiszed mert olimpikon vagy neked mindent szabad? 😛Joci
te ne keménykedj, mert rádküldöm kolos és harang fiát 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.szaba
azt hiszed mert olimpikon vagy neked mindent szabad? 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Inkább menj 130-al és akkor nem kell a térded meg a homlokod koptatnod.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.szaba
Én úgy tudom +15 km/h-ig csak helyszíni van ha megállítanak (145km/h). Plusz még 2-3 km/h a mérési hiba amit a gép produkál. Úgyhogy necces. De téged lassan felvehet szponzornak a rendőrség 😊Matthew99
Vegyék fel a politikusokat, ne engem. De sztem az autó sebességmérője is csal felfelé 1-2-t, szóval ha "csak" 148-al mentem, ők meg rászámolnak ugye +-2-t ha jól emlékszem, akkor 146-ra nem fogok csekket kapni. De azért lefekvés előtt kell a Tebowing.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.szaba
Én úgy tudom +15 km/h-ig csak helyszíni van ha megállítanak (145km/h). Plusz még 2-3 km/h a mérési hiba amit a gép produkál. Úgyhogy necces. De téged lassan felvehet szponzornak a rendőrség 😊Matthew99
Én meg úgy tudtam hogy már meg se állítanak senkit, hanem automatikusan postázzák a csekkeket (talán korrupcióellenes okokból 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.szaba
Én úgy tudom +15 km/h-ig csak helyszíni van ha megállítanak (145km/h). Plusz még 2-3 km/h a mérési hiba amit a gép produkál. Úgyhogy necces. De téged lassan felvehet szponzornak a rendőrség 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.