Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
Akkor nem szóltam.JC6
Nem haragszom rád!
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Asszem ma bemértek a 6-os úton. 😕

Szokásos módon korrektek voltak, beálltak a széptölgyesi emelkedő aljához, ahol általában mindenki rúg egy nagy gázt, hogy lendületből tudjon felmenni az emelkedőn.Jan
Az újvárosi temetőnél is vigyázz, idén már 3-4 szer is találkoztam velük, a parkolóban állnak, sokszor civil autóval. Volt amikor vasárnap 3/4 9-kor mértek, de ma is ott állomásoztak.........csi77
Nem vagyok ám megrögzött gyorshajtó, csak irritál, hogy milyen sunyi helyekre állnak ki. Nyilvánvaló pénzgyűjtési céllal, és nem azért hogy kiszűrjék azokat, akik tényleg közveszélyesen vezetnek.Jan
Nem is azért írtam, csak az egy tipikusan olyan hely, főleg kifelé, ahol a négysávoson egy kicsit rálépsz a gázra és 62 fölött már jöhet is a 30000-es csekk. Befelé pedig, ami igazi genyóság ugye, a várostábla után kinn van a 70-es tábla is, de nincs megjelölve, honnan 50 újra. Szerintem ez is pénzbeszedés......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Yupi, akkor ha bemákolom, pont nem fogok fizetni.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
150-et fényképezik a pályán?szaba
Azt már igen. 140 a határ.gdavid
Én úgy tudtam, 155-ig ráhagynak.szaba
3. 100 km/óra sebesség felett

a) 20 km/óra felett 35 km/óráig 30 000 forint
b) 35 km/óra felett 50 km/óráig 45 000
c) 50 km/óra felett 65 km/óráig 60 000
d) 65 km/óra felett 80 km/óráig 90 000
e) 80 km/óra felett 95 km/óráig 130 000
f) 95 km/óra felett 110 km/óráig 200 000
g) 110 km/óra felett 300 000


ha minden igaz
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
150-et fényképezik a pályán?szaba
Azt már igen. 140 a határ.gdavid
Én úgy tudtam, 155-ig ráhagynak.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
150-et fényképezik a pályán?szaba
Azt már igen. 140 a határ.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
150-et fényképezik a pályán?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Beleszaladtam egy közèpfül gyulladàsba. :mad:
Kurvàra fàj ès alig hallok.
Szùrtàk màr fel valakinek itt a fülèt?Bazzani
Még régebben akkor viszont gyakran és kurvára utáltam (mert bizony fáj), mióta kivették a mandulámat nincs vele gond. kopp-kopp
jobbulást
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Beleszaladtam egy közèpfül gyulladàsba. :mad:
Kurvàra fàj ès alig hallok.
Szùrtàk màr fel valakinek itt a fülèt?Bazzani
egyszer nekem is volt, hálisten nekem elég volt a sok csík és szivattyúzás, bár utána kemény volt kipattogtatni a fülem...de így se volt kellemes na.
jobbulást!

|
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Asszem ma bemértek a 6-os úton. 😕

Szokásos módon korrektek voltak, beálltak a széptölgyesi emelkedő aljához, ahol általában mindenki rúg egy nagy gázt, hogy lendületből tudjon felmenni az emelkedőn.Jan
Az újvárosi temetőnél is vigyázz, idén már 3-4 szer is találkoztam velük, a parkolóban állnak, sokszor civil autóval. Volt amikor vasárnap 3/4 9-kor mértek, de ma is ott állomásoztak.........csi77
Nem vagyok ám megrögzött gyorshajtó, csak irritál, hogy milyen sunyi helyekre állnak ki. Nyilvánvaló pénzgyűjtési céllal, és nem azért hogy kiszűrjék azokat, akik tényleg közveszélyesen vezetnek.Jan
Mert ez sokkal egyszerűbb, gazdaságosabb mint azt figyelni ki nem indexel, ki telefonál vezetés közben és ki az aki olyan lassan hajt hogy 50-el majdnem beleszállsz hátulról.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beleszaladtam egy közèpfül gyulladàsba. :mad:
Kurvàra fàj ès alig hallok.
Szùrtàk màr fel valakinek itt a fülèt?

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Asszem ma bemértek a 6-os úton. 😕

Szokásos módon korrektek voltak, beálltak a széptölgyesi emelkedő aljához, ahol általában mindenki rúg egy nagy gázt, hogy lendületből tudjon felmenni az emelkedőn.Jan
Az újvárosi temetőnél is vigyázz, idén már 3-4 szer is találkoztam velük, a parkolóban állnak, sokszor civil autóval. Volt amikor vasárnap 3/4 9-kor mértek, de ma is ott állomásoztak.........csi77
Nem vagyok ám megrögzött gyorshajtó, csak irritál, hogy milyen sunyi helyekre állnak ki. Nyilvánvaló pénzgyűjtési céllal, és nem azért hogy kiszűrjék azokat, akik tényleg közveszélyesen vezetnek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs kedvem túlmagyarázni. Nem az a 10 perc német a bajom, ha élnének németek Kecskeméten. De nem élnek!
Itt csupán a Daimler f.szát szopkodja a rádió! Ne a kib.szott Liberty City lebegjen már a szemetek előtt!catattack
Akkor nem szóltam.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Azér kivàncsivagyok hànyszor mondjàk be törökül a híreket az egymásmellettélés eme honàban.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nincs kedvem túlmagyarázni. Nem az a 10 perc német a bajom, ha élnének németek Kecskeméten. De nem élnek!
Itt csupán a Daimler f.szát szopkodja a rádió! Ne a kib.szott Liberty City lebegjen már a szemetek előtt!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nálunk Szlovákiában (ugye én hungarian vagyok) a meccseink előtt mind szlovákul, mind magyarul bemondják a híreket, majd utána a kezdő, bírók, stb. Pedig csak harmadik vonal. Ha jól tudom itt nálunk a felvidéken nagyok sok településen, városban ugyan ezt csinálják.

szerk.: illetve a szlovák munkáltatók nem hogy magyarokat alkalmaznak, de segítenek is nekik. hirdetések, információ, betanítás, stb. főleg az itteni gyárakban vehető észre, nem is értem, hogy lehet ezen a kecskeméti rádiós sztorin fennakadni.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
nézd, ez nézőpont kérdése.Amadeus91
Jól értem, hogy az álláspontod szerint ha néhány német vezér ide költözik Kecskemétre, akkor ez indokolttá teszi, hogy a kecskeméti rádió a híreket német nyelven is bemondja?
A kínaiakkal mi van? Igaz az nem Európa, de egy tucatnál azért többen vannak!catattack
Nem jól érted. Azt mondom, hogy az lenne a normális, hogy azokban a városokban ahol élnek más nemzetiségek ott bemondanák nemzetiségi nyelven is a híreket. Most nem feltétlen a német, ugyanúgy áll ez a románra, szerbre, szlovákra, határontúl a magyarokra. Ez egy mezei - európai - gesztus lenne, oda-vissza.

Erre a vezéresre meg nem igen tudok okosat mondani, nem tudom megvédeni ha úgy tetszik, viszont nem hiszem, hogy ez annyira elviselhetetlen dolog lenne, az a 10 perc német nyelven. Győrben pl a szabadhegyi suliba (ahova anno majdnem kerültem) az Audi pumpálja(ta) a lóvét és az összes audis "vezér" kölke odajárt...ahol Németországból importált, német anyanyelvi tanárok oktatták őket, meg a szerencsésebb magyar diákokat (szerencsés abból a szempontból, hogy jókor voltak jó helyen). Érdekes az ellen senkinek nem volt kifogása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
catattack 3 520
nézd, ez nézőpont kérdése.Amadeus91
Jól értem, hogy az álláspontod szerint ha néhány német vezér ide költözik Kecskemétre, akkor ez indokolttá teszi, hogy a kecskeméti rádió a híreket német nyelven is bemondja?
A kínaiakkal mi van? Igaz az nem Európa, de egy tucatnál azért többen vannak!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
de Kecskemét környékén élnek svábok.Amadeus91
Mint mindenhol, de a német nyelvű hírek a Merci letelepedésével egy időben kelt életre. Szóval seggnyalás, de mondhatom úgy is, hogy Európa!catattack
nézd, ez nézőpont kérdése.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
catattack 3 520
de Kecskemét környékén élnek svábok.Amadeus91
Mint mindenhol, de a német nyelvű hírek a Merci letelepedésével egy időben kelt életre. Szóval seggnyalás, de mondhatom úgy is, hogy Európa!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
nem seggnyalás, hanem Európa, hogy olyan nyelven is megszólalunk amilyen nemzetiség található a városban.Amadeus91
Az igazgatóságot érted nemzetiségen? Merthogy magyarok dolgoznak a gyárban.catattack
de Kecskemét környékén élnek svábok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
catattack 3 520
nem seggnyalás, hanem Európa, hogy olyan nyelven is megszólalunk amilyen nemzetiség található a városban.Amadeus91
Az igazgatóságot érted nemzetiségen? Merthogy magyarok dolgoznak a gyárban.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Te, a magyar ember ilyen: nem találja a helyét, ha nem szaros a szája.

A seggnyalás felsőfokát mutatja be a kecskeméti Gong rádió! Ugye itt telepedett le a Mercedes és a rádióban bemondják a híreket németül is - a jobb élet reményében tömegesen bevándorló német - munkásoknak.
Röhej!catattack
nem seggnyalás, hanem Európa, hogy olyan nyelven is megszólalunk amilyen nemzetiség található a városban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Te, a magyar ember ilyen: nem találja a helyét, ha nem szaros a szája.

A seggnyalás felsőfokát mutatja be a kecskeméti Gong rádió! Ugye itt telepedett le a Mercedes és a rádióban bemondják a híreket németül is - a jobb élet reményében tömegesen bevándorló német - munkásoknak.
Röhej!catattack
Dunaújvárosban a Hankook miatt mondjuk egyik se mond koreai nyelven híreket a három helyi rádió közül. 😛
több mint 12 éve
catattack 3 520
Te, a magyar ember ilyen: nem találja a helyét, ha nem szaros a szája.

A seggnyalás felsőfokát mutatja be a kecskeméti Gong rádió! Ugye itt telepedett le a Mercedes és a rádióban bemondják a híreket németül is - a jobb élet reményében tömegesen bevándorló német - munkásoknak.
Röhej!