Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
SKYPE H ROHADNAL MEG OTT AHOL VAGY !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azt had kérdezzem már meg, van aki beveszi a Rakonczay mesét?kovi470
Én igen, mert hiszékeny vagyok.
Meg hallottam interjút a témában Fa Nándorral.
Egyébként holnap lesz Rakonczay a Class FM reggeli Morning Show-jának vendége.vadibandi
szinten zenesz. nem ertem h mi ebben a mese ? amundsent sem rohogtek ki amikor visszajott h
"sracok elertem az eszaki sarkot !!!" valasz: "ja, persze ... lol" csak azert mert nem volt muholdas telefonja. de meg ha fel is merulne ez az emberben, h milyen erdekes, h se telefon, se gps es egyszer csak elokerul antiguaban a hapsi, fa nandor neve sztem garancia ebben a temakorben barmire.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
azt had kérdezzem már meg, van aki beveszi a Rakonczay mesét?kovi470
Én igen, mert hiszékeny vagyok.
Meg hallottam interjút a témában Fa Nándorral.
Egyébként holnap lesz Rakonczay a Class FM reggeli Morning Show-jának vendége.vadibandi
Fa Nándorral, aki a legtöbb lóvét szakította az egész sztorival.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
azt had kérdezzem már meg, van aki beveszi a Rakonczay mesét?kovi470
Én igen, mert hiszékeny vagyok.
Meg hallottam interjút a témában Fa Nándorral.
Egyébként holnap lesz Rakonczay a Class FM reggeli Morning Show-jának vendége.




több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
azt had kérdezzem már meg, van aki beveszi a Rakonczay mesét?kovi470
mi vagy ki az a Rakonczay? 😀JC6
A kenus..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azt had kérdezzem már meg, van aki beveszi a Rakonczay mesét?kovi470
mi vagy ki az a Rakonczay? 😀
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
azt had kérdezzem már meg, van aki beveszi a Rakonczay mesét?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
de jó, hogy nem tudok végre belebotlani egy normális sisakba :o


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tedd meg a következő lépést vagy várj és később lépd meg ezt.
Kurva nehéz döntés, bár valószínúleg mindkettő egy süllyedő hajóra vezet...Newman
Cseszd meg, 1000-szer átbeszéltük. Tedd meg. Bátraké a szerencse. 😛 😀Vrijbloed
In progress.... 😛Newman
Helyes. Nincs mit veszítened, te is tudod.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tedd meg a következő lépést vagy várj és később lépd meg ezt.
Kurva nehéz döntés, bár valószínúleg mindkettő egy süllyedő hajóra vezet...Newman
Cseszd meg, 1000-szer átbeszéltük. Tedd meg. Bátraké a szerencse. 😛 😀Vrijbloed
In progress.... 😛

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
:mad: :mad: :mad:Black_Adder
Nő?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tedd meg a következő lépést vagy várj és később lépd meg ezt.
Kurva nehéz döntés, bár valószínúleg mindkettő egy süllyedő hajóra vezet...Newman
Cseszd meg, 1000-szer átbeszéltük. Tedd meg. Bátraké a szerencse. 😛 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
:mad: :mad: :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egyet kell, hogy értsek.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tedd meg!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tedd meg a következő lépést vagy várj és később lépd meg ezt.
Kurva nehéz döntés, bár valószínúleg mindkettő egy süllyedő hajóra vezet...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
Lehet, hogy félreértelek, de az is aranyos, hogy ha az ember mer mondani valami problémát, akkor mindenki úgy kezeli, hogy az az ő legnagyobb problémája...fetomy
Problémának probléma, de mikor emberek sátraznak a Sándor palota előtt és kb úgy örülnek a dolognak mint a rendszerváltásnak az szánalmas... Nem ekkora dolog ez.JayB
Attól még nem ez a legnagyobb problémájuk, csak azt hiszik ettől jobb lesz. Pont az okozza a gondot, hogy túl sok és nagy problémájuk vanahhoz, hogy ilyenekbe kénytelenek kapaszkodni.
Plusz túl sokat szoptak már az emberek a politikai dolgokból be, ami miatt már azonnal ugranak minden szarra. Ideális esetben ez nem lenne nagy gond, de amikor már ennyi szarság volt, akkor ez természetes. Mint amikor tele van a pohár, de még mindig jön rá a víz. Minden plusz csepp ki fog csorogni belőle 😊

Meg egyébként is általánosságban értettem, sokak sokféle panaszkodására volt már ez reakció.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
Lehet, hogy félreértelek, de az is aranyos, hogy ha az ember mer mondani valami problémát, akkor mindenki úgy kezeli, hogy az az ő legnagyobb problémája...fetomy
Problémának probléma, de mikor emberek sátraznak a Sándor palota előtt és kb úgy örülnek a dolognak mint a rendszerváltásnak az szánalmas... Nem ekkora dolog ez.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
Lehet, hogy félreértelek, de az is aranyos, hogy ha az ember mer mondani valami problémát, akkor mindenki úgy kezeli, hogy az az ő legnagyobb problémája...fetomy
ilyen empatikus ez a fórum 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
Lehet, hogy félreértelek, de az is aranyos, hogy ha az ember mer mondani valami problémát, akkor mindenki úgy kezeli, hogy az az ő legnagyobb problémája...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...JayB
(el)terelesnek kivalo.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Jó ország az ahol a köztársasági elnök doktori címe a legnagyobb probléma...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lassan már kb. akkor nem is magyar amerikaifoci portál lesz a bowlhu 😀
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem, hogy a lányomnak több esze lesz mint az apjának és időben elmenekül ebből a szemét aljas országból.Bazzani
Azért még te se vagy egy matuzsálem. Munka mellett nem egyszerű, munka+gyerek mellet biztosan büdös nehéz, de egy fél év alatt azért némi németet magadra kapkodsz, aztán bepróbálkozol vmi osztrák cégnél. Nálad ez a verzió nem játszik,de én nyáron kb. a semmire fogok kimenni németbe, és lehet, hogy két hónap múlva pucér picsával jövök vissza onnan, de legalább megpróbálom.füligjimmy
Én már látom a szép jövőt, hogy lányom majd Svájcba fog kijárni dolgozni heti turnusokban.vadibandi
Ha okosan csinálja, ki nem rügyezik tőle. 35 éves korára meg visszavonul, és eltart még téged is. Nekem nagy szívfájdalmam, hogy nem dögös ribancnak születtem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Remélem, hogy a lányomnak több esze lesz mint az apjának és időben elmenekül ebből a szemét aljas országból.Bazzani
Azért még te se vagy egy matuzsálem. Munka mellett nem egyszerű, munka+gyerek mellet biztosan büdös nehéz, de egy fél év alatt azért némi németet magadra kapkodsz, aztán bepróbálkozol vmi osztrák cégnél. Nálad ez a verzió nem játszik,de én nyáron kb. a semmire fogok kimenni németbe, és lehet, hogy két hónap múlva pucér picsával jövök vissza onnan, de legalább megpróbálom.füligjimmy
Én már látom a szép jövőt, hogy lányom majd Svájcba fog kijárni dolgozni heti turnusokban.