Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
milyen végzettséged van?
nyelveket beszélsz?
(bocs, nem olvastam vissza)briareos
Nem is írtam még, de pénzügy és számvitel és melette van egy mérlegképes könyvelői végzettségem is. Az angol megy szakmai szinten, de az sajna sokat kopott, mert nem használom (és ilyenkor a fejét verném a falba az egyetemista énemnek, hogy nem tanulta meg jobban az angolt, vagy nem tanult hozzá még egy nyelvet) .

Igor :
Önálló lakásban nem is gondolkoztam, jó lesz nekem egy félszoba is, vagy egy szobatárs egy nagyobb szobánál.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Figyelj ha találsz egy 30 ezres albit (rezisvel 35)... Toca
Mármint 5 ezer a rezsi?? Na jó.. ne adjunk inkább ilyen tanácsokat.
Vagy úgy érted, hogy költözzön össze mondjuk minimum 4-5 emberrel, és úgy jön ki egy fárú?

cartman: mindenképpen összeköltözni, egyedül ez teljesen esélytelen.. de sztem nettó 120-nál lehet, hogy min. 3-4 emberes lakásba kéne menni.. és azokat értelemszerűen még jobban meg kell nézni.Igor
ki lehet jönni olcsóbban is, ha csak szobát bérelsz 3 ember mellett.

mondjuk én pont tudok a lakóparkunkban július 1-től kiadó lakást, 65 körül 1 hónapra.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Figyelj ha találsz egy 30 ezres albit (rezisvel 35)... Toca
Mármint 5 ezer a rezsi?? Na jó.. ne adjunk inkább ilyen tanácsokat.
Vagy úgy érted, hogy költözzön össze mondjuk minimum 4-5 emberrel, és úgy jön ki egy fárú?

cartman: mindenképpen összeköltözni, egyedül ez teljesen esélytelen.. de sztem nettó 120-nál lehet, hogy min. 3-4 emberes lakásba kéne menni.. és azokat értelemszerűen még jobban meg kell nézni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.cartman023
Nincs esetleg ismerősöd, akivel össze tudnál bútorozni?Legalább néhányhónapra, amíg kiismered magad?laccoo74
Nem nagyon sajna.
Egymagam lennék.cartman023
 www.pestialberlet.hu/index.php?page=RID3229_11411331&advert=no
Nem lehet, hogy egy kiadó szobával jobban járnál?laccoo74
Persze, egy szoba is elég lenne.
Nehéz döntés, vagy megyek pestre ennyiért, vagy maradok a fantasztikus szabolcs megyében.

Azt szeretném még megkérdezni, hogy mennyi az az összeg, amiből már meg lehet élni alapszinten, nem nagy luxusban?cartman023
Figyelj ha találsz egy 30 ezres albit (rezisvel 35) akkor marad 80-85 ezred. Abból megéélni minimál szinten meglehet. Igazából az élelmiszereket / alap dolgoakt itt is nagyjábból ugynaolyan áron betudod szerezni. A + dolgok amik kicsit drágábbak.
Most mennyiből élsz ? Ha 80 ból megtudsz élni ott akkor itt is megtudsz , max kevesebbet rúgsz be, mész moziba stb 😊
Mondjuk az ne mmindegy hogy folyamatosan kell bérletet is venned ami 10 körül van , vagy simán lesétálsz megoldod olcsóbban a munkautat. Mennyire szeretsz szórakozni. Illetve, hogy mi neked a minimál szint, azt gondold ki.
Egzaktul nehéz azért megmondani mivel nem látjuk msot hogyélsz.Toca
Most sajna a szüleim nyakán élek, de szeretnék függetlenedni. Pályakezdő vagyok, nemrég végeztem.
Nézegettem albérleteket 20-30 ezerért, szóval kicsit megváltozott a véleményem és inkább megpróbálom a fővárosi életet, mert itt, szabolcsban nincs semmi.
A BKV-t meg inkább szeretném kihagyni az életemből, szóval maradna a bicikli és a gyalogláscartman023
milyen végzettséged van?
nyelveket beszélsz?
(bocs, nem olvastam vissza)

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.cartman023
Nincs esetleg ismerősöd, akivel össze tudnál bútorozni?Legalább néhányhónapra, amíg kiismered magad?laccoo74
Nem nagyon sajna.
Egymagam lennék.cartman023
 www.pestialberlet.hu/index.php?page=RID3229_11411331&advert=no
Nem lehet, hogy egy kiadó szobával jobban járnál?laccoo74
Persze, egy szoba is elég lenne.
Nehéz döntés, vagy megyek pestre ennyiért, vagy maradok a fantasztikus szabolcs megyében.

Azt szeretném még megkérdezni, hogy mennyi az az összeg, amiből már meg lehet élni alapszinten, nem nagy luxusban?cartman023
Figyelj ha találsz egy 30 ezres albit (rezisvel 35) akkor marad 80-85 ezred. Abból megéélni minimál szinten meglehet. Igazából az élelmiszereket / alap dolgoakt itt is nagyjábból ugynaolyan áron betudod szerezni. A + dolgok amik kicsit drágábbak.
Most mennyiből élsz ? Ha 80 ból megtudsz élni ott akkor itt is megtudsz , max kevesebbet rúgsz be, mész moziba stb 😊
Mondjuk az ne mmindegy hogy folyamatosan kell bérletet is venned ami 10 körül van , vagy simán lesétálsz megoldod olcsóbban a munkautat. Mennyire szeretsz szórakozni. Illetve, hogy mi neked a minimál szint, azt gondold ki.
Egzaktul nehéz azért megmondani mivel nem látjuk msot hogyélsz.Toca
Most sajna a szüleim nyakán élek, de szeretnék függetlenedni. Pályakezdő vagyok, nemrég végeztem.
Nézegettem albérleteket 20-30 ezerért, szóval kicsit megváltozott a véleményem és inkább megpróbálom a fővárosi életet, mert itt, szabolcsban nincs semmi.
A BKV-t meg inkább szeretném kihagyni az életemből, szóval maradna a bicikli és a gyaloglás
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.cartman023
Nincs esetleg ismerősöd, akivel össze tudnál bútorozni?Legalább néhányhónapra, amíg kiismered magad?laccoo74
Nem nagyon sajna.
Egymagam lennék.cartman023
 www.pestialberlet.hu/index.php?page=RID3229_11411331&advert=no
Nem lehet, hogy egy kiadó szobával jobban járnál?laccoo74
Persze, egy szoba is elég lenne.
Nehéz döntés, vagy megyek pestre ennyiért, vagy maradok a fantasztikus szabolcs megyében.

Azt szeretném még megkérdezni, hogy mennyi az az összeg, amiből már meg lehet élni alapszinten, nem nagy luxusban?cartman023
Figyelj ha találsz egy 30 ezres albit (rezisvel 35) akkor marad 80-85 ezred. Abból megéélni minimál szinten meglehet. Igazából az élelmiszereket / alap dolgoakt itt is nagyjábból ugynaolyan áron betudod szerezni. A + dolgok amik kicsit drágábbak.
Most mennyiből élsz ? Ha 80 ból megtudsz élni ott akkor itt is megtudsz , max kevesebbet rúgsz be, mész moziba stb 😊
Mondjuk az ne mmindegy hogy folyamatosan kell bérletet is venned ami 10 körül van , vagy simán lesétálsz megoldod olcsóbban a munkautat. Mennyire szeretsz szórakozni. Illetve, hogy mi neked a minimál szint, azt gondold ki.
Egzaktul nehéz azért megmondani mivel nem látjuk msot hogyélsz.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Egyébként neten is biztos tudsz olyanokat találni, akik lakótársakat keresnek.

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.cartman023
Nincs esetleg ismerősöd, akivel össze tudnál bútorozni?Legalább néhányhónapra, amíg kiismered magad?laccoo74
Nem nagyon sajna.
Egymagam lennék.cartman023
 www.pestialberlet.hu/index.php?page=RID3229_11411331&advert=no
Nem lehet, hogy egy kiadó szobával jobban járnál?laccoo74
Persze, egy szoba is elég lenne.
Nehéz döntés, vagy megyek pestre ennyiért, vagy maradok a fantasztikus szabolcs megyében.

Azt szeretném még megkérdezni, hogy mennyi az az összeg, amiből már meg lehet élni alapszinten, nem nagy luxusban?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.cartman023
Nincs esetleg ismerősöd, akivel össze tudnál bútorozni?Legalább néhányhónapra, amíg kiismered magad?laccoo74
Nem nagyon sajna.
Egymagam lennék.cartman023
 www.pestialberlet.hu/index.php?page=RID3229_11411331&advert=no
Nem lehet, hogy egy kiadó szobával jobban járnál?
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nekem is volt ismerősöm pesten, de mondta, hogy ha nem lettek volna többen akkor éhen döglött volna kb. És ő is 120 környéki fizetéssel volt. Én tuti nem indulnék el ennyiért.
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.cartman023
Nincs esetleg ismerősöd, akivel össze tudnál bútorozni?Legalább néhányhónapra, amíg kiismered magad?laccoo74
Nem nagyon sajna.
Egymagam lennék.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.cartman023
Nincs esetleg ismerősöd, akivel össze tudnál bútorozni?Legalább néhányhónapra, amíg kiismered magad?
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
Egyedül lennék, és albérletbe.
Valahol el kell kezdeni a pályafutásomat, ez az állás még tetszene is, csak a fizetés lenne nagyon kicsi.
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Azt szeretném kérdezni, hogy ti 120 ezer Ft-ért felmennétek Budapestre dolgozni vidékről?cartman023
Nem. 2 kiló alatt semmiféleképp. Nem fogsz tudni megélni.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt szeretném kérdezni, hogy ti 120 ezer Ft-ért felmennétek Budapestre dolgozni vidékről?

A budapestiektől meg azt kérdezném, hogy ez a 120 ezer mire elég a fővárosban?cartman023
Ha van saját lakásod, akkor könnyebb. Ha nincs, akkor szívás. Normális helyeken (értsd: "kevésbé barna" körzetben) a kecóbérletek 45-50eFt-tól kezdődnek (a kaució átlag 3-4 havi bérleti díj); a rezsi változó (évszaktól függ + felszereltségtől (net / kábeltv... stb.), de átlagban számolhatsz 40eHUF-ra azzal is). A BKV 11e HUF; ami a bejáráshoz alap (kocsival drágább lesz a helyváltoztatás) + a kaja. A szórakozást - bármilyen szinten - nyugodtan elfelejtheted (havonta 1-2 sör).
... szal, ha egyedül bérelsz egy lakást, akkor nem fogsz tudni kijönni belőle. Ha ketten vagytok (és mind2 rendelkeztek jövedelemmel), akkor könnyebb a helyzet.

Amúgy: nem lesz könnyű feladat normális lakást találni! Akiknek nem megélhetési kérdés, hogy kiadják a lakásukat (ergo normális állapotú és rendezett a cucc), azok ki sem adják, legfeljebb csak közeli ismerősöknek (adott esetben nagyon sok lehet körülötte a komplikáció - én sem tenném). A család - átlag - alapból tabu. Akik ebből élnek, azok kecóinak az állapota nagyrészt a borzalmas és a rettenetes között van valahol (nagyon érdemes megnézni a szerződés aláírása előtt apróságokat; hogy minden háztartási gép működik-e, vagy vannak-e csótányok/egerek, közösktg/szla elmaradások stb.). Vagyis: a jó kecót nagyon ki kell fogni.
Ennyike jutott az eszembe.
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
Azt szeretném kérdezni, hogy ti 120 ezer Ft-ért felmennétek Budapestre dolgozni vidékről?

A budapestiektől meg azt kérdezném, hogy ez a 120 ezer mire elég a fővárosban?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊jjncaa
Na, akkor mondom a tutit!Szépen kiguglizol néhány olyan mintát, amit el tudnál magadon képzelni, és besétálsz abba a szalonba, ahol szeretnél majd varratni.Szépen leültök a tetoválóval, és átbeszélitek a leendő mintát, csináltatsz néhány vázlatot,/ezt minden magára valamit is adó művésznek meg kell tudnia csinálni/és a legjobbat emészted néhány napig!Ez fontos, mert utána, ha már a bőröd alatt van a tinta, nehéz korrigálni.És, ha végleges a döntés megcsináltatod.Ja, és a legjobb körömvirág-krémmel kezelni a művet, mert szerintem az a legjobb!laccoo74
na kb. ilyenre gondoltam 😊

jjncaa
Arra készülj fel, hogy a felkar belső része elég érzékeny terület, lehet, hogy "kicsit" fájni fog!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Ja eszembe jutott, hogy írtad már őket anno, de épp az lett volna a következő kérdésem, hogy a súly növekedése/csökkenése mennyire hat ki a tetoválás minőségére...jjncaa
hát ha most a karodra varratsz, és utána még nő 5-10 centit, akkor torzulni fognak a minták.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Van közülünk olyan, akinek szakács a becses foglalkozása? Lenne pár kérdésem hozzá. 😊Newman
Fakejjncaa
Hamar feldobtad...

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Van közülünk olyan, akinek szakács a becses foglalkozása? Lenne pár kérdésem hozzá. 😊Newman
Fake


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Van közülünk olyan, akinek szakács a becses foglalkozása? Lenne pár kérdésem hozzá. 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Ja eszembe jutott, hogy írtad már őket anno, de épp az lett volna a következő kérdésem, hogy a súly növekedése/csökkenése mennyire hat ki a tetoválás minőségére...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa
dark art tattoo budapest.
legjobbak itthon.
minták meg felejtős, bemész elbeszélgettek, skizzelget, rajzolgat, aztán meglesz a neked való.
10 évig nem kell foglalkozni vele minimum, utána max egy rekontúr.
de ha még sokáig fogsz gyurmázni még ne varrass karra, mert elcsúszhatnak a vonalak

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊jjncaa
Na, akkor mondom a tutit!Szépen kiguglizol néhány olyan mintát, amit el tudnál magadon képzelni, és besétálsz abba a szalonba, ahol szeretnél majd varratni.Szépen leültök a tetoválóval, és átbeszélitek a leendő mintát, csináltatsz néhány vázlatot,/ezt minden magára valamit is adó művésznek meg kell tudnia csinálni/és a legjobbat emészted néhány napig!Ez fontos, mert utána, ha már a bőröd alatt van a tinta, nehéz korrigálni.És, ha végleges a döntés megcsináltatod.Ja, és a legjobb körömvirág-krémmel kezelni a művet, mert szerintem az a legjobb!laccoo74
na kb. ilyenre gondoltam 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 056 — Lucas Scott
Láttam a vaterán mezdarabos sportkártyákat.Mit takar ez konkrétan?Érdemes ilyet venni?laccoo74
Szét vannak vagdalva kis darabokra a mezek és rá van rakva a kártyára. Érdemes? Szerintem ez szubjektív dolog...Matthew99
És ezek az adott játékos által viselt mez egy darabja, vagy fognak egy mezt, és szétcincálják?Lehet, hogy poénból veszek egy Pepperseset.laccoo74
Miért a szagok érdekelnek? 😊 Egyébként szerintem akár mondhatják is, hogy meccsen viselt úgyse tudod meg. Jól néznek ki ezek a kártyák az viszont nem vitás. Ha tetszik vegyél.Matthew99
a GU az game used, épp Amerikában ha kiderülne, hogy mégsem nagyon durva perek lennének... ugyanezek az aláírások is van a sima (amikor scak a lapra ráragasztják a kis lapot, amit aláírt a játékos, meg van a hard signed, akkor konkrétan a lapot írta alá az illető, nekem NHL-es kártyáim vannak amúgy!
szerk: vannak még fotózáson használt mezdarabosak (legkevésbé értékes), vagy a draft napján felvett mez darabos, ez utóbbi sokat érhet, mint a GU is... ja és akkor vannak még a patchek (csapat címeréből kivágott részek) tag (értelmszerűen a mezen belüli címke) valamint számok és betűk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.