Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a vas megyei kapitányság mennyire gyors ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Láttam a vaterán mezdarabos sportkártyákat.Mit takar ez konkrétan?Érdemes ilyet venni?laccoo74
Szét vannak vagdalva kis darabokra a mezek és rá van rakva a kártyára. Érdemes? Szerintem ez szubjektív dolog...Matthew99
És ezek az adott játékos által viselt mez egy darabja, vagy fognak egy mezt, és szétcincálják?Lehet, hogy poénból veszek egy Pepperseset.laccoo74
Miért a szagok érdekelnek? 😊 Egyébként szerintem akár mondhatják is, hogy meccsen viselt úgyse tudod meg. Jól néznek ki ezek a kártyák az viszont nem vitás. Ha tetszik vegyél.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Láttam a vaterán mezdarabos sportkártyákat.Mit takar ez konkrétan?Érdemes ilyet venni?laccoo74
Szét vannak vagdalva kis darabokra a mezek és rá van rakva a kártyára. Érdemes? Szerintem ez szubjektív dolog...Matthew99
És ezek az adott játékos által viselt mez egy darabja, vagy fognak egy mezt, és szétcincálják?Lehet, hogy poénból veszek egy Pepperseset.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Láttam a vaterán mezdarabos sportkártyákat.Mit takar ez konkrétan?Érdemes ilyet venni?laccoo74
Szét vannak vagdalva kis darabokra a mezek és rá van rakva a kártyára. Érdemes? Szerintem ez szubjektív dolog...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Láttam a vaterán mezdarabos sportkártyákat.Mit takar ez konkrétan?Érdemes ilyet venni?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
A neten nem tudok valahol mp3at tetszőlegesen felgyorsítani?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én azért nézegettem az albumokat, hogy megismerjem a művész munkáit, mert nem volt kedvem így járni:
több mint 11 éve
catattack 3 520
Sobri Jóska
Látod dcsicsak!
Erről beszéltem! 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
2. Viszont sokan választanak albumból, hogy ez legyen, vagy engedik, hogy az albumba látott dolog eltorzítsa a saját tervét!
Arra próbáltam rávilágítani, hogy a többség csak beesik az utcáról és a sekélyes kis életéhez hasonlóan választ tetkót is!
Hány olyat látni, amiben semmi egyéniség... sajnos....
Amúgy nincs tetkóm! 😀 😛catattack
Ezekben pedig neked van igazad. 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Azért ez egy eléggé kisarkított vélemény.

Az album arra való, hogy
1: lásd a művész mit tud
2: ötleteket meríthess
3: már miért kellene minden albumban kizárólag igénytelen kínai jeleknek és nonfiguratív mintáknak lenniük?

Ez is egy album:  www.facebook.com/media/set/?set=a.117460791604249.19558.117449854938676&type=3
mégsincs benne egy darab igénytelen munka sem, ellenben lehet ötletet meríteni belőle bőven...dcsicsak
1. Ebben igazad van, ismerd meg a művész munkáit.
2. Viszont sokan választanak albumból, hogy ez legyen, vagy engedik, hogy az albumba látott dolog eltorzítsa a saját tervét!
Arra próbáltam rávilágítani, hogy a többség csak beesik az utcáról és a sekélyes kis életéhez hasonlóan választ tetkót is!
Hány olyat látni, amiben semmi egyéniség... sajnos....
Amúgy nincs tetkóm! 😀 😛
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én tuti nem albumból válogatnék... Kész ötlettel állnék oda, amit a művész rajzolna meg a saját ötleteivel kiegészítve!
Csak röhögni tudok azokon akik mindenféle kínai jeleket, igénytelen nonfiguratív szemetet varrat magára...catattack
Azért ez egy eléggé kisarkított vélemény.

Az album arra való, hogy
1: lásd a művész mit tud
2: ötleteket meríthess
3: már miért kellene minden albumban kizárólag igénytelen kínai jeleknek és nonfiguratív mintáknak lenniük?

Ez is egy album:  www.facebook.com/media/set/?set=a.117460791604249.19558.117449854938676&type=3
mégsincs benne egy darab igénytelen munka sem, ellenben lehet ötletet meríteni belőle bőven...
több mint 11 éve
catattack 3 520
Én tuti nem albumból válogatnék... Kész ötlettel állnék oda, amit a művész rajzolna meg a saját ötleteivel kiegészítve!
Csak röhögni tudok azokon akik mindenféle kínai jeleket, igénytelen nonfiguratív szemetet varrat magára...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Rettenetesen sokáig ültem a dolgon én is de végül megcsináltattam. Alkarra került fel az Invictus vers utolsó sora " I am the master of my fate: I am the captain of my soul". Tartok tőle hogy közgazdászként nem lesz túl imponáló de erre van a hosszú ing 😀JayB
Szerintem mára teljesen elfogadottá vált a tetoválás, nem hiszem, hogy gond lenne belőle.Egy a lényeg, hogy olyan mintát kell választani, ami "Te" vagy!Nekem is ezt javasolta anno a művész, aki engem tetovált.Heteken keresztül albumokat lapozgattam, közben rengeteget beszélgettünk, nemcsak mintákról, kvázi egy szinte baráti kapcsolat alakult ki közöttünk, ami egészen haláláig tartott.R.I.P. Vulkán!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rettenetesen sokáig ültem a dolgon én is de végül megcsináltattam. Alkarra került fel az Invictus vers utolsó sora " I am the master of my fate: I am the captain of my soul". Tartok tőle hogy közgazdászként nem lesz túl imponáló de erre van a hosszú ing 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Kiindulásnak?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
jjnek tökéletes.

III.JC6
soooooooooooooo cuuuuuuuuuuuuuteeeeeeeeeeeeeeeeee

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
jjnek tökéletes.


„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Best

Ínyenceknek bayeaux


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa
Keresd meg ezt a srácot... Csak jókat hallottam róla és nagyon szépen dolgozik!

 www.facebook.com/robert.szaszko.5
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
hát igen a hegtetkó megint egy külön történet 😊jjncaa
Az egy dolog, de ez hogy a francba türemkedik ki ennyire? 😮
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
hát igen a hegtetkó megint egy külön történet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Broáh, mintha odaszartak volna, vagy vékonybél lenne rávarrva...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊jjncaa