Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa
Pécsen van egy Száraz Endre nevű srác.
grabo-artworks.atw.hu

Jó fej, úgy '99 körül egyszer annyira beb.sztunk, hogy buli után egyik cimbi karjára fel akartak varrni egy kisüveges Gössert. Reggel egy pánikban forgott a csávó a tükör előtt, mert nem emlékezett rá hogy csak akarták, vagy meg is csinálták... régi szép idők... 😊

Egyébként arra figyelj, hogy csak olyan részre varrass, ahol nincs a közelben anyajegy. Normális tetováló erre figyelmeztet is, mert ebből bajok lehetnek!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊jjncaa
Na, akkor mondom a tutit!Szépen kiguglizol néhány olyan mintát, amit el tudnál magadon képzelni, és besétálsz abba a szalonba, ahol szeretnél majd varratni.Szépen leültök a tetoválóval, és átbeszélitek a leendő mintát, csináltatsz néhány vázlatot,/ezt minden magára valamit is adó művésznek meg kell tudnia csinálni/és a legjobbat emészted néhány napig!Ez fontos, mert utána, ha már a bőröd alatt van a tinta, nehéz korrigálni.És, ha végleges a döntés megcsináltatod.Ja, és a legjobb körömvirág-krémmel kezelni a művet, mert szerintem az a legjobb!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
na az ilyen nonfi- meg sárkányos dolgoktól még mindig kiráz azért a hideg 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


JJ?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa


Sobri Jóska
feketében gondolkozom váll+felkarra, fleur-de-lis szimbólummal vagy esetleg valami viking témában 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa
 hu.wikipedia.org/wiki/B%C3%A1nfalvi_%C3%81kos

Szerintem ez az úriember fog tudni neked segíteni.Kérdés második fele:
Kicsit fakul idővel, de ezen egy újraütéssel lehet segíteni.Bár, ha a tetováló emberke jó minőségű festéket használ, akkor nem vészes a dolog.Nekem több mint10 év alatt alig fakult valamennyit.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész műjjncaa



több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Ismertek olyat, aki tetoválásokat tervez? 😊 egyre inkább afelé tendálok, hogy feladom korábbi álláspontomat és van pár ötletem is, de ami mintákat találtam nem igazán nyerte el egy sem a tetszésem... Na meg az is érdekelne, hogy a bőr öregedésével mennyit és miben változik a kész mű


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Haverom kér segítséget, ide is bemásolom.

"Kopogó hang a bal első kerék felől, mi lehet a gáz?
III.JC6
BIztosat nem lehet mondani, de a kerékcsapágy elég jellemző erre a helyzetre.szaba
Nos, megnéztem neki, szerintem belső csukló csere lesz. Jó esetben.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Haverom kér segítséget, ide is bemásolom.

"Kopogó hang a bal első kerék felől, mi lehet a gáz?
III.JC6
BIztosat nem lehet mondani, de a kerékcsapágy elég jellemző erre a helyzetre.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Haverom kér segítséget, ide is bemásolom.

"Kopogó hang a bal első kerék felől, mi lehet a gáz?

Egészen tegnap estig minden rendben ment. Aztán hazafelé jövet (sima, egyenes út) elkezdett valami "kopogni" a bal első kerék felől. Szavakkal nem tudom körülírni, mit hallottam, elég annyit, hogy jó hangos volt. Ahogy gyorsítottam, úgy lett egyre erősebb ez a hang, szinte elviselhetetlen. Ha jobbra tekertem a kormányt még jobban erősödött, ha balra, elhallgatott. Gumikkal semmi baj, 1 hónapja a nyárival "zúzok", átvizsgálták, minden rendben. Csapágy? Gömbcsukló? Az a baj, hogy ma is mennem kéne 1-2 helyre, nagyon fontos, de vasárnap van, ki tudna ilyenkor segíteni? Megpróbálok pár szerelő havert, hátha lenne idejük, de értitek, vasárnap...na mindegy... Addig szívesen fogadnám a tanácsokat..

Köszi."

Én is köszönöm.III.JC6
Höri
nem figyeltél eléggé a kérdésre



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Miért is reméltem, hogy pont itt...

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Haverom kér segítséget, ide is bemásolom.

"Kopogó hang a bal első kerék felől, mi lehet a gáz?

Egészen tegnap estig minden rendben ment. Aztán hazafelé jövet (sima, egyenes út) elkezdett valami "kopogni" a bal első kerék felől. Szavakkal nem tudom körülírni, mit hallottam, elég annyit, hogy jó hangos volt. Ahogy gyorsítottam, úgy lett egyre erősebb ez a hang, szinte elviselhetetlen. Ha jobbra tekertem a kormányt még jobban erősödött, ha balra, elhallgatott. Gumikkal semmi baj, 1 hónapja a nyárival "zúzok", átvizsgálták, minden rendben. Csapágy? Gömbcsukló? Az a baj, hogy ma is mennem kéne 1-2 helyre, nagyon fontos, de vasárnap van, ki tudna ilyenkor segíteni? Megpróbálok pár szerelő havert, hátha lenne idejük, de értitek, vasárnap...na mindegy... Addig szívesen fogadnám a tanácsokat..

Köszi."

Én is köszönöm.III.JC6

több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Haverom kér segítséget, ide is bemásolom.

"Kopogó hang a bal első kerék felől, mi lehet a gáz?

Egészen tegnap estig minden rendben ment. Aztán hazafelé jövet (sima, egyenes út) elkezdett valami "kopogni" a bal első kerék felől. Szavakkal nem tudom körülírni, mit hallottam, elég annyit, hogy jó hangos volt. Ahogy gyorsítottam, úgy lett egyre erősebb ez a hang, szinte elviselhetetlen. Ha jobbra tekertem a kormányt még jobban erősödött, ha balra, elhallgatott. Gumikkal semmi baj, 1 hónapja a nyárival "zúzok", átvizsgálták, minden rendben. Csapágy? Gömbcsukló? Az a baj, hogy ma is mennem kéne 1-2 helyre, nagyon fontos, de vasárnap van, ki tudna ilyenkor segíteni? Megpróbálok pár szerelő havert, hátha lenne idejük, de értitek, vasárnap...na mindegy... Addig szívesen fogadnám a tanácsokat..

Köszi."

Én is köszönöm.

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Vagy egy HDMI kábelt, ha már fórumozol valószínű van számítógéped, kis szerencsével van rajta HDMI/DVI kimenet... És ugye a számítógép képes egyből médialejátszóként funkcionálni 😊Rataxes
Igen, ez már régóta ötlet volt, csak az a baj, hogy totál a másik távolis zobában van a tv és megint máshol a gép, így a fél folyosón keresztül nem akarom átkebelezni magam. Amúgy nem nagy gond, monitoron nézek már legtöbbször mindent.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Vagy egy HDMI kábelt, ha már fórumozol valószínű van számítógéped, kis szerencsével van rajta HDMI/DVI kimenet... És ugye a számítógép képes egyből médialejátszóként funkcionálni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem ilyen problémám nincs, a 22"-os gagyi kis Samsungon nem lehet filmet nézni, bár usb kimenet az van 😀 De igazából ha valaki filmeket, meccseket akar visszanézni, akkor szerintem a legjobban teszi ha vesz egy médialejátszót. 15-20 ezer ft között teljesen jó darabokat lehet kapni, ennyi ráfordítást szvsz lazán megér.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Üdv!

Az volna a problémám illetve egy ismerősömnek, hogy egy pendriveról szeretné lejátszani a filmeket a LED tv-jén, azonban amikor megnyitja őket, akkor a tv lefagy. A baj csak az, hogy az n hasonló tv-m azokat a kiterjesztéseket lejátssza fagyás nélkül.

Mi lehet a gond? Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném.MirrMurr
próbáljatok szoftverfrissítéstAsbee
Már a tv-n? vagy a pendriveon? (bocs ha hülye a kérdés, de ilyen helyzet még nem állt elő) amúgy bármelyik is legyen az, ahhoz szoftvert hol tudok beszerezni?MirrMurr
Tv márkájának holnapjáról tuti le lehet szedni újabb firmware-t. És akkor usb-n feltenni tv-re.Asbee
Nekem évek óta olyan problémám van Samsung tv-mel, hogy winchestert vagy pendrive-ot rádugok megy kb 1-1,5 órát egy file aztán egyszer csak kifagy, mondjuk 5 perccel egy meccs vége előtt, hogy nem támogatott formátum, érthetetlen, és nem tudtam semmit vele soha csinálni. Szedtem le firmware frissítést is az sem segített. Valamilt végigvisz szépen, csomó midnent meg nem, tökmindegy milyen a formátum. Megy hosszú ideig aztán kifagy. Valaki még annyit mondott, hogy nekem csak 1 usb bemenet van a tvn, ami nem tud hosszú távon elég feszültséget biztosítani, mert haveromnak pl. nagyon hasonló samsung tvn van egy külön másik usb bemenet direkt nagyobb feszültségleadással, és ott megy neki minden. Ja, meg régen vitte a feliratokat is szépen, mostmeg csomószor nem ismeri fel már azt sem, pedig rendben van elnevezve minden, ez is megfejthetetlen számomra. Másik tvn simán megy az.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Üdv!

Az volna a problémám illetve egy ismerősömnek, hogy egy pendriveról szeretné lejátszani a filmeket a LED tv-jén, azonban amikor megnyitja őket, akkor a tv lefagy. A baj csak az, hogy az n hasonló tv-m azokat a kiterjesztéseket lejátssza fagyás nélkül.

Mi lehet a gond? Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném.MirrMurr
próbáljatok szoftverfrissítéstAsbee
Már a tv-n? vagy a pendriveon? (bocs ha hülye a kérdés, de ilyen helyzet még nem állt elő) amúgy bármelyik is legyen az, ahhoz szoftvert hol tudok beszerezni?MirrMurr
Tv márkájának holnapjáról tuti le lehet szedni újabb firmware-t. És akkor usb-n feltenni tv-re.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv!

Az volna a problémám illetve egy ismerősömnek, hogy egy pendriveról szeretné lejátszani a filmeket a LED tv-jén, azonban amikor megnyitja őket, akkor a tv lefagy. A baj csak az, hogy az n hasonló tv-m azokat a kiterjesztéseket lejátssza fagyás nélkül.

Mi lehet a gond? Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném.MirrMurr
próbáljatok szoftverfrissítéstAsbee
Már a tv-n? vagy a pendriveon? (bocs ha hülye a kérdés, de ilyen helyzet még nem állt elő) amúgy bármelyik is legyen az, ahhoz szoftvert hol tudok beszerezni?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Üdv!

Az volna a problémám illetve egy ismerősömnek, hogy egy pendriveról szeretné lejátszani a filmeket a LED tv-jén, azonban amikor megnyitja őket, akkor a tv lefagy. A baj csak az, hogy az n hasonló tv-m azokat a kiterjesztéseket lejátssza fagyás nélkül.

Mi lehet a gond? Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném.MirrMurr
próbáljatok szoftverfrissítést


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv!

Az volna a problémám illetve egy ismerősömnek, hogy egy pendriveról szeretné lejátszani a filmeket a LED tv-jén, azonban amikor megnyitja őket, akkor a tv lefagy. A baj csak az, hogy az n hasonló tv-m azokat a kiterjesztéseket lejátssza fagyás nélkül.

Mi lehet a gond? Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valaki ajánljon valami értelmes youtube videó letöltőt. Eddig az YTD Video Downloader használtam, de egy ideje semit nem hajlandó leszedni, azt írja, hogy a youtube nem engedi. Használtam az Any Video Convertert is letöltésre, de az sem megy már. Nálam lehet a hiba valamiben, vagy a youtube egyszerűen valahogy letiltotta ezeket?GRAFI
xVideoServiceThief Ezzel ha akarod csak hangot is le tudsz szedni a videóról.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez most így akkor megint jó, de ha gondok lesznek vele, akkor megnézem azt. Köszi JJ.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Közben sikerült megoldani a problémát. Egy kis takarítás a gépen megoldotta.GRAFI
Én a mozillás downloadhelpert tudom ajánlani, amihez van még egy Converter segédprogram is, tehát a leszedett videót rögtön át is konvertálja a kívánt formátumba és tulajdonságokkal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal