Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na pont ezt kéne elkerülniJayB
mert?JJ Tiller
Sok megjelölt embert és vicces kommentet tartalmaz.JayB
Akkor így jártál 😀 De ha egyszer sikerült elforgatni biztos sikerül még háromszor.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
leszeded, aztán megint felteszedshawnka
na pont ezt kéne elkerülniJayB
mert?JJ Tiller
Sok megjelölt embert és vicces kommentet tartalmaz.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Facebookon véletlen elfordítottam egy képet és az a geczi nem engedi visszacsinálni, valami ötlet? Az egy darab elfordított kép alatt nem jelennek meg a fordítós fülek, az összes többinél igen. Tudom egetrengető probléma de na 😀JayB
leszeded, aztán megint felteszedshawnka
na pont ezt kéne elkerülniJayB
mert?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Facebookon véletlen elfordítottam egy képet és az a geczi nem engedi visszacsinálni, valami ötlet? Az egy darab elfordított kép alatt nem jelennek meg a fordítós fülek, az összes többinél igen. Tudom egetrengető probléma de na 😀JayB
leszeded, aztán megint felteszedshawnka
na pont ezt kéne elkerülni
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Facebookon véletlen elfordítottam egy képet és az a geczi nem engedi visszacsinálni, valami ötlet? Az egy darab elfordított kép alatt nem jelennek meg a fordítós fülek, az összes többinél igen. Tudom egetrengető probléma de na 😀JayB
leszeded, aztán megint felteszed
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Facebookon véletlen elfordítottam egy képet és az a geczi nem engedi visszacsinálni, valami ötlet? Az egy darab elfordított kép alatt nem jelennek meg a fordítós fülek, az összes többinél igen. Tudom egetrengető probléma de na 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Már megnéztem a meki honlapját, de nem hiszek neki. A Kálvin térhez legközelebb csak a Baross u. és József krt. sarkánál van meki?catattack
van egy ott meg egy az Astoriánál. Kálvintól 1 megálló villamossal.eaglesmcnabb
Köszike!
Szerk.: Neked is Nagyúr!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Már megnéztem a meki honlapját, de nem hiszek neki. A Kálvin térhez legközelebb csak a Baross u. és József krt. sarkánál van meki?catattack
astoria sarkán van pl. az gyalog 5 p

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Már megnéztem a meki honlapját, de nem hiszek neki. A Kálvin térhez legközelebb csak a Baross u. és József krt. sarkánál van meki?catattack
van egy ott meg egy az Astoriánál. Kálvintól 1 megálló villamossal.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
catattack 3 520
Már megnéztem a meki honlapját, de nem hiszek neki. A Kálvin térhez legközelebb csak a Baross u. és József krt. sarkánál van meki?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
egy mpeg-4-es videót szeretnék kétfelé vágni úgy, hogy a hang ne csússzon el, de bármivel próbálkozom, nem sikerül (sőt már az aviba konvertálásnál is előjön ez a probléma)... tippek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jól sikerült.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dettó. Jöhetne már valami javítás.GRAFI
Elvileg ez volt az. Nagyjából két hetes....
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Dettó. Jöhetne már valami javítás.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak az én egyedi 'problémám' az, hogy az utóbbi időben indokolatlanul sokszor (napi 1-3 alkalom) összeomlik a Flash Player Firefoxban, vagy más is tapasztal hasonlót? Mert korábban jó, ha havonta egyszer csinált ilyet...Mikey
a Chrome-nál is fennáll ez a problémaJJ Tiller
Mióta a Flash verziót frissített az egész Chrome lefagy, az FF új verziója meg ki nem állhatja a Flash-t.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Csak az én egyedi 'problémám' az, hogy az utóbbi időben indokolatlanul sokszor (napi 1-3 alkalom) összeomlik a Flash Player Firefoxban, vagy más is tapasztal hasonlót? Mert korábban jó, ha havonta egyszer csinált ilyet...Mikey
a Chrome-nál is fennáll ez a probléma


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
Csak az én egyedi 'problémám' az, hogy az utóbbi időben indokolatlanul sokszor (napi 1-3 alkalom) összeomlik a Flash Player Firefoxban, vagy más is tapasztal hasonlót? Mert korábban jó, ha havonta egyszer csinált ilyet...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
na most találkoztam egy olyan problémával amivel még soha életemben

Megnyitnám az excelt. 1000 éve fenn van. erre azt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve ennek a felhasználónak a részére.
Természetesen 1 darab felhasználó van a gépen. Én mint rendszergazda...
EZ mi a lópöcs lehet?haromt
Az ilyenekre nekem általában a rendszer-visszaálltás a megoldás. A programok installáláskor szokták megkérdezni a hozzáférhetőséget (guest/owner) ha megteszik egyáltalán és nem hiszem, hogy ezt meg lehet változtatni újrainstallálás nélkül amúgy.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most találkoztam egy olyan problémával amivel még soha életemben

Megnyitnám az excelt. 1000 éve fenn van. erre azt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve ennek a felhasználónak a részére.
Természetesen 1 darab felhasználó van a gépen. Én mint rendszergazda...
EZ mi a lópöcs lehet?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki aki kicsit jobban képben van jelenleg a számítástechnikában tudna segíteni. Kicsit frissíteni szeretném a gépem. Kellene egy alaplap+proci+memória és videókártya csomag. Ki milyet ajánl? Olyan kellene ami egy darabig megint megfelelne és lehetőség szerint ne legyen horror drága.visi_b
prohardver fórumon nézelődj, de ha megmondod mennyit szánsz rá, meg milyen felhasználásra kell, akkor összedobok pár lehetséges konfigot.Divat
Kicsit újabb játékokhoz kellene (GTA, NFS, TDU2 meg a sportjátékok). Kb 60-70et szánnék rá, max 100.visi_b
sry utóbbi napokban nem igen volt rá időm, de most pótlom:
intel konfig
vmi olcsóbb asrock,msi esetleg gigabyte h55-ös alaplap-usb3-sata3 igény függvényében 15-20k
i3 530-540 25k

amd konfig
itt is legolcsóbb asrock-msi deszka 770-785-ös 15-20k
athlon x4 635-640 22-23k


4gb kingmax 1333 kit 14k
gigabyte-msi gts 450 1gb 32k esetleg ha belefér akkor gtx460 768mb 40k

tápod milyen van?

|
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt valaki esetleg már Camp Leaders-szel (vagy bármilyen más, "táborban dolgozós utána utazgas, ha akarsz" szervezettel) Amerikában? Mert én most eléggé tervezem, és szeretnék minél több véleményt meghallgatni, mind pozitív, mind negatív oldalakról, akár itt, akár, ha offolnánk PM-ben. Előre is köszideny79
http://logout.hu/cikk/one_summer_in_the_usa/kezdetek.htmlkristof
Ezt már olvastam, de köszike 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Volt valaki esetleg már Camp Leaders-szel (vagy bármilyen más, "táborban dolgozós utána utazgas, ha akarsz" szervezettel) Amerikában? Mert én most eléggé tervezem, és szeretnék minél több véleményt meghallgatni, mind pozitív, mind negatív oldalakról, akár itt, akár, ha offolnánk PM-ben. Előre is köszideny79
http://logout.hu/cikk/one_summer_in_the_usa/kezdetek.html
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt valaki esetleg már Camp Leaders-szel (vagy bármilyen más, "táborban dolgozós utána utazgas, ha akarsz" szervezettel) Amerikában? Mert én most eléggé tervezem, és szeretnék minél több véleményt meghallgatni, mind pozitív, mind negatív oldalakról, akár itt, akár, ha offolnánk PM-ben. Előre is köszi
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Valaki aki kicsit jobban képben van jelenleg a számítástechnikában tudna segíteni. Kicsit frissíteni szeretném a gépem. Kellene egy alaplap+proci+memória és videókártya csomag. Ki milyet ajánl? Olyan kellene ami egy darabig megint megfelelne és lehetőség szerint ne legyen horror drága.visi_b
prohardver fórumon nézelődj, de ha megmondod mennyit szánsz rá, meg milyen felhasználásra kell, akkor összedobok pár lehetséges konfigot.Divat
Kicsit újabb játékokhoz kellene (GTA, NFS, TDU2 meg a sportjátékok). Kb 60-70et szánnék rá, max 100.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki aki kicsit jobban képben van jelenleg a számítástechnikában tudna segíteni. Kicsit frissíteni szeretném a gépem. Kellene egy alaplap+proci+memória és videókártya csomag. Ki milyet ajánl? Olyan kellene ami egy darabig megint megfelelne és lehetőség szerint ne legyen horror drága.visi_b
prohardver fórumon nézelődj, de ha megmondod mennyit szánsz rá, meg milyen felhasználásra kell, akkor összedobok pár lehetséges konfigot.

|