Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
B.sszátokmeg Tesco-ban húst venni? :o
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Érdekes keszthelyi tescoban úgy látszik ez nem divat. Pont ma voltam és nem volt. Auchan erre felé sajnos nincs, de Pesten el fogok nézni arra felé. Köszönöm a segítséged! 😉

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Egész pulykát szeretnék beszerezni, nem tudjátok véletlenül, hogy melyik üzletláncban, húsboltban lehet kapni? Akár Budapesten is, csütörtökön járok arra felé. Mert itt a környéken nem foglalkoznak vele, illetve majd csak karácsonykor. Nekem péntekre vagy szombatra kéne. 😐Gabesz92
bármelyik tescoban kapsz, vagy auchanban. De ha nem akkor nézd meg nagyobb henteseknél.
BP-n egy olyan hely ugrik be ahol tuti van. A keleti PU-nál, az Arzenál mellett van egy kurva nagy hentesharomt
Nem lesz késő? Most csütörtökön lesz Hálaadás!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egész pulykát szeretnék beszerezni, nem tudjátok véletlenül, hogy melyik üzletláncban, húsboltban lehet kapni? Akár Budapesten is, csütörtökön járok arra felé. Mert itt a környéken nem foglalkoznak vele, illetve majd csak karácsonykor. Nekem péntekre vagy szombatra kéne. 😐Gabesz92
bármelyik tescoban kapsz, vagy auchanban. De ha nem akkor nézd meg nagyobb henteseknél.
BP-n egy olyan hely ugrik be ahol tuti van. A keleti PU-nál, az Arzenál mellett van egy kurva nagy hentes
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egész pulykát szeretnék beszerezni, nem tudjátok véletlenül, hogy melyik üzletláncban, húsboltban lehet kapni? Akár Budapesten is, csütörtökön járok arra felé. Mert itt a környéken nem foglalkoznak vele, illetve majd csak karácsonykor. Nekem péntekre vagy szombatra kéne. 😐

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
VH1.com-on meg lehetne nézni a TO SHow összes epizódját, de persze csak az usában, az én régiómban nem. Proxyn keresztül meg flash a gáz. Tud valaki olyan proxyt, ami tud flasht is?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen max az íze lesz szarabb ha rosszul van tárolva sokáig. Meghalni nem fogsz tőle 😊
Na jó egy 20 éves kevert esetében ebben nem lennék biztos 😊haromt
elmúlt karácsonykor láttam nagymuter bárszekrényében, egy kb 3/4-ed üveg Éva vermutot, de még a módszerváltás előtti. egy pillanatra gondolatba ejtett a kíváncsiság, de aztán nyuszi voltam.gabtsi
tavaly benyomtunk egy 83-84 körül gyártott "kommersz" pálinkát. Göcseji Barack névre hallgatott. nem volt vicces. bár akkor még volt valami köze a cuccnak a gyümölcshöz, de kemény bukéja volt. azért persze lassan elfogyott a 7 deci 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen max az íze lesz szarabb ha rosszul van tárolva sokáig. Meghalni nem fogsz tőle 😊
Na jó egy 20 éves kevert esetében ebben nem lennék biztos 😊haromt
elmúlt karácsonykor láttam nagymuter bárszekrényében, egy kb 3/4-ed üveg Éva vermutot, de még a módszerváltás előtti. egy pillanatra gondolatba ejtett a kíváncsiság, de aztán nyuszi voltam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elméletileg nincs, de minden ital szavatossága "lejárhat", ha nincs megfelelő módon és helyen tárolva
a likőrökre értelemszerűen jobban kell figyelni, de az illat/szag alapján, illetve egy kis kóstolásból könnyedén megállapítható, hogy rendben van e még a dologJJ Tiller
Van olyan pia amelyik megéri a szavatossági idő végét? :mad: 😛apeszos
most nyáron metaxa grande fine-t is ittam, amiből 3000 ft volt nálunk 4cl, de az nem tűnt úgy, hogy hamar elfogyna 😛
JJ Tiller
Hát aki nem issza el... 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Nem találtam a neten semmit azzal kapcsolatban, hogy az Unicumnak, Jagernek és a Rumnak van-e a szavatossági ideje?
A Tequila korlátlan ideig fogyasztható, az tuti.catattack
elméletileg nincs, de minden ital szavatossága "lejárhat", ha nincs megfelelő módon és helyen tárolva
a likőrökre értelemszerűen jobban kell figyelni, de az illat/szag alapján, illetve egy kis kóstolásból könnyedén megállapítható, hogy rendben van e még a dologJJ Tiller
Van olyan pia amelyik megéri a szavatossági idő végét? :mad: 😛apeszos
most nyáron metaxa grande fine-t is ittam, amiből 3000 ft volt nálunk 4cl, de az nem tűnt úgy, hogy hamar elfogyna 😛



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem találtam a neten semmit azzal kapcsolatban, hogy az Unicumnak, Jagernek és a Rumnak van-e a szavatossági ideje?
A Tequila korlátlan ideig fogyasztható, az tuti.catattack
elméletileg nincs, de minden ital szavatossága "lejárhat", ha nincs megfelelő módon és helyen tárolva
a likőrökre értelemszerűen jobban kell figyelni, de az illat/szag alapján, illetve egy kis kóstolásból könnyedén megállapítható, hogy rendben van e még a dologJJ Tiller
Van olyan pia amelyik megéri a szavatossági idő végét? :mad: 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van itt valaki aki nagyon vágja a mechanikát? Konkrétan arra lenne szükségem, hogy hogyan lehet egy eldobott test röppályáját kiszámolni akkor, ha van légellenállás és konstans szél. Bármilyen segítség nagyon jól jönne. Előre is köszönöm. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem találtam a neten semmit azzal kapcsolatban, hogy az Unicumnak, Jagernek és a Rumnak van-e a szavatossági ideje?
A Tequila korlátlan ideig fogyasztható, az tuti.catattack
elméletileg nincs, de minden ital szavatossága "lejárhat", ha nincs megfelelő módon és helyen tárolva
a likőrökre értelemszerűen jobban kell figyelni, de az illat/szag alapján, illetve egy kis kóstolásból könnyedén megállapítható, hogy rendben van e még a dologJJ Tiller
igen max az íze lesz szarabb ha rosszul van tárolva sokáig. Meghalni nem fogsz tőle 😊
Na jó egy 20 éves kevert esetében ebben nem lennék biztos 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
köszönöm csapos úr!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Nem találtam a neten semmit azzal kapcsolatban, hogy az Unicumnak, Jagernek és a Rumnak van-e a szavatossági ideje?
A Tequila korlátlan ideig fogyasztható, az tuti.catattack
elméletileg nincs, de minden ital szavatossága "lejárhat", ha nincs megfelelő módon és helyen tárolva
a likőrökre értelemszerűen jobban kell figyelni, de az illat/szag alapján, illetve egy kis kóstolásból könnyedén megállapítható, hogy rendben van e még a dolog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nem találtam a neten semmit azzal kapcsolatban, hogy az Unicumnak, Jagernek és a Rumnak van-e a szavatossági ideje?
A Tequila korlátlan ideig fogyasztható, az tuti.
több mint 13 éve
catattack 3 520
na pont ezt kéne elkerülniJayB
mert?JJ Tiller
Sok megjelölt embert és vicces kommentet tartalmaz.JayB
... és a föld forog tovább....
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Döme: Ilyen nekem is volt a kedvenc, iAudio U5-ös mp3 lejátszómmal, de én feladtam elég hamar a probléma forrás keresését, szóval ha sikerülne megcsinálnod, beírhatnád hogy hogyan sikerült. 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Jóbarátom szintén ipod fan, tőle hallottam azt, az ipod az fülhallgató gyilkos, a bal oldal egy idő után mindig megszűnik létezni. Nálad is ez a gáz?adam3577
Nem a fülhallgatók mentek el, hanem maga a dugó része, tehát egy alapból jó fülhallgató nem szól rendesen vele, csak ha megkeresem a "jó pontot", és odafeszítem, de úgy kicsit kényelmetlen pl. cangán menni...Döme
Szétszeded megnézzed milyen a dugó, veszel egy olyat és beforrasztod a régi helyére, ha még garanciás a cucc akkor meg apple szerviz.adam3577
😀
Ehhez még bátorságot kell gyűjtenem, mondom, segg vagyok az ilyen dolgokhoz. Ráadásul ezen a szaron nincs is csavar ahogy nézem.

Na mindegy, próbálkozom.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Valakinek van abban tapasztalata, hogy mit lehet azzal kezdeni, ha egy mp3 lejátszónak szar a jack érintkezése, és csak akkor szól mindkét csatorna, ha kézzel nyomom valamerre a dugót, tehát alapból csak a fele szól?

Már találkoztam nyilván ilyennel, csak akkor kibasztam a 3000 forintos masinát, de most egy ipod touchról van szó, szóval kéne valami megoldás, csak sajnos seggbuta vagyok az elektronikához.Döme
Jóbarátom szintén ipod fan, tőle hallottam azt, az ipod az fülhallgató gyilkos, a bal oldal egy idő után mindig megszűnik létezni. Nálad is ez a gáz?adam3577
Nem a fülhallgatók mentek el, hanem maga a dugó része, tehát egy alapból jó fülhallgató nem szól rendesen vele, csak ha megkeresem a "jó pontot", és odafeszítem, de úgy kicsit kényelmetlen pl. cangán menni...Döme
Szétszeded megnézzed milyen a dugó, veszel egy olyat és beforrasztod a régi helyére, ha még garanciás a cucc akkor meg apple szerviz.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Valakinek van abban tapasztalata, hogy mit lehet azzal kezdeni, ha egy mp3 lejátszónak szar a jack érintkezése, és csak akkor szól mindkét csatorna, ha kézzel nyomom valamerre a dugót, tehát alapból csak a fele szól?

Már találkoztam nyilván ilyennel, csak akkor kibasztam a 3000 forintos masinát, de most egy ipod touchról van szó, szóval kéne valami megoldás, csak sajnos seggbuta vagyok az elektronikához.Döme
Jóbarátom szintén ipod fan, tőle hallottam azt, az ipod az fülhallgató gyilkos, a bal oldal egy idő után mindig megszűnik létezni. Nálad is ez a gáz?adam3577
Nem a fülhallgatók mentek el, hanem maga a dugó része, tehát egy alapból jó fülhallgató nem szól rendesen vele, csak ha megkeresem a "jó pontot", és odafeszítem, de úgy kicsit kényelmetlen pl. cangán menni...
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
egy mpeg-4-es videót szeretnék kétfelé vágni úgy, hogy a hang ne csússzon el, de bármivel próbálkozom, nem sikerül (sőt már az aviba konvertálásnál is előjön ez a probléma)... tippek?JJ Tiller
Sony Vegas videóvágóval próbáld meg esetleg.

Valakinek van abban tapasztalata, hogy mit lehet azzal kezdeni, ha egy mp3 lejátszónak szar a jack érintkezése, és csak akkor szól mindkét csatorna, ha kézzel nyomom valamerre a dugót, tehát alapból csak a fele szól?

Már találkoztam nyilván ilyennel, csak akkor kibasztam a 3000 forintos masinát, de most egy ipod touchról van szó, szóval kéne valami megoldás, csak sajnos seggbuta vagyok az elektronikához.Döme
Jóbarátom szintén ipod fan, tőle hallottam azt, az ipod az fülhallgató gyilkos, a bal oldal egy idő után mindig megszűnik létezni. Nálad is ez a gáz?

Felraktam a Panda Antivírust, és most nem tudom letörölni. Hiába próbálom az uninstallt, mindig kiír valami hibát, hogy nem engedi. Letiltottam a startupban is, de minden újraindításkor elindul, és baszakszik, hogy aktiváljam. Tipp, hogy miként szedjem le?GRAFI
Indítsd el a win-t csökkentett módban hálózat nélkül, akkor elméletiekben le kéne tudjad szedni. Arra viszont figyelj hogy ne rakj fel mellé más antivirus programot mert összeakadhat a kettő.


Kisegítettem magam, aszem megvolt a napi jócselekedet 😛 😀

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Felraktam a Panda Antivírust, és most nem tudom letörölni. Hiába próbálom az uninstallt, mindig kiír valami hibát, hogy nem engedi. Letiltottam a startupban is, de minden újraindításkor elindul, és baszakszik, hogy aktiváljam. Tipp, hogy miként szedjem le?GRAFI
van egy CCleaner nevű program, próbáld meg azzal szerintem.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Felraktam a Panda Antivírust, és most nem tudom letörölni. Hiába próbálom az uninstallt, mindig kiír valami hibát, hogy nem engedi. Letiltottam a startupban is, de minden újraindításkor elindul, és baszakszik, hogy aktiváljam. Tipp, hogy miként szedjem le?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Valakinek van abban tapasztalata, hogy mit lehet azzal kezdeni, ha egy mp3 lejátszónak szar a jack érintkezése, és csak akkor szól mindkét csatorna, ha kézzel nyomom valamerre a dugót, tehát alapból csak a fele szól?

Már találkoztam nyilván ilyennel, csak akkor kibasztam a 3000 forintos masinát, de most egy ipod touchról van szó, szóval kéne valami megoldás, csak sajnos seggbuta vagyok az elektronikához.